Топ-200+ Чорна п’ятниця та кібер понеділок WordPress – пропозиції 2019

чорна п'ятниця та кібер понеділок


Шукаєте кращі пропозиції, купони та знижки на WordPress на Чорну п’ятницю та Кібер-понеділок 2019 року? Тоді ви в потрібному місці!

Ми знаємо, що пошук найкращих угод WordPress може зайняти багато часу, але жодних турбот! Ми здійснили пошук для вас, тож ви можете продовжувати та брати ідеальну угоду, перш ніж вона закінчиться.

Майте на увазі, що ці пропозиції дійсні для ОБМЕЖЕНОГО ЧАСУ. Ми вказали дату закінчення терміну придатності біля кожної пропозиції.

Ось перелік ULTIMATE пропозицій WordPress, які ви не хочете пропускати. У цій статті ви можете знайти десятки угод на преміальні теми WordPress, плагіни, інструменти, веб-хостинг та інші сервіси WordPress..

Подарунок у чорну п’ятницю 2019: Виграйте три подарункові картки Amazon на $ 50

У цю Чорну п’ятницю ми даруємо своїм читачам три подарункові картки Amazon на суму 50 доларів. Все, що вам потрібно зробити – це увійти в роздачу та подати стільки записів, щоб отримати шанс виграти її.

Примітка: Ми будемо оновлювати цю статтю протягом наступних двох тижнів. Не забудьте зробити закладку на цій публікації, щоб не пропустити улюблену угоду.

1. Пропоновані пропозиції

Економте 35% на OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster є найпотужнішим інструментом оптимізації генерації та перетворення свинцю у світі. Ви можете використовувати його для перетворення відвідувачів, які відмовляються, у підписників, а потім у клієнтів. Топ-компанії використовують OptinMonster для розробки списків електронної пошти та збільшення своїх доходів.

Завдяки безлічі функцій будівлі, ви можете використовувати OptinMonster для створення красивих форм оптимуму. Він має майже нескінченну інтеграцію із стороннім програмним забезпеченням для відображення користувальницьких форм optin вашим відвідувачам. За допомогою функції автоматизації поведінки ви можете персоналізувати оптимізовані форми та показувати людські повідомлення.

Перевіряти Тематичні дослідження OptinMonster щоб дізнатися, як Інтернет-бізнес швидко збільшує свою кількість. У цей відпускний сезон вони пропонують значну знижку на преміум-програмне забезпечення, включаючи Університет OptinMonster.

Код купона: BF2019

Термін дії: 25 листопада – 6 грудня

Отримайте знижку на 35% OptinMonster »

Економте 60% на WPForms

WPForms

WPForms є найкращим плагіном для контактної форми WordPress на ринку. Це просто у використанні з найбільш зручними для початківців варіантами та преміум-функціями.

Конструктор форми перетягування форми WPForms дозволяє вам просто перетягнути поля форми та змінити їх порядок. Ви отримаєте власні шаблони форм, умовну підтримку логіки, шлюзи платежів та інші функції. WPForms також підтримує постійні контакти, MailChimp, AWeber та інші сторонні послуги.

Код купона: BF2019

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 60% знижок WPForms »

Економте 60% на MonsterInsights

MonsterInsights

MonsterInsights є найпопулярнішим плагіном Google Analytics для веб-сайтів WordPress. Він легко інтегрується з інформаційною панеллю WordPress, щоб відображати статистику про відвідувачів. За допомогою MonsterInsights ви можете отримати персоналізовану Google Analytics у WordPress.

Ви також можете генерувати власні звіти на основі даних користувачів для створення стратегій та подальшого розвитку вашого онлайн-бізнесу.

Код купона: BF2019

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 60% знижки MonsterInsights »

Економте 35% на SeedProd

SeedProd

SeedProd – найкращий WordPress, який незабаром надходить на сторінку та модуль обслуговування. Це дозволяє створити прекрасну, професійну сторінку, що незабаром з таймером зворотного відліку для вашого веб-сайту WordPress. Конструктор у реальному часі допомагає швидко налаштувати текст, шрифти, кольори та макет.

У комплекті є багато вбудованих шаблонів, тож ви можете вибрати заздалегідь створений шаблон і невідкладно запустити сторінку, що найближча, на своєму веб-сайті. Ви також можете інтегрувати його з популярними електронними послугами, такими як постійний контакт, ActiveCampaign, CovertKit та інше, щоб надсилати електронні повідомлення своїм підписникам про останні новини

Код купона: BF2019

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте знижку 35% на SeedProd »

Економте 35% на RafflePress

RafflePress

RafflePress – найкращий плагін для видачі WordPress. Це допомагає залучити вашу аудиторію до вірусних подарунків та конкурсів. Ви можете використовувати цей плагін, щоб миттєво розробити список електронної пошти, трафік веб-сайтів та послідовників соціальних мереж.

Конструктор перетягування RafflePress дозволяє вам налаштувати рекламні кампанії за кілька хвилин. З десятками заздалегідь створених шаблонів простіше розпочати роботу. Він пропонує вхід в один клік і захист від шахрайства, щоб усунути кілька записів шахрайства.

Плагін RafflePress також поставляється з цільовою сторінкою роздачі, щоб провести змагання без відволікань на вашому веб-сайті WordPress. Ви можете використовувати розширені функції відстеження та повторного націлення, щоб збільшити кількість конверсій.

Код купона: BF2019

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 35% OFF RafflePress »

Економте 30% на WP Mail SMTP Pro

WTP Mail SMTP

WP Mail SMTP Pro є найкращим плагіном WordPress SMTP та PHP Mailer від WPForms. Він піклується про всі ваші проблеми з електронною поштою, включаючи доставку, фільтрацію спаму і т. Д. Коли ви переходите з загальних налаштувань електронної пошти на SMTP WP Mail, всі ваші рекламні електронні листи потраплять у папку “Вхідні” клієнтів..

Це дозволяє надійно надсилати сотні електронних листів. Плагін WP Mail SMTP також інтегрується з популярними постачальниками SMTP. Він підтримує багатосторінкову мережу та локалізацію.

Код купона: BF2019

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 35% знижки WTP Mail SMTP Pro »

Економте 63% на Bluehost

Bluehost

Bluehost – офіційно рекомендований хостинг-провайдер WordPress. Зараз вони розміщують понад мільйон сайтів WordPress. Вони пропонують безкоштовний домен, безкоштовний сертифікат SSL, безкоштовний конструктор сайтів із шаблонами та спеціальну знижку 63% для користувачів IsItWP.

Купонний код: Автоматично застосовано

Зробити доступність: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 63% знижки Bluehost »

Економте 50% на постійному контакті

Постійний контакт

Постійний контакт – найкраща служба маркетингу електронної пошти WordPress на ринку. Це дозволяє створювати красиві електронні листи та швидко надсилати їх своїм підписникам. Для створення професійних електронних листів ви можете скористатися конструктором перетягування електронної пошти. Він також постачається з декількома готовими шаблонами електронної пошти, які повністю реагують і чудово виглядають на всіх пристроях.

Завдяки їх функції електронної пошти та автоматизації маркетингу ви можете вітати нових передплатників своєчасно привітальним електронною поштою, запускати електронні листи на основі поведінки користувача, надсилати електронні листи невідкриваючим та розширювати ваше охоплення потужними інструментами для створення списку.

Послуга електронної пошти постійних контактів ідеально підходить для веб-сайтів електронної комерції. Він пропонує кілька інструментів для розширення вашого інтернет-магазину шляхом пошуку нових клієнтів та залучення їх до відвідування вашого веб-сайту за допомогою автоматизованих електронних листів.

Ви можете відстежувати результати маркетингу електронної пошти в режимі реального часу. Ці статистичні дані допоможуть вам створити нові ефективні стратегії для майбутніх кампаній.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 25 листопада – 27 листопада

Отримайте 50% знижки на постійний контакт »

Економте 60% на MemberPress

MemberPress

MemberPress – найкращий плагін для членства в WordPress, доступний для користувачів WordPress. Це допомагає швидко запустити веб-сайт. Якщо ви хочете приймати онлайн-платежі, продавати цифрові завантаження та керувати тим, хто бачить ваш веб-сайт, використовуйте MemberPress.

Він інтегрується з майже всіма сторонніми плагінами WordPress, тому ви можете створити потужний, багатий на функції сайт членства. Він також чудово працює з популярними сервісами, такими як WooCommerce, Stripe, ActiveCampaign тощо.

Код купона: BF2019

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 60% OFF MemberPress »

Економте 25% на Beaver Builder

Бівер будівельник

Beaver Builder – популярний конструктор сторінок WordPress, який ви можете використовувати на своєму веб-сайті для перетягування блоків вмісту. Це дозволяє швидко налаштувати функції та контент на веб-сайті WordPress. Не потрібно жодного ноу-хау для кодування для створення сторінок під час використання Beaver Builder.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте знижку на знижку 25% »

2. Хостингові пропозиції WordPress

Економте до 30% на WP Engine

WP двигун

WP Engine – найпопулярніша в світі хостинг-компанія WordPress. Вони пропонують спільні та виділені плани хостингу. У цей сезон відпусток ви можете заощадити за допомогою щорічної пропозиції передоплати та отримати до 5 місяців безкоштовно на своїх планах запуска, зростання та масштабів..

Код купона: cyberwknd30

Термін дії: 28 листопада – 2 грудня

Отримайте 30% OFF WP Engine »

Економте до 70% на HostGator

ХостГатор

HostGator – один з найстаріших і популярних постачальників веб-хостингів у цій галузі. Він пропонує VPS та спеціальні хостингові плани. Крім цього, він також поставляється з планами хостингу WordPress та установками в один клік.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 28 листопада – 3 грудня

Отримайте до 70% знижки HostGator »

Економте 15% на хостингу InMotion

Хостинг InMotion

InMotion Hosting – популярна хостинг-компанія WordPress. Вони пропонують кілька знижок користувачам IsItWP на своїх планах хостингу WordPress.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 15% знижки на хостинг InMotion »

Економте 40% на DreamHost

DreamHost

DreamHost – популярна хостинг-компанія WordPress. У цей відпускний сезон ви можете отримати ВЕЛИЧУЮ знижку на їх плани за допомогою безкоштовного доменного імені та безкоштовного сертифіката SSL.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 40% знижки DreamHost »

Економте 30% на Domain.com

Domain.com

Domain.com – це доменне ім’я та послуга веб-хостингу. Він також пропонує ідеям назв фірми для початківців, які хочуть швидко розпочати роботу.

Код купона: NAMEBOYBF

Термін дії: 29 листопада

Отримайте 30% OFF Domain.com »

Економте до 40% на маховику

Отримайте маховик

Flywheel – популярна хостинг-компанія. Вони пропонують керовані хостингові послуги для користувачів WordPress за допомогою найвищої підтримки клієнтів та серверів високого класу.

Код купона: FLYDAY19

Термін дії: 25 листопада – 4 грудня

Отримайте до 40% маховика »

Економте 40% на Cloudways

Хмарні доріжки

Cloudways – популярна хмарний хостинг-компанія. Вони пропонують кілька планів для спеціалізованого хостингу для WordPress та WooCommerce. Їх веб-хостинг-панель проста та зручна для початківців. У цей відпускний сезон ви можете отримати знижку 40% на 3 місяці на всі хостинг-плани від Cloudways.

Код купона: BFCM40

Доступність пропозиції: 14 листопада – 4 грудня

Отримайте 40% OFF Cloudways »

Економте до 67% на хостингу A2

А2 хостинг

Хостинг A2 – один з найкращих хостинг-провайдерів WordPress. Що відрізняє A2 хостинг, це його зручні для розробників функції. На відміну від інших хостинг-провайдерів, A2 хостинг пропонує неперевершену гарантію повернення грошей у будь-який час, тому ви можете розмістити свій веб-сайт без ризику. Після перших 30 днів ви отримаєте право на відшкодування за невикористані послуги.

Купонні коди:

 • MEGA67: 67% знижки на спільний хостинг
 • HALFDEDI: 50% знижки на керованому виділеному сервері (від $ 96,50 / місяць)
 • WP60: 60% знижки на керовану WordPress (від $ 9,78 / місяць)
 • RSLR51: 51% знижки на хостинг посередників (від 9,80 дол. США / місяць)
 • MVPS-50: знижка 50% на керовані VPS та основні VPS (від $ 25 / місяць)

Термін дії: 26 листопада – 2 грудня

Отримайте до 67% знижки на хостинг A2 »

Економте до 75% на GreenGeeks

GreenGeeks

GreenGeeks – популярна екологічно чиста веб-хостинг-компанія. Це швидкий, безпечний і пропонує кілька варіантів хостингу, включаючи плани реселерів, хостинг WordPress тощо.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 75% знижки на GreenGeeks »

Економте 20% на WordPress.com

WordPresscom

WordPress.com пропонує рішення щодо розміщення блогу. У цей сезон свят ви можете отримати дивовижну знижку на свої плани електронної комерції.

Код купона: ЧЕРНОКІБЕР2019

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте знижку на 20% WordPress.com »

Економте 50% на рідкому веб

Рідка павутина

Liquid Web – це керована хостинг-компанія WordPress та WooCommerce. У цей сезон відпусток Ви можете отримати великі знижки на їх регулярні, тривалість життя та інші ліцензії.

Код купона: JINGLE50

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 50% зниженої рідини в Інтернеті »

Економте до 75% на FastComet

FastComet

FastComet є керованим постачальником хмарного хостингу на ринку. У цей сезон свят ви можете скористатися знижками на спільні плани, хмарні VPS та оновлення.

Коди купонів:

 • Спільні плани: BFSALE75 (знижка 75%)
 • Хмарні VPS: BFCLOUD30 (знижка 30%)
 • Оновлення до вищого плану: BOOST25 (знижка 25%)

Термін дії: 29 листопада

Отримайте до 75% OFF FastComet »

Економте 70% на Кріошавині

Кріошавин

Кріошавин є керованим хостинговим рішенням WordPress. Він забезпечує захищений веб-хостинг із щоденними резервними копіями, кібербезпекою, преміум SSL тощо.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: Зараз – 5 грудня

Скиньте 70% Кріошавіна »

Економте 30% на Nestify

Посвідчитись

Посвідчитись є хостинговою компанією WordPress та WooCommerce. Він також пропонує власні рішення для розробників, агентств та підприємств.

Код купона: WPB30OFF

Термін дії: 28 листопада – 4 грудня

Отримайте знижку 30%

Економте 20% на довідці WP

Довідка WP

Довідка WP є керованим хостинговим рішенням WordPress. Вони також пропонують послуги з обслуговування WordPress.

Код купона: BFCM19

Термін дії: 12 листопада – 10 грудня

Отримайте 20% знижки довідки WP »

3. Пропозиції для плагінів WordPress

Економте 30% на грізних формах

грізні форми

Formidable Forms – це найсучасніший плагін для створення форм для WordPress. Якщо ви шукаєте плагін для створення форм, який дозволяє створювати онлайн-додатки, системи управління даними, візуалізацію даних у режимі реального часу та колекції платежів, тоді формальні форми підходять саме для ваших потреб.

Цього сезону свят формальні форми надають знижку 30% на всі преміальні плани на нові покупки та вибір безкоштовного призу.

Код купона: BF2019

Дійсність угоди: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 30% знижок грізних форм »

Економте 35% на TrustPulse

TrustPulse

TrustPulse – найкращий соціальний плагін для WordPress для розширення вашого бізнесу. Він показує активність клієнтів, перевірених наживо, відвідувачам вашого веб-сайту. Ви можете вибрати попередньо побудований макет і повністю налаштувати вікно соціального підтвердження для зміни кольору, шрифтів тощо.

Завдяки розумному націлюванню ви можете в потрібний час показувати соціальний доказ потрібним людям. Налаштувати його легко та показувати миттєві результати у вашій статистиці зростання.

Код купона: BF2019

Термін дії: 25 листопада – 6 грудня

Отримайте 35% знижки TrustPulse »

Економте 30% на ThirstyAffiliates

Спрагу Партнерів

ThirstyAffiliates – плагін WordPress, який використовується для маскування партнерських посилань та управління ними на вашому веб-сайті. Ви можете приховати довгі некрасиві URL-адреси афілійованих сторінок і перетворити їх у прості, охайні посилання. У цей сезон свят ви отримаєте знижку 30% на будь-яку ліцензію.

Код купона: BF2019

Термін дії: 20 листопада – 2 грудня

Отримайте знижку 30% на спрагу

Економте 60% на Pretty Links Pro

Гарне посилання Pro

Pretty Links Pro – це популярний плагін для скорочення URL-адрес та афілійованих посилань для WordPress. Він надає кілька можливостей для монетизації вашого вмісту. Плагін автоматично додає партнерські посилання на ваші сторінки, публікації та віджети.

Завдяки функції скорочення URL-адрес, вона перетворює ваші довгі та некрасиві URL-адреси афілійовок у прості посилання. Ви можете просувати ці скорочені партнерські посилання зі своїх відео та подкастів. Це також дозволяє додавати партнерські посилання у ваші електронні кампанії.

Купонний код: BF2019

Дійсність коду: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 60% знижки Гарненькі посилання Pro

Економте 50% на LearnDash

LearnDash

LearnDash – плагін системи управління навчанням WordPress. Це дає змогу створювати свої онлайн-курси та легко продавати їх.

Код купона: ЧОРНИЙ ПЕТРИЙ50

Термін дії: 29 листопада (7:00 – 14:00 EST)

Отримайте 50% знижки LearnDash »

Економте до 50% на стартовій книзі

Початок книг

StartBooking – популярне програмне забезпечення для планування в Інтернеті. Він інтегрується з WordPress, щоб дозволити вашим клієнтам планувати час з вами.

Код купона: Автоматично застосовано

Доступність пропозиції: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте стартову книгу на знижку 50% »

Економте 15% на Sucuri

Сукурі

Sucuri – найпопулярніший плагін безпеки WordPress. У комплекті є кілька інструментів, щоб забезпечити захист вашого веб-сайту від зловмисного програмного забезпечення та хакерів.

Код купона: cyber15suc

Термін дії: Зараз – 2 грудня

Отримайте 15% знижки Sucuri »

Економте 40% на дійсно простому SSL

Дійсно простий SSL

Дійсно простий SSL – найпопулярніший плагін WordPress SSL. Це дозволяє вам додати сертифікат SSL на своєму веб-сайті в один клік.

Код купона: NVMBR19

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 40% знижки на дійсно прості SSL »

Економте 50% на Галереї Envira

Галерея Енвіра

Envira Gallerys – найкращий плагін галереї зображень WordPress. Він інтегрується з сторонніми плагінами для імпорту зображень з Instagram, Flickr та інших джерел зображень. Ви можете відображати прекрасні галереї зображень за допомогою простих опцій та дивовижних функцій.

Код купона: WPBEGINNER50

Термін дії: 25 листопада – 6 грудня

Отримайте знижку на 50% в галереї Envira »

Економте 30% на Soliloquy

Солівок

Soliloquy – найкращий плагін-слайдер для зображення WordPress. Це зручно для початківців і пропонує безліч доповнень, щоб допомогти вам додати функції до повзунків. За допомогою Soliloquy можна створювати популярні слайди для вмісту, повзунки для галереї тощо.

Код купона: BF30

Термін дії: 25 листопада – 6 грудня

Отримайте знижку на знижку 30% »

Економте до 30% на Elementor Pro

Elementor Pro

Elementor Pro – популярний плагін для створення веб-сторінок WordPress. Поставляється з візуальним дизайном для налаштування вашого веб-сайту та створення цільових сторінок легко.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 3 грудня

Отримайте до 30% OFF Elementor Pro »

Економте 40% на Visual Composer

Візуальний композитор

Visual Composer – популярний розробник веб-сайтів WordPress. Ви можете використовувати його для створення красивих дизайнів веб-сайтів та сторінок легко.

Код купона: 40бл. Пт

Термін дії: 25 листопада – 4 грудня

Отримайте 40% знижок Visual Composer »

Економте 15% на LifterLMS

LifterLMS

LifterLMS – популярний плагін системи управління навчанням для веб-сайтів WordPress. Це для початківців і полегшує налаштування курсів для користувачів.

Код купона: ЧЕРНОФРІД19

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 15% знижки LifterLMS »

Економте 40% на PublishPress

ОпублікуватиПрес

PublishPress пропонує потужні плагіни WordPress для інтернет-видавців, журналів тощо.

Код купона: ЧЕРНОФРИДАЙ40

Термін дії: 12 листопада – 5 грудня

Отримайте 40% OFF PublishPress »

Економте 30% на Flycart

Flycart

Flycart пропонує плагіни WordPress та WooCommerce вищої якості для налаштування вашого онлайн-бізнесу. Плагіни також допомагають безперебійно працювати магазину електронної комерції.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 19 листопада – 4 грудня

Отримайте знижку на 30% Flycart »

Економте 40% на Журналі перевірки безпеки WP

Журнал аудиту безпеки WP

Журнал аудиту безпеки WP – це плагін журналу активності WordPress. Це допомагає вам відстежувати, перевіряти та відстежувати поведінку користувачів у реальному часі на вашому веб-сайті. Ви можете використовувати цей плагін для легкого виявлення підозрілих дій та зловмисних програм у WordPress.

Код купона: BF201940

Термін дії: 27 листопада – 3 грудня

Отримайте 40% OFF WP журналу аудиту безпеки »

Економте 40% на Complianz GDPR

Complianz GDPR

Complianz GDPR – це плагін конфіденційності для WordPress. Вони постійно сканують ваш веб-сайт та надсилають сповіщення, якщо потрібні якісь зміни.

Код купона: NVMBR19

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 40% OFF Complianz GDPR »

Економте 25% на ProfilePress

ПрофільPress

ProfilePress – популярний розширений плагін для управління профілями WordPress. Він легко інтегрується з усіма сторонніми плагінами WordPress (наприклад, WooCommerce) для створення форм реєстрації користувачів, спеціальних форм входу та іншого.

Код купона: BFCM2019

Термін дії: 29 листопада – 3 грудня

Отримайте знижку на 25%

Заощадите 50% на Google Шрифтах для WordPress

Шрифти Google для WordPress

Шрифти Google для WordPress допомагають додавати красиві шрифти на ваш веб-сайт, і ви можете вибирати серед 100-ти шрифтів для тексту, заголовків та посилань.

Код купона: BF50

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 50% знижок Google Шрифти для WordPress »

Економте 35% на WP цинку

WP Цинк

WP Цинк має колекцію преміальних плагінів WordPress, таких як WordPress до Buffer Pro, Page Generator Pro, Hootsuite Pro та Поле рейтингів коментарів. Ви можете скористатися приємною знижкою на всі їх плагіни, щоб збільшити залучення користувачів на своєму веб-сайті.

Код купона: BF2019

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 35% зниженого WP цинку »

Економте 50% на Barn2 Media

Barn2 Media

Barn2 Media пропонує невелику колекцію преміальних плагінів WordPress. Більшість їх плагінів створені для підтримки веб-сайтів WooCommerce. Вони також пропонують інші плагіни WordPress, такі як Категорії, захищені паролем та Кращі останні коментарі.

Код купона: BARN2CYBER2019

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 50% знижки на Barn2 »

Економте 250% кредитів на ShortPixel

ShortPixel

ShortPixel – плагін для оптимізації зображень та стиснення для веб-сайтів WordPress. Це зменшує розмір зображення, не впливаючи на якість зображення. Ці стислі зображення допомагають підвищити швидкість та ефективність роботи вашого веб-сайту.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 1 грудня

Отримайте 250% кредитів на ShortPixel »

Економте 50% на WooNinjas

WooNinjas

WooNinjas пропонує розробки та налаштування плагінів WordPress. Вони працюють з популярними плагінами, щоб допомогти безперешкодно налаштувати ваш веб-сайт.

Код купона: BLKFDY50

Термін дії: Зараз – 6 грудня

Отримайте 50% знижок WooNinjas »

Економте 30% на розширених шаблонах вмісту

Розширені шаблони вмісту

Розширені шаблони вмісту пропонує користувацькі шаблони вмісту WordPress для публікацій, сторінок та користувацьких типів публікацій.

Код купона: ЧОРНА П `ЯТНИЦЯ

Термін дії: 27 листопада – 4 грудня

Отримайте розширені шаблони вмісту на 30% Знижки »

Економте 40% на рекламі

Реклама

Adsanity – плагін для управління рекламою для веб-сайтів WordPress. Це дає змогу відображати привабливі оголошення на своїх сторінках, публікаціях та віджетах. З його допомогою ви можете відстежувати ефективність своїх оголошень, а також планувати показ оголошень на майбутнє.

Код купона: ГОГОХІЯ

Термін дії: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте 40% знижки на рекламу »

Економте 75% на WPMRR

WPMRR

WPMRR – це веб-сайт з відеоуроками WPBuffs. У вас є повний план курсу, щоб ви дізналися, як керувати своїми веб-сайтами WordPress та збільшити дохід.

Код купона: BFCM2019

Термін дії: 25 листопада – 3 грудня

Отримайте 75% знижки WPMRR »

Економте 50% на iThemes

iThemes

iThemes є материнською компанією для багатьох популярних плагінів WordPress BackupBuddy, iThemes Security тощо. У цей святковий сезон ви можете отримати знижку на 50% на всі їх продукти.

Код купона: BOOM50

Термін дії: Зараз – 2 грудня

Отримайте знижки 50% iThemes »

Економте 35% на ракеті WP

Ракета WP

WP Rocket – це плагін кешування WordPress. Цей плагін можна використовувати для покращення швидкості та продуктивності вашого веб-сайту.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 26 листопада – 3 грудня

Отримайте 35% ВПП ракети WP »

Економте 30% на розширених оголошеннях

Розширені реклами

Розширені реклами – це потужний та простий у використанні плагін оголошень WordPress.

Код купона: BFCM2019

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 30% знижки на розширені реклами »

Економте 50% на SEOPress

SEOPress

SEOPress – популярний плагін для WordPress SEO, щоб легко покращити трафік вашого веб-сайту.

Код купона: ЧОРНИЙ ПЕТРИЙ50

Термін дії: 27 листопада – 2 грудня

Отримайте 50% знижки SEOPress »

Економте 40% на BlogVault

BlogVault

BlogVault – популярний плагін для резервного копіювання WordPress. Це допомагає створювати резервні копії та легко відновлює ваш веб-сайт.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 28 листопада – 3 грудня

Отримайте 40% знижки BlogVault »

Економте 40% на WP-купонах та пропозиціях

Купони та пропозиції WP

WP Coupons and Deals – популярний плагін для купонів WordPress. Це простий у використанні і допомагає збільшити дохід вашого партнера.

Код купона: WPCD40

Термін дії: 20 листопада – 30 листопада

Отримайте знижки на знижки WP на 40% »

Економте 50% на IconicWP

IconicWP

IconicWP продає плагіни WooCommerce. Вони пропонують розширення для вашого інтернет-магазину для додавання дивовижних спеціальних функцій, не порушуючи ваш сайт.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте знижку на 50% IconicWP »

Економте до 50% на Еспресо Event

Еспресо події

Еспресо події є одним з найкращих плагінів реєстрації подій та керування квитками. Це дозволяє вам легко перетворити ваш веб-сайт у повністю функціональну систему управління подіями.

У цей сезон відпусток ви можете зекономити 25% від нових ліцензій на підтримку. Якщо ви поточний клієнт, ви можете заощадити багато грошей, отримавши 50% знижок на додатки.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте до 50% OFF Еспресо події »

Економте 35% на WP1099

WP1099

У Сполучених Штатах 1099-MISC форми використовуються для звітності про виплати постачальникам або філіям, які заробляють 600 доларів США або більше протягом податкового року. За допомогою плагіна WP1099 ви можете зібрати як необхідну інформацію, щоб подати форму 1099-MISC для своїх постачальників або філій на ринку.

WP1099 сумісний із WooCommerce та Easy Digital Downloads.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте знижку 35% WP1099 »

Економте 40% в календарі подій

Календар подій

Календар подій є потужним плагіном календаря подій WordPress. Це допомагає легко створювати події на вашому веб-сайті.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 22 листопада – 2 грудня

Отримайте 40% Знижки Календар подій »

Економте 30% на завантажених підприємствах

Вбудовані підприємства

Bootstrapped Ventures пропонує преміальні плагіни WordPress, як Easy Affiliate Links, Easy Image Collage тощо.

Код купона: BF2019

Термін дії: 28 листопада – 3 грудня

Отримайте знижки 30% на завантаження »

Економте 25% на розширених спеціальних полях Pro

Розширені спеціальні поля Pro

Розширені спеціальні поля Pro – це преміальний плагін WordPress, який дає повний контроль над екраном редагування та спеціальними даними поля.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте розширені спеціальні поля Pro 25% OFF »

Економте 30% на відправленій пошті WP

WP Надіслана пошта

WP Надіслана пошта – це надзвичайне рішення для реєстрації електронної пошти WordPress. Це допомагає додати надіслану папку пошти на ваш сайт WordPress.

Код купона: ЧОРНА П `ЯТНИЦЯ

Термін дії: 27 листопада – 4 грудня

Отримайте 30% знижку WP надісланої пошти »

Економте 35% на системі WP-CRM

система wp-crm

Плагін WP-CRM System дозволяє дуже просто керувати клієнтами на вашому веб-сайті WordPress. При меншому введенні вручну ви можете легко керувати інформацією своїх клієнтів.

Найкраще, що система WP-CRM інтегрується з популярними плагінами WordPress, такими як Gravity Forms та WooCommerce, та іншими сторонніми програмами, такими як Slack і MailChimp.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте 35% знижки WP-CRM системи »

Економте до 100 доларів на AmaLinks Pro

AmaLinks Pro

AmaLinks Pro – афілійований плагін Amazon для маркетологів та агентств.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте виграш від AmaLinks Pro на 100 доларів США »

Економте 78% на відгуках про морських зірок

Відгуки про морських зірок

Відгуки про морських зірок є преміальним плагіном для покоління оглядів WordPress. Це допомагає збирати огляди в Інтернеті.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 15 листопада – 30 листопада

Отримайте 78% -ві відгуки про зірок »

Економте 35% на полях умовного оформлення замовлення

умовні каси

Поля умовних замовлень дозволяють збирати додаткову інформацію, яка вам потрібна прямо під час оформлення замовлення. За допомогою плагіна вам не потрібно надсилати електронні листи для подальшого збирання даних про клієнта. Таким чином, ви можете заощадити час і уникнути суєт.

Поля умовних замовлень легко інтегруються з WooCommerce та Easy Digital Downloads.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте 35% -ві знижки на умовні замовлення »

Економте 35% на повноекранних фонових зображеннях

Повний екран

Повноекранні фонові зображення – це простий у використанні плагін WordPress, який дозволяє легко додавати необмежену кількість фонових зображень на ваш веб-сайт. Ви можете мати інше зображення на кожній сторінці або використовувати 1 зображення в усьому світі для всього сайту.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте знижки на 35% на повний екран »

Заощаджуйте 10% на базі WP

WP Buffs

WP Buffs – це цілодобова послуга обслуговування веб-сайтів WordPress для власників веб-сайтів та агентств. Це віддалена команда WordPress, яка допоможе вам у всьому, що стосується обслуговування WordPress, включаючи оптимізацію швидкості, забезпечення безпеки та моніторинг веб-сайтів.

Завдяки WP Buffs ви можете витрачати менше часу на усунення несправностей і більше часу на вирощування та маркетинг свого сайту.

Код купона: BFCM2019

Термін дії: 25 листопада – 3 грудня

Отримайте 10% знижок WP »

Економте 40% на JoomUnited

Joomunited

JoomUnited – це універсальний концентратор для плагінів WordPress. Плагіни можна придбати окремо або у комплекті. Більшість їх плагінів є freemium, тобто ви можете безкоштовно завантажити завантажену версію з офіційного сховища WordPress, а згодом оновити до преміум-версії за потреби.

Код купона: BFJU

Термін дії: 28 листопада – 3 грудня

Отримайте 40% OFF JoomUnited »

Економте 30% на розширених купонах

Розширені купони

Advanced Coupons – це плагін купона WooCommerce. Це дозволяє легко запускати угоди в магазинах WooCommerce. Ви можете створити складні умови для кошика для користувачів, перш ніж застосовувати купони. Це також дозволяє встановити дату початку та закінчення купона чи угоди.

Код купона: BF2019

Доступність пропозиції: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 30% знижки на розширені купони »

Економте 30% на AAWP

AAWP

AAWP – популярне веб-сайт для партнерських веб-сайтів Amazon, яке ви можете використовувати на своєму веб-сайті WordPress для просування продуктів Amazon та отримання заробітної плати.

Код купона: ЧЕРНИЙ ЕКАНД2019

Доступність пропозиції: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 30% знижки AAWP »

Економте 30% на “Все в одному SEO Pack Pro”

Все в одному SEO Pack Pro

Все в одному SEO Pack Pro – один з найпопулярніших плагінів WordPress SEO на ринку. Це оптимізує ваш веб-сайт або блог WordPress для пошукових систем та соціальних мереж. У цей відпускний сезон ви можете отримати 30% -ве знижку на свою покупку у All in One SEO Pack Pro протягом 1 року.

Код купона: BL3CKFRID0Y

Доступність пропозиції: 22 листопада – 7 грудня

Отримайте знижку 30% на все в одному пакеті SEO Pro »

Економте 30% на редакторі листів WP

Редактор листів WP

WP редактор листів – це простий плагін для електронних таблиць WordPress. Це дозволяє масово редагувати продукти та публікації WooCommerce в електронній таблиці. Ви також можете керувати своїми публікаціями та користувачами WordPress у простих електронних таблицях.

Код купона: ЧЕРНОФРИДА998723

Доступність пропозиції: 21 листопада – 6 грудня

Отримайте 30% -ний редактор листів WP »

Економте 40% на Smart Slider 3

Smart Slider 3

Smart Slider 3 – це ідеальний чуйний повзунок для WordPress. Створіть красиві та потужні повзунки, каруселі та блоки за допомогою візуального редактора нового покоління. Попрощайтеся із заплутаними, важкими у користуванні інструментами. Привітайтеся з абсолютно новим способом роботи з повзунками. Smart Slider 3 розсуває межі того, якими мають бути слайдери.

Код купона: SAVE4019

Доступність пропозиції: 27 листопада – 3 грудня

Отримайте 40% знижки Smart Slider 3 »

Економте 30% на PowerPack Beaver Addons

PowerPack Beaver Addons

PowerPack Beaver Addons оснащений додатковими функціями для Beaver Builder. У ньому є кілька спеціальних модулів, шаблонів сторінок та шаблонів розділів.

Код купона: SAVEBIG

Доступність пропозиції: 25 листопада – 4 грудня

Отримайте знижки на 30% PowerPack Beaver Addons »

Економте 40% на PowerPack Elementor Addon

Додавання елемента PowerPack

PowerPack Addons для Elementor – це доповнення та віджети для конструктора сторінок Elementor. У ньому є більше варіантів для конструктора Elementor, включаючи творчі віджети та інтеграції із сторонніми плагінами.

Код купона: SAVEBIG

Доступність пропозиції: 25 листопада – 4 грудня

Отримайте знижку на 40% PowerPack Elementor Addon »

Економте 30% на Plus Addons for Elementor

Плюс доповнення для елемента

Плюс доповнення для елемента пропонує потужні ресурси, включаючи шаблони, доповнення, віджети тощо для конструктора сторінок Elementor.

Код купона: ДЯКУЮ ТОБІ

Термін дії: 26 листопада – 4 грудня

Отримайте 30% знижки плюс додатки для елемента »

Економте 30% на Ultimate Addons для Elementor

Кінцеві доповнення для стихії Мозкового штурму

Ultimate Addons for Elementor надає бібліотеку корисних віджетів, щоб додати більше функціональних можливостей та параметрів у ваш додаток для створення сторінок WordPress Elementor.

Код купона: BIGGESTBF19

Термін дії: 25 листопада – 4 грудня

Отримайте 30% знижки на остаточні додатки для Elementor »

Економте 30% на WPfomify

WPformfy

WPfomify – це соціальний доказ та маркетинговий плагін FOMO для веб-сайтів WordPress. Цей плагін можна використовувати для відображення останніх продажів та реєстрацій. Таким чином, ви можете залучити більше відвідувачів і збільшити коефіцієнт конверсії на вашому сайті.

Код купона: SAVEBIG

Доступність пропозиції: 25 листопада – 4 грудня

Отримайте знижку 30% WPfomify »

Економте 30% на партнерських купонах

партнерські купони

Партнерські купони – це безкоштовний плагін WordPress-купона для безкоштовного купона, який допомагає афілійованим маркетологам збільшити свої клікові та отримати більший дохід. У цей сезон свят ви можете заощадити 30% на всіх нових покупках та оновленнях.

Купонний код: ЧЕРНИЙ ЕКАНД2019

Дійсність коду: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте партнерські купони на 30% знижки

Економте до 50% на SearchWP

пошук WP

SearchWP – популярний пошуковий плагін для WordPress. Пошук WP замінює пошук за замовчуванням у WordPress на розширений пошук, щоб полегшити користувачам відкриття потрібного вмісту на вашому веб-сайті.

Купонний код: Застосовано автоматично

Дійсність коду: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте до 50% OFFWW

Економте 30% на Ultimate Addons для Elementor

кінцеві доповнення для стихії

Якщо ви використовуєте на своєму веб-сайті плагін Elementor (популярний конструктор сторінок WordPress) і хочете додати більше функціональних можливостей, то, можливо, ви захочете спробувати Ultimate Addons для Elementor. У цей сезон відпусток ви можете заощадити 30% на Ultimate Addons.

Купонний код: BIGGESTBF19

Дійсність коду: 25 листопада – 4 грудня

Отримайте 30% ВІДКЛЮЧЕННЯ Ultimate Addons для Elementor

Економте 30% на FooPlugins

FooPlugins

FooPlugins пропонує кілька плагінів преміум-класу для галерей зображень, відео-галерей та спливаючих вікон. У цей сезон свят вони пропонують знижку 30% на нові та поновлення ліцензій FooGallerya та FooBox.

Купонний код: BlackFriday2019

Дійсність коду: 29 листопада – 3 грудня

Отримайте 30% OFF FooPlugins

Економте 40% на Click Ranger Pro

Клацніть Ranger Pro

Клацніть Ranger Pro – плагін WordPress, який відстежує ваші кліки, завантаження та події. Ви можете переглянути дані у своєму обліковому записі Google Analytics.

Купонний код: HOHOOHYEAH

Дійсність коду: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте 40% знижки Клацніть Ranger Pro

Економте 30% на Yoast

Йоаст SEO

Yoast – найпопулярніший плагін WordPress SEO. Він інтегрується з вашим веб-сайтом, щоб покращити рейтинг пошукових систем і підвищити залучення користувачів. Плагін дозволяє додавати мета-інформацію саме для залучення більшої кількості відвідувачів на ваш веб-сайт з різних джерел, включаючи соціальні мережі.

Купонний код: Автоматично застосовано

Дійсність коду: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте знижку на 30%

Економте 40% на WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce – найпопулярніший плагін для електронної комерції WordPress для запуску інтернет-магазину. У цей сезон свят ви можете отримати знижку 40% на всі його теми та розширення.

Код купона: ЧЕРНОКІБЕР2019

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 40% знижки на WooCommerce »

Економте 40% на WP Приверніть увагу

WP Приверніть увагу

WP Draw Увага – це творчий плагін WordPress. Він пропонує інструменти для малювання для малювання фігур на зображеннях вашого веб-сайту. Це допомагає виділити конкретні частини зображення. Плагін сумісний із кількома форматами зображень, включаючи PNG, JPG та GIF.

Купонний код: BF2019

Дійсність коду: 28 листопада – 3 грудня

Отримайте 40% OFF WP Приверніть увагу

Економте 30% на Weglot

Веглот

Weglot – плагін для перекладу WordPress. Це дозволяє створювати багатомовні веб-сайти, магазини електронної комерції та особисті блоги. Плагін допомагає класифікувати ваш багатомовний веб-сайт у пошукових системах.

Купонний код: WG2019BF30

Дійсність коду: 22 листопада – 3 грудня

Отримайте 30% знижки Weglot

Економте 20% на UpdraftPlus

UpdraftPlus

UpdraftPlus – це потужний плагін для резервного копіювання WordPress. Це допомагає створити резервне копіювання, встановити графік та легко відновити веб-сайт WordPress.

Код купона: BlackFridayWPB20SaleUDP

Термін дії: 25 листопада – 3 грудня

Отримайте 20% OFF UpdraftPlus »

Економте 50% на GiveWP

GiveWP

GiveWP – найпопулярніший плагін для WordPress. У цей відпускний сезон ви можете отримати знижку 50% на всі їх цінові плани.

Код купона: ДякуємоГАДОК2019

Термін дії: 28 листопада – 3 грудня

Отримайте 50% знижки GiveWP »

Економте 50% на WP Business Reviews

WP Business Reviews

WP Business Reviews – найкращий плагін огляду WordPress. Це дозволяє продемонструвати ваші веб-сайти Facebook, Google, Yelp та інші відгуки на вашому веб-сайті в красивому стилі.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 3 грудня

Отримайте 50% OFF WP Business Reviews »

Економте 40% на формах Ninja

Форми ніндзя

Ninja Forms – популярний конструктор перетягування форм WordPress. Це дозволяє створити кілька типів форм, включаючи форму збору коштів, форму опитування тощо.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 3 грудня

Отримайте 40% знижок на формах ніндзя »

Економте 40% на формах Кальдера

Форми кальдери

Форми кальдери є плагіном для створення форм WordPress. Це дозволяє легко будувати складні форми.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 3 грудня

Отримайте 40% -ні форми кальдери »

Економте 25% на Cozmoslabs

Козмослаб

Cozmoslabs є материнською компанією для багатьох популярних плагінів WordPress, таких як Profile Builder Pro, TrasnlatePress і т.д..

Код купона: CLBF25OFF

Термін дії: 28 листопада – 3 грудня

Отримайте 25% знижок Cozmoslabs »

Економте 25% на TranslatePress

TranslatePress

TranslatePress – плагін для перекладу WordPress. Він перекладає ваш вміст із фронтального періоду, а також підтримує WooCommerce поза коробкою.

Код купона: TPBF25OFF

Термін дії: 28 листопада – 3 грудня

Отримайте знижку на 25% TranslatePress »

Економте 25% на відродженні старого повідомлення

Відродження старого посту

Revive Old Post – популярний плагін WordPress, який допомагає підтримувати вміст. Це збільшує вашу присутність у соціальних мережах, автоматично обмінюючись старими повідомленнями у Facebook, Twitter, LinkedIn та Instagram.

Купонний код: Автоматично застосовано

Дійсність коду: 23 листопада – 3 грудня

Отримай 25% ВІДКРИТИ Старий пост

Економте до 65% на CSS Hero

CSS Hero

CSS Hero – це вдосконалений плагін WordPress для налаштування будь-чого на вашому веб-сайті. Він працює з вашими улюбленими інструментами без проблем для візуального налаштування від заголовка до колонтитулу. У цей сезон відпусток ви можете отримати величезну знижку від їх плану «Стартер» до «Пожиттєвого плану».

Купонний код: HEROBF19

Дійсність коду: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте до 65% знижки CSS Hero

Економте 50% на Long Tail Pro

Long Tail Pro

Long Tail Pro – популярний плагін WordPress для пошуку менш конкурентоспроможних ключових слів та збільшення трафіку вашого веб-сайту. Ви можете ввести ключові ключові слова та отримати сотні корисних пропозицій. Це також дозволяє запустити аналіз ключових слів і визначити прибутковість ключового слова зі значенням рангу.

Купонний код: Автоматично застосовано

Дійсність коду: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 50% знижки на довгий хвіст Pro

Економте 25% на Maps Marker Pro

Maps Marker Pro

Maps Marker Pro – популярний плагін для WordPress для картографування та управління вмістом. Він оснащений кількома картами, фільтрами, кластеризацією маркерів, геокодування без ключа, GPS-треками та іншими корисними функціями.

Купонний код: MAPSMARKER-BF2019

Дійсність коду: Зараз – 1 грудня

Отримайте знижку на 25% Маркер карт Pro

Економте 40% на Менеджері політик паролів

Менеджер політики паролів

Менеджер політик паролів для WordPress допомагає налаштувати політику для забезпечення надійних паролів для вашого веб-сайту та магазину WooCommerce. Він бездоганно працює з багатопосадовою мережею WordPress. У разі підозри ви можете скинути всі паролі в один клік, і користувачі отримають сповіщення електронною поштою про зміну своїх паролів.

Купонний код: BF201940

Дійсність коду: 27 листопада – 3 грудня

Отримайте 40% OFF Менеджера політик паролів

Економте 25% на AffiliateWP

Партнерська група WP

AffiliateWP – партнерський плагін для WordPress. За допомогою цього плагіна можна легко налаштувати повне партнерське рішення на вашому сайті WordPress. Він пропонує інструменти партнерського маркетингу для розвитку вашого бізнесу та збільшення доходу.

Код купона: BFCM2019

Доступність пропозиції: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте 25% ВІДПРИЄМСТВА

Економте 25% на простому цифровому завантаженні

Прості цифрові завантаження

Прості цифрові завантаження – це преміальний плагін WordPress. Це дозволяє легко продавати цифрові завантаження зі свого веб-сайту WordPress. Ви можете продавати електронні книги, програмне забезпечення, PDF-файли та всі інші цифрові формати, використовуючи Easy Digital Download.

Код купона: BFCM2019

Доступність пропозиції: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте знижки 25% на просте цифрове завантаження »

Економте 25% на WP Simple Pay

WP проста оплата

WP Simple Pay – плагін платіжних платежів для веб-сайтів WordPress. Це робить плату простим для одноразових і повторних платежів без налаштування кошика. Ви можете додати це рішення на свій веб-сайт без знання коду.

Код купона: BFCM2019

Доступність пропозиції: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте 25% знижку WP Simple Pay »

Економте 25% на обмеженні вмісту Pro

Обмежити вміст Pro

Обмежити вміст Pro – плагін для членства в WordPress. Це дозволяє надати ексклюзивний доступ до вмісту шанованим членам вашого веб-сайту. Ви також можете додавати коди купонів та угод для користувачів.

Код купона: BFCM2019

Доступність пропозиції: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте знижку 25% на обмеження вмісту Pro »

Економте 25% на цукровому календарі

Цукровий календар

Календар цукру – це простий плагін календаря подій для веб-сайтів WordPress. Він має основні функції просто керувати своїми подіями в Інтернеті. Він чудово працює з повторюваними подіями, пропонує категорії подій, підтримку багатоденних подій та готовий до перекладу. Ви також можете встановити дати початку та кінця подій.

Код купона: BFCM2019

Доступність пропозиції: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте знижку на цукор 25% »

Економте 40% на Hookturn

Hookturn

Hookturn пропонує якісні плагіни WordPress для форм ACF, WooCommerce та WordPress. Вони також надають попередні користувацькі поля.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 27 листопада – 3 грудня

Отримайте знижку на 40% знижки »

Економте 50% на S3 Media Maestro

S3 Media Maestro

S3 Media Maestro легко доставляє медіа-контент Amazon S3 на веб-сайт WordPress. Ви також можете керувати інформаційною панеллю Amazon S3 в WordPress.

Код купона: WPBBFCM19

Термін дії: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте знижку 50% на S3 Media Maestro »

Економте 50% на WP-курсі

Курси програмного забезпечення WP

Курси програмного забезпечення WP – це система управління навчанням WordPress. Це допомагає легко створювати онлайн-курси.

Код купона: WPBBFCM19

Термін дії: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте 50% знижки на WP курсовому »

Економте 50% на Churnly

Churnly

Churnly – це повноцінний плагін для автоматичного відбивання WordPress. Це допомагає зменшити розмір клієнтів у програмі.

Код купона: WPBBFCM19

Термін дії: 29 листопада – 6 грудня

Знижки 50%

Економте 30% на благодійних

Благодійний

Благодійний є плагін для пожертвування WordPress. Це допомагає у ваших кампаніях збору коштів.

Код купона: PRO30BF19

Термін дії: 29 листопада – 3 грудня

Отримайте 30% знижки благодійно »

Економте 40% на MotoPress

MotoPress

MotoPress пропонує безкоштовні та преміальні плагіни WordPress для різних бізнес-ніш. Вони також надають якісні теми для вашого веб-сайту.

Код купона: BF2019

Термін дії: Зараз – 4 грудня

Отримайте 40% знижки MotoPress »

Економте 20% на агрегаторі RSS WP

WP RSS Агрегатор

WP RSS Aggregator – популярне рішення для куріння вмісту WordPress на ринку. Це допомагає імпортувати канали з різних ресурсів та публікувати їх як публікації на вашому веб-сайті.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте 20% знижок WP RSS-агрегатор »

Економте до 35% на Helpie WP

Helpie WP

Helpie WP – це сучасний плагін поширених запитань WordPress та бази знань. Це допомагає легко створювати виробничі документи.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: Зараз – 5 грудня

Отримайте 35% знижки Helpie WP »

Економте 40% на географічному довіднику WP

Геодовідник WP

WP Geo Directory – популярний плагін каталогу WordPress. Це повністю масштабовано та дозволяє додавати мільйони списків, не порушуючи веб-сайт.

Код купона: BF2019

Термін дії: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте 40% знижок WP-географічного каталогу »

Економте 25% на GravityView

GravityView

GravityView допомагає відображати записи Gravity Forms на вашому веб-сайті.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: Зараз – 2 грудня

Отримайте знижку 25% GravityView »

Економте 25% на CreativeMinds

CreativeMinds

CreativeMinds пропонує 100+ корисних плагінів WordPress для кожної бізнес-ніші.

Код купона: ЧЕРНОФРІД19

Термін дії: Зараз – 2 грудня

Отримайте 25% знижок CreativeMinds »

Економте до 40% на смачному мозку

Смачні мізки

Delicious Brains пропонує широкий спектр плагінів WordPress, включаючи WP Migrate DB Pro, WP Offload Media та WP Offload SES.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте на 40% знижок смачні мізки »

Економте 33% на WP ERP

WP ERP

WP ERP пропонує повний HR, CRM та бухгалтерські рішення для вашого веб-сайту WordPress. Це зменшує зусилля людини і підвищує ефективність.

Код купона: ERP-BFCM33

Термін дії: Зараз – 4 грудня

Отримайте 33% OFF WP ERP »

Економте 30% на параметрах віджетів

Параметри віджетів

Параметри віджетів – популярний плагін управління віджетами WordPress. Це допомагає показувати або приховувати віджети на певних сторінках.

Код купона: ЧЕРНИЙ ЕКАНД2019

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте до опцій віджетів 30% OFF »

Економте 30% на стовпцях адміністратора Pro

Колонки адміністратора Pro

Колонки адміністратора Pro є плагіном управління вмістом WordPress. Це дозволяє швидко шукати, редагувати та керувати своїм вмістом.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 26 листопада – 3 грудня

Отримайте 30% OFF стовпців адміністратора Pro »

Економте 30% на плагінах Yoohoo

Плагіни Yoohoo

Плагіни Yoohoo пропонуємо плагіни WordPress для платних веб-сайтів, адміністраторів та власників магазинів WooCommerce.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 30% знижки Yoohoo плагіни »

Економте 50% на WP Manage Ninja

WP Управління ніндзя

WP Manage Ninja пропонує додаткові плагіни та теми WordPress. Їх популярні плагіни включають WPPayForm Pro, WP Fluent Forms, Ninja Tables Pro тощо.

Код купона: BLK199

Термін дії: 25 листопада – 5 грудня

Отримайте 50% OFF WP Керуйте ніндзя »

Економте до 30% на Fatcat Appas

Fatcat Apps

Fatcat Apps надає плагіни WordPress для маркетологів, щоб збільшити трафік вашого веб-сайту та конверсії.

Коди купонів:

 • BF2019: усі плагіни (знижка 20%)
 • BFBUNDLE2019: Комплект продуктів (знижка 30%)

Термін дії: 27 листопада – 6 грудня

Отримайте до 30% знижок Fatcat Apps »

Заощаджуйте 60% на WP Met

WP Met

WP Met пропонує потужні плагіни WordPress, такі як Elements Kit та Elementor metform.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: Зараз – 10 грудня

Отримайте 60% OFF WP Met »

Економте 50% на ToolSuite

ToolSuite

ToolSuite пропонує потужний набір плагінів WordPress для створення надійного та захищеного веб-сайту.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: Зараз – 3 грудня

Отримайте знижку 50% OFF »

Економте 25% в лабораторії блоків

Блок лабораторії

Блок лабораторії пропонує власні блоки Гутенберга для легкої настройки та редагування ваших сторінок та публікацій.

Код купона: чорний блок

Термін дії: Зараз – 3 грудня

Отримайте 25-відсоткову блокову лабораторію »

Економте 50% на Постерно

Постерно

Постерно – це каталог WordPress та плагін з переліком даних. Це дозволяє легко створювати будь-який каталог або класифікований список.

Код купона: BF2019

Термін дії: Зараз – 3 грудня

Отримайте 50% знижки Posterno »

Економте 50% на Social Snap

Соціальне оснащення

Social Snap – це плагін для соціальних медіа WordPress, який допомагає збільшити трафік вашого веб-сайту та підвищити залучення користувачів. Це дозволяє вашим користувачам легко ділитися сторінками та публікаціями на каналах соціальних медіа.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: Зараз – 5 грудня

Отримайте знижку на знижку 50%

Економте 50% на бутонізаторі

Бутонізатор

Бутонізатор – популярний плагін з плаваючою кнопкою WordPress. Це стимулює взаємодію користувачів та конверсії на вашому веб-сайті.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: Зараз – 2 грудня

Отримайте 50% -ний бутонізатор »

Економте 50% на гравітаційному візі

Гравітаційний майстер

Гравітаційний майстер пропонує кілька корисних доповнень для гравітаційних форм. Ці доповнення допомагають додати більше функцій до ваших форм WordPress.

Код купона: ЧОРНА МАГІЯ

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 50% знижки на гравітацію »

Збережіть BIG на відчутних плагінах

Відчутні плагіни

Відчутні плагіни пропонує плагіни для членства в WordPress, освіті та онлайн-курсах. Він також пропонує шаблони преміум-класів для вашого курсу та членських сайтів.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 25 листопада – 6 грудня

Отримайте велику знижку на відчутні плагіни »

Економте 80% на Tripetto

Трипето

Трипето являє собою плагін візуальної форми та розробника опитування. Це дозволяє створювати розмовні форми за допомогою розумної логіки.

Код купона: FSBFCM2019

Термін дії: Зараз – 2 грудня

Отримайте 80% знижки на трипетто »

Економте 35% на системі бронювання WP

Система бронювання WP

Система бронювання WP є плагіном календаря бронювання WordPress. Це допомагає створити календар бронювання для вашого будинку відпочинку чи оренди.

Код купона: BF2019

Термін дії: Зараз – 2 грудня

Отримайте 35% знижки WP системи бронювання »

Економте 30% на купонах WP

Купони WP

Купони WP є плагіном купона WordPress. Це допомагає професійно налаштувати купони та угоди на вашому веб-сайті.

Код купона: ЧОРНА П `ЯТНИЦЯ

Термін дії: 22 листопада – 2 грудня

Отримайте знижки на WP 30% »

Економте 30% на парфметрах

парфматери

парфматери є плагіном для продуктивності WordPress. Це допомагає пришвидшити ваш веб-сайт і знизити показник відмов.

Код купона: ЧОРНА П `ЯТНИЦЯ

Термін дії: 22 листопада – 2 грудня

Отримайте знижки на 30%

Економте 30% на плагінах магазину

Покупки плагінів

Плагіни магазинів забезпечують якісні плагіни WooCommerce, щоб безперешкодно налаштувати ваш Інтернет-бізнес.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте знижки 30% на розпродаж »

Економте 33% на weDevs

weDevs

weDevs пропонує кілька інструментів та плагінів WordPress, таких як WP ERP, weForms, WP Frontend користувача тощо.

Код купона: BFCM2019

Термін дії: Зараз – 4 грудня

Отримайте знижки на 33%

Економте 30% на потужних відгуках

Сильні відгуки

Strong Testimonials – популярний плагін WordPress testimonials. Це допомагає збирати відгуки користувачів та красиво відображати їх на вашому веб-сайті.

Код купона: ДЕНЬ

Термін дії: 30 листопада

Отримайте потужні відгуки 30% OFF »

Заощадьте 30 доларів на Link Whisper

Посилання Шепіт

Посилання Шепіт це потужний плагін WordPress для автоматизації вашого внутрішнього посилання та допомагає підвищити рейтинг веб-сайтів.

Код купона: Чорна п `ятниця

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте посилання $ 60 Шепіт »

Економте 30% на wpDataTables

wpDataTables

wpDataTables це простий плагін WordPress, який ви можете використовувати для створення таблиць і діаграм на своєму веб-сайті.

Код купона: F5302302

Термін дії: Зараз – 10 грудня

Отримайте 30% знижок wpDataTables »

Економте 30% на Амелії

Амелія

Амелія – популярний плагін для бронювання зустрічей у WordPress та події. Це дозволяє приймати онлайн-бронювання з вашого веб-сайту та прекрасно працює для підприємств рівня підприємств.

Код купона: 0007A217

Термін дії: Зараз – 10 грудня

Отримайте знижку Амелії на 30% »

Економте 30% на модулі

Модуля

Модуля є плагіном галереї зображень WordPress для фотографів, художників та творчих агентств.

Код купона: ДЕНЬ

Термін дії: 30 листопада

Отримайте 30% вимкнення модуля »

Економте 40% на BackWPup

BackWPup

BackWPup – це преміальний плагін для резервного копіювання WordPress. Він створює повне резервне копіювання веб-сайтів і відновлює автоматично.

Код купона: WPBeginnerCyber10

Термін дії: Зараз – 3 грудня

Отримайте 40% знижки BackWPup »

Економте 40% на MultilingualPress

Багатомовний прес

MultilingualPress – ідеальний плагін WordPress для створення багатомовного веб-сайту. Він працює безперешкодно з редактором Gutenberg та всіма популярними плагінами WordPress.

Код купона: WPBeginnerCyber10

Термін дії: Зараз – 3 грудня

Отримайте 40-відсоткову знижку на багатомовній пресі »

Економте 40% на OneStock для WooCommerce

OneStock для WooCommerce

OneStock для WooCommerce допомагає зберігати ваші запаси синхронізованими. Це чудовий плагін для WordPress для безперебійного запуску магазину WooCommerce.

Код купона: WPBeginnerCyber10

Термін дії: Зараз – 3 грудня

Отримайте знижку на 40% OneStock для WooCommerce »

Економте 35% на AliDropship

AliDropship

AliDropship – плагін WooCommerce, який підключає ваші товари. Це допомагає імпортувати продукти з AliExpress у ваш інтернет-магазин.

Код купона: WPBEGINNER35

Термін дії: 27 листопада – 3 грудня

Отримайте знижку на AliDropship 35% »

Економте до 70% на швидкій продуктивності

Швидке виконання

Swift Performance пропонує корисні плагіни WordPress для кешування, оптимізації зображень тощо.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 18 листопада – 3 грудня

Отримайте Upto 70% швидкої продуктивності »

Економте 35% на програмному забезпеченні Tyche

Tyche Software

Tyche Software пропонує додаткові плагіни та розширення WooCommerce, щоб додати більше функцій у ваш інтернет-магазин.

Код купона: BFCM19

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 35% знижки на програмне забезпечення Tyche »

Економте 30% на WP Frontend Admin

WP Frontend Admin

WP Frontend Admin – це плагін інформаційної панелі інформаційної панелі WordPress. Це допомагає створювати веб-додатки з фротендом за допомогою WordPress.

Код купона: ЧЕРНОФРИДА998723

Термін дії: 21 листопада – 6 грудня

Отримайте 30% OFF WP Frontend Admin »

Економте до 50% на найближчому майбутньому & Режим обслуговування PRO

Незабаром і режим технічного обслуговування PRO

Незабаром & Режим обслуговування PRO є плагіном WordPress плагін. Він оснащений 120+ темами та 1+ мільйонами безкоштовних зображень для того, щоб легко спроектувати сторінки, які ви збираєтесь незабаром.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 15 листопада – 5 грудня

Отримайте до 50% знижки найближчим часом & Режим обслуговування PRO »

Економте 30% на Google Maps Widget Pro

Віджет Google Maps Pro

Віджет Google Maps Pro є популярним плагіном WordPress Google Maps. Це повністю мобільний адаптивний і дозволяє додавати необмежені карти на ваш веб-сайт.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 15 листопада – 5 грудня

Отримайте 30% знижки віджетів Google Maps Pro »

Економте 40% на Hyvor Talk

Hyvor Talk

Hyvor Talk є плагіном для коментування WordPress. Користувачі на вашому веб-сайті легко використовувати та залучати користувачів.

Код купона: WPBEGINNER6215

Термін дії: 1 грудня

Отримайте 40% знижки Hyvor »

Економте 60% на Meta Box

Meta Box

Meta Box це потужний плагін WordPress, який допомагає розробникам швидко і створювати власні поля.

Код купона: BF2019

Термін дії: 26 листопада – 6 грудня

Отримайте 60% знижки Meta Box »

Економте до 50% на UnderConstructionPage PRO

UnderConstructionPage Pro

UnderConstructionPage PRO це потужний плагін WordPress для створення сторінок недобудови для вашого веб-сайту. Він оснащений шаблонами 200+, які допоможуть легко налаштувати сторінку з низькою конструкцією.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 15 листопада – 5 грудня

Отримайте до 50% OFF UnderConstructionPage PRO »

Економте 40% на простому розкладі зустрічей

Просто розкладіть зустрічі

Просто розкладіть зустрічі це простий у використанні плагін планування призначення WordPress. Це гнучка версія для перекладу.

Код купона: BF2019

Термін дії: 28 листопада – 3 грудня

Отримайте 40% знижки, просто розкладіть зустрічі »

Економте 35% на плагінах для посилення

Підсилюйте плагіни

Підсилюйте плагіни пропонує декілька плагінів WordPress та WooCommerce, як Quick Checkout, WP1099, Поля умовного оформлення замовлення тощо. У цей сезон свят ви можете отримати знижку 35% на всі їх плагіни.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте 35-відсоткову плату для посилення плагінів »

Економте 30% на StoreApps

StoreApps

StoreApps пропонує плагіни WooCommerce. Ці плагіни корисні для розширення функціональності вашого інтернет-магазину.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 22 листопада – 3 грудня

Отримайте 30% Знижку StoreApps »

Економте 40% на простих запитах на функції

Прості запити на функції

Прості запити на функції є плагіном збору зворотного зв’язку WordPress. Це допомагає визначити пріоритетні запити на функції, які потрібні вашим клієнтам.

Код купона: FSBFCM2019

Термін дії: Зараз – 6 грудня

Отримайте 40% знижок на прості запити на функції »

Економте до 50% на DragDropr

DragDropr

DragDropr є програмою для перетягування сторінки WordPress. Це допомагає візуально налаштувати ваш веб-сайт із фронту, не редагуючи жодного коду.

Код купона:

 • BF / CMмісячно20: 20% OFF щомісяця
 • BF / CMan year50: 50% OFF щорічно

Термін дії: Зараз – 6 грудня

Отримайте до 50% знижки DragDropr »

4. Пропозиції з теми WordPress

Економте 25% на елегантних темах

витончені теми

Елегантні теми є одним з найпопулярніших центрів тем WordPress. Вони також пропонують плагіни WordPress преміум-класу, включаючи перетягування Divi Builder, налаштування електронної пошти Bloom та обмін соціальними мережами Monarch.

Купонний код: Автоматично застосовано

Зробити доступність: З 27 листопада

Отримайте 25% OFFw елегантних тем »

Економте 30% на темі Astra

тема астра

Тема Astra – це стильна і налаштована тема WordPress для будь-якого веб-сайту. У комплекті є кілька початкових сайтів, які ви можете використовувати для запуску свого веб-сайту. Тема Astra сумісна з популярними конструкторами перетягування сторінок, щоб швидко налаштувати сторінки.

Купонний код: BIGGESTBF19

Дійсність коду: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 30% -ну тему Astra

Економте 100 доларів на StudioPress

StudioPress

StudioPress – найпопулярніша тематична компанія WordPress. Вони відомі своєю основою Теми генезису. У цей сезон свят ви можете придбати їх теми за дивовижними знижками. Нові клієнти отримують 100 дол. США від пакету “Усі теми” StudioPress Pro Plus.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 28 листопада – 2 грудня

Отримайте $ 100 OFF StudioPress »

Економте 50% на CSSIgniter

CSSIgniter

CSSIgniter пропонує потужні, преміальні теми WordPress. Усі їх теми сучасні та стильні з унікальними функціями для створення веб-сайту чи магазину електронної комерції.

Код купона: ЧЕРНОФРІД2019

Термін дії: 25 листопада – 5 грудня

Отримайте 50% знижки CSSIgniter »

Заощаджуйте 25% на теме

Темейл

Themeisle пропонує невелику колекцію преміальних тем та шаблонів WordPress. Усі їх теми сучасні та стильні з дивовижними функціями для вашого веб-сайту WordPress.

Код купона: Автоматично застосовано

Доступність пропозиції: 29 листопада – 3 грудня

Отримайте 25% OFF тему »

Економте 40% на Themify

Теміфікувати

Themify – популярний комерційний магазин WordPress. У цей сезон свят Ви можете отримати великі знижки на теми Themify, плагіни та майстер-клуб. Ви також можете стати частиною їх роздачі та виграти подарункові картки Amazon, однорічне членство в Майстер-клубі Themify та багато іншого.

Код купона:

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 40% знижки на Themify »

Економте 50% на Envato

Енвато

Енвато є ринком тем для WordPress, плагінів та інших ресурсів. У цей святковий сезон ви можете отримати знижку 50% на 500+ предметів у ThemeForest, CodeCanyon, GraphicRiver, VideoHive та AudioJungle.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 26 листопада – 3 грудня

Отримайте 50% знижки Envato »

Економте 60% на WPZoom

Збільшити WP

WPZoom – популярний тематичний магазин WordPress, який пропонує красиві, чуйні преміальні теми для вашого сайту. Усі їх теми зручні для SEO та перекладу. Вони також постачаються з оновленнями в один клік та імпортером демо-контенту, щоб ви могли запустити і запустити свій веб-сайт за короткий час.

WPZoom дозволяє купувати їх теми у вигляді комплекту “все в одному” або окремо. Ви можете використовувати теми в необмеженій кількості доменів, включаючи клієнтські сайти.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 60% знижки WPZoom »

Економте 40% на TeslaThemes

TeslaThemes

TeslaThemesf – один з найпопулярніших тематичних магазинів WordPress. Вони добре відомі своїми красивими, сучасними темами.

Код купона: ЗИМА2019

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 40% знижки TeslaThemes »

Економте 20% на темах Artisan

Теми ремісників

Artisan Themes пропонує модульні теми WordPress для створення чудових веб-сайтів. Усі їх теми чутливі та оптимізовані для SEO.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 5 грудня

Отримайте знижки 20% на майстерні теми »

Економте 40% на ThemeTrust

Тема довіри

ThemeTrust пропонує преміальні теми WordPress з повністю чуйним дизайном та чудовою підтримкою для налаштування вашого веб-сайту.

Код купона: ЧОРНИЙ19

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 40% знижки ThemeTrust »

Економте 20% на Anariel Design

Анаріель Дизайн

Anariel Design має невелику колекцію прекрасно оформлених тем WordPress для ресторанів, благодійних організацій, особистих блогів та інших веб-сайтів. Їх теми чуйні та повністю оптимізовані для SEO.

Код купона: ANARIELBLACK2019

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте знижку на 20% Anariel Desflign »

Економте 30% на ChurchThemes.com

ChurchThemes.com

ChurchThemes.com – це тематичний магазин WordPress з преміальними темами для церковних, духовних та релігійних веб-сайтів. Їх теми оснащені додатковим плагіном, щоб додати ще більше функцій на ваші веб-сайти, такі як події, персонал, місця розташування тощо.

Код купона: ЧЕРНОФРІД2019

Термін дії: 27 листопада – 4 грудня

Отримайте знижку на 30% ChurchThemes.com »

Економте 35% на FloThemes

FloThemes

FloThemes пропонує прості в налаштуванні, чуйні та SEO-зручні теми WordPress. Їх теми підходять для портфоліо, фотографів та творчих художників.

Код купона: Зберегти35

Доступність пропозиції: 18 листопада – 1 грудня

Отримайте 35% знижок FloThemes »

Економте до 40% на CyberChimps

CyberChimps

CyberChimps має прекрасну колекцію преміальних тем WordPress. Їх теми спеціально розроблені для журналів, блогів, електронної комерції та веб-сайтів на 1 сторінки. Усі їх теми мають інтерфейс перетягування, що робить налаштування легким. Вони також пропонують плагіни WordPress преміум-класу. У цей відпускний сезон ви можете отримати знижку 40% на придбання їх теми Respovable Pro.

Код купона: BF2019

Доступність пропозиції: 4 листопада – 4 грудня

Отримайте до 40% знижок CyberChimps »

Економте 40% на ShowThemes

ShowThemes

ShowThemes пропонує сучасні стильні теми WordPress, розроблені спеціально для подій. Ви можете скористатися їх дивовижною угодою та запустити веб-сайт своєї події дуже дешево.

Код купона: ЗИМА2019

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 40% OFF ShowTema »

Економте 40% на Imagely

Образно

Образно це плагін галереї зображень WordPress від NextGEN Gallery. Ви також повинні ознайомитись з нашим посібником щодо найкращих плагінів WordPress галереї зображень.

Код купона: ЗИМА2019

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Знижте 40% знижок наочно »

Економте 40% на Photocrati

Фотократи

Photocrati – популярна тема фотографії WordPress, побудована фотографами для фотографів. Також слід ознайомитись з нашою статтею про найкращі плагіни WordPress для фотографів.

Код купона: ЗИМА2019

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 40% знижки Photocrati »

Економте 50% на Visualmodo

Visualmodo

Visualmodo має велику колекцію багатоцільових, преміальних тем WordPress. Їх теми підходять для веб-сайтів агентства, особистого блогу, охорони здоров’я, портфоліо, малого бізнесу та ресторанів.

Код купона: WPBeginner

Термін дії: Зараз – 10 грудня

Отримайте 50% знижки Visualmodo »

Економте 50% на Themeum

Тема

Тема є популярною компанією WordPress з теми та плагінів. Вони пропонують багатоцільові теми WordPress, які підходять для некомерційних організацій, малого бізнесу, портфелів, сайтів для краудфандингу, магазинів електронної комерції, музикантів та фітнес-сайтів.

Код купона: ЧОРНИЙ ПЕТРИЙ50

Термін дії: 25 листопада – 5 грудня

Отримайте 50% ВИМКУ »

Економте 30% на темах MH

Теми МЗ

MH Themes пропонує преміальні теми журналу WordPress. Усі їх теми оптимізовані для оптимізації роботи та продуктивності.

Код купона: ЧЕРНИЙ ЕКАНД2019

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 30% знижок на теми MH »

Економте 40% на Pixelgrade

Піксельна

Pixelgrade – це тематичний магазин WordPress, який пропонує красиві та стильні теми для створення веб-сайту.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 40% піксельної знижки »

Економте 30% на aThemes

aТеми

aThemes пропонує зручні для WordPress теми. Їх теми швидкі, чуйні та оптимізовані для SEO.

Код купона: ЧЕРНОФРИДАЙ19 АБО КІБЕРМОНДИ19

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 30% знижок на теми »

Економте 25% на PanKogut

ПанКогут

PanKogut пропонує безкоштовні та преміальні теми WordPress для ресторанів, кафе та підприємств, пов’язаних з продуктами харчування.

Код купона: панблак2019

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 25% знижки PanKogut »

Економте 50% на PixelEmu

PixelEmu

PixelEmu надає професійні теми та плагіни WordPress.

Код купона: ЧЕРНИЙ2019

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 50% OFF PixelEmu »

Економте 40% на WP Pagebuilder Framework

WP Pagebuilder Framework

WP Pagebuilder Framework – це швидка та мінімалістична структура для створення веб-сторінок для веб-сайтів WordPress. У цей відпускний сезон ви можете отримати 40% -ве знижку на їх преміум-аддон.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 40% OFF WP Pagebuilder Framework »

Економте 40% на DiviMonk

DiviMonk

DiviMonk – популярна стороння бібліотека шаблонів для теми Divi та Divi Builder. Divi – це флагманський розробник веб-сайтів, опублікований елегантними темами. Якщо ви використовуєте будь-яку тему DiviMonk Templates, встановіть плагін DiviMonk Templates і виберіть улюблені шаблони для панелі керування WordPress..

Купонний код: SAVEBIG

Дійсність коду: 25 листопада – 4 грудня

Отримайте знижку на 40% DiviMonk

Економте 30% на Yithemes

ійтеми

Ійтем – це єдиний центр для тем і плагінів WooCommerce. Ви можете або придбати продукти окремо, або зареєструватися на преміум-членство, що забезпечує необмежену кількість завантажень для кожного продукту.

Купонний код: Застосовано автоматично

Зробити доступність: 28 листопада – 2 грудня

Отримайте 30% знижки Yithemes »

Економте 40% на Templatic

шаблонні

Templatic – це ваш єдиний центр для преміальних тем WordPress та плагінів. У цей відпускний сезон Templatic дає знижку на 40% на будь-який продукт.

Купонний код: 40OFFBF

Дійсність коду: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте 40% шаблонів

Економте 25% на темах другого рядка

теми другого рядка

Теми Secondline спеціалізуються на продажі преміальних підкастів для WordPress. У цей сезон відпусток ви можете заощадити 25% на будь-яких темах, придбаних у «Темах другої лінії».

Купонний код: WPBEGINNER25пошук

Дійсність коду: 29 листопада – 3 грудня

Отримайте 25% OFF тем для другого рядка

Економте 20 доларів на 8темі

8Тема

8Тема пропонує багатоцільові та чуйні теми електронної комерції WordPress. У цей сезон свят вони пропонують знижку 20 доларів на свою тему XStore.

Купонний код: Автоматично застосовано

Дійсність коду: 22 листопада – 7 грудня

Отримайте $ 20 OFF 8Theme

Економте 40% на Webnus

Webnus

Webnus пропонує високоякісні теми WordPress та безкоштовні плагіни. Вони також пропонують такі послуги, як швидка оптимізація, SEO-оптимізація, розробка користувальницьких веб-сайтів тощо.

Купонний код: Автоматично застосовано

Дійсність коду: 29 листопада – 5 грудня

Отримайте знижку на 40%

Економте 25% на темах лову

Ловити теми

Ловити теми надають безкоштовні та преміальні теми WordPress для веб-видавців. Вони також пропонують плагіни, які можна використовувати для додавання функцій на ваш веб-сайт.

Код купона: подяка

Термін дії: 22 листопада – 2 грудня

Отримайте 25% -ні теми лову »

Економте 35% на Zakra

Закра

Закра – преміальна тема WordPress. Це дуже настроюється та швидке виконання.

Код купона: BFCM2019

Термін дії: 23 листопада – 2 грудня

Отримайте знижку на 35%

Економте до 99% на MyThemeShop

MyThemeShop

MyThemeShop пропонує преміальні теми та плагіни WordPress. Ресурси створені спеціально для малого та великого бізнесу.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 1 грудня – 7 грудня

Отримайте до 99% знижки MyThemeShop »

Економте 35% на ThemeGrill

ThemeGrill

ThemeGrill пропонує широкий спектр популярних тем для декількох цілей. Ви можете отримати приголомшливі функції вашого веб-досвіду за ціну, яка є абсолютною вигідною ціною.

Код купона: BFCM2019

Термін дії: 23 листопада – 2 грудня

Отримайте 35% знижки ThemeGrill »

Економте до 77% на моїх темах “Бутік”

Теми

Теми “Мій бутік” пропонує унікальні та стильні теми WordPress. Вони також надають допомогу в налаштуванні вашого веб-сайту чи блогу.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте до 77% знижки на мої бутікові теми »

Економте 33% на GretaThemes

GretaThemes

GretaThemes пропонує прекрасні теми WordPress. Вони пропонують як безкоштовні, так і преміальні теми та шаблони.

Код купона: BF2019

Термін дії: 26 листопада – 6 грудня

Отримайте 33% знижки GretaThemes »

Економте 25% на SuperbThemes

SuperbThemes

SuperbThemes – це преміальний магазин тем WordPress. Усі їх теми оптимізовані для SEO та мобільних телефонів.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте 25% знижки SuperbThemes »

Економте 50% на грубій пікселі

Грубі пікселі

RoughPixels – це тематичний магазин WordPress, що пропонує тематику блогу, особисті та бізнес.

Код купона: BFRIDAY50

Термін дії: 26 листопада – 3 грудня

Отримайте 50% знижки на грубі пікселі »

Економте 40% на Themesgrove

Themesgrove

Themesgrove пропонує преміальні теми WordPress для освіти та агентств.

Код купона: TGBFCM

Термін дії: 25 листопада – 4 грудня

Отримайте знижку на 40% Themesgrove »

Економте 30% на DiviThemeCenter

DiviThemeCenter

DiviThemeCenter – це преміальна дитяча тема для елегантних тем Divi.

Код купона: BF2019

Термін дії: 16 листопада – 16 грудня

Отримайте 30% OFF DiviThemeCenter »

Економте 50% на темі Юпітера Х

Тема Юпітера X

Тема Юпітера X – це просунутий конструктор сторінок WordPress від Elementor. Це допомагає швидко створити ваш веб-сайт.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 26 листопада – 3 грудня

Отримайте 50% знижки на тему Юпітера X »

Економте 45% на SecretLab

SecretLab

SecretLab пропонує теми, що відповідають технологіям WordPress для веб-агентств, малого бізнесу та цифрових маркетологів.

Код купона: FSBFCM2019

Термін дії: Зараз – 2 грудня

Отримайте 45% OFF SecretLab »

Економте 50% на запуску та продажу

Запустити та продати

Запустити та продати надає теми та плагіни WordPress для жінок-підприємців, щоб швидко запустити свій бізнес.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 50% знижки на старт та продаж »

Економте 40% на Темах Евересту

Теми Евересту

Теми Евересту пропонує преміальні теми WordPress для журналів, газет та особистих блогів.

Код купона: etblackfriday2019

Термін дії: Зараз – 9 грудня

Отримайте знижки на 40% на теми Евересту »

Економте 30% на ThemeMiles

ThemeMiles

ThemeMiles пропонує безкоштовні та преміальні теми WordPress. Вони забезпечують чуйну конструкцію та просте налаштування.

Код купона: TM30OFF

Термін дії: Зараз – 10 грудня

Отримайте знижки на теми 30% »

Економте 30% на Wbcom Design

Wbcom Design

Wbcom Design пропонує WordPress теми та розробки плагінів. Вони також надають вбудовані плагіни для BuddyPress, WooCommerce та інших популярних платформ.

Код купона: BFCM30

Термін дії: 28 листопада – 3 грудня

Отримайте 30% знижок Wbcom Дизайн »

Економте 35% на Divi Professional

Divi Professional

Divi Professional пропонує вбудовані дочірні теми, плагіни та модулі Divi.

Код купона: DPBLACKCM35

Термін дії: Зараз – 4 грудня

Отримайте 35% знижки Divi Professional »

Економте 30% на MysteryThemes

MysteryThemes

MysteryThemes пропонує красиві, елегантні та повністю чуйні теми з потужними функціоналами.

Код купона: BF30OFF

Термін дії: 20 листопада – 10 грудня

Отримайте 30% OFF MysteryThemes »

Економте 30% на темах AccessPress

Теми AccessPress

Теми AccessPress пропонують прекрасні теми WordPress для інтернет-журналів, новин та особистих блогів.

Код купона: BFCM2019

Термін дії: Зараз – 5 грудня

Отримайте 30% ВИМКНЕННЯ Теми AccessPress »

Економте 30% на 7Theme

7Тема

7Theme – це комерційний магазин тем WordPress. Вони надають теми WordPress для фотографів, нерухомості, спа, ресторану тощо.

Код купона: blckfrdy

Термін дії: 25 листопада – 3 грудня

Отримайте 30% знижки 7теми »

Економте 50% на PremiumCoding

PremiumCoding

PremiumCoding пропонує дуже настроювані теми WordPress. Вони також надають онлайн-підручники, статті та інші корисні ресурси.

Код купона: PremiumCyber50

Термін дії: 28 листопада – 3 грудня

Отримайте 50% знижки PremiumCoding »

Економте 30% на ThemeHunk

ThemeHunk

ThemeHunk – тематична компанія WordPress, яка пропонує безкоштовні та преміальні теми для електронної комерції та інших веб-сайтів для бізнесу.

Код купона: ПРОДУКТ30

Термін дії: 25 листопада – 5 грудня

Отримайте знижку на 30% ThemeHunk »

Економте 20% на FancyThemes

FancyThemes

FancyThemes пропонує розроблені вручну теми WordPress та плагіни для професійних блогерів.

Код купона: чорна п’ятниця18

Термін дії: 21 листопада – 28 листопада

Отримайте 20% знижок FancyThemes »

Економте 50% на стилях тематики блогів

Стилі ведення блогів

Теми стилів ведення блогів пропонують безкоштовні та преміальні теми блогів WordPress. Їх теми – це готова електронна комерція та проста у використанні.

Код купона: ЧОРНИЙ ПЕТРИЙ50

Термін дії: 27 листопада – 3 грудня

Отримайте 50% OFF стилів ведення блогів »

Економте 40% на HasThemes

HasThemes

HasThemes пропонує теми WordPress та Shopify. Вони також надають шаблони Bootstrap та HTML.

Код купона: GET40

Термін дії: Зараз – 6 грудня

Отримайте 40% знижок HasThemes »

Економте 30% на мозку «Мантра»

Мозок мантри

Мозок мантри – компанія WordPress, яка пропонує преміальні теми та плагіни.

Код купона: чорний2019

Термін дії: Зараз – 4 грудня

Отримайте знижку 30% від мантри “

Економте 25% на ресурсі WP

Життя WP

Життя WP пропонує преміум теми, шаблони та плагіни для WordPress-блогу. Вони надають ресурси, які корисні для того, щоб легко створити професійний блог WordPress.

Код купона: ЧЕРНОФРІД19

Термін дії: 25 листопада – 5 грудня

Отримайте 25% знижки на життя WP »

Економте 35% на SparkleThemes

Іскрові теми

Іскрові теми пропонує найкращу колекцію оптимізованих тем WordPress для різних підприємств, таких як журнал, блог, магазин електронної комерції, медичний магазин, веб-сайт для фітнесу тощо.

Код купона: bfcythemes35

Термін дії: 10 листопада – 5 грудня

Отримайте знижки на знижку 35% »

Економте 40% на Woostify

Пустіть

Пустіть – це преміальна тема WordPress WooCommerce, яка допомагає збільшити ваші продажі.

Код купона: BLACKOFF

Термін дії: 26 листопада – 6 грудня

Отримайте знижку на 40% »

Економте 30% на MaltaThemes

МальтаТеми

МальтаТеми надає прості теми та плагіни WordPress, щоб легко створювати красиві веб-сайти.

Код купона: WPBEGINNER30

Термін дії: Активна наразі!

Отримайте 30% знижки на MaltaThemes »

5. Пропозиції щодо послуг та інструментів WordPress

Економте 50% на LiveChat

LiveChat

Зв’яжіться з відвідувачами вашого сайту та вкажіть їх у потрібному напрямку LiveChat. Ви можете моментально побачити, що відвідувачі набирають у вікні чату, щоб ви могли швидко надати клієнтам допомогу.

Він постачається з потужними вбудованими звітами. Крім того, ви можете інтегрувати його з Google Analytics для більш детального відстеження.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: Зараз – 3 грудня

Отримайте 50% знижки LiveChat »

Економте 40% на SEMRush

SEMRush

SEMRush – найпопулярніший інструмент інтернет-маркетингу та SEO. Це допомагає із вмістом, рекламою, SEO, маркетингом тощо.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: Зараз – 6 грудня

Отримайте 40% знижки SEMRush »

Ексклюзивна знижка на відпочинок на BigCommerce

BigCommerce

BigCommerce – популярна платформа електронної комерції для створення та вирощування вашого інтернет-магазину. Він постачається з нульовими комісіями за транзакції і тоннами дивовижних функцій.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: Зараз – 31 грудня

Отримайте ексклюзивну знижку на відпочинок на BigCommerce »

Економте 50% на SendinBlue

SendinBlue

SendinBlue – популярна послуга маркетингу електронної пошти для веб-сайтів малого бізнесу. Він пропонує варіанти автоматизації маркетингу, щоб допомогти розширити свій бізнес.

Код купона: BlueFriday50

Термін дії: 25 листопада – 30 листопада

Отримайте 50% знижки SendinBlue »

Економте до 73% на IPVanish

IPVanish

IPVanish – популярний сервіс VPN, за допомогою якого можна легко переглядати заблоковані веб-сайти. Це зручно та зручно у використанні.

Код купона: CYBERDEAL19

Термін дії: 1 листопада – 2 грудня

Отримайте 73% знижки на IPVanish »

Економте 90% на HandyWP

HandyWP

HandyWP пропонує послуги WordPress, щоб допомогти новачкам, які не знають код. Послуги включають зміни сайту, редагування коду, форматування публікацій, виправлення помилок, оновлення плагінів тощо.

Код купона: wpbeginner

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 90% знижки HandyWP »

Економте 30% на постачальниках туалету

Продавці туалетів

Продавці туалетів – популярне рішення на ринку. У комплекті є кілька плагінів, які допомагають розширити функції вашого ринку.

Код купона: BFCM2019

Термін дії: Зараз – 3 грудня

Отримайте 30% знижок у постачальників туалету »

Економте 40% на SiteLock

SiteLock

SiteLock забезпечує безпеку та захист веб-сайту. Він також захищає ваших відвідувачів від кіберзагроз.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 1 грудня

Отримайте 40% OFF SiteLock »

Економте 60% на Designmodo

Designmodo

Designmodo забезпечує структуру запуску, щоб легко створювати веб-сайти та шаблони електронної пошти.

Код купона: ЧОРНИЙ

Термін дії: Зараз – 1 грудня

Отримайте 60% OFF Designmodo »

Економте 60% на SERPCloud

SERPCloud

SERPCloud пропонує онлайн-послугу відстеження рейтингу для популярних пошукових систем, таких як Google, Yahoo !, Bing тощо.

Код купона: BFCM2019

Термін дії: Зараз – 2 грудня

Отримайте 60% знижки на SERPCloud »

Економте до 90% на Udemy

Удеми

Удеми є інтернет-провайдером курсів з 1000 тисячами курсів з веб-розробки та WordPress.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада

Отримайте до 90% знижки на Удемі »

Економте 33% на WP Stagecoach

WP Stagecoach

WP Stagecoach – це постановочне рішення WordPress. Ви можете створити веб-сайт для постановки за один клік і натиснути, щоб жити, коли будете готові.

Код купона: BLACKFRI2019

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 33% OFF WP Stagecoach »

Економте 20% на WP Allied

WP союзників

WP союзників – це служба управління WordPress. Він забезпечує цілодобовий моніторинг веб-сайтів, оновлення, оптимізацію роботи, відстеження діяльності тощо.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 20% знижки WP застосовано »

Економте 40% на WPeka

wpeka

WPeka – це веб-сайт підручника WordPress, який також продає 100+ тем та плагінів WordPress. Ви можете придбати продукти окремо або отримати преміум членство, щоб отримати доступ до всіх продуктів WPeka.

Купонний код: BFPLUG19

Дійсність коду: 10 листопада – 4 грудня

Отримайте 40% знижки на WPeka

Економте до 30% на складі

Укладається

Укладається пропонує преміальні блоки WordPress Gutenberg для повного налаштування вашого веб-сайту за допомогою останнього редактора.

Код купона:

 • LAUNCH20: 20% ВИМКНЕНО на V2, який можна скласти
 • LTD30: знижка 30% на довічні угоди

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте до 30% знижки, які можна скласти »

Економте 20% на BuddyBoss

BuddyBoss

BuddyBoss є популярною платформою WordPress для створення інтернет-спільнот. Це також дозволяє створювати та продавати онлайн-курси.

Код купона: КІБЕРМОНДА2019

Термін дії: 2 грудня – 3 грудня

Отримайте 20% знижки BuddyBoss »

Економте 50% на FreshBooks

FreshBooks

FreshBooks – це потужне програмне забезпечення для обліку та виставлення рахунків для малого бізнесу. У цей сезон відпусток ви можете отримати знижку 50% на всі їх плани протягом 3 місяців, коли ви пропустите пробний період і вирішите придбати прямо зараз.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 13 листопада – 18 грудня

Отримайте знижки на знижку 50% »

Економте 50% на безпеці Ninja Pro

Безпека Ninja Pro

Безпека Ninja Pro забезпечує безпеку веб-сайтів для сайтів ваших та клієнтів. Налаштувати його легко та допомагає захистити веб-сайти від зловмисного програмного забезпечення та хакерів.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 15 листопада – 5 грудня

Отримайте знижку 50% на безпеку Ninja Pro »

Економте 30% на Smartmockups

Smartmockups

Smartmockups – це послуга генератора макетів для вашого веб-сайту. Він постачається з сотнями макетних шаблонів і готовими проектами.

Код купона: ЧЕРНИЙ ПЕТРИЙ30

Термін дії: 20 листопада – 29 листопада

Отримайте знижки 30% на SmartMock »

Економте до 98% на WP Compress

WP Compress

WP Compress – популярний сервіс оптимізації зображень WordPress. Ви можете пов’язати свій веб-сайт із їх платформою, і вони подбають про інше.

Код купона: НАТИСНІТЬ ТУТ

Термін дії: Зараз – 2 грудня

Отримайте 98% OFF WP Compress »

Економте 79% на VPN CyberGhost

CyberGhost VPN

CyberGhost VPN це швидка та безпечна VPN-послуга, яка допомагає без обмежень передавати веб-сайти, заблоковані в потоці та веб-переглядачах.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: Зараз – 2 грудня

Отримайте 79% знижки CyberGhost VPN »

Економте 40% на CodeVibrant

CodeVibrant

CodeVibrant пропонує розробку веб-сайтів, SEO, веб-хостинг та маркетингові послуги в соціальних мережах.

Код купона: CV40OFF

Термін дії: 20 листопада – 10 грудня

Отримайте 40% OFF CodeVibrant »

Економте 50% на WP101

WP101

WP101 пропонує прості відеоуроки WordPress для початківців. Він охоплює кілька тем від тем до плагінів50. У цей сезон свят ви можете заощадити 50% на будь-якому рівні членства від WP101.

Купонний код: SAVE50

Дійсність коду: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте знижку 50% WP101

Економте 10% на WP EasyCart

WP EasyCart

WP EasyCart пропонує підтримку клієнтів для вашої кошика WordPress та магазину електронної комерції. Він чудово працює з будь-якою темою WordPress.

Купонний код: ЧЕРНОФРІД19

Дійсність коду: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 10% знижку WP EasyCart

Економте 25% на eLearnCommerce

eLearnCommerce

eLearnCommerce – це платформа eLearning для WordPress. Це допомагає вам навчитися створювати сайти для членства, онлайн-курси, тренінгові та навчальні платформи тощо.

Купонний код: BFRIDAY25

Дійсність коду: До 4го Груд

Отримайте знижку 25% на електронну комерцію

Економте 50% на перенаправленнях WP 301

WP 301 Перенаправлення

WP 301 Перенаправлення допомагає миттєво виправити перенаправлення та 404 помилки. Це збільшує ваш трафік за допомогою зручних переадресацій та ігнорує поганий трафік або боти.

Купонний код: Автоматично застосовано

Дійсність коду: 15 листопада – 5 грудня

Отримайте 50% OFF WP 301 переадресації

Економте 50% на WP Reset

WP Скидання

WP Скидання є інструментом розробки WordPress для початківців та не розробників. У комплекті є можливість скидання в 1 клік для встановлення свіжого веб-сайту WordPress, коли ви зупиняєтесь на розробці свого веб-сайту. Скидання не впливає на вашу тему чи плагіни та відновлює лише основні файли WordPress.

Купонний код: Автоматично застосовано

Дійсність коду: 15 листопада – 5 грудня

Отримайте скидання WP на 50%

Економте 90% на здоров’ї WP

WP Health

WP Health пропонує сервіс моніторингу WordPress, щоб переконатися, що ваш веб-сайт працює бездоганно. У цей відпускний сезон ви можете отримати 90% знижку на перший місяць покупки.

Код купона: BF2019

Термін дії: Зараз – 2 грудня

Отримайте 90% знижки WP Health »

Економте 30% на WP Fusion

WP Fusion

WP Fusion пропонує потужні інструменти автоматизації маркетингу WordPress для легкого підключення вашого веб-сайту до улюблених інструментів.

Код купона: ЧЕРНОФРІД19

Термін дії: 28 листопада – 3 грудня

Отримайте 30% OFF WP Fusion »

Економте 30% на CheckoutWC

Оформити замовленняWC

Оформити замовленняWC – це повністю настроювана сторінка оформлення замовлення для магазинів WooCommerce. Це допомагає приховати більше користувачів за допомогою власного і красивого дизайну шаблонів.

Код купона: ЧОРНА П `ЯТНИЦЯ

Термін дії: Зараз – 3 грудня

Отримайте знижку 30% на замовленняWC »

Економте 30% на Форумі WP

ФорумWP

ФорумWP це сучасне програмне забезпечення для WordPress, щоб легко створити інтернет-форум. Він інтегрується зі стилем теми, щоб відповідати кнопкам, шрифту, кольорам та іншим параметрам. Плагін пропонує сповіщення електронною поштою для користувачів та модераторів форуму.

Купонний код: WPB2019BF

Дійсність коду: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 30% OFFWW ForumWP

Економте 30% на ServerPress

ServerPress

ServerPress забезпечує локальне обладнання WordPress для тестування та розробки. У цей відпускний сезон ви можете отримати 30% -ве знижку на їх преміальний план.

Код купона: 2019BLACKFRIDAY

Термін дії: Зараз – 6 грудня

Отримайте 30% OFF ServerPress »

Економте 20% на інструментарії для елемента

Інструментарій для елемента

Інструментарій для елемента є основою, яку ви можете використовувати для підвищення продуктивності сайту, продуктивності робочого процесу тощо.

Код купона: ЕлементBF19

Термін дії: Зараз – 30 листопада

Отримайте 20% OFF інструментарій для елемента »

Економте 50% на WPDandy

WPDandy

WPDandy забезпечує обслуговування, управління та портальні послуги WordPress.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: Зараз – 3 грудня

Отримайте знижку на 50% WPDandy »

Економте 5000 доларів на VidApp

VidApp

VidApp створений для сайтів з членством для додавання відеопідтримки. Він з’єднується зі змістом WordPress, щоб легко розробляти та налаштовувати вашу програму.

Код купона: BF2019

Термін дії: Зараз – 2 грудня

Отримайте від 5000 доларів від VidApp »

Економте 40% на ревізорі сайту WP

Ревізор сайту WP

Ревізор сайту WP надає кілька інструментів для аудиту вашого веб-сайту та створення звіту про аудит SEO.

Код купона: чорнийфридайдейл

Термін дії: Зараз – 30 листопада

Отримайте 40% OFF WP-ревізора сайту »

Економте 25% на SatelliteWP

SatelliteWP

SatelliteWP є рішенням з обслуговування WordPress. Особливості включають оцінку стану здоров’я вашого веб-сайту, автоматизовані резервні копії, регулярні оновлення, перевірки безпеки, сканування ефективності та багато іншого.

Код купона: BF25ANNUEL

Термін дії: 29 листопада – 2 грудня

Отримайте 25% OFF SatelliteWP »

Економте 30% на Fotor

Fotor

Fotor – це онлайн-редактор фотографій та розробник дизайну. Це допомагає створювати красиві конструкції з художніми наклейками.

Код купона: Дякую

Термін дії: 25 листопада – 1 грудня

Отримайте знижку 30% »

Економте 50% на користувальницьких

Користувач

UserLike це програмне забезпечення для чату в реальному часі для надання підтримки клієнтам. У цей сезон відпусток ви можете отримати 6-місячне безкоштовне обслуговування на їх команді чи корпоративному пакеті.

Код купона: Userl1keBl4ck2019

Термін дії: Зараз – 31 грудня

Отримайте знижку 50% на користувача »

Економте 50% на Chaport

Чапот

Chaport – це безкоштовне програмне забезпечення для прямого чату, яке допомагає встановити кнопку живого чату на вашому веб-сайті. Цього сезону відпусток ви можете отримати 50% ВИКЛЮЧЕНО на їх професійному плані.

Код купона: ЧЕРНОФРІД2019

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте знижку 50% »

Економте 50% на Formilla

Формілла

Формілла це потужне програмне забезпечення для обміну повідомленнями з клієнтами для покращення спілкування з клієнтами.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 29 листопада – 6 грудня

Отримайте знижку на 50% Formilla »

Економте 40% на MintWP

MintWP

MintWP надає послуги підтримки WordPress з білою маркуванням для агентств та власників веб-сайтів. Ви можете зосередитись на зростанні вашого бізнесу і дозволити MintWP працювати з підтримкою клієнтів.

Код купона: BF2019

Термін дії: 25 листопада – 2 грудня

Отримайте 40% OFF MintWP »

Економте 40% на Missinglettr

Відсутній

Відсутній – послуга соціальної автоматизації WordPress. Це автоматично перетворює ваші публікації в блозі в соціальні кампанії та допомагає збільшити трафік веб-сайту.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: Зараз – 6 грудня

Отримайте 40% знижки Missinglettr »

Економте 80% на Термагеддоні

Термгеддон

Термагедон це генератор політик конфіденційності, який допомагає постійно оновлювати веб-сайт відповідно до останніх правил, коли будь-який закон про веб-сайт змінюється в Інтернеті.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: Зараз – 6 грудня

Отримайте знижку на 80% Термагеддон »

Економте 30% на WisdmLabs

WisdmLabs

WisdmLabs надає розробникам рішень з відкритим кодом, щоб допомогти створити веб-сайт вашого бізнесу. Ви можете зосередитись на зростанні вашого бізнесу, поки WisdmLabs піклується про ваш веб-сайт.

Код купона: BFCM30

Термін дії: 28 листопада – 2 грудня

Отримайте 30% знижок WisdmLabs »

Економте 30% на WP Super Admins

WP Super Admins

WP Super Admins пропонує такі послуги WordPress, як розробка плагінів, обслуговування веб-сайтів тощо.

Код купона: ЧЕРНОФРИДА998723

Термін дії: 21 листопада – 6 грудня

Отримайте 30% знижки на WP Super Admins »

Економте 50% на Solwin Infotech

Solwin Infotech

Solwin Infotech надає послуги WordPress, включаючи веб-дизайн, розробку веб-сайтів, SEO, обслуговування веб-сайтів тощо.

Код купона: Автоматично застосовано

Термін дії: 18 листопада – 5 грудня

Отримайте 50% знижки Solwin Infotech »

Ми сподіваємось, що наші пропозиції будуть корисними. Не забудьте скористатися вашою угодою до її закінчення.

Якщо ви вважаєте цей список корисним, ви також можете ознайомитись з нашим дописом про найкращі хостингові послуги WordPress.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map