Спільний та керований хостинг WordPress (порівняно)

спільний та керований


Вам цікаво, чи вибрати спільний або керований хостинг WordPress для вашого веб-сайту? Обліковий запис веб-хостингу є обов’язковим, якщо ви хочете створити веб-сайт. Обліковий запис веб-хостингу – це те, де ваш веб-сайт буде жити в Інтернеті, і саме це дозволяє користувачам відвідувати ваш сайт. Тож важливо вибрати сервіс веб-хостингу, який відповідає вашим потребам.

У цій статті ми порівняємо розміщений та керований хостинг WordPress, щоб допомогти визначити, який найкращий вибір для вас.

Давайте розпочнемо.

Що таке веб-хостинг?

Якщо ви все ще задаєтеся питанням “що таке веб-хостинг?”, Пояснимо трохи далі.

Дві найважливіші речі, необхідні для створення веб-сайту – це обліковий запис веб-хостингу та доменне ім’я.

Як ми вже згадували раніше, веб-хостинг – це те, де ваш веб-сайт буде «жити» в Інтернеті. Це в основному означає, що веб-хостинг – це місце в Інтернеті, де зберігається ваш веб-сайт, щоб користувачі могли отримати доступ до нього. Обліковий запис веб-хостингу та доменне ім’я дозволяють користувачам вводити URL-адресу вашого веб-сайту в адресний рядок свого веб-переглядача та переглядати ваш веб-сайт.

Але, на ринку є низка різних веб-хостингових послуг. Для початківців може бути важко зрозуміти, який із них найкращий вибір для вашого сайту.

Отже, давайте подивимось на різницю між спільним хостингом та керованим хостингом WordPress.

Що таке спільний хостинг?

спільний хостинг

Спільний хостинг – це коли ви ділитеся одним сервером (місце в Інтернеті) та пов’язаними з ним ресурсами на кількох різних веб-сайтах. Таким чином, ваш веб-сайт зберігається в тому самому місці, що і багато інших веб-сайтів, і вам потрібно ділитися пам’яттю, дисковим простором, даними та процесором (час обробки).

Спільний хостинг є популярним вибором, головним чином, оскільки це один з найдоступніших варіантів, а деякі послуги спільного хостингу коштують лише 2,75 доларів на місяць.

Але оскільки ви ділитесь ресурсами сервера з іншими веб-сайтами, вони можуть іноді сповільнювати ваш власний сайт, якщо вони використовують багато ресурсів. Однак більшу частину часу ви не помітили цього типу. Особливо, якщо у вас сайт з низьким трафіком, персональний веб-сайт, блог або веб-сайт малого бізнесу.

За допомогою спільного хостингу ви також несете відповідальність за власне підтримку свого веб-сайту. Сюди можна віднести безпеку, резервні копії, продуктивність тощо.

Що таке керований хостинг WordPress?

спільний хостинг

Керований хостинг WordPress – це як консьєржа для вашого веб-сайту. Завдяки керованому хостингу WordPress ви отримуєте додаткові послуги, а найкраще керовані компанії, що працюють в WordPress, в основному підтримують ваш веб-сайт. Вони подбають про розміщення пов’язаних із цим питань, таких як безпека, резервне копіювання, оновлення WordPress тощо, щоб ви могли зосередитись на інших сферах вашого бізнесу..

Керовані WordPress хостингові послуги також, як правило, пропонують преміальну підтримку клієнтів, щоб вирішити ваші проблеми якомога швидше та простіше.

Через ці додаткові послуги керований хостинг WordPress коштує значно дорожче, ніж спільний хостинг.

Тепер, коли ви знаєте основи спільного та керованого хостингу WordPress, давайте розглянемо плюси та мінуси кожного.

Плюси і мінуси спільного хостингу

Як і у будь-якого сервісу, у спільного хостингу є плюси і мінуси. Погляньмо на них.

Плюси спільного хостингу

 • Доступне – Спільні послуги хостингу – найдоступніші на ринку. Легко зменшити витрати при виборі спільного хостингу, деякий спільний веб-хостинг коштує всього 2,75 долара на місяць.
 • Проста налаштування – Багато спільних хостинг-сервісів пропонують установку WordPress в один клік, тому ви можете розпочати роботу над створенням свого сайту.
 • cPanel – За допомогою спільного хостингу ви отримуєте доступ до cPanel, що полегшує управління своїм веб-сайтом.
 • Облікові записи електронної пошти – Багато спільних служб хостингу пропонують безкоштовні акаунти електронної пошти. Отже, ви можете отримати професійний електронний електронний лист, такий як [email protected], не витрачаючи зайвих грошей.

Мінуси спільного хостингу

 • Технічне обслуговування – Вибір спільного веб-хостингу означає, що ви несете відповідальність за підтримку свого веб-сайту, наприклад, безпеку, оновлення WordPress, резервне копіювання тощо.
 • Повільний час реагування та час простою – Спільний доступ до сервера та ресурсів з іншими веб-сайтами означає, що з більшою ймовірністю ваш сайт зазнає повільнішого часу завантаження та частого простою.
 • Тільки для сайтів з низьким трафіком – Спільний веб-хостинг найбільше підходить для веб-сайтів, які не мають великого трафіку, таких як веб-сайти малого бізнесу, персональні сайти, блоги тощо.

Плюси і мінуси керованого хостингу WordPress

Тепер давайте розглянемо плюси і мінуси керованого хостингу WordPress.

Плюси керованого хостингу WordPress

 • Вищі швидкості – Керовані сервіси WordPress хостингу можуть запропонувати надзвичайно високі швидкості, оскільки їх апаратне та програмне забезпечення оптимізовано для WordPress.
 • Безпека та резервні копії – Безпека та резервні копії для вас керує керована компанія WordPress, так що вам не доведеться турбуватися про те, що ваш сайт не захищений.
 • Автоматичні оновлення – Багато служб хостингу WordPress будуть обробляти основні оновлення WordPress для вас і навіть автоматично оновлювати теми та плагіни WordPress, що допомагає захистити ваш сайт у безпеці.
 • Пріоритетна підтримка – Завдяки керованому хостингу WordPress ви отримаєте найкращу підтримку клієнтів, і ваші проблеми будуть вирішені експертами WordPress швидко.

Мінуси керованого хостингу WordPress

 • Дорогий – Завдяки додатковим сервісам, якими керують хостингові компанії WordPress, ви будете платити набагато більше грошей щомісяця порівняно із спільним хостингом.
 • Обмеження плагіна – Оскільки керовані сервіси хостингу WordPress хочуть забезпечити найкращу ефективність, вони не дозволять вам використовувати певні плагіни, які можуть уповільнити ваш сайт.
 • Строгі обмеження – Деякі керовані хости WordPress встановлюють суворі обмеження на веб-сайті та / або обмеження кількості відвідувачів.
 • Тільки для сайтів WordPress – З керованим хостингом WordPress ви можете розміщувати лише сайти WordPress.

Що шукати у спільному або керованому хостингу WordPress?

Під час спроби вибрати найкращий спільний або керований хостинг WordPress для свого веб-сайту, важливо переглянути ряд факторів, перш ніж приймати рішення. Ви не хочете швидко вибрати веб-хостингу, створити свій веб-сайт, а потім пізніше дізнаєтесь, що ви зробили неправильний вибір.

Отже, ось на що слід звернути увагу, переглядаючи як спільний, так і керований хостинг WordPress:

 • Вартість– Оберіть доступний для вас веб-хостинг, який надасть вам те, що ви шукаєте, за розумною ціною.
 • Час роботи – Важливо вибрати веб-хостинга, який може гарантувати хорошу гарантію безперервного часу, щоб ваш веб-сайт був доступний для користувачів у будь-який час.
 • Особливості – Обов’язково виберіть веб-хостинг, який пропонує всі функції, необхідні для вашого веб-сайту. Наприклад, установка WordPress в один клік, акаунти електронної пошти, безкоштовне доменне ім’я тощо.
 • Безпека та швидкість – Виберіть веб-хостинг, захищений та оптимізований для швидкості, щоб ваш веб-сайт був безпечним та працював добре для відвідувачів вашого веб-сайту.
 • Підтримка клієнтів – Служба веб-хостингу, яку ви обираєте, повинна пропонувати підтримку цілодобово, щоб ви могли якомога швидше отримати будь-які проблеми зі своїм веб-сайтом.

Далі ми поділимося з вашими найкращими виборами для найкращих хостинг-компаній, а також найкращих керуючих компаній WordPress..

Найкращі хостингові компанії

Якщо ви хочете вибрати спільний хостинг-сервіс, ось наші найкращі вибір найкращих спільних веб-хостингових послуг.

1. Блюхост

bluehost-веб-сайт

Bluehost – найпопулярніший сервіс веб-хостингу на ринку. Він офіційно рекомендований WordPress.org, і він працює над 2 мільйонами веб-сайтів по всьому світу.

Bluehost пропонує встановлення WordPress в один клік, нерегульовану пропускну здатність, підтримку 24/7, щоденні автоматичні резервні копії та інше. Вони також пропонують захист ресурсів. Ця технологія визначає інші веб-сайти, які використовують занадто багато ресурсів і тимчасово переміщують їх до ізольованих систем. Це гарантує, що на ефективність вашого веб-сайту не впливає, що є чудовою особливістю для спільного хостингу.

Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з нашим оглядом Bluehost.

Крім того, користувачі IsItWP отримують приголомшливу угоду щодо спільного хостингу з WordPress. Ви можете отримати 60% знижки на веб-хостинг разом з безкоштовним доменним іменем та сертифікатом SSL. Це означає, що ви можете отримати спільний веб-хостинг лише за $ 2,75 / місяць!

Почніть з Bluehost сьогодні.

2. SiteGround

siteground дешевий хостинг

SiteGround – ще одна з найкращих веб-служб хостингу, якій довіряють власники 2 мільйонів доменів. Як і Bluehost, його також рекомендує WordPress.org.

Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з нашим оглядом SiteGround.

Деякі з найвидатніших функцій SiteGround включають безкоштовні SSL та HTTPS, безкоштовні акаунти електронної пошти, щоденні резервні копії, неметофікований трафік, підтримка 24/7 та багато іншого. Вони навіть пропонують безкоштовний CloudFlare CDN (мережа доставки контенту) у всіх своїх планах, щоб ваш сайт був швидким та безпечним..

Ви можете розпочати роботу з SiteGround лише за 3,95 долара на місяць, і вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей.

Почніть із SiteGround сьогодні.

3. ХостГатор

hostgator-веб-хостинг

HostGator робить спільний веб-хостинг легким та доступним. HostGator пропонує можливість створити веб-сайт із власним конструктором веб-сайтів, який оснащений понад 100 шаблонами та бібліотекою зображень. Або ви можете створити сайт WordPress, використовуючи їх установку WordPress у 1 клік.

Також ознайомтеся з оглядом HostGator для отримання більш детальної інформації.

Вони також пропонують такі функції, як гнучка, проста у користуванні панель управління, яка допоможе вам керувати веб-сайтом, нерегульована пропускна здатність, сертифікація SSL, гарантія 99,9% часу безперебійної роботи, безкоштовна передача веб-сайту, підтримка 24/7/365 за допомогою телефону та чату в реальному часі, і більше.

HostGator пропонує також найкращі плани хостингу реселерів.

Ціни на HostGator починаються лише з $ 2,75 / місяць, і вони пропонують 45-денну гарантію повернення грошей.

Почніть з HostGator сьогодні.

4. iPage

ipage хостинг огляд

iPage – одна з найдоступніших на ринку послуг спільного хостингу. iPage – це також екологічно чиста веб-хостинг-компанія; їх центри обробки даних та веб-сервери працюють від енергії вітру.

Деякі функції, які постачаються разом із планами веб-хостингу, включають безкоштовний розробник веб-сайтів, безкоштовні адреси електронної пошти, безкоштовні кредити на рекламу для Google і Bing, аналітику веб-сайтів та інше.

Щоб отримати детальнішу інформацію, перегляньте наш огляд iPage.

Ви можете розпочати роботу з iPage лише за $ 1,99 / місяць, що включає безкоштовне доменне ім’я та сертифікат SSL. Вони також пропонують 30-денну гарантію повернення грошей, так що ви можете надавати послуги веб-хостингу без ризику.

Почніть з iPage вже сьогодні.

Найкращі хостингові компанії, що керуються WordPress

Тепер давайте подивимося на наші рекомендації щодо найкраще керованих компаній, що працюють на ринку WordPress.

1. Двигун WP

огляд двигуна WP

WP Engine – одна з найкраще керованих WordPress хостинг-компаній на ринку, що забезпечує 500 000 веб-сайтів в Інтернеті. WP Engine створений з урахуванням швидкості, продуктивності та безпеки.

WP Engine пропонує захист від безперервного часу, повністю керований глобальний CDN, автоматичні оновлення WordPress, виявлення та блокування загроз, щоденні автоматизовані резервні копії, автоматичне кешування та багато іншого.

Інші функції включають понад 35 преміальних тем StudioPress, безкоштовні сертифікати SSL та експертну підтримку клієнтів.

Ціноутворення на WP Engine починається від $ 35 / місяць, але ви можете отримати 4 місяці безкоштовно за допомогою нашої спеціальної угоди IsItWP.

Почніть з WP Engine вже сьогодні.

2. Хостинг WordPress, керований SiteGround

хостинг сайту wordpress-хостинг

SiteGround – це чудовий хостинг-сервіс, однак SiteGround також пропонує доступний керований хостинг WordPress.

Їх керовані плани хостингу включають встановлення WordPress, автоматизовані оновлення, експертну підтримку WordPress, розширену безпеку WordPress та багато іншого. Крім того, ваш сайт буде завантажуватися дуже швидко з безкоштовним CDN з кожним обліковим записом, налаштованими налаштуваннями сервера та зберіганням SSD.

Ви можете почати з хостингу WordPress, керованого SiteGround, лише за 3,95 долара на місяць, що набагато дешевше, ніж багато інших керованих сервісів WordPress для хостингу.

Почніть з сьогоднішнього дня WordPress хостингу, керованого SiteGround.

3. Хостинг WordPress, керований Bluehost

bluehost-керований wordpress-хостинг

Найпопулярніший спільний веб-хостинг-сервіс Bluehost також пропонує керований хостинг WordPress зі своїм планом WP Pro.

Розвивати веб-сайт легко за допомогою хостингу WordPress, керованого Bluehost. Вони пропонують широкий спектр функцій, включаючи всебічний маркетинговий центр та інформаційну панель, SEO, маркетинг електронної пошти та інструменти соціальних медіа, постановочне середовище, що дозволяє протестувати свій сайт до того, як він розпочнеться в реальному часі та багато іншого.

Крім того, план WP Pro Bluehost оптимізований за швидкістю, демонструючи SSD (твердотілі накопичувачі) та меншу щільність сервера (менше клієнтів на сервері).

План Bluehost WP Pro починається з $ 19,95 / місяць.

Почніть роботу з Bluehost WP Pro вже сьогодні.

4. Рідка павутина

хостинг wordpress веб-хостингу

Liquid Web є одним з лідерів керованого хостингу WordPress. За допомогою Рідкої веб-сторінки ви не можете користуватися платою за надмірне обслуговування, обмеженням трафіку чи переглянуті сторінки, безтурботними автоматичними оновленнями плагінів та додатком для оптимізації зображень..

До інших функцій належать повний доступ до сервера, розміщення веб-сайту, автоматична SSL, автоматичне щоденне резервне копіювання, цілодобова підтримка тощо.
Ви можете розпочати роботу з Liquid Web лише за $ 29 на місяць для 1 веб-сайту.

Почніть з рідинної мережі вже сьогодні.

Спільний та керований хостинг WordPress: що слід вибрати?

Тепер, коли ви знаєте різницю між спільним та керованим хостингом WordPress, саме час розібратися, який варіант найкращий для вас вибір.

Якщо ви тільки починаєте блог або невеликий веб-сайт, радимо вибрати спільний хостинг. Спільний хостинг набагато доступніший і найкраще підходить для невеликих веб-сайтів з невеликим трафіком.

Спільні хостингові послуги, такі як Bluehost та SiteGround, нададуть вам усе необхідне для роботи вашого веб-сайту, і вам не доведеться витрачати тону грошей.

З іншого боку, якщо у вас веб-сайт з високим трафіком, вам краще вибрати обробку хостинг-провайдера WordPress, наприклад WP Engine. Керований хостинг WordPress забезпечить оптимізацію вашого веб-сайту для швидкості, продуктивності та безпеки.

Крім того, оскільки керовані сервіси хостингу WordPress обробляють обслуговування вашого веб-сайту для вас, ви можете зосередитись на інших сферах вашого бізнесу.

Ми сподіваємося, що вам сподобалася ця стаття про спільний та керований хостинг WordPress. Якщо вам сподобалась ця публікація, перегляньте наш посібник із розміщення веб-сайту (крок за кроком).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map