скільки коштує створити веб-сайт


Одне з перших питань, які люди задають, коли справа доходить до створення веб-сайту, це: скільки СТРУДНО коштує створення веб-сайту? Правда, вартість створення веб-сайту повністю залежить від вашого особистого бюджету та цілей. Однак у цій статті ми покажемо вам, скільки насправді коштуватиме створення веб-сайту для більшості людей.

Якщо ви користуєтесь навчальним посібником, перегляньте, як створити веб-сайт (крок за кроком)

Які інструменти потрібні для створення веб-сайту?

Вам не обов’язково найняти професійного розробника, щоб створити веб-сайт. Навіть якщо ви не дотепні, ви можете створити будь-який веб-сайт із бюджету завдяки різним інструментам, доступним в Інтернеті.

Це означає, що якщо ви не маєте поняття, які інструменти вам знадобляться для створення веб-сайту, швидше за все, ви витратите свій бюджет на речі, які вам ніколи не знадобляться.

Незалежно від того, який тип веб-сайту ви хочете створити, важливо знати, які інструменти знадобляться для налаштування вашого сайту.

 • Ім’я домену (наприклад, Google.com, IsItWP.com)
 • Конструктор веб-сайтів (наприклад, WordPress, Wix, Weebly)
 • Веб-хостинг (залежно від розробника веб-сайту)

Доменне ім’я

Ваше доменне ім’я – це адреса вашого веб-сайту в Інтернеті, як-от Google.com або IsItWP.com. Це те, що ваші клієнти вводять у своїх браузерах, щоб отримати доступ до вашого веб-сайту.

Після реєстрації доменного імені ви отримаєте право використовувати це ім’я для свого веб-сайту протягом року. Вам потрібно поновити свій домен з того ж реєстратора доменних імен, якщо ви хочете зберегти ім’я для свого сайту. І якщо ви коли-небудь втрачаєте інтерес до доменного імені, тоді ви можете дозволити його закінчитися, щоб хтось інший міг його придбати.

Перегляньте інструмент генератора імен веб-сайтів (безкоштовно) та найкращі генератори імен блогу.

Веб-сайт Builder

Незалежно від того, ви абсолютно новачок або досвідчений розробник, вам потрібно буде створити веб-сайт для створення веб-сайту. Незалежно від вашого набору навичок, розробник веб-сайтів дозволяє легко створити приголомшливий веб-сайт так, як вам завгодно. Крім того, він також дозволяє легко додавати основні функції, такі як SEO теги, плагіни тощо без зайвих проблем.

wordpress

Створюючи веб-сайт, ми завжди рекомендуємо вибрати як розміщувач веб-сайтів власний розміщений WordPress. WordPress – це платформа вибору для майже 30% усіх власників веб-сайтів. Це надає вам нескінченні можливості створити та покращити веб-сайт так, як вам завгодно. Це також дає повний контроль над вашим веб-сайтом.

Щоб отримати детальнішу інформацію, слід ознайомитись із цією статтею про те, навіщо використовувати WordPress.

Детальніше ви можете прочитати кращих розробників веб-сайтів для початківців.

WordPress – це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом. Вам потрібно буде придбати доменне ім’я та веб-хостинг, щоб встановити WordPress та почати створювати веб-сайт над ним.

Веб хостинг

Веб-хостинг – це як дім вашого веб-сайту. Тут ви зберігаєте вміст та файли свого веб-сайту.

Коли відвідувач намагається отримати доступ до вашого веб-сайту, ввівши вашу веб-адресу (доменне ім’я), він буде спрямований на файли веб-сайту, що зберігаються на вашому веб-сервері хостингу.

Часто, термін веб хостинг посилається на компанію, яка орендує свій комп’ютер / сервери для розміщення вашого веб-сайту та забезпечує підключення до Інтернету, щоб забезпечити доступність вашого веб-сайту цілодобово..

Існує маса різних типів найкращих веб-хостингових послуг, таких як спільний хостинг, VPS хостинг, дешевий хостинг, хостинг WordPress, хостинг блогів, виділений хостинг тощо. Коли ви починаєте, ми рекомендуємо вам вибрати спільний хостинг або WordPress хостинг, тому що обидва є ідеальним вибором для більшості власників веб-сайтів з точки зору доступності та потреб.

Ви можете прочитати більше про різні види веб-хостингу.

Якщо ви конкретно хочете створити сайт WordPress, то рекомендуємо вибрати сервіс хостингу WordPress. У більшості випадків як спільний, так і WordPress хостинг коштують майже однаково. Єдина основна відмінність полягає в тому, що хостинг WordPress поставляється з попередньо встановленим WordPress на вашому хостинг-акаунті. Це забезпечує велику зручність, тому вам не потрібно вручну встановлювати WordPress на свій обліковий запис веб-хостингу.

Розбимо веб-сайти на кілька різних категорій бюджету:

 • Створіть невеликий веб-сайт з мінімальним бюджетом
 • Створіть сучасний веб-сайт із додатковими функціями
 • Побудуйте інтернет-магазин
 • Створіть створений на замовлення веб-сайт

Не пропустіть свій шанс прочитати інформацію про веб-хостинг (спільний vs VPS vs присвячений) та хостинг WordPress (спільний та керований).

Скільки коштує побудова типового веб-сайту?

Залежно від ваших потреб, створення веб-сайту може коштувати від 100 до 500 доларів. Якщо вам потрібен багатофункціональний веб-сайт, створений на замовлення, він може становити до $ 30 000 або більше.

Щоб створити невеликий веб-сайт, вам потрібно мати бюджет доменного імені та веб-хостингу. Ім’я домену зазвичай коштує близько 14,99 доларів на рік, а веб-хостинг – близько 7,99 доларів на місяць. Загалом, запуск сайту обійдеться вам лише в 110,87 доларів на рік.

Поєднана вартість доменного імені та хостингу може бути для вас досить дорогою, особливо якщо ви тільки починаєте.

Ось чому ми розробили угоду з Bluehost, щоб запропонувати нашим користувачам безкоштовне доменне ім’я, безкоштовний SSL та понад 60% знижки на веб-хостинг.

веб-хостинг bluehost

Натисніть тут, щоб заявити на цю ексклюзивну пропозицію Bluehost »

Bluehost – одна з найбільших хостингових компаній у світі. Вони беруть участь у спільноті WordPress з 2005 року, і вони є офіційно рекомендованим хостинг-провайдером WordPress.org. Ви також повинні ознайомитись з цим оглядом Bluehost для отримання більш детальної інформації. Ви можете платити щороку і заощаджувати гроші на Bluehost.

Щоб заощадити на витратах, ви можете вибрати безкоштовну тему WordPress та плагіни зі сховища WordPress.

Ось кілька основних плагінів, які ви можете безкоштовно завантажити з WordPress.org:

 • WPForms lite: Створіть контактну форму
 • MonsterInsights: Підключіть свій сайт до Google Analytics
 • Йоаст SEO: Поліпшення SEO WordPress (оптимізація пошукових систем)
 • UpdraftPlus: Створіть резервну копію свого веб-сайту WordPress
 • W3 Загальний кеш: Підвищення продуктивності та швидкості WordPress
 • Акісмет: Запобігання спам-коментарям

Оцінка вартості на основі ваших цілей

Тепер ми побачили, скільки коштує створити веб-сайт початкового рівня. Зростаючи, ви можете придбати професійну тему WordPress та додати розширені функціональні можливості за допомогою преміальних плагінів.

Перш ніж додати на свій сайт випадкові плагіни, важливо задати собі кілька питань, щоб зрозуміти свої цілі. Це допоможе вам уникнути зайвих витрат під час налаштування веб-сайту WordPress.

1. Який реалістичний бюджет для вашого веб-сайту?

Створення веб-сайту, який ви не можете собі дозволити, стане катастрофою. Двічі перевірте свій бюджет, перш ніж витрачати гроші на преміум теми чи плагіни. Ми завжди радимо вам максимально знижувати витрати, коли ви починаєте.

2. Чи потрібен веб-сайт, створений на замовлення?

Установка заздалегідь створеної теми WordPress – це найпростіший спосіб розгорнути новий веб-сайт. Це також допомагає економити витрати, тому не потрібно наймати розробника WordPress.

Однак якщо ви хочете надати своєму веб-сайту неповторний вигляд, вам доведеться створити власну тему WordPress самостійно або найнявши розробника. Ціни, які стягуються розробниками WordPress, коливаються від 20 до 100 доларів на годину.

3. Які функції вам знадобляться?

Коли ви починаєте, вам не знадобляться всі дзвіночки, які ви бачите на інших класних веб-сайтах. Навіть якщо ви починаєте з малого, важливо записати список функцій, які вам знадобляться в рядку. Це допомагає вам упорядкувати весь процес розробки та зосередити увагу на особливостях, які є першочерговими. Це також допомагає мінімізувати витрати під час зростання.

Вартість створення просунутого веб-сайту

Встановлення безкоштовної теми та плагінів дає вам початок створенню веб-сайту WordPress з мінімальним бюджетом. По мірі зростання та розвитку ваших потреб, можливо, ви захочете покращити свій веб-сайт додатковими функціями.

Якщо додати більше функцій, це означає, що вартість веб-сайту почне збільшуватися.

Якщо ви очікуєте зростання, то має сенс перейти на більш потужний хостинг-сервіс, як план GoGeek SiteGround. Звичайно, це коштує трохи дорожче, ніж Bluehost. Однак він оснащений безліччю преміум-функцій, таких як постановка, швидша продуктивність та можливість обробляти до 100 000 відвідувачів на місяць. Читайте наш повний огляд Siteground, щоб дізнатися більше про цю веб-хостинг-компанію.

Ви можете скористатися нашим купоном SiteGround, щоб отримати 60% знижки за перший рік вашого хостингу.

Ви також можете знайти преміальну тему WordPress для свого сайту, щоб надати веб-сайту професійний вигляд. Найкраще, що теми преміум-класу часто мають додаткові функції та пріоритетну підтримку. Перегляньте наш підбір експертів з найкращих тем WordPress для деяких чудових преміальних тем WordPress, які ви можете встановити на своєму сайті.

Ось декілька важливих преміальних плагінів WordPress, які ми рекомендуємо для вашого зростаючого веб-сайту:

Основи

 • WPForms – додає конструктор перетягування форм. Перегляньте наш огляд WPForms.
 • MonsterInsights – Дозволяє встановити Google Analytics. Перегляньте наш огляд MonsterInsights.

Зовнішній вигляд

 • Beaver Builder – перетворює WordPress в конструктор перетягування сторінок.
 • Envira Gallery – найкращий плагін-галерея WordPress, що реагує. Перегляньте наш огляд галереї Envira.

Маркетинг

 • Постійний контакт – Служба маркетингу електронною поштою, яку ми рекомендуємо зростаючому бізнесу.
 • OptinMonster – Перетворює ваш веб-сайт в машину для покоління. Перегляньте наш огляд OptinMonster.

Безпека

 • UpdraftPlus – найкращий плагін для резервного копіювання WordPress. Прочитайте наш огляд UpdraftPlus.
 • Sucuri Firewall – найкращий плагін безпеки WordPress. Прочитайте наш огляд Sucuri.

Є ще багато плагінів та служб WordPress, які ви можете додати. Кожна платна послуга або додаток, який ви додасте, збільшить вартість вашого веб-сайту WordPress.

Залежно від вигідних продуктів, які ви вибрали, вартість налаштування вашого веб-сайту може становити від 500 до 1000 доларів на рік.

Вартість побудови Інтернет-магазину

Індустрія електронної комерції процвітає, і дослідження показують, що вона росте в 3 рази швидше, ніж традиційні роздрібні торговці. Якщо ви хочете перейти на ногу до електронної комерції, настав час для створення інтернет-магазину.

Створення інтернет-магазину допомагає розширити свій бізнес по всьому світу, 24/7. Найкраще, порівняно з офлайн-бізнесом, легко запустити інтернет-магазин, не порушуючи банківський рахунок.

Звичайно, для створення інтернет-магазину вам знадобиться як доменне ім’я, так і хостинг. Хоча існує багато компаній, що займаються електронною комерцією, ми рекомендуємо використовувати план Bluehost WooCommerce, коли ви починаєте. WooCommerce – найпопулярніший та всеосяжний плагін електронної комерції для WordPress.

хостинг для woocommerce bluehost

План Bluehost WooCommerce постачається з усім набором функцій, які знадобляться для того, щоб ваш інтернет-магазин працював і працював на WordPress. Деякі переваги плану Bluehost WooCommerce:

 • WooCommerce попередньо встановлено: План WooCommerce заздалегідь встановлений за допомогою WordPress та WooCommerce, що спрощує запуск інтернет-магазину.
 • SSL сертифікат: Для обробки платежів у вашому інтернет-магазині може знадобитися сертифікат SSL. Сертифікат SSL також включений у ваш план Bluehost WooCommerce.
 • Виділена підтримка: Команда завзятих експертів WordPress працює цілодобово, щоб допомогти вам.
 • Безкоштовне доменне ім’я: Ви можете скасувати плату за реєстрацію домену протягом року.

Якщо ви хочете створити веб-сайт електронної комерції початкового рівня на базі WooCommerce, це коштуватиме близько 190 доларів на рік. Ціна може піднятися вище, якщо ви хочете встановити преміум-аддони та преміальну тему для свого інтернет-магазину.

Якщо ви шукаєте альтернативу, перегляньте ці кращі хостинг-провайдери WooCommerce.

Створення веб-сайту – як уникнути переплати

Починати з малого – найкращий спосіб уникнути переплати та скоротити витрати. Щоб заощадити на витратах, ви завжди можете вивчити безкоштовну тему WordPress та каталоги плагінів для покращення свого веб-сайту.

Як тільки ви почнете залучати відвідувачів, ви можете розглянути можливість додавання преміум-теми та плагінів преміум-класу. Щоб залишатися в межах свого бюджету, завжди слідкуйте за угодами та купонами WordPress, щоб отримати величезні знижки на покупки.

Зростаючий веб-сайт також потребує більш потужної конфігурації хостингу, ніж веб-сайт початкового рівня. Можливо, вам також доведеться регулярно оптимізувати ваш сервер WordPress. Щоб керувати своїм сайтом на сервері, який унікально оптимізований для конфігурації безпеки WordPress, розгляньте розміщення свого сайту на керованому хостингу WordPress.

Сподіваємося, ця стаття допомогла вам зрозуміти, скільки коштуватиме створення веб-сайту.

Також перевірте: Якщо ви вирішили створити блог для свого веб-сайту, ознайомтеся з найкращими платформами для ведення блогів

Якщо вам потрібні вказівки, ми також маємо кілька покрокових посібників:

 • Як зробити веб-сайт WordPress, поетапно
 • Як створити інтернет-магазин, крок за кроком
 • Як завести блог, крок за кроком
 • Як побудувати інтернет-ринок
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me