Скільки коштує сайт електронної комерції у 2020 році (Оголошено)

вартість налаштування веб-сайту електронної комерції


Якщо ви плануєте створити веб-сайт електронної комерції, вам, мабуть, цікаво, скільки це буде коштувати вам за весь час налаштування.

Десять років тому створення веб-сайту електронної комерції було дорогою справою не лише з точки зору грошей, але й з точки зору часу. Тоді, щоб створити магазин електронної комерції, вам потрібно буде найняти досвідченого розробника, який стягуватиме досить справедливу суму.

Але сьогодні на ринку є декілька інструментів, які зробили створення веб-сайту порівняно дешевшим та простішим.

Розбір витрат на налаштування сайту електронної комерції

Тож давайте подивимось, скільки б вам коштувало сьогодні створити веб-сайт електронної комерції.

Для зручного читання ми поділили цю публікацію на 4 менші розділи:

 • Доменне ім’я
 • Хостинг (Спільний або керований)
 • Проектування
 • Плагіни та розширення

1. Вартість домену

Створення веб-сайту електронної комерції дуже схоже на створення будь-якого веб-сайту чи блогу. Технічно кажучи, ця адреса називається доменним іменем вашого сайту.

Ім’я домену – це URL-адреса, яку ваші користувачі введуть у адресний рядок, щоб перейти до вашого магазину. Щоб претендувати на ексклюзивне право власності на ваш веб-сайт, спершу потрібно зареєструвати своє доменне ім’я.

Ось короткий посібник, який допоможе вам знайти хороше доменне ім’я для вашого веб-сайту електронної комерції.

На ринку є кілька платформ, доступних для продажу, на яких ви можете зареєструвати своє доменне ім’я. Деякі популярні нани:

 • Bluehost
 • Domain.com
 • GoDaddy

Тут ви можете знайти більше варіантів реєстрації свого доменного імені.

Тепер, що вам коштує зареєструвати доменне ім’я? Ціна вашого домену може змінюватися залежно від обраного вами розширення. Цінова вартість вашого домену може починатися від $ 1,99 / місяць і підніматися до більш дорогого діапазону, якщо ви виберете розширення домену верхнього рівня.

Але гарна новина полягає в тому, що можна навіть отримати своє доменне ім’я безкоштовно. Існує багато варіантів веб-хостингу, наприклад Bluehost, який дозволяє безкоштовно зареєструвати доменне ім’я разом із планом веб-хостингу.

Однак ви не можете вибрати випадковий хостинг, якщо ви не знаєте, який хостинг пропонує вам найкращу послугу. Якщо ви плутаєте, яку саме службу хостингу електронної комерції обрати, ось вам посібник, який допоможе вам.

Вартість домену: Безкоштовно – вгору від 1,99 дол. / Місяць залежно від вашого розширення

2. Вартість хостингу

Наступне важливе, що вам потрібно – це хостинг-сервіс, де ви можете розмістити свій сайт електронної комерції. Це ваш хостинг, де ви зберігаєте вміст і файли свого веб-сайту.

Термін веб-хостинг часто позначає компанію, яка здає в оренду свої сервери для розміщення вашого веб-сайту та забезпечує підключення до Інтернету, щоб забезпечити доступність вашого веб-сайту цілодобово та без будь-яких перерв..

Є кілька хороших веб-хостингових компаній, які ви можете вибрати. Але ми радимо вам перейти до плану Bluehost WooCommerce, якщо ви тільки розпочали роботу.

План хостингу Bluehost WooCommerce

Це чудовий варіант для вас, оскільки він постачається з:

 1. Безкоштовне доменне ім’я: Більше не потрібно платити додаткові гроші, щоб зареєструвати ваш домен.
 2. WooCommerce попередньо встановлено: План WooCommerce заздалегідь встановлений за допомогою WordPress та WooCommerce, що спрощує запуск інтернет-магазину.
 3. Сертифікат SSL: Щоб забезпечити свої онлайн-платежі.
 4. Виділена підтримка: Щоб допомогти вам цілодобово, якщо у вас виникнуть проблеми із сайтом.

Весь процес налаштування веб-сайту електронної комерції (для початківців) на базі Woocommerce обійдеться вам приблизно в 3,95 долара на місяць. Але якщо ви вирішите додати додаткові плани та більш високий план, ціна може вийти вище.

Вартість хостингу: $ 3,95 на місяць

3. Тема / Дизайн

З тисячами приголомшливих тем WordPress для WooCommerce легко вибрати одну тему, яка найкраще підходить для вашого магазину електронної комерції. Ви можете вибрати тему і самостійно її налаштувати без будь-якої професійної допомоги. Найкраще – у вас є варіанти, щоб це сталося, не витрачаючи жодної копійки.

Ось список тем WooCommerce, розроблених спеціально для інтернет-магазинів.

Ціна: Вільний – вгору

4. Плагіни та розширення

Наступним важливим кроком є ​​робота над зовнішнім виглядом та функціональністю вашого веб-сайту. Краса WordPress полягає в тому, що ви можете розширити її функції так, як вам захочеться, встановивши плагіни. Давайте розглянемо кілька плагінів, які вам точно потрібні для керування сайтом з легкістю.

1. SeedProd для створення найближчої сторінки

SeedProd

Перший плагін, який потрібно встановити на своєму сайті, – це SeedProd. Це потужний плагін, що незабаром, і режим обслуговування, який допоможе вам розпочати список електронної пошти ще до запуску сайту.

Додавши найближчу сторінку, ви можете змусити своїх користувачів хвилюватися про запуск та почати створювати список електронних листів. І вгадайте що, ви також можете отримати головний початок зі своїм SEO з 1 дня ще до запуску сайту. Цей плагін чудово працює з усіма сучасними темами та виглядає приголомшливо на різних пристроях.

Ціна: $ 29 на рік

2. WooCommerce відкриває вітрину електронної комерції

WooCommerce

WooCommerce – це найпопулярніше доступне рішення для електронної комерції. За допомогою цього плагіна ви можете налаштувати повний магазин кошиків електронної комерції протягом декількох хвилин. Встановивши цей плагін, ви можете:

 • продавати фізичні та цифрові продукти
 • продавати послуги та передплату
 • приймати пожертви
 • інтегруватись у різні варіанти оплати, такі як PayPal, Stripe тощо
 • додайте будь-які функції електронної комерції за допомогою аддонів

і набагато більше.

Ціна: Безкоштовно

3. Yoast плагін для SEO

Йоаст SEO
Yoast – один з найпопулярніших плагінів SEO для WordPress. За допомогою цього плагіна ви можете забезпечити пошук вашого магазину електронної комерції пошуковими системами. Просто додайте ключове слово фокусу і Yoast бере його звідти. Це вам каже

 • яка щільність ваших ключових слів
 • вказує, чи ваш заголовок довший чи коротший, ніж потрібно
 • якщо мета-опис необхідно додатково оптимізувати

і робить набагато більше для того, щоб забезпечити ідеальну вітрину електронної комерції.

Ціна: Безкоштовно – 756,50 дол. США на рік (10 сайтів)

4. WPForms, щоб додати контактну форму

WPForms

Що стосується створення успішного бізнесу, задоволення клієнтів повинно бути вашим першочерговим пріоритетом. І що може бути кращим способом дізнатися про ваш досвід, ніж додати контактну форму на свій сайт. Це коли WPForms заходить

WPForms – потужний плагін для перетягування форм для перетягування, який дозволяє створювати красиві та чуйні контактні форми для вашого сайту менш ніж за 5 хвилин. Якщо ви не знаєте, як створити контактну форму, ось вам наступний посібник.

Щоб спростити проектування форм, вони пропонують безліч привабливих заздалегідь вбудованих шаблонів, готових до використання як вони є, так і можуть бути також налаштовані. Він також має декілька розширених функцій, таких як їх найкращі в класі звіти про опитування, форми оплати, форми реєстрації користувачів, розумна умовна логіка, форми подання повідомлень та багато іншого.

Ціна: Безкоштовно – $ 299,50 / рік

5. OptinMonster для скорочення відмови від покупок

OptinMonster

OptinMonster – це програмне забезпечення для покоління, яке допомагає конвертувати відвідувачів у передплатників та клієнтів. За допомогою цього плагіна ви можете легко створити привабливі форми для входу, які конвертують. Його технологія виявлення поведінки є корисною для того, щоб ви в потрібний час відображали правильну кампанію правильному відвідувачеві.

Технологія оптимізму виходу OptinMonster показує цілеспрямовану кампанію щодо відмови від відвідувачів та заохочує їх виконати замовлення перед тим, як виїхати

Прочитайте наш повний огляд на OptinMonster тут.

Ціна: $ 9 / місяць – $ 49 / місяць

6. MonsterInsights для WooCommerce Analytics

MonsterInsights

MonsterInsights – найкращий Google Analytics для WordPress. Якщо ви хочете перевірити, як працює ваш веб-сайт, цей плагін – найкращий варіант для вас. Це дозволяє перевіряти статистику вашого веб-сайту прямо на інформаційній панелі WordPress, не входячи в Google Analytics.

Ви також можете ввімкнути відстеження електронної комерції лише кількома клацаннями миші.

7. Постійний контакт для маркетингу електронної пошти

Постійний контакт

Ми всі знаємо, наскільки ефективний маркетинг електронної пошти для будь-якого виду бізнесу. Це допоможе вам зв’язатися зі своїми клієнтами, створити список електронних листів та збільшити більше продажів та доходів. Завдяки постійному контакту, ви можете зробити все це дуже легко.

Він оснащений красивими шаблонами, які дивовижно виглядають на всіх розмірах екрана. За допомогою функції перетягування ви можете налаштувати свої шаблони. Це також дозволяє інтегрувати його з улюбленими веб-додатками, щоб ви могли:

 • швидко збільшуйте список електронної пошти
 • оновити контакти між вашим обліковим записом постійних контактів та іншими онлайн-програмами
 • зробіть ваш веб-сайт та канали маркетингу більш привабливими
 • Ціна: $ 5 / місяць

  8. Сукурі для безпеки WooCommerce

  Сукурі

  Один з найкращих способів забезпечити чистий і безпечний веб-сайт від будь-якої вразливої ​​загрози – додати плагін безпеки. Найкращий плагін безпеки, який ми рекомендуємо, – це Sucuri.

  Sucuri підтримує ваш веб-сайт чистим та захищеним 24 * 7. Це допомагає вам виправити хаки та убезпечити ваш магазин електронної комерції від будь-яких атак у майбутньому.

  Ціна: 199,99 дол. / Рік – 499,99 дол. / Рік

  Скільки коштує сайт електронної комерції для кращого досвіду користувача

  З усіма доступними інструментами створити магазин електронної комерції – це не нудне завдання. Коли ви починаєте з обмеженим бюджетом, все, що вам потрібно зробити, – це отримати хостинг WooCommerce від Bluehost за низькі 3,95 долара на місяць.

  За допомогою цього плану хостингу ви отримаєте все необхідне для створення свого веб-сайту WooCommerce, включаючи надійний веб-хостинг, безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та багато іншого.

  Але в міру зростання вашого бізнесу ви можете додати більше функцій, встановивши більше плагінів на своєму сайті. Тож залежно від кількості плагінів та розширень вартість вашого магазину електронної комерції буде різною.

  Щоб отримати докладніші відомості, див покроковий посібник із налаштування інтернет-магазину.

  Jeffrey Wilson Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map