WordPress vs. Joomla vs. Drupal – що найкраще?

wordpress-vs.-joomla-vs.-drupal


WordPress, Joomla або Drupal … Цікаво, яка CMS – найкращий варіант для створення веб-сайту? Це одне з перших питань, яке виникає перед головою більшості початківців, коли вони збираються створити веб-сайт або блог.

Хоча WordPress є найпопулярнішою CMS у світі, є кілька областей, де або Joomla, або Drupal перевершуються порівняно з WordPress.

У цій статті давайте порівняємо між собою WordPress vs. Joomla vs. Drupal.

WordPress vs. Joomla vs. Drupal – що найкраще?

WordPress vs Joomla vs drupal

Спочатку розглянемо кілька подібностей між цими CMS.

 • Усі вони є безкоштовними / відкритими розробниками веб-сайтів
 • Використовуйте теми для наочного удосконалення
 • Використовуйте плагіни, розширення або модулі для розширення своїх функціональних можливостей
 • В основному написано в PHP
 • MYSQLє їх системою управління базами даних
 • Усі вони – проекти, керовані громадою

Як має багато спільного, чим кожна з цих платформ відрізняється одна від одної? Яка CMS найкраще підходить для вашого веб-сайту?

Щоб висвітлити ці питання, ми порівняємо їх поглиблено нижче на основі кількох різних факторів:

 • Простота використання
 • Настроювання та функціональні можливості
 • Варіанти локалізації
 • Безпека
 • Що найкраще – наш вердикт

1. Простота використання: WordPress vs. Joomla vs. Drupal

Як WordPress, Joomla, так і Drupal полегшують створення веб-сайту з нуля, тому вам не потрібно наймати розробника для розробки або управління веб-сайтом. Однак, якщо вам потрібен розширений веб-сайт з унікальними функціональними можливостями, ви зможете легко знайти професійного розробника, який би міг створити його для вас.

1.1. Простота використання: WordPress

WordPress – це найпопулярніша для початківців платформа, яка дозволяє створювати блог, інтернет-магазин чи веб-сайт. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати план веб-хостингу, наприклад Bluehost, встановити WordPress одним клацанням миші та розпочати роботу зі свого сайту WordPress.

Як тільки процес установки завершиться, ви опинитесь на інформаційній панелі WordPress, яка досить проста у використанні навіть для початківців. Крім того, ви знайдете тисячі безкоштовних та преміальних тем, які дозволять вам створити веб-сайт так, як вам завгодно.

wordpress-приладова панель

Перевірте, як легко створити веб-сайт з нуля за допомогою WordPress.

1.2. Простота використання: Joomla

Як і WordPress, Joomla також легко налаштувати. Багато хостинг-провайдерів пропонують швидку установку, щоб ви могли підготувати свій сайт Joomla без зайвих зусиль.
Приладова панель Joomla

Joomla пропонує більш вдосконалену систему контролю доступу користувачів та управління користувачем поза коробкою. З іншого боку, у WordPress ви знайдете таку ж функцію, лише встановивши кілька додаткових плагінів. Не кажучи вже про те, що чим більше доступних функцій, тим складніше навчитися користуватися інструментом. Joomla не відрізняється.

Навіть незважаючи на те, що процес установки швидкий і простий, і він оснащений більш нестандартними функціями, ви можете не вважати його панель інструментів такою інтуїтивно зрозумілою, як WordPress.

1.3. Drupal: Простота використання

Як і WordPress та Joomla, установка та налаштування вашого сайту Drupal також досить прості.

У Drupal користувальницький інтерфейс не такий гладкий, як WordPress або Joomla. Хоча ви можете знайти декілька преміальних тем Drupal на різних ринках, таких як Themeforest, більшість користувачів Drupal використовують тему, кодовану на замовлення, або тему, що спеціально налаштована на замовлення..

У той час як WordPress розширив свій досвід редагування вмісту, представивши редактора Gutenberg, візуального редактора, який потенційно може конкурувати з будь-якими сучасними розробниками веб-сайтів або платформами для блогів, Drupal все ще використовує віковий редактор.

Перед тим, як користуватися редактором Drupal, існує невелика крива навчання.

Переможець: WordPress

2. Настроювання та функціональність

Усі ці 3 CMS, WordPress, Joomla та Drupal створені з урахуванням розробників, що не входять у Інтернет, тому їх слід поставити з приголомшливими параметрами для налаштування. Взагалі кажучи, щойно ви налаштували свій сайт з улюбленою CMS, вам слід просто встановити чудову тему, а потім попрацювати, щоб ваш сайт виглядав так, як ви хочете.

Давайте подивимось, як легко налаштувати вигляд вашого сайту та додати розширені функціональні можливості з кожною з цих CMS.

2.1. WordPress: Настроювання та функціональність

WordPress пропонує теми, які дозволяють легко змінити зовнішній вигляд вашого сайту. Ви також можете знайти кілька тем за замовчуванням. Щоб створити стиль свого веб-сайту, використовуйте наявну тему за замовчуванням, яка постачається разом із вашими установками WordPress, або безкоштовно додайте нову тему з сховища WordPress.

Ви навіть можете знайти тисячі преміальних тем, які відповідають вашим потребам, із преміум-центрів тем, таких як StudioPress, Themify тощо.

Для розширення функціональності веб-сайту у вас є плагіни. Як і теми, плагіни також надходять у безкоштовній та преміальній версіях. Ви не тільки зможете легко знайти плагін, який відповідає вашим потребам, але ви також можете встановити їх прямо з інформаційної панелі WordPress, навіть не виходячи зі свого сайту.

2.2. Joomla: Настроювання та функціональність

Щоб створити стиль вашого сайту Joomla, потрібно знайти шаблон, який відповідає вашим потребам, та встановити його на своєму сайті. Шаблон для Joomla – це тема для WordPress.

Для додавання функціональних можливостей можна використовувати розширення, які служать тій самій цілі, що і плагіни для WordPress. Вам сподобаються варіанти, доступні тут. Але кількість шаблонів та розширень, запропонованих Joomla, значно обмежена порівняно з WordPress. Тож це може вас трохи розчарувати.

На відміну від WordPress, Joomla не пропонує варіант пошуку та встановлення певного шаблону прямо на панелі інструментів.
розширення joomla

Однак для додавання розширень ви можете використовувати Встановити з Інтернету функція, але для шаблонів вона все ще не має варіантів, щоб дозволити вам шукати та встановлювати на самій інформаційній панелі.

2.3. Drupal: Настроювання та функціональність

Drupal також має прекрасні теми та модулі, щоб ви могли налаштувати зовнішній вигляд свого веб-сайту. Але, як і у Joomla, варіанти дійсно обмежені.

Крім того, ви не можете встановити їх безпосередньо, не виходячи на інформаційну панель. Щоб додати будь-який модуль або тему, вам доведеться залишити свій сайт, шукати модуль / тему, яку ви хочете додати, а потім знайдіть URL-адресу поштового файлу проекту..

Потім ви можете використовувати модуль / тему, яка вам подобається, використовуючи її URL для їх встановлення. Звичайно, це вимагає багато часу, і якщо ви є початківець, ви будете плутати всі кроки, необхідні для завершення процесу.

Переможець: WordPress

3. Параметри локалізації

Якщо ви орієнтовані на міжнародних користувачів, обов’язково для вашого сайту є можливість локалізації. Хороша CMS також повинна мати деякі параметри локалізації, які спрощують створення багатомовного веб-сайту.

3.1. WordPress: параметри локалізації

У WordPress ви не знайдете прямий варіант локалізації свого веб-сайту, але ви можете вибрати плагін для перекладу WordPress, який надає вам прості параметри локалізації..

локалізація wordpress

Якщо вам потрібно більше мов, ви можете встановити їх лише одним клацанням миші. Насправді, більшість популярних тем і плагінів також пропонують можливість локалізації. Це робить WordPress дивовижним варіантом для тих, хто не говорить англійською, які бажають створити свій веб-сайт своєю мовою.

3.2. Joomla: параметри локалізації

Що стосується варіантів локалізації, Joomla трохи випереджає WordPress. Це дозволяє вам перекладати веб-сайт, не встановлюючи ніяких розширень. Це можна зробити прямо з панелі інструментів, навіть не виходячи зі свого сайту.

Цей параметр доступний у Мовний менеджер розділ на приладовій панелі Joomla.
Менеджер мови Joomla

3.3. Drupal: параметри локалізації

Drupal також має чудові варіанти локалізації, але так само, як і WordPress, для цього вам потрібно встановити сторонній модуль. Після активації модулів локалізації або перекладу ви можете додати бажану мову прямо з панелі інструментів.

друпальна локалізація

Переможець: Joomla

4. Безпека

Оскільки в Інтернеті відбувається стільки пустотливих дій, вам потрібно переконатися, що ваш веб-сайт захищений.

WordPress, Joomla та Drupal – безпечні платформи. Але хто з них більш схильний до загроз безпеці. Погляньмо …

4.1. WordPress: безпека

WordPress – це захищене програмне забезпечення, яке постачається з механізмом автоматичного оновлення, який дозволяє автоматично оновлювати веб-сайт, коли виявляється патч безпеки. На інформаційній панелі вас також отримуватимуть повідомлення, коли автори випускають нові оновлення для встановлених вами тем та плагінів.

Однак його масивна стороння екосистема часто схильна до загроз безпеці, що також може загрожувати вашому сайту. Через свою велику частку ринку WordPress є популярною ціллю для хакерів.

З цього приводу, немає нічого притаманного, що робить одну платформу більш безпечною.

4.2. Joomla: Безпека

Навіть незважаючи на те, що Joomla – це безпечна платформа, як і WordPress, веб-сайти, що працюють на Joomla, здається, мають більшу кількість зламаних сайтів порівняно з їх часткою на ринку. Це, ймовірно, тому, що Joomla також має великий список сторонніх розширень, які потенційно можуть бути вразливими, якщо не буде оновлено вчасно.

Незалежно від того, якою платформою ви користуєтесь, вам потрібно буде оновлювати розширення щоразу, коли автори випускають патч до вразливості.

4.3. Drupal: Безпека

Drupal залишається попереду кривої, коли мова йде про безпеку. Вони прозоро ставляться до своєї безпеки та публікують докладний звіт про безпеку. Ось чому це популярна CMS серед державних установ та інших підприємств, що орієнтуються на безпеку.

Переможець: Друпал

Що найкраще – наш вердикт

Переглядаючи всі моменти та порівнюючи кожен із його колегою, видно, що WordPress – найкращий варіант, якщо ви видавець, торговець малим бізнесом та електронною комерцією. Початок роботи з WordPress легко завдяки його інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу та величезній спільноті.

Якщо у вас є веб-сайт, захищений від безпеки, можливо, ви захочете перевірити Drupal.

Якщо вам сподобалась ця стаття, ознайомтеся з нашим посібником щодо створення блогу WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map