Скільки коштує доменне ім’я? (Відповідь експерта)

вартість доменного імені


Хочете зареєструвати доменне ім’я, але не впевнені, скільки це коштує?

Ім’я домену – це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті, як Google.com, IsItWP.com. Якщо ви коли-небудь намагалися зареєструвати доменне ім’я, ви, мабуть, помітили велику різницю в його ціноутворенні.

Чому вартість доменних імен змінюється? Скільки коштує домен .com? Яке найкраще розширення доменного імені?

Щоб пролити трохи цих питань, давайте глибше розглянемо різні доменні імена та їх ціноутворення.

Типи доменних імен

Існує кілька різних типів розширень доменних імен, таких як .com, .org, .net, .tv, .info, .io тощо. Найпопулярнішим серед них є розширення .com. Залежно від того, яке розширення ви вибрали, ваше доменне ім’я потрапить до однієї з наступних категорій.

 1. Домен верхнього рівня (TLD): Доменні імена верхнього рівня перераховані на найвищому рівні з точки зору DNS або структура доменних імен. Є сотні TLD, але найпопулярніші – .com, .org та .net.
 2. Домен верхнього рівня коду країни (ccTLD): Це доменні імена для країни, які закінчуються розширенням коду країни. Наприклад, .in для Індії, .uk для Сполученого Королівства тощо.
 3. Спонсорований домен верхнього рівня (sTLD): sTLD – це спеціалізовані розширення домену, які мають за собою спонсора, який представляє певну спільноту, яку домен обслуговуватиме. Прикладами таких доменних імен є .gov для державних організацій, .edu для освітніх організацій тощо.

Найкраще місце для придбання доменних імен

Ви можете придбати доменне ім’я через реєстратора доменних імен. Реєстратор доменних імен – це послуга, яку ви можете використовувати для реєстрації імені компанії для свого інтернет-представництва. У світі є сотні постачальників доменів з різними цінами та можливостями.

Ознайомтеся з найкращими реєстраторами доменних імен:

 • Domain.com
 • GoDaddy.com
 • NameCheap.com

Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з нашим повним списком популярних реєстраторів доменних імен.

Фактори, що впливають на вартість доменного імені

В ідеалі доменне ім’я може коштувати вам десь від 9 до 14,99 доларів на рік.

Але якщо ви хочете зареєструвати преміум-доменне ім’я, це може коштувати вам навіть дорожче. Домени преміум-класу – це попередньо зареєстровані доменні імена, які є короткими, фірмовими та легко запам’ятовуються. Інвестори доменних імен купують ці доменні імена за низькою ціною лише для їх перепродажу за значно вищою ціною, ніж те, що вони заплатили.

Ціни також залежать від кількох важливих факторів, таких як:

 • Розширення домену: Залежно від розширення домену, ціна вашого домену може сильно відрізнятися.
 • Ви вибрали реєстратор домену: Різні реєстратори доменів пропонують різні ціни на домени. Наприклад, початкова ціна домену .org становить 8,99 дол. США на рік, якщо ви купуєте його у Bluehost, тоді як це 9,99 дол. США, якщо купуєте у GoDaddy.
 • Наявність: Якщо ваше доменне ім’я доступне, ви можете отримати його за меншою ціною. Але якщо це не так, вам доведеться домовитися з його власником.

Хоча є кілька різних факторів, які впливають на вартість доменного імені, загалом кажучи, ви можете придбати домен верхнього рівня, заплативши що-небудь між 8,99 – 14,99 дол..

Прихована вартість доменних імен

Не обманюйте себе низькою ціною реєстрації доменних імен, запропонованою реєстраторами домену, тому що ви, можливо, платите більше за лінію. Давайте подивимось на деякі приховані витрати доменних імен.

1. Щорічні оновлення

Після придбання доменного імені вам доведеться щодня поновлювати його. Більшість реєстраторів пропонують знижку протягом першого року лише при реєстрації доменного імені. Вам доведеться платити набагато вищу ціну, переглядаючи свої доменні імена.

2. Конфіденційність домену

Багато реєстраторів домену та хостинг-провайдерів продають додаток під назвою конфіденційність домену для захисту ваших контактних даних. Хоча купувати додаток щодо конфіденційності домену необов’язково, він захищає ваші контактні дані, що, в свою чергу, зменшує кількість отриманих вами спам-електронних листів.

3. Ділові електронні листи

Реєстратори доменів також продають додаток під назвою Business emails. Ви можете пропустити цей додаток, оскільки більшість хостингових компаній пропонують принаймні одну безкоштовну ділову електронну адресу зі своїм планом хостингу. Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з найкращими постачальниками послуг електронного хостингу.

Вартість доменного імені, що минув

Доменні імена, що втратили чинність, – це домени, які раніше належали комусь, але термін дії яких минув, оскільки власник реєстрації не був поновлений.

Коли термін реєстрації доменного імені закінчується, він повертається до реєстру. Але перед тим, як термін дії доменного терміну закінчується, реєстратори використовували для продажу доменного імені через аукціон, тож зацікавлені покупці можуть подати заявку на нього та володіти ним.

Аукціон GoDaddy – найкраще місце для придбання прострочених доменних імен.

Вартість доменного імені з простроченим терміном залежить від ставок.

Як відмовитися від вартості доменного імені? (100% безкоштовних доменів!)

Це насправді! Ви можете повністю відмовитися від вартості реєстрації доменного імені. Хочете знати, як?

Деякі хостингові компанії пропонують безкоштовні доменні імена, якщо ви розміщуєте свій веб-сайт із ними. Без додаткових витрат!

Коли ви реєструєте доменне ім’я, вам також потрібно вибрати хостингову компанію для розміщення вашого домену. То чому б не вибрати той, який пропонує безкоштовний домен зі своїм планом хостингу

Популярні хостингові компанії, які пропонують безкоштовні доменні імена

1. Блюхост

Електронна пошта Bluehost

Bluehost – популярний хостинговий сервіс, який пропонує безкоштовне доменне ім’я. Цей варіант доступний з усіма його дешевими хостинг-планами.

Вибравши план хостингу, він перенесе вас на новий екран, де ви можете шукати новий домен або використовувати власне існуюче ім’я домену.

Доменні імена Bluehost, безкоштовне доменне ім'я

Перегляньте наш огляд Bluehost.

2. ХостГатор

огляд hostgator, безкоштовне доменне ім'я hostgator

HostGator – ще один постачальник послуг веб-хостингу, який пропонує безкоштовне доменне ім’я, якщо ви вибираєте його річні плани. Як і Bluehost, ви можете шукати нове ім’я або використовувати власний домен після вибору плану хостингу.

Якщо ви хочете шукати новий домен, використовуйте Зареєструйте новий домен вкладка. Для використання власного домену ви можете використовувати Я вже є власником цього доменупісля введення доменного імені в заданому полі.

Ознайомтеся з оглядом HostGator.

3. GreenGeeks

Зелений хостинг GreenGeeks

GreenGeeks – ще одна хостингова компанія, яка пропонує безкоштовне доменне ім’я зі своїми планами хостингу.

Ви можете шукати новий домен, якщо у вас його немає або використовувати наявне ім’я домену після вибору плану.

На відміну від інших перелічених тут компаній-хостингів, GreenGeeks є першою організацією, що займається зеленим хостингом, яка зобов’язується зменшити викиди вуглецю.

Перегляньте огляд GreenGeeks.

Часті запитання про доменні імена

Q1. Що найкращий реєстратор домену?

Domain.com – найкращий реєстратор домену, який дозволяє зареєструвати доменне ім’я за ціною від $ 2,99 на рік.

Q2. Чи можна купувати доменні імена назавжди?

Ні, ви не можете придбати доменне ім’я постійно. Вам доведеться переглядати реєстрації доменних імен щороку. Але ви можете сплатити щорічну плату за поновлення заздалегідь до 10 років.

Q3. Чи обов’язково мати доменне ім’я та веб-хостинг для створення веб-сайту?

Так, для створення веб-сайту вам знадобиться і те, і інше – доменне ім’я та веб-хостинг.

Це воно. Ми сподіваємось, що Ви знайдете цю статтю корисною. Якщо вам подобається ця публікація, вам може також сподобатися наша стаття про те, як вибрати доменне ім’я.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map