Jak stworzyć stronę internetową taką jak Reddit z WordPress (krok po kroku)

Jak stworzyć witrynę podobną do Reddit za pomocą WordPress


Czy chcesz utworzyć witrynę internetową taką jak Reddit za pomocą WordPress??

Reddit to jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych do udostępniania treści i zwiększania ruchu w witrynie. Możesz stworzyć podobną stronę dla siebie za pomocą WordPress i zaangażować większą grupę odbiorców.

W tym artykule pokażemy, jak utworzyć witrynę internetową taką jak Reddit za pomocą WordPress.

Niezbędne funkcje strony internetowej, takiej jak Reddit

Jeśli tworzysz witrynę taką jak Reddit, poniżej znajdziesz kilka funkcji, których użytkownicy mogą się spodziewać:

 • Zdolność zarejestrowanych użytkowników do przesyłania historii
 • Głosuj lub oceniaj posty i komentarze, aby pomóc najlepszej treści wspiąć się na szczyt
 • Skomentuj dowolny post, aby dołączyć do rozmowy.

Wymagania dotyczące tworzenia witryny podobnej do Reddit

Aby zbudować witrynę taką jak Reddit, potrzebujesz następujących rzeczy:

 • Nazwa domeny: Jest to adres URL, który użytkownicy wpisują w swoich przeglądarkach, aby uzyskać dostęp do Twojej witryny (na przykład google.com lub isitwp.com)
 • Hosting: Tutaj przechowujesz pliki swojej witryny, w tym zdjęcia.
 • WordPress: Jest to platforma, która pozwala łatwo tworzyć wspaniałe witryny bez konieczności zatrudniania programisty lub pisania kodu
 • Motyw WordPress, który nadaje wygląd Reddit: Motyw lub szablon WordPress to skóra Twojej witryny. Zawiera także funkcje i opcje, które wspierają cel strony.

Tworzenie strony internetowej takiej jak Reddit za pomocą WordPress

Reddit to popularna witryna gromadząca wiadomości społecznościowe i oceniająca treść. Jest to platforma zaangażowania użytkowników wykorzystywana przez marketerów do udostępniania treści i zwiększania ruchu w witrynie.

Jeśli chcesz zbudować witrynę podobną do Reddit, na rynku jest wielu twórców witryn z kilkoma narzędziami. Najbardziej zalecanym rozwiązaniem jest WordPress.

Dlaczego WordPress? Sprawdź pełną recenzję WordPress, aby dowiedzieć się więcej!

Istnieją dwa rodzaje witryn WordPress, które mogą wprowadzać w błąd początkujących. WordPress.com, który jest rozwiązaniem hostowanym, oraz WordPress.org, która jest platformą hostowaną samodzielnie. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym kompletnym przewodnikiem na temat różnic między WordPress.com a WordPress.org.

Aby założyć stronę internetową, taką jak Reddit, musisz użyć hostowanego WordPress.org, który jest bardziej elastyczny i oferuje wspaniałe funkcje.

Zanurzmy się krok po kroku, aby stworzyć witrynę internetową taką jak Reddit za pomocą WordPress.

Krok 1: Kup nazwę domeny i hosting

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to kupić nazwę domeny i hosting.

Zalecamy korzystanie z Bluehost. Jest to jeden z najpopularniejszych dostawców hostingu i oficjalny partner hostingowy WordPress.

Użytkownicy IsItWP oferują również bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i świetną zniżkę na hosting.

Recenzja Bluehost

Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty Bluehost »

Możesz także sprawdzić tę pełną recenzję Bluehost!

Wejdź na stronę Bluehost i kliknij Zaczynaj przycisk. Następnie zostaniesz poproszony o wybranie planu hostingowego. W przypadku witryny podobnej do Reddit wybierzmy podstawowy plan, który dopiero zaczynasz (zawiera bezpłatną nazwę domeny i bezpłatny certyfikat SSL). Zawsze możesz zaktualizować później, gdy Twoja witryna się powiększy.

Wybierz plan Bluehost

Teraz musisz wprowadzić informacje o domenie. Możesz przejść do istniejącej domeny, którą jesteś właścicielem, lub kupić nową bezpłatnie. Wybierz najlepszą opcję, która pasuje do Twojej sytuacji.

Bluehost Wybierz domenę

Po wybraniu nazwy domeny musisz podać informacje o koncie. Aby ułatwić rejestrację, możesz zalogować się w Google i ukończyć konfigurację za pomocą kilku kliknięć.

Utworzenie konta Bluehost

Następnie przewiń w dół, aż znajdziesz pole informacji o paczce. Możesz wybrać plan podstawowy na 12 miesięcy, 24 miesiące lub 36 miesięcy. Pokazuje również, że wstępnie wybranych jest kilka dodatków, co daje łączną cenę. Zalecamy odznaczenie dodatków, ponieważ nie potrzebujesz ich od razu. Zawsze możesz je kupić później, kiedy chcesz.

Wybór 36-miesięcznego planu zapewni Ci najlepszy stosunek jakości do ceny.

Informacje o pakiecie Bluehost

Na koniec musisz przewinąć w dół do strony i wprowadzić szczegóły płatności. Musisz wyrazić zgodę na Warunki korzystania z usługi, a następnie kliknąć przycisk Zatwierdź przycisk.

Otóż ​​to!

Subskrybujesz plan hostingowy. Śmiało i utwórz hasło do swojego konta.

Następnie otrzymasz wiadomość e-mail ze szczegółowymi informacjami na temat logowania do panelu sterowania hostingu (cPanel), w którym możesz zarządzać wszystkim, w tym plikami internetowymi, wiadomościami e-mail i pomocą techniczną.

Krok 2: Skonfiguruj WordPress dla strony podobnej do Reddit

Z WordPress łatwo jest skonfigurować stronę internetową taką jak Reddit.

Bluehost oferuje instalację WordPress 1-kliknięciem na swoim pulpicie. Musisz odwiedzić swoje konto Bluehost i podać dane swojej witryny. Zainstaluje WordPress za kilka minut.

Dzięki Bluehost nie musisz przechodzić ręcznego procesu instalacji WordPress. Oszczędza to czas i wysiłek. Dodaj nazwę i slogan swojej witryny, wybierz motyw, a będziesz od razu gotowy do korzystania z WordPress.

Możesz zmienić wszystkie ustawienia później z pulpitu administratora WordPress.

Krok 3: Wybierz motyw WordPress, który oferuje wygląd i styl Reddit

Potrzebujesz motywu, który oferuje wygląd Reddit. Chociaż można znaleźć wiele różnych motywów WordPress, które oferują wygląd Reddit, motyw UpVote wyróżnia się spośród innych. Ten motyw przekształca twoją stronę w społeczną platformę podnoszenia popularności, która akceptuje również rejestrację użytkownika. Użytkownicy mogą zarejestrować się i przesłać swój adres URL lub historię w Twojej witrynie. Użytkownicy mogą również zalogować się, aby głosować na historie i linki. Wszystkie funkcje są takie same jak Reddit.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zainstalować i aktywować motyw UpVote. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat instalowania motywu WordPress.

Po aktywacji możesz odwiedzić Ustawienia »UpVote od administratora WordPress. Pod Generał zakładka, pozwala wybrać strony i zarządzać innymi ustawieniami.

Ustawienia ogólne UpVote

Motyw UpVote ma wiele opcji dostosowywania kolorów i typografii. Możesz odwiedzić Opcje motywu z menu po lewej stronie pulpitu administratora WordPress i zmień ustawienia czcionek, kolorów, kolorów linków itp.

Dostosowywanie motywu

Teraz Twoja witryna taka jak Reddit jest gotowa. Użytkownicy mogą przesyłać swoje historie i adresy URL z interfejsu użytkownika po zarejestrowaniu się w Twojej witrynie.

Prześlij historię

Przydatne wtyczki WordPress dla witryny podobnej do Reddit

Wtyczki WordPress dodają więcej funkcji i funkcjonalności do Twojej witryny. Motyw UpVote jest wysoce kompatybilny ze wszystkimi popularnymi wtyczkami.

Powinieneś sprawdzić nasz kompletny przewodnik po najlepszych wtyczkach WordPress.

Niektóre z zalecanych wtyczek dla Twojej witryny, takie jak Reddit, są wymienione poniżej:

 • WPForms: Jest to najbardziej przyjazna dla początkujących wtyczka formularza kontaktowego WordPress. Możesz użyć WPForms, aby dodać formularz rejestracyjny użytkownika, utworzyć ankietę / ankietę itp.
 • MonsterInsights: To najlepsza wtyczka WordPress do Google Analytics. Ta wtyczka pozwala śledzić użytkowników, monitorować ich zachowania i wyświetlać szczegółowe informacje na pulpicie nawigacyjnym WordPress.
 • Sucuri: To najlepsza wtyczka bezpieczeństwa WordPress. Ponieważ Twoja witryna obsługuje wiele zgłoszeń użytkowników, ta wtyczka tworzy zaporę ogniową, aby chronić ją przed złośliwym oprogramowaniem, złośliwą zawartością i hakerami.
 • Yoast SEO: To popularna wtyczka SEO WordPress. Możesz użyć tej wtyczki, aby zoptymalizować swoją witrynę pod kątem wyszukiwarek i poprawić swój ranking.
 • TrustPulse: To najlepsza wtyczka społecznościowa dla WordPress. Możesz dodać tę wtyczkę do swojej witryny, aby pokazać potencjalnym użytkownikom, jak popularna jest Twoja witryna.
 • AdSanity: To najlepsza wtyczka do umieszczania reklam WordPress. Ta wtyczka umożliwia wyświetlanie banerów reklamowych w kilku sekcjach witryny i promowanie partnerów stowarzyszonych.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się, jak utworzyć witrynę internetową taką jak Reddit za pomocą WordPress. Możesz również zapoznać się z naszym przewodnikiem krok po kroku, w jaki sposób utworzyć wkrótce stronę w WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map