Jak stworzyć sklep afiliacyjny Amazon (krok po kroku)

jak stworzyć sklep partnerski Amazon


Czy chcesz dodać sklep partnerski Amazon za pomocą WordPress? Amazon to największy na świecie sklep internetowy, który pomaga tysiącom sprzedawców sprzedawać produkty online na całym świecie. Mają oficjalny system afiliacyjny, który umożliwia marketingowcom afiliacyjnym takim jak ty polecanie produktów Amazon odbiorcom Twojej witryny i zarabianie prowizji afiliacyjnej.

W tym artykule pokażemy, jak utworzyć sklep partnerski Amazon z WordPress i zarabiać pieniądze w Internecie.

Jak sklep partnerski Amazon zarabia pieniądze

Amazon.com to największy na świecie sklep e-commerce, który sprzedaje miliony produktów online na całym świecie. Umożliwiają każdemu sprzedaż online, po prostu umieszczając swoje produkty w swoim sklepie.

The Amazon Associates to program partnerski Amazon, w którym płaci się za polecanie produktów Amazon. Jeśli użytkownik zakupi produkt na podstawie polecenia, otrzymasz prowizję.

Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się w Amazon Associates, wybrać produkty, które chcesz promować w swojej witrynie, uzyskać powiązanie / link polecający z listą tego produktu i promować produkt za pośrednictwem tego linku na swojej stronie. Otrzymasz prowizję, gdy ktoś kupi produkt od Amazon, klikając ten link.

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o budowie sklepu internetowego, ale nie masz zasobów, aby tworzyć produkty i dostarczać je do domu klienta, najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie sklepu partnerskiego Amazon.

Wszystko, co musisz zrobić, to dołączyć do Amazon Associates, założyć sklep internetowy z WordPress, znaleźć odpowiednie produkty, które chcesz promować, i wymienić je w swoim sklepie.

Przykłady sklepu afiliacyjnego Amazon

Jeśli zastanawiasz się, jak wyglądałby sklep afiliacyjny Amazon, zapoznaj się z kilkoma przykładami sklepów afiliacyjnych Amazon.

Przykład 1. www.headphones.com

Przykład 2. www.autoblog.com

Przykład 3. www.home-designing.com

Zakładanie sklepu afiliacyjnego Amazon (krok po kroku)

Podczas gdy na rynku dostępne są setki platform eCommerce, najłatwiejszą i najtańszą platformą jest WooCommerce.

WooCommerce to bezpłatne oprogramowanie eCommerce działające na WordPress. Obsługuje ponad 30% wszystkich sklepów internetowych.

Rzućmy okiem na to, jak skonfigurować sklep partnerski Amazon z WooCommerce.

Krok 1: Utwórz sklep partnerski za pomocą WordPress + WooCommerce

Po prostu każda strona internetowa, aby zbudować sklep e-commerce, który sprzedaje produkty Amazon, musisz mieć nazwę domeny i hosting.

Łączny koszt nazwy domeny, certyfikatu SSL i hostingu WooCommerce może wydawać się dość wysoki, gdy zaczynasz z nowym sklepem internetowym. Łączny koszt wyniesie około 13,99 USD miesięcznie.

Na szczęście zawarliśmy umowę z Bluehost (rekomendowanym dostawcą hostingu WordPress i WooCommerce) dla naszych użytkowników, aby uzyskać bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i ogromną zniżkę na hosting.

Bluehost WooCommerce

Zmniejszy to twój początkowy koszt do 3,95 USD / miesiąc.

Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty Bluehost »

Szczegółowy przewodnik krok po kroku zawiera informacje na temat tworzenia sklepu internetowego. Ten przewodnik pomoże Ci skonfigurować WordPress i WooCommerce dla Twojego sklepu afiliacyjnego Amazon.

Po zakończeniu instalacji przejdźmy do rejestracji konta partnerskiego Amazon.

Krok 2: Dołącz do programu afiliacyjnego Amazon

Aby uzyskać konto partnerskie Amazon, możesz śmiało zarejestrować się w Amazon Associates.

w Witryna programu partnerskiego Amazon, Kliknij na Dołącz teraz za darmo przycisk.

Program partnerski Amazon

Nastąpi przejście do strony logowania. Możesz zalogować się na swoje istniejące konto lub założyć nowe konto.

Strona logowania do Amazon

Po zalogowaniu musisz wypełnić swój profil, aby kontynuować. Musisz podać informacje o odbiorcy płatności oraz dane swojej witryny lub aplikacji mobilnej.

Uwaga: Podczas przesyłania szczegółów przeczytaj instrukcje wyraźnie na każdej stronie.

Profil Amazon

Po zakończeniu musisz poczekać, aż aplikacja zostanie sprawdzona i zatwierdzona przez współpracowników Amazon.

Krok 3: Zainstaluj wtyczkę partnera

Przed dodaniem linków partnerskich do witryny partnerskiej Amazon potrzebujesz wtyczki, takiej jak Pretty Links, która pozwala zarządzać wszystkimi linkami partnerskimi w jednym miejscu na pulpicie nawigacyjnym WordPress.

Pretty Links Pro

Kiedykolwiek chcesz zmienić link partnerski, nie musisz wnikać głębiej w swoją stronę i ręcznie zmieniać wszystkie te adresy URL. Zamiast tego po prostu robisz to w panelu PrettyLinks, który automatycznie zmienia wszystkie opublikowane adresy URL.

Ta wtyczka pomaga również maskować linki partnerskie, które promujesz na swojej stronie.

Linki partnerskie to zazwyczaj długie, brzydkie adresy URL, takie jak to:

http://example.com/products/?product_id=123&Identyfikator partnera

Pretty Links pomaga ukryć takie linki partnerskie i uczynić je krótszymi i schludniejszymi:

http://www.yoursite.com/refer/productname

Krok 4: Dodaj produkty Amazon do swojego sklepu

Dodanie produktów stowarzyszonych Amazon do sklepu internetowego obsługiwanego przez WooCommerce jest łatwe.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to przejść do Produkty »Dodaj nowe strona w obszarze administracyjnym witryny WordPress. Zacznij od dodania tytułu i pełnego opisu nowego produktu.

Dodaj nowy produkt stowarzyszony Amazon

Po dodaniu przewiń w dół do Dane produktu Sekcja. Z listy rozwijanej typu produktu wybierz Produkt zewnętrzny / stowarzyszony.

Wybierz typ produktu

Następnie musisz dodać adres URL partnera produktu.

Po prostu przejdź do Amazon Associates i wyszukaj produkt, który chcesz umieścić na swojej stronie. Następnie musisz kliknąć Uzyskać link przycisk tuż obok tego produktu, aby uzyskać jego adres URL partnera.

Uzyskaj link partnerski produktu

Śmiało i skopiuj ten adres URL. Teraz wróć do strony produktu w obszarze administracyjnym WordPress i wklej adres URL w Adres URL produktu pole.

Dodaj link do produktu Amazon

Zgodnie z warunkami Amazon Associates nie należy ręcznie dodawać cen produktów. Musisz pozostawić puste pola zarówno ceny zwykłej, jak i ceny sprzedaży.

Po dodaniu adresu URL podmiotu stowarzyszonego przewiń stronę w dół, aby dodać krótki i szczegółowy opis produktu. Pamiętaj, aby podawać dokładne słowa, ponieważ informacje te będą wyświetlane na stronie głównej Twojego sklepu oraz w wynikach wyszukiwania dla użytkowników.

Opis produktu

Po prawej stronie ekranu możesz ustawić główny obraz produktu i dodać zdjęcia z galerii produktów. Główny obraz pojawi się na stronie sklepu, a obrazy galerii pojawią się, gdy użytkownik otworzy produkt w celu pełnego wyświetlenia.

Uwaga: Amazon umożliwia dodawanie niestandardowych zdjęć produktów jako obrazów głównych i galerii. Ponowne opublikowanie tych samych obrazów dostępnych na Amazon.com nie jest konieczne

Dodaj zdjęcie produktu

Po zakończeniu dodawania wszystkich informacji o produkcie i zdjęć, kliknij przycisk Publikować przycisk, aby zobaczyć produkty w Twojej witrynie.

Aby dodać więcej produktów, możesz powtórzyć ten proces i odwiedzić sklep partnerski Amazon, aby zobaczyć wszystkie produkty wymienione na stronie sklepu.

Strona produktu stowarzyszonego Amazon

W twoim najlepszym interesie jest, aby często dodawać coraz więcej odpowiednich produktów do swojego sklepu partnerskiego Amazon. W ten sposób Twoi regularni odwiedzający częściej wracają do Twojego sklepu internetowego. Możesz również poprosić użytkowników o pozostawienie opinii i recenzji, co jest najlepszym sposobem na dodanie dowodu społecznego do swojej witryny i przekonanie użytkowników do dokonania zakupu.

Otóż ​​to!

Twój sklep partnerski Amazon jest już dostępny i możesz zacząć zarabiać w Internecie, sprzedając więcej produktów. Musisz jednak zwiększyć zasięg swojego sklepu internetowego, aby zdobyć więcej odwiedzających i klientów.

Krok 5: Śledź linki partnerskie w Google Analytics

Podczas gdy Amazon Associates pozwala śledzić, który produkt działa najlepiej w twoim sklepie partnerskim, dla uzyskania najlepszych rezultatów możesz również chcieć śledzić, które linki klikają często, a które nie. Aby to zrobić, musisz zainstalować Google Analytics na swojej stronie WordPress za pomocą MonsterInsights.

MonsterInsights-affiliate-links-tracking

MonsterInsights pozwala również włączyć śledzenie linków partnerskich w Twojej witrynie.

Oto kilka zalet śledzenia linków partnerskich:

 • Możesz dowiedzieć się dokładnie, w jaki sposób użytkownicy korzystają z twoich linków partnerskich. Przeanalizuj, gdzie ludzie najczęściej klikają.
 • Dowiedz się, które linki prowadzą do największej liczby konwersji i skup się na nich.
 • Zobacz, które strony prowadzą do większości sprzedaży partnerskiej, i zoptymalizuj je, aby uzyskać większe przychody.

Najlepsze praktyki Amazon Affiliate Store

1. Zróżnicuj swoje zarobki
Po skonfigurowaniu witryny możesz zdywersyfikować swoje zarobki, sprzedając własne produkty eCommerce do swojego sklepu. Możesz także promować produkty z innych programów partnerskich.

2. Nie kopiuj treści z Amazon
Amazon ma ścisłą politykę treści, więc nie możesz kopiować treści bezpośrednio z Amazon. Często właściciele sklepów stowarzyszonych Amazon pobierają zdjęcia produktów ze strony internetowej producenta produktu i tworzą własne opisy i inne treści.

3. Ujawnij swoje partnerstwo partnerskie
Aby stosować się do różnych przepisów międzynarodowych, musisz ujawnić swoje partnerstwa partnerskie w swojej witrynie. W celach informacyjnych możesz sprawdzić stronę informacyjną FTC IsItWP.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się, jak utworzyć sklep partnerski Amazon za pomocą WordPress + WooCommerce. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem dla początkujących na temat marketingu afiliacyjnego.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map