Jak skonfigurować Shopify za pomocą WordPress (krok po kroku)

jak zintegrować shopify z wordpress


Zastanawiasz się, jak zintegrować Shopify z WordPress? Dla początkujących w WordPress zmiana witryny WordPress w sklep internetowy może wydawać się trudna, ale tak nie jest. Rozpoczęcie sklepu internetowego jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej dzięki Shopify i WordPress. Każdy może szybko zbudować piękny sklep internetowy i od razu zacząć sprzedawać, nie wiedząc nic o kodzie.

Czy jesteś gotowy, aby zbudować własny sklep internetowy i od razu zacząć sprzedawać??

W tym artykule pokażemy, jak krok po kroku zintegrować Shopify z WordPress.

Dlaczego warto zintegrować Shopify z WordPress?

WordPress oferuje kilka wtyczek eCommerce, takich jak WooCommerce, które pomogą Ci założyć sklep internetowy.

Może zastanawiasz się, dlaczego powinieneś wybrać Shopify zamiast innych wtyczek eCommerce? Poniżej kilka zalet korzystania z Shopify jako witryny sklepowej:

 • Łatwość użycia : Rozpoczęcie pracy z Shopify jest znacznie łatwiejsze niż korzystanie z natywnych wtyczek WordPress eCommerce. Wszystko, co musisz zrobić, to założyć konto w Shopify, aby uruchomić sklep internetowy. Nie musisz się też martwić szybkością i bezpieczeństwem witryny, ponieważ Shopify dba o to wszystko za Ciebie.
 • Zmniejszony narzut: Shopify to rozwiązanie oparte na chmurze, więc nie będziesz odczuwać przestojów w ruchu w miarę rozwoju firmy. Oznacza to, że nie musisz się martwić wyczerpaniem zasobów serwera i przejściem na droższy hosting WordPress.
 • Łatwa integracja z mediami społecznościowymi: Integracja sklepu internetowego z mediami społecznościowymi jest ważna dla marketingu Twojej firmy i produktów. Sklep z aplikacjami Shopify ułatwia. Mają aplikacje, które integrują Twój kanał na Instagramie w Twojej witrynie, dodają przyciski udostępniania w mediach społecznościowych i nie tylko. Wystarczy pobrać wybrane aplikacje, bez konieczności kodowania.
 • Lepsze opcje koszyka: Shopify oferuje wbudowane opcje płatności, dzięki czemu możesz natychmiast przyjmować płatności z kart Visa, Mastercard, Discover i American Express. Oferują także wiele bram płatniczych, takich jak PayPal, i automatycznie obliczają opłaty za wysyłkę i podatki, abyś mógł łatwo wysłać je do dowolnego miejsca na świecie.

Związane z: 6 najlepszych platform eCommerce dla rynków dostawców

Kto powinien korzystać z Shopify z WordPress?

Shopify to dobry wybór zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sprzedawców online. Ale Shopify jest szczególnie świetny dla początkujących, ponieważ jest o wiele łatwiejszy w użyciu. W przeciwieństwie do WooCommerce nie musisz niczego instalować i możesz zacząć szybko.

Mają także łatwe do zrozumienia plany cenowe. Podstawowy plan Shopify zaczyna się od 29 USD miesięcznie. Nie musisz się martwić, że wydasz zbyt dużo pieniędzy na plany hostingowe eCommerce i optymalizację swojego sklepu internetowego. Dzięki ich podstawowemu planowi możesz zminimalizować ryzyko związane z uruchomieniem sklepu internetowego. W miarę rozwoju firmy internetowej możesz uaktualnić swój plan, aby dopasować go do swoich potrzeb.

Shopify to platforma dla Ciebie, jeśli potrzebujesz rozwiązania, które jest całkowicie bez wysiłku i jest nieograniczony pod względem skalowalności dla twojego sklepu internetowego.

jak dodać shopify do wordpress

Jeśli nadal wolisz korzystać z WooCommerce z WordPress, zapoznaj się z naszym samouczkiem: Jak utworzyć sklep internetowy za pomocą WooCommerce – krok po kroku.

Zobaczmy teraz, jak zintegrować Shopify z WordPress.

Skonfiguruj Shopify za pomocą WordPress – krok po kroku

Zintegrowanie Shopify z witryną WordPress jest tak proste, jak osadzenie fragmentu kodu. Rzućmy okiem na przewodnik krok po kroku poniżej.

Związane z: Przeczytaj naszą pełną recenzję Shopify.

Krok 0: Uruchom stronę internetową na WordPress

Jeśli nie masz jeszcze witryny WordPress, musisz ją utworzyć, aby otworzyć sklep internetowy z Shopify. WordPress to najpopularniejszy kreator stron internetowych na świecie, najlepsza platforma do założenia strony internetowej. Ma wiele wbudowanych funkcji, które pomogą Ci łatwo zbudować witrynę bez konieczności posiadania wiedzy na temat kodu.

Sprawdź także w tym artykule, dlaczego warto korzystać z WordPress.

Uruchomienie strony internetowej na WordPress wymaga wielu kroków. Najpierw musisz wybrać nazwę domeny dla swojej firmy. Nazwa domeny lub adres URL to adres Twojej witryny online. Zalecamy korzystanie z naszego generatora nazw domen, który pomaga znaleźć idealną nazwę domeny dla Twojego sklepu internetowego.

Następnie musisz wybrać hosta witryny. Host to firma, która zapewnia technologie i usługi, które należy przeglądać w Internecie. To tam przechowywane są pliki Twojej witryny. Innymi słowy, jeśli nazwa domeny to adres; Twój hosting to Twój dom.

Zalecamy użycie Bluehost do skonfigurowania sklepu internetowego. Bluehost to jedna z najlepszych dostępnych usług hostingu witryn internetowych, oferująca instalację WordPress 1-kliknięciem, dzięki czemu możesz szybko stworzyć swój sklep internetowy.

start-a-website-bluehost

Negocjowaliśmy umowę z Bluehost, aby zaoferować naszym użytkownikom bezpłatną nazwę domeny, bezpłatne SSL i ponad 60% zniżki na hosting WordPress. Sprawdź pełne szczegóły na naszej stronie kuponu Bluehost.

Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty Bluehost »

Nie jesteś jeszcze zadowolony? Przeczytaj całą recenzję Bluehost.

Jeśli potrzebujesz bardziej szczegółowych instrukcji, jak założyć stronę internetową na WordPress, zapoznaj się z naszym samouczkiem na temat tworzenia strony internetowej – krok po kroku.

Po utworzeniu nazwy domeny, hostingu internetowego, zainstalowaniu WordPress i zbudowaniu witryny możesz przystąpić do integracji Shopify i zacząć sprzedawać.

Krok 1: Załóż sklep Shopify

Pierwszym krokiem do integracji Shopify z WordPress jest założenie konta w Shopify. Przejdź na stronę Shopify. Na ich stronie głównej zobaczysz obszar, w którym możesz wpisać swój adres e-mail, aby rozpocząć bezpłatny 14-dniowy okres próbny. Po wpisaniu adresu e-mail naciśnij Zaczynaj przycisk.

załóż konto shopify

Następnie pojawi się monit o wybranie hasła do konta i nazwy sklepu. Po zakończeniu wprowadzania informacji kliknij przycisk Stwórz swój sklep przycisk.

How-to-Integrate-Shopify-with-Wordpress

Następnie zostaniesz poproszony o udzielenie odpowiedzi na kilka pytań od Shopify, aby mogli lepiej poznać Twoje potrzeby. Kliknij strzałkę menu, aby wybrać odpowiedzi na pytania, a następnie kliknij Kolejny.

set-up-shopify-with-wordpress

W następnym obszarze zostaniesz poproszony o podanie imienia i nazwiska, adresu, numeru telefonu i adresu strony internetowej. Po zakończeniu wypełniania tej części kliknij przycisk Wejdź do mojego sklepu przycisk na dole formularza.

założenie konta shopify

Nastąpi przekierowanie do strony głównej konta Shopify. Twój sklep Shopify jest teraz gotowy.

Shopify-Dashboard

Krok 2: Skonfiguruj płatności i wysyłkę dla swojego sklepu Shopify

Aby akceptować płatności od klientów, musisz skonfigurować płatności dla swojego sklepu Shopify. Aby to zrobić, kliknij Ustawienia w dolnym rogu strony głównej, a następnie kliknij Dostawcy płatności.

płatności shopify-set-up-up

Twoje konto Shopify jest automatycznie konfigurowane do przyjmowania płatności PayPal za pomocą usługi PayPal Express Checkout. Jeśli masz już skonfigurowane konto PayPal z adresem e-mail użytym do utworzenia konta Shopify, musisz być gotowy do przyjmowania płatności. Jeśli nie masz konta PayPal, Shopify wyśle ​​Ci wiadomość e-mail z instrukcjami, jak założyć konto sprzedawcy PayPal w celu odebrania środków.

Sprawdź także: Najlepsze wtyczki PayPal WordPress.

Aby móc akceptować inne formy płatności od klientów, takie jak karty kredytowe, musisz kliknąć przycisk Zakończ konfigurację konta przycisk, aby podać Shopify więcej szczegółów na temat Twojej firmy.

jak skonfigurować płatności shopify

Możesz także zaakceptować alternatywne formy płatności, takie jak BitPay i GoCoin.

Ostatnim krokiem do skonfigurowania sklepu Shopify, aby był gotowy do rozpoczęcia sprzedaży, jest skonfigurowanie wysyłki. Kliknij na Ustawienia ponownie, a następnie kliknij Wysyłka .

shopify-shipping-set-up

Domyślnie miejsce wysyłki zostanie ustawione na adres sklepu podany podczas konfigurowania konta Shopify. Możesz edytować miejsce wysyłki, jeśli chcesz, klikając Zmień miejsce wysyłki przycisk.

W tym obszarze możesz również określić strefy wysyłki i stawki za wysyłkę do tych lokalizacji. Jeśli nie wiesz, ile należy zapłacić za wysyłkę, spróbuj skontaktować się z lokalnym urzędem pocztowym, aby uzyskać porady.

Krok 3: Dodaj swoje produkty do Shopify

Następnie musisz dodać swoje produkty do konta Spotify. Aby dodać swoje produkty, kliknij Produkty w menu po prawej stronie, a następnie kliknij Dodaj produkt.

dodaj produkty do shopify

Następnie wypełnij wszystkie informacje o swoim produkcie, w tym nazwę / tytuł produktu, opis produktu, cenę i inne. Prześlij również tutaj wysokiej jakości obraz swojego produktu. Możesz również dodać produkt do kolekcji, aby ułatwić znalezienie w sklepie. Po zakończeniu wprowadzania wszystkich szczegółów dotyczących produktu kliknij przycisk Zapisać przycisk.

dodaj produkty do swojego konta shopify

Powtórz ten krok dla wszystkich oferowanych produktów.

Krok 4: Wybór planu cen Shopify

Teraz, gdy masz skonfigurowane podstawy konta Shopify, musisz wybrać plan cenowy, aby faktycznie uruchomić sklep internetowy. Kliknij na Wybierz plan przycisk na banerze u dołu ekranu.

shopify-plan

Następnie otrzymasz 3 różne opcje planu. Jeśli dopiero zaczynasz i dopiero zaczynasz sprzedawać online, zalecamy wybranie planu Basic Shopify za 29 USD miesięcznie. Zawsze możesz zaktualizować swój plan w dowolnym momencie, jeśli potrzebujesz więcej funkcji lub jeśli Twój sklep internetowy szybko rośnie. Aby wybrać plan Basic Shopify, kliknij Wybierz ten plan przycisk.

konfigurowanie shopify za pomocą wordpress

Następnie wprowadź dane karty kredytowej i naciśnij Rozpocznij plan przycisk.

Zacznij korzystać z Shopify już dziś!

Teraz możesz zacząć zarabiać w Internecie dzięki Shopify i swojej witrynie WordPress.

Krok 5: Korzystanie z przycisku Kup Shopify

Teraz nadszedł czas, aby zintegrować Shopify z witryną WordPress za pomocą przycisków Kup. Link Przyciski Kup do kasy Shopify i są one uwzględnione we wszystkich planach Shopify. Przyciski Kup pozwalają sprzedawać swoje produkty na stronie internetowej lub w postach na blogu. Możesz także użyć przycisków Kup, aby utworzyć link do kasy do wysyłania do klientów w wiadomościach e-mail lub w mediach społecznościowych. Obok bocznych wiadomości e-mail pojawia się narzędzie sprzedaży CRM
przydatne w zarządzaniu potencjalnymi klientami i relacjami z klientami.

Jeśli kanał sprzedaży przycisku Kup nie pojawia się w sekcji Kanał sprzedaży administratora Shopify, musisz go dodać. Aby dodać kanał sprzedaży przycisku Kup, kliknij Ustawienia a następnie kliknij Kanały sprzedaży przycisk.

dodanie shopify do wordpress za pomocą przycisku Kup

Kliknij na Dodaj kanał sprzedaży przycisk. Zobaczysz listę dostępnych kanałów sprzedaży, przewiń w dół, aby znaleźć Kup przycisk kanał. Po znalezieniu kliknij niebieski + przycisk, aby zainstalować.

jak zainstalować przycisk Kup, aby zintegrować Shopify i WordPress

Po zainstalowaniu kanału sprzedaży przycisku Kup kliknij przycisk Utwórz przycisk Kup przycisk.

utwórz przycisk Kup Shopify

Następnie wybierz produkt, dla którego chcesz utworzyć przycisk zakupu i kliknij Wybierz produkt przycisk. Teraz możesz skonfigurować wygląd przycisku Kup. Możesz wybrać szablon, dostosować kolor i tekst przycisku oraz akcję, która ma miejsce, gdy klient kliknie przycisk. Po zakończeniu dostosowywania wyglądu przycisku kliknij przycisk Wygeneruj kod przycisk.

Shopify przycisk Kup produkt do WordPress

Następnym krokiem jest skopiowanie kodu i dodanie go do witryny WordPress.

Krok 6: Dodaj przyciski Shopify Kup do swojej witryny WordPress

Teraz musimy dodać Twoje produkty do Twojej witryny WordPress, abyś mógł zacząć je sprzedawać. Kliknij Skopiuj kod do schowka przycisk, aby skopiować właśnie wygenerowany kod dla tego produktu.

add-shopify-product-to-wordpress

Możesz wkleić ten kod w dowolnym miejscu na swojej stronie internetowej, w której ma się pojawiać przycisk Kup. Na przykład możesz utworzyć stronę w witrynie WordPress, aby wyświetlać przyciski Kup. Utwórz stronę w WordPress, nazwij ją, a następnie wklej kod.

jak dodać shopify kup przyciski do wordpress

Możesz także wkleić kod Posty na blogu lub na pasku bocznym WordPress.

Otóż ​​to! Integracja Shopify z WordPress jest taka prosta. Teraz, gdy wiesz, jak dodać Shopify do swojej witryny WordPress, będziesz przyciągać klientów i osiągać mnóstwo sprzedaży w mgnieniu oka.

Nie przegap tego interesującego porównania między BigCommerce a WooCommerce lub przeczytaj na https://www.isitwp.com/shopify-vs-woocommerce/WooCommerce vs Shopify. Możesz także sprawdzić naszą pełną listę alternatyw Shopify i konkurentów.

Mamy nadzieję, że podoba Ci się ten artykuł. Jeśli tak, zapoznaj się z naszymi artykułami na temat najlepszego hostingu WooCommerce i 9 najlepszych narzędzi SEO, aby szybko zwiększyć ruch w witrynie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map