Weebly Review 2020 – це найкращий вибір для вас?

плачевний огляд


Шукаєте просту платформу веб-сайту, щоб запустити новий веб-сайт? Якщо так, то Weebly може бути платформою, яку ви шукаєте. Це простий конструктор веб-сайтів, який дозволяє легко створювати веб-сайт, не турбуючись про будь-які технічні налаштування чи кодування.

Однак є більше речей, які потребують уважного розгляду при виборі платформи веб-сайту. У цьому огляді Weebly ми розглянемо його найважливіші характеристики, функціональні можливості, ціни та багато іншого, щоб допомогти вам прийняти правильне рішення.

Про Weebly

Weebly є одним з найпопулярніших розробників веб-сайтів, доступних на ринку. Це дає змогу легко створити веб-сайт для бізнесу, електронної комерції, портфоліо, блогу чи різноманітних інших цілей.

Weebly – це повністю розміщена платформа, яка надає вам як простір хостингу, так і доменне ім’я для запуску вашого веб-сайту. Отже, вам не потрібно буде шукати хостинг-провайдера та реєстратора домену, щоб запустити свій веб-сайт. Однак існує кілька компромісів, наприклад обмежені параметри налаштування, обмежений контроль над вашими даними тощо.

Він включає в себе безліч простих у використанні інструментів для створення веб-сайтів, які дозволяють створювати професійні сайти, оптимізовані для мобільних пристроїв, не торкаючись жодного рядка коду. Крім того, він також має зручні інструменти для маркетингу, аналітики та оптимізації пошукових систем (SEO) для швидшого розвитку вашого бізнесу.

Початок роботи в 2007 році, Weebly наразі працює понад 50 мільйонів веб-сайтів в Інтернеті. У травні 2018 року її придбав Square, онлайн-платіжна компанія. Через це тепер він оснащений більш потужними функціями електронної комерції та більшою кількістю варіантів обробки платежів.

Початок роботи з Weebly

Щоб запустити новий веб-сайт на Weebly, перейдіть на офіційний веб-сайт Weebly і натисніть Створіть інтернет-магазин або створити професійний веб-сайт. Для цього прикладу ми виберемо другий варіант.

побудувати-веб-сайт-з-вічно

Після цього ви можете вибрати тему для свого веб-сайту.

вибір-тема-плачевно

Існує кілька тем, перелічених у різних категоріях, таких як бізнес, портфоліо, особисті, події, блог тощо. Ви можете переглянути тему, натиснувши на неї; і, якщо вам сподобався дизайн, ви можете вибрати його, натиснувши на Почніть редагування кнопка.

початок-редагування плачевно

Якщо ви хочете перевірити інші їх теми, ви можете натиснути Закрити і перегляньте інші теми, використовуючи вищевказаний метод.

Вибравши тему, натиснувши на Почніть редагування ви побачите нове вікно, де ви можете вибрати своє доменне ім’я. Ви можете шукати доменне ім’я для свого веб-сайту, ввівши ключове слово у вікні пошуку.

вибирати-професіонал-доменне ім’я-плачевно

Там ви побачите наявні доменні імена, які відповідають ключовому слову, яке ви ввели у вікні пошуку. В результатах ви побачите деякі професійні доменні імена та безкоштовний піддомен Weebly. Якщо вам подобається будь-яке ім’я з доступних професійних доменів, ви можете натиснути на Виберіть варіант для продовження.

Далі ви побачите сторінку ціни Weebly. Вам потрібно буде вибрати один із доступних преміальних планів, щоб використовувати вибраний вами домен. Якщо ви купуєте будь-який 1-річний план Weebly, ви можете використовувати доменне ім’я безкоштовно за 1 рік.

Веб-ціноутворення для веб-сайту

Клацніть Виберіть продовжити. Потім виберіть підписку на Weebly на 1 місяць, 1 рік або 2 роки. Існують пропозиції зі знижками на довгострокову підписку.

плачевно-плановий термін

Виберіть відповідний план передплати та натисніть кнопку Перевіряти.

Потім потрібно ввести платіжні дані та платіжну інформацію.

платіж-реквізити плачевно

Після введення необхідної інформації ви можете натиснути на Зберегти кнопка. Потім ви перейдете до інтерфейсу редагування Weebly.

Але якщо ви не впевнені на 100% у створенні професійного веб-сайту і хочете спробувати спочатку платформу Weebly, ви можете вибрати безкоштовний піддомен Weebly.

вибір-вільний-субдомен-плачевно

Як показано на зображенні вище, вільний піддомен Weebly включає ключове слово, яке ви шукали, і .weebly.com, прикріплене до кінця. Ось приклад субдомену Weebly: https://yourbusinesswebsite.weebly.com.

Просто натисніть на Виберіть кнопка для продовження. Потім ви побачите: Установка завершена помітити в новому вікні.

піддомен-налаштування-завершено-плачевно

Ви можете натиснути на Зроблено кнопку, щоб почати редагувати веб-сайт.

Після цього ви побачите інтерфейс Weebly для редагування.

інтерфейс для редагування

На лівій бічній панелі ви побачите елементи перетягування та попередній попередній перегляд у головному районі. Якщо ви хочете додати будь-які елементи, ви можете просто перетягнути їх з лівої бічної панелі та опустити їх у потрібну область.

Редагувати будь-який існуючий елемент або вміст дуже просто. Ви можете безпосередньо натиснути на що завгодно, будь то фонове зображення або текст для редагування. Після натискання на будь-який елемент на екрані з’являться параметри редагування.

Наприклад, ось як виглядає текстовий редактор:

редагування тексту - плачевно

Ви можете редагувати кожен елемент наявної теми, додавати нові елементи та повністю налаштовувати свій веб-сайт. Щойно ви закінчите, ви можете натиснути на Опублікувати кнопку, щоб ваш новий веб-сайт Weebly став живим.

опублікувати ваш сайт

Потім з’явиться нове вікно, де ви побачите повідомлення, опубліковані на веб-сайті.

електронно-опублікований веб-сайт

Ви можете натиснути посилання, щоб відвідати ваш веб-сайт.

Це воно! Створити новий веб-сайт за допомогою Weebly дуже просто та швидко.

Weebly для створення магазинів електронної комерції

Weebly надає не менш просту платформу для створення магазину електронної комерції. З кількох тем електронної комерції слід почати. Після того, як ви створили новий інтернет-магазин, існує безліч функцій та функцій, попередньо вбудованих для того, щоб ви могли максимально ефективно розробляти та запускати свій інтернет-магазин.

weebly-store-options

Ви можете легко додавати інформацію про магазин, додавати продукти, налаштовувати способи оплати, опції доставки, податки, купони тощо, просто з одного місця.

Додавання продуктів у ваш магазин дуже просте. Ви можете додати продукти, встановити ціноутворення, додати фотографію товару, визначити його тип як фізичний товар, цифровий товар чи послугу, додати інформацію про доставку тощо з одного місця.

добавка-новий продукт-плачевно

Можливості проектування на Weebly

Варіанти дизайну в Weebly в основному базуються на темах та елементах. Ви можете вибрати тему з доступних тем і налаштувати її. Ви також можете додати нові елементи або відредагувати та налаштувати існуючі елементи для створення вашого веб-сайту Weebly.

Для багатоцільових веб-сайтів існує більше 100 професійно виглядаючих тем. У ньому є велика кількість тем, розроблених спеціально для бізнесу, портфоліо, персонального веб-сайту, блогу, подій та інтернет-магазину.

Запускаючи новий веб-сайт у Weebly, вам потрібно буде вибрати тему; однак у вас буде можливість змінити його згодом, якщо він вам більше не сподобається.

зміна-тема-плачевно

Можливості дизайну у Weebly великі; однак вони обмежені. Ви не маєте легкого доступу до сторонніх тем.

Програми Weebly для додавання функціональних можливостей на ваш веб-сайт Weebly

Існує понад 300 програм Weebly, які ви можете додати на свій веб-сайт Weebly, щоб додати нові функції. Використовуючи додатки, ви можете збільшити трафік, підключити свої облікові записи в соціальних мережах та покращити продажі.

додатково

Деякі з цих додатків були створені Weebly, а деякі були створені сторонніми компаніями для з’єднання своїх послуг з Weebly.

Ціноутворення та підтримка Weebly

Weebly – це безкоштовна і преміальна платформа для розробників веб-сайтів. Вони надають безкоштовну платформу веб-сайтів для користувачів, які не в порядку з таким піддоменом Weebly, як https://yourbusinesswebsite.weebly.com.

Якщо ви хочете створити свій веб-сайт із професійним доменним іменем, вам потрібно буде підписатися на один із їхніх преміальних планів. У Веєблі є два різних варіанти ціноутворення для бізнес-сайтів та сайтів електронної комерції. Плани ціноутворення в інтернет-магазинах трохи вище, ніж у планах ціноутворення на їх веб-сайтах.

Ось такі цінові плани для магазинів електронної комерції:

Інтернет-магазин, що продається за тиждень

Основний план Weebly для сайтів електронної комерції – це Про. Це коштує 12 доларів на місяць при сплаті щорічно.

План із середньою ціною є Бізнес що коштує 25 доларів на місяць при нарахуванні щорічно. І називається найдорожчий план продавців електроенергії Продуктивність що коштує 38 доларів на місяць.

Weebly має багату базу знань із сотнями зручних статей. Ви можете знайти відповіді на більшість простих запитів у базі знань. Для отримання додаткових технічних запитів ви можете звернутися до служби підтримки через їх форум, спілкуватися в чаті, електронною поштою або по телефону.

Weebly vs. WordPress – яку платформу слід вибрати

WordPress – найпопулярніша платформа веб-сайтів, яка використовується сьогодні, і володіє понад 28% усіх веб-сайтів в Інтернеті. Це дивовижна альтернатива Weebly для створення веб-сайтів.

WordPress випускається у двох ароматах, відомих як WordPress.com і WordPress.org. WordPress.com – це повністю розміщена платформа на зразок Weebly, тоді як WordPress.org – це самостійна платформа. Щоб створити новий веб-сайт на платформі WordPress.org, вам потрібно буде придбати доменне ім’я та хостинг та встановити WordPress самостійно. Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з нашою статтею на WordPress.com проти WordPress.org.

Однак використання WordPress з власною організацією багато в чому корисно. По-перше, це дає можливість повністю контролювати дані вашого веб-сайту. Оскільки ви розміщуєте веб-сайт у власному обліковому записі хостингу, ви будете мати повний контроль над ресурсами та даними веб-сайту. Це не той випадок, коли ви розміщуєте свій сайт у хмарних розробниках веб-сайтів, таких як Weebly.

По-друге, у вас є обмежені варіанти дизайну та налаштування з Weebly порівняно з WordPress. Завдяки WordPress ви матимете простий доступ до тисяч безкоштовних та преміальних тем у офіційному каталозі WordPress.org, тематичних ринках та сторонніх тематичних компаніях. Тоді як у Weebly ви обмежені приблизно 100 офіційними темами, створеними Weebly.

Крім того, є тисячі безкоштовних та преміальних плагінів для розширення функціональності вашого сайту WordPress. Є десятки плагінів, які роблять подібну роботу, і, завдяки конкуренції, доступні справді дивовижні продукти. З іншого боку, Weebly має обмежені програми.

Що стосується ціноутворення, базовий план веб-сайту Weebly коштує 5 доларів на місяць, тоді як ви можете запустити веб-сайт WordPress всього за $ 2,75 на місяць за допомогою Bluehost.

start-a-website-bluehost

Якщо ви готові вкласти трохи часу та зусиль, WordPress – це набагато краща платформа, ніж Weebly. Ви можете використовувати Weebly для простих веб-сайтів та особистих блогів, але якщо ви маєте на увазі грандіозні плани, то це не платформа для вас.

Хоча запустити веб-сайт WordPress виглядає досить складно, це не так вже й складно. Якщо ви зацікавлені, ви можете переглядати наш покроковий посібник про те, як створити веб-сайт WordPress і легко отримати свій сайт в Інтернеті за лічені хвилини.

Також ознайомтеся з цим посібником про те, як перемістити веб-сайт з Weebly на WordPress.

Наш вирок щодо використання Weebly для створення вашого веб-сайту

Weebly – це справді простий веб-сайт, який дозволяє створювати веб-сайт з мінімальними зусиллями. Простий у користуванні конструктор перетягування забезпечує безпроблемний веб-сайт.

Існує сотні тем Weebly для персоналізації дизайну вашого сайту та понад 300 додатків для надання додаткових функцій та функцій. Його варіанти дизайну та налаштування достатньо для середніх користувачів; однак, створити унікальний дизайн може бути важко, якщо у вас є більш сміливі плани для вашого бізнесу.

На закінчення ми вважаємо, що Weebly – це чудова платформа для початківців, які розпочинають свою присутність в Інтернеті. Це забезпечує дійсно просту, зручну платформу для створення веб-сайту. Ми даємо це 4 з 5 зірок. Ось розбивка наших оцінок:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map