Shopify Review: найкращий варіант створення інтернет-магазину?

shopify огляд


Вам цікаво, чи краща платформа електронної комерції для вас є Shopify? Якщо вам цікаво створити Інтернет-магазин, важливим є вибір правильної платформи електронної комерції. Чудова платформа електронної комерції дозволить вам легко створити професійний веб-сайт електронної комерції, керувати своїм інтернет-магазином та продавати товари в Інтернеті.

У цьому огляді Shopify ми переглянемо всі плюси і мінуси Shopify, щоб ви могли вирішити, чи найкращий варіант для створення вашого інтернет-магазину.

Давайте розпочнемо!

Що таке Shopify?

shopify-login-веб-сайт

Shopify – платформа електронної комерції для інтернет-магазинів. По суті, Shopify – це те, щоб надати користувачам простий спосіб зробити інтернет-магазин.

Завдяки широкому спектру шаблонів ви можете вмить надати Інтернет-магазину професійний вигляд, додати свою продукцію та почати продавати. Не потрібно нічого знати про веб-дизайн, HTML чи кодування; це ідеальний спосіб для початківців розпочати роботу з онлайн-продажу.

За допомогою Shopify ви можете створити будь-який тип інтернет-магазину, який хочете. Отже, ви можете продати будь-який потрібний вам товар, будь то одяг, посуд, електроніка, іграшки тощо. Ви також можете продавати цифрові продукти на веб-сайті Shopify, такі як електронні книги, файли, що завантажуються, програмне забезпечення, плагіни WordPress тощо..

Крім того, Shopify – це розміщене рішення, тому це означає, що вам не доведеться турбуватися про покупку веб-хостингу або завантаження будь-якого програмного забезпечення. Вам також не потрібно керувати безпекою або продуктивністю свого інтернет-магазину, Shopify обробляє все це за вас. В основному, Shopify пропонує майже все, що потрібно для створення інтернет-магазину прямо з коробки.

Як працює магазин Shopify?

Shopify – це хмарне рішення для електронної комерції SaaS (програмне забезпечення як послуга). Це означає, що немає складного програмного забезпечення для встановлення. Все, що вам потрібно зробити – це відкрити веб-переглядач, перейти на сторінку входу в Shopify та увійти, щоб створити та керувати своїм інтернет-магазином. Це також означає, що ви можете керувати і вирощувати свій магазин Shopify з будь-якого місця, де є інтернет.

Перш ніж розпочати, звичайно, потрібно зареєструватися в Shopify. Як і багато рішень SaaS, ви сплачуєте щомісячну плату за користування платформою. Але ми дізнаємось більше про ціни Shopify далі в цій статті.

Як ми вже згадували, Shopify – це прийняте рішення. Отже, ви можете отримати доменне ім’я від Shopify і розпочати створення свого інтернет-магазину відразу.

Ви вже маєте веб-сайт WordPress, але хочете розпочати продаж продуктів? Не хвилюйтеся, ви можете легко інтегрувати Shopify з WordPress, щоб ви могли перетворити свій поточний веб-сайт у інтернет-магазин.

Перегляньте наш посібник щодо наших покрокових інструкцій щодо налаштування Shopify за допомогою WordPress.

Наскільки популярним є Shopify?

Shopify – одна з найпопулярніших платформ електронної комерції на ринку. Погляньте на цю статистику Shopify, яка це підтверджує:

 • Наразі існує понад 999 000 веб-сайтів, що працюють у мережі, що використовують Shopify
 • Shopify бізнесу у всьому світі зробили понад 100 мільярдів доларів продажів
 • Shopify – четверта найпопулярніша платформа управління контентом з 2,8% частки ринку

Хто використовує Shopify? З Shopify створено багато надзвичайно успішних інтернет-магазинів, зокрема:

Гершель
herschel-хто-використовує-shopify

KKW Beauty
kkw-beauty-хто-використовує-shopify

Книги пінгвінів (Великобританія)
книги-пінгвіни, хто використовує-shopify

Піпкорн
піпкорн-хто-використовує-shopify

Отже, чому все це має значення? Що ж, є безпека в цифрах. Якщо це багато людей довіряють Shopify, щоб створити та запустити інтернет-магазин, можна сміливо сказати, що ви можете також.

Тепер, коли ви знаєте, що таке Shopify, і наскільки вона популярна, давайте розберемося в плюсах і мінусах використання Shopify.

Плюси використання Shopify

Вибираючи платформу електронної комерції, потрібно ретельно зважити плюси і мінуси. Отже, спершу розглянемо плюси використання Shopify для створення власного інтернет-магазину та керування ним.

1. Простота використання

Shopify розроблений з легкістю використання на увазі. Ця платформа електронної комерції спрощує створення інтернет-магазину усім, навіть початківцям початківцям. Насправді, Shopify стверджує, що пропонує всі необхідні функції, не маючи жодних клопотів, що досить правда.

Оскільки Shopify – це прийняте рішення, воно управляє майже всім для вас. Shopify гарантує, що ваш інтернет-магазин безпечний, зручний для мобільних пристроїв та сумісний із усіма браузерами. Shopify також обробляє швидкість та ефективність вашого веб-сайту, резервне копіювання тощо.

Все це допомагає розвивати ваш бізнес, забезпечує кращий досвід покупки для ваших клієнтів та зберігає ваші дані. Це дозволяє зосередитись на здійсненні продажів.

Крім того, Shopify пропонує конструктор перетягування, який спрощує налаштування магазину та додавання продуктів у ваш магазин – це просто.

додавання-продукти-shopify

Ви також можете виконувати замовлення за 1 клік, додавати автоматичні податки залежно від вашого місцезнаходження та багато іншого.

Shopify призначений для того, щоб зробити процес запуску та роботи інтернет-магазину надзвичайно простим.

2. Легка налаштування за допомогою Shopify Themes

Ваш інтернет-магазин повинен виглядати чудово, якщо ви хочете, щоб люди купували у вас. На щастя, ви можете подарувати своєму інтернет-магазину миттєве перетворення з теми Shopify.

Shopify пропонує понад 70 професійних тем, деякі з яких створені всесвітньо відомими дизайнерами. Плюс багато з них є безкоштовними!

shopify-теми

У магазині тем Shopify ви можете знайти шаблони, розроблені спеціально для ваших потреб. Наприклад, вони пропонують теми на основі таких галузей, як їжа та напої, мода, мистецтво та фотографія, меблі, електроніка та інше. Вони навіть мають теми, розроблені спеціально для великих чи малих запасів.

Усі теми легко настроюються, тому ви можете вибрати тему і точно відповідати її бренда, додавши власний логотип, кольори, зображення, шрифт тощо.

3. Додана потужність за допомогою Shopify Apps

Ще одна дивовижна річ щодо Shopify – це Shopify Apps. Shopify App Store схожий на Google Play для телефонів Android. Ви можете вибрати декілька безкоштовних і платних додатків, щоб додати додаткову потужність та функції у своєму інтернет-магазині.

Є сотні тисяч програм на вибір, включаючи огляди продуктів, маркетинг електронної пошти, чат в прямому ефірі, рекомендації щодо продажу та інше.

Ви також можете додавати додатки, які дозволяють продавати свої продукти на різних платформах, включаючи Facebook, Messenger, Instagram і навіть “Кнопка придбання”, яка дозволяє продавати продукти на будь-якому веб-сайті або в блозі або ділитися посиланнями на замовлення.

shopify-програми

Ви також можете використовувати ключ API будь-якого додатка, щоб інтегрувати його з Shopify. Наприклад, якщо ви використовуєте подібний інструмент генерації свинцю OptinMonster щоб розширити свій список електронних листів та зменшити залишення кошика, ви також можете використовувати OptinMonster на своєму Shopify веб-сайті.

Крім програм, Shopify також має вбудовані маркетингові інструменти, які допоможуть вам продавати свої продукти, такі як блог, інструменти SEO, звіти інформаційної панелі маркетингу та інше.

4. Масштабованість

Зробити свій інтернет-магазин легко за допомогою Shopify. Оскільки запустити інтернет-магазин із Shopify так просто і вам не потрібно самостійно керувати своїм веб-сайтом, ви можете зосередитись на розширенні бізнесу та отримання більших продажів.

Коли настає час, коли ваш бізнес зростає, і вам потрібно більше функцій, ви можете просто оновити свій план Shopify.

У міру зростання вашого трафіку Shopify відповідно керуватиме вашим режимом роботи, оптимізацією швидкості, продуктивністю тощо. Тож вам не доведеться турбуватися про те, щоб найняти команду розробників для управління вашим сайтом.

Мінуси використання Shopify

Як і у будь-якої чудової платформи електронної комерції, завжди є кілька мінусів, які потрібно враховувати. Давайте розглянемо мінуси використання Shopify для створення інтернет-магазину.

1. Оцініть ціни

Shopify пропонує 3 основні плани ціноутворення на вибір. Базовий Shopify, який коштує 29 доларів на місяць, план Shopify за 79 доларів на місяць та Розширений Shopify, який коштує 299 доларів на місяць. Усі плани мають доменне ім’я, сертифікат SSL та веб-хостинг для веб-сайту електронної комерції.

shopify-ціноутворення

Вони також пропонують план Shopify Lite за 9,99 доларів США на місяць, який дозволяє вам продавати у Facebook та спілкуватися зі своїми клієнтами на Messenger, додавати кнопку “Купівля” на будь-який веб-сайт чи блог та приймати платежі кредитною карткою. Це рішення призначене лише для продавців Button Button, але не для користувачів, які хочуть створити повний веб-сайт електронної комерції.

Коли ви розпочали з базового плану Shopify, ви отримуєте 2 облікові записи користувачів, можливість додавати необмежену кількість продуктів, підтримку 24/7 та багато іншого. На веб-сайті Shopify ви можете ознайомитись із усіма деталями функцій, які постачаються з кожним планом.

Порівняно з іншими популярними електронними комерційними рішеннями для електронної комерції, Shopify є трохи дорожчим. Особливо, якщо ви хочете отримати доступ до всіх їх функцій та знизити комісію за транзакції Shopify. Наприклад, якщо ви вирішили використовувати WooCommerce та WordPress, сам плагін WooCommerce є безкоштовним, і все, що вам потрібно заплатити, – це хостинг електронної комерції, який починається лише з 6,95 долара за допомогою Bluehost.

На щастя, ви можете розпочати налаштування свого інтернет-магазину та користуватися Shopify протягом 14 днів, не надаючи інформацію про вашу кредитну картку. Це дає вам можливість спробувати Shopify і побачити, чи сподобалось вам, перш ніж платити за нього.

2. Плата за трансакцію

Вибираючи платформу електронної комерції, вам не потрібно думати лише про щомісячну ціну за користування послугою. Ви також повинні врахувати плату за транзакції платформи та плату за кредитні картки.

У Shopify є опція оплати за замовчуванням під назвою Shopify Payments, яка працює від Stripe. Ви можете використовувати Shopify Payments, щоб приймати платежі від своїх клієнтів, і це дозволяє легко інтегрувати інші рішення щодо платежів.

З Shopify Payment не стягується плата за транзакції. Хоча за кожну транзакцію вам доведеться платити основну плату за кредитну карту в розмірі 2,9% + 30 копійок. Цю плату можна знизити при переході на більш дорогий план.

shopify-платежі-транзакції

Але якщо ви не хочете використовувати Shopify Payments і хочете замість цього використовувати сторонній шлюз платежів, наприклад, PayPay, Shopify стягуватиме вам додаткову плату в розмірі 2,0% за кожну транзакцію. Ця плата є додатковою до вартості, яка вже буде стягнута стороннім сервісом, який ви використовуєте на своєму сайті.

Отже, якщо ви не використовуєте Shopify Payments на своєму сайті Shopify, це може коштувати вам великих грошей. Обов’язково порівняйте плату за транзакції платформи та плату за кредитні картки всіх рішень електронної комерції, перш ніж приймати остаточне рішення.

3. Переміщення Інтернет-магазину утруднене

Вибір правильної платформи електронної комерції настільки важливий. Тому що якщо ви будуєте свій інтернет-магазин на певній платформі, а потім вирішили перейти, більшість платформ електронної комерції, включаючи Shopify, не полегшать.

Витративши стільки часу на створення свого ідеального веб-сайту електронної комерції, якщо ви вирішите залишити Shopify, ви не можете взяти його з собою – він пішов назавжди. Найкраще ви можете експортувати всю інформацію про свій товар.

Як ми вже згадували, це стосується більшості платформ електронної комерції. Отже, приділіть час дослідженню та вибору найкращого варіанту для вас, щоб ви не пошкодували про своє рішення.

Shopify Review: це найкраща платформа електронної комерції для вас?

Ми сподіваємося, що вам зараз знайомі плюси та мінуси використання Shopify. Але давайте швидко підкажемо основні моменти:

Плюси використання Shopify:

 1. Shopify неймовірно простий у використанні. Ви можете запустити і запустити свій інтернет-магазин за короткий час, не маючи попереднього досвіду.
 2. Завдяки Shopify майже кожен аспект вашого інтернет-магазину управляється для вас, включаючи веб-хостинг, сертифікат SSL, безпеку, швидкість та продуктивність, резервне копіювання тощо.
 3. Shopify також пропонує нескінченні налаштування з широким набором тем, додатків та інтеграцій.
 4. Масштабування вашого інтернет-магазину дуже просто і при Shopify. Просто оновіть свій план, щоб підняти веб-сайт електронної комерції на новий рівень.

Мінуси використання Shopify:

 1. Shopify – трохи дорожче, ніж деякі інші популярні рішення електронної комерції. Крім того, будь-коли, коли ви хочете отримати більше функцій, вам потрібно оновити свій план.
 2. При використанні Shopify вам доведеться платити комісії за транзакції, що може зменшити прибуток.
 3. Ви не маєте повного контролю над своїм інтернет-магазином, і Shopify не полегшує вам переміщення свого інтернет-магазину на нову платформу, якщо ви вирішили зробити перехід.

Shopify – це чудовий варіант, якщо ви хочете швидко створити масштабований інтернет-магазин, який не потребує управління з вашого боку.

Почніть з Shopify сьогодні!

Однак якщо ви хочете повністю контролювати свій веб-сайт електронної комерції та хочете запустити його за меншими цінами, ви можете виявити, що інше рішення для електронної комерції краще для вас.

Сподіваємося, вам сподобався цей відгук Shopify! Якщо вам цікаво, як Shopify набирає силу проти інших платформ електронної комерції, ознайомтеся з нашою статтею про Shopify vs. WooCommerce.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map