Jak rozpocząć działalność w zakresie subskrypcji (krok po kroku)

jak utworzyć pole subskrypcji


Czy planujesz stworzyć biznes związany z subskrypcją??

Pole subskrypcji to powtarzający się model biznesowy, w którym klienci mogą zamówić określoną niszę produktów, które są dostarczane w regularnych odstępach czasu.

Firma zajmująca się subskrypcją kładzie nacisk na wyjątkowe doświadczenie, które oferuje klientom, a nie na dostarczane produkty.

Po stronie biznesowej oferuje akceptowalne dochody handlowcom, w przeciwieństwie do tradycyjnego biznesu eCommerce.

pole subskrypcji

W tym modelu biznesowym produkty są pakowane w pudełka w różnorodnej formie. Na przykład pudełko kosmetyczne będzie zawierać różne produkty kosmetyczne, takie jak płyn do mycia twarzy, maska ​​na twarz, żel nawilżający, toner itp., Które wyczerpują się w pewnym okresie.

Popularnymi przykładami firm oferujących skrzynki subskrypcyjne są pudełka kosmetyczne, pudełka dla zwierząt domowych, pieluchy, artykuły spożywcze lub inne produkty, które wyczerpują się w regularnych odstępach czasu.

W tym artykule pokażemy, jak rozpocząć subskrypcję krok po kroku. Ale wcześniej dowiedzmy się, dlaczego warto założyć ten biznes.

Rozpoczęcie działalności w zakresie subskrypcji

Firmy zajmujące się subskrypcją są obecnie poszukiwane i oprócz niszowych firm, nawet giganci eCommerce, tacy jak Amazon, wskoczyli na modę.

Spójrz na kilka przykładów firm korzystających z subskrypcji.

1. NatureBox.com

przykład pola subskrypcji naturebox

NatureBox to firma oferująca przekąski na bazie subskrypcji, która obsługuje klientów od 2012 roku. Są one najlepszym źródłem zdrowych i czystych przekąsek, w tym adaptogeniki, żywności funkcjonalnej i przekąsek CBD.

2. BlueBottleCoffee.com

przykładowe pudełko subskrypcji bluecoffee

Blue Bottle Coffee to marka kawy oparta na subskrypcji z Wielkiej Brytanii. Obsługują subskrypcje klubów kawowych z 22 krajów i oferują bezpłatną dostawę na cały świat.

3. Amazon Prime

Amazon Business Prime Box - przykład biznesowy

Amazon Prime to płatna usługa subskrypcji oferowana przez Amazon, która oferuje klientom szeroką gamę przywilejów, które w innym przypadku byłyby niedostępne lub kosztowałyby dodatkowo typowego klienta Amazon.

Rozpoczęcie działalności związanej z subskrypcją jest korzystne dla Ciebie i Twojego klienta.

Dla klientów

Twoi klienci pokochają ten model biznesowy z następujących powodów.

 • Wygoda: Nie muszą się martwić, że zabraknie produktów, które zwykle wyczerpują się w przewidywalnych harmonogramach. (Na przykład pieluchy, karma dla zwierząt itp.)
 • Tani: Ponieważ zamówienie składa się na zestaw produktów w regularnych odstępach czasu, klienci zwykle otrzymują je po niższej cenie niż płaciliby indywidualnie.

Dla właścicieli firm

W przeciwieństwie do tradycyjnego biznesu eCommerce, biznes związany z subskrypcją ma wiele zalet.

 • Lepsze zarządzanie zapasami: Obliczanie zapasów jest dokładniejsze, ponieważ już wiesz, ile chcieli Twoi „zamknięci” klienci.
 • Lepsze prognozy przychodów: Zaletą jest także lepsze przewidywanie przychodów. Pomaga to w stworzeniu lepszego planu inwestycyjnego.
 • Oferta Spersonalizowana oferta: Możesz pozwolić użytkownikom wybrać dla nich produkty. Bez wątpienia personalizacja zwiększyła lojalność i satysfakcję klientów.

Zobaczmy teraz, jak krok po kroku zbudować biznes związany z subskrypcją.

Krok 1: Budowa witryny eCommerce

Aby rozpocząć działalność w zakresie subskrypcji, najpierw musisz kupić nazwę domeny i hosting.

Nazwa domeny to adres Twojej witryny, np. IsItWP.com lub Google.com. To, co wpisują Twoi klienci, aby przejść do witryny subskrypcji.

Gdy zaczynasz, koszt domeny i hostingu może wydawać się dość wysoki. Dlatego zalecamy Bluehost, rekomendowanego dostawcę hostingu przez WordPress.org.

Bluehost WooCommerce

Bluehost oferuje bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny SSL, nieograniczony hosting i wszystko, czego potrzebujesz, aby uruchomić sklep internetowy.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą recenzję na Bluehost.

Krok 2: Instalowanie subskrypcji WooCommerce

subskrypcje woocommerce

Jeśli zarejestrowałeś się w Bluehost przy użyciu linku z kroku 1, już zainstalowałeś WooCommerce na swoim hoście, więc możesz pominąć ten krok. W przeciwnym razie idź dalej i zainstaluj wtyczkę WooCommerce. Następnie zainstaluj i aktywuj wtyczkę WooCommerce Subscriptions.

Jest to jedna z najlepszych wtyczek dla każdego, kto chce stworzyć biznes związany z subskrypcją. Dzięki tej wtyczce możesz łatwo tworzyć różne subskrypcje, zarówno dla produktów fizycznych, jak i wirtualnych. Pozwala także tworzyć różne opcje subskrypcji, takie jak produkt miesiąca, tygodniowe subskrypcje usług, a nawet roczne pakiety fakturowania oprogramowania.

Możesz nawet dodać opłatę rejestracyjną, zaoferować bezpłatne wersje próbne lub ustawić okres ważności.

Krok 3: Tworzenie usługi subskrypcji

Teraz, gdy wszystkie podstawowe kroki zostały wykonane, nadszedł czas, aby rozpocząć tworzenie swojej subskrypcji. Aby to zrobić na pulpicie nawigacyjnym WordPress, przejdź do WooCommerce »Produkty» Dodaj nowe.

WooCommerce dodaj nowy produkt

Tutaj możesz zacząć dodawać swoje produkty. Dodaj nazwę i zdjęcie produktu. Po prawej stronie możesz także dodać kategorię. Po przewinięciu w dół ekranu zobaczysz opcję o nazwie Dane produktu. Kliknij rozwijaną strzałkę obok niej i wybierz Prosta subskrypcja opcja.

typ produktu, WooCommerce

Następnie możesz dodać cenę produktu, cenę sprzedaży, podatek i ustawienia subskrypcji.

Ustawienia subskrypcji, woocommerce do subskrypcji

Możesz wykonać ten sam proces, aby dodać więcej produktów.

Krok 4: Grupowanie produktów

Następnym krokiem jest zgrupowanie produktów. W tym celu możesz przejść do Produkty »Dodaj nowe. Teraz dodaj Subskrypcja jako twój tytuł. Możesz także dodać opis tutaj. Teraz przewiń w dół, aby znaleźć Dane produktu opcja. I ze strzałki rozwijanej wybierz Zgrupowane produkty opcja.

zgrupowane produkty, biznes subskrypcji

Teraz użyj Powiązane produkty kartę, aby dodać wszystkie właśnie dodane produkty. Po prostu wpisz nazwę produktu za pomocą pola wyszukiwania i wybierz je do dodania.

Pole subskrypcji

Teraz naciśnij Publikować przycisk, aby uruchomić subskrypcję. Twoje pole subskrypcji jest teraz gotowe dla użytkowników.

subskrypcja

I to wszystko. Możesz teraz zacząć sprzedawać swoje produkty i regularnie zarabiać.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik dotyczący rozpoczynania działalności związanej z subskrypcją był dla Ciebie pomocny. Jeśli tak. możesz także dowiedzieć się, jak utworzyć witrynę członkowską.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map