Jak SZYBKO powiększać swoją listę e-mailową! (23 niezwykle łatwe wskazówki)

wskazówki, jak zdobyć więcej subskrybentów poczty e-mail


Szukasz najlepszych wskazówek, jak rozwinąć swoją listę e-mailową? Jako właściciel firmy potrzebujesz listy adresów e-mail, aby dzielić się wiadomościami, ofertami, treściami i nie tylko. Potrzebujesz prawdziwych subskrybentów, którzy będą z Tobą kontaktować się i podejmować działania w wiadomościach e-mail.

W tym artykule podzielimy się 23 wskazówkami, które pomogą Ci łatwo zdobyć więcej subskrybentów e-maili.

Przed rozpoczęciem zalecamy skorzystanie z usług e-mail marketingu, takich jak AWeber, MailChimp, Drip lub Constant Contact do swoich kampanii e-mail.

Wszystko gotowe? Świetny. Oto nasze ulubione porady, oparte na naszych osobistych doświadczeniach, aby łatwo rozbudować listę e-mail:

1. Utwórz wyskakujące okienko wyskakujące

Możesz mieć duży ruch, ale wiesz, że ponad 65% odwiedzających nigdy więcej nie przyjdzie na Twojego bloga?

Nie dlatego, że nie chcą odwiedzać ponownie, ani że Twój blog nie jest wystarczająco atrakcyjny. Prawdziwym powodem jest to, że już nigdy nie będą mogli cię znaleźć. Jeśli jednak sprawisz, że zasubskrybują Twoją listę e-mailową, na pewno usłyszą od Ciebie i będą częściej odwiedzać Twojego bloga.

Posiadanie subskrypcji jest świetne, ale co zrobisz z tymi użytkownikami, którzy opuszczają witrynę bez subskrypcji?

Potrzebujesz tego Technologia Exit-Intent. Inteligentnie działa, aby wyświetlać wyskakujące okienko dla użytkowników, którzy zamierzają opuścić bloga.

Wyjdź z technologii Intent w OptinMonster

Aby utworzyć wyskakujące okienko Exit-Intent, musisz użyć OptinMonster, najlepsze narzędzie do generowania ołowiu na rynku. Po prostu zarejestruj się bezpłatna wersja próbna OptinMonster i możesz go uaktualnić w razie potrzeby.

Najpierw musisz utwórz kampanię w OptinMonster. Następnie przejdź do Wyświetl reguły »Kiedy powinna się pojawić kampania? »W przypadku zamiaru wyjścia strona i aktywuj regułę wyświetlania klikając przełącznik stanu.

Aktywuj regułę wyświetlania

Po utworzeniu wyskakującego wyskakującego okienka musisz uczynić go atrakcyjnym i korzystnym, aby odwiedzający chcieli udostępnić swój e-mail. Spróbuj złożyć im ofertę, której nie mogą odrzucić. Co prowadzi nas do…

2. Udostępniaj rabaty i oferty

Opcja może powstrzymać użytkownika przed zamknięciem strony, pokazując mu, w przyciągający uwagę sposób, co masz do zaoferowania. Daj im ekskluzywne zniżki i oferty w zamian za ich adres e-mail.

Sprawdź, jak witryna tej restauracji kusi odwiedzających, oferując bezpłatny posiłek ze stekiem w zamian za rejestrację:

Zniżki i oferty dotyczące rejestracji

Możesz dodawać rabaty i oferty zgodnie ze swoją niszą, aby dopasować ją do swojego bloga. To niesamowity sposób na przekształcenie porzucających użytkowników w subskrybentów.

Dzięki nieograniczonym opcjom dostosowywania OptinMonster, możesz łatwo dodać obraz i tekst w wyskakującym okienku Exit-Intent, aby zwiększyć listę e-mail.

3. Utwórz 2-etapowy Optin

Zastanawiasz się, co to jest 2-etapowa opcja?

Jest to prosta technika, aby odwiedzający zapisali się na twoją listę mailingową z odrobiną psychologii. Możesz utworzyć ten typ opcji za pomocą OptinMonster.

Gdy Twoja kampania będzie gotowa, musisz przejść do Wyświetl reguły »Kiedy powinna się pojawić kampania? ustawienia i odwiedź kartę MonsterLink ™ (po kliknięciu), aby ją aktywować.

Następnie możesz skopiować kod i wkleić go na dowolnej stronie lub postu na swoim blogu.

Optyczny dwustopniowy

Wyświetli kampanię z przyciskiem. Gdy użytkownicy klikną przycisk, zobaczą Twoją kampanię i upuszczą swój adres e-mail, aby zakończyć proces.

Powinieneś postępować zgodnie z tym przewodnikiem krok po kroku jak utworzyć 2-etapową opcję dla swoich kampanii e-mail po więcej szczegółowych informacji.

4. Dodaj atrakcyjną wiadomość powitalną

jak rozwinąć listę e-mail - wiadomość powitalna

Pierwsze wrażenie na blogu powinno być interesujące i przyciągać wzrok. Czasami potężna i atrakcyjna wiadomość powitalna może być świetnym źródłem pozyskiwania subskrybentów poczty e-mail.

Jest to szczególnie przydatne, gdy publikujesz artykuł gościnny na znanym blogu i chciałbyś przywitać tych czytelników na swoim blogu.

Możesz również zaoferować dobrą ofertę w wiadomości powitalnej i skorzystać z dwuetapowej zgody, aby odwiedzający mogli zasubskrybować Twoją listę mailingową, gdy tylko zainteresujesz się nią.

5. Dodaj Optin i CTA na dole postów

Szczególnie ważni są goście, którzy czytają Twoje wpisy na blogu do samego końca. Tak bardzo lubią Twoje treści, że nie odbijają się w środku artykułu.

Teraz jest właściwy czas, aby przekonwertować ich z przechodzącego gościa na zwykłego czytelnika. Możesz dodać wezwanie do działania na końcu swojego postu, aby poprosić czytelników o podanie adresu e-mail.

OptinMonster umożliwia dodanie widżetu pokrewnego, aby czytelnicy mogli subskrybować bezpośrednio z Twojego bloga. W ten sposób nie musisz ręcznie dodawać kampanii do każdego posta na blogu.

6. Utwórz magnesy ołowiane

Magnes ołowiowy jest podobny do oferty wymiany dla odwiedzających twój blog. Dajesz im darmowy i użyteczny zasób, a oni podają swoje adresy e-mail. Jest to sprawdzona technika i pomaga rozwinąć listę e-mail.

Ale co, jeśli nie masz nic do zaoferowania odwiedzającym? Co zrobić, jeśli nie masz eBooka lub bezpłatnej listy kontrolnej?

Nie martw się! Oto proste rozwiązanie: zbierz razem najpopularniejsze artykuły na blogu i przekonwertuj je na plik PDF. Po prostu odwiedź Drukuj przyjazny i dodaj adres URL jednego ze swoich artykułów. Kliknij na PDF i pobierz go.

Teraz masz magnes ołowiowy do zaoferowania odwiedzającym i możesz stworzyć tyle, ile potrzebujesz. Prosty!

Następnie musisz przejść do narzędzia do tworzenia kampanii OptinMonster i odwiedzić stronę Sukces patka. Stamtąd musisz otworzyć Bloki w menu po lewej stronie. Dodaj blok przycisków do opcji wyboru i nazwij ją Pobierz teraz.

Pobierz motyw sukcesu

Następnie przejdź do Działanie przycisku aby dodać adres URL magnesu wiodącego. Umożliwi to użytkownikom pobranie zasobu natychmiast po wprowadzeniu adresu e-mail.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź nasz post na jak skuteczniej dostarczać magnes ołowiowy.

7. Dodaj blokowanie treści

Blokowanie treści to kolejny niesamowity sposób szybkiego powiększania listy e-mail. Możesz zablokować część treści i poprosić czytelników o dodanie adresu e-mail i zasubskrybowanie, aby kontynuować czytanie postu.

Można to zrobić, zgadłeś: OptinMonster.

Na początek musisz dowiedzieć się, które artykuły na Twoim blogu cieszą się największą popularnością. Dla użytkowników WordPress, MonsterInsights wykonuje świetną robotę w wyświetlanie postów o największym ruchu na pulpicie nawigacyjnym.

Jeśli nie korzystasz z WordPress, po prostu przejdź do Google Analytics i kliknij Zachowanie »Treść witryny» Strony docelowe. Wyświetli twoje posty o największym ruchu.

Następnie musisz utwórz kampanię pocztową lub wbudowaną. W ustawieniach kreatora kampanii musisz przejść do Optin »Blokowanie treści.

Blokowanie treści

Tutaj możesz zdefiniować, w jaki sposób chcesz zablokować treść dla swoich czytelników.

Po zasubskrybowaniu goście będą mogli przeczytać cały artykuł, a Twoja lista mailingowa się powiększy.

8. Użyj wariacji kolorów

lista adresów e-mail - używaj odmian kolorów

Kolory odgrywają ważną rolę w przyciąganiu odwiedzających do Twojej kampanii. Kolory wyskakującego okienka, przycisku rejestracji, obrazu, tekstu itp. Są kluczowe. Różne kolory pozostawiają inny efekt dla widza.

Użytkownikom OptinMonster bardzo łatwo jest zmienić kolory niemal każdego elementu użytego w kampanii. Wystarczy wybrać element, a wyświetli się opcja edycji po lewej stronie. Pozwala wybrać dowolny kolor dla swoich elementów za pomocą potężnego narzędzia próbnika kolorów.

Powinieneś to sprawdzić badanie, który kolor zamienia najwięcej subskrybentów.

Zależy to od kontekstu formularza optin. Upewnij się, że wybierasz mądrze kolory i spraw, aby Twoja opcja była interaktywna.

9. Podziel Przetestuj swoje Optins

Nadal martwisz się kolorami? Możesz poddać całą kampanię testowi podziału A / B, aby sprawdzić, która forma wyboru jest dla Ciebie najlepsza.

Zalecamy korzystanie z Google Optimize, bezpłatnego produktu do testowania i personalizacji A / B firmy Google. Umożliwia łatwe przeprowadzanie eksperymentów w celu sprawdzenia, co działa najlepiej w Twojej witrynie. Najlepsze jest to, że Google Optimize jest zbudowany bezpośrednio na Google Analytics, dzięki czemu możesz zacząć korzystać z danych Analytics do przeprowadzania testów A / B i od razu poprawić konwersję formularzy optin.

Używając Wtyczka MonsterInsights to najprostszy sposób na połączenie Google Analytics i Google Optimize z witryną WordPress. Z jego Dodatek Google Optimize, możesz utworzyć wiele odmian swojego formularza i łatwo przeprowadzić testy podziału A / B.

Dodatek Google Optimize

Powinieneś sprawdzić ten przewodnik na jak testować formularze A / B i zwiększać liczbę subskrybentów instrukcje krok po kroku.

10. Używaj słów wyzwalających dla przycisków

Musisz dodać cenny tekst dla odwiedzających na przyciskach wezwania do działania. Używanie spersonalizowanych słów może być bardzo atrakcyjne.

Na przykład powinieneś użyć „Pobierz mój eBook” zamiast „Pobierz eBook” lub „Rozpocznij mój bezpłatny okres próbny” zamiast „Rozpocznij bezpłatny okres próbny”.

To tylko kilka podstawowych przykładów tworzenia bardziej spersonalizowanych przycisków wezwania do działania dla odwiedzających. Jeśli nadal nie masz pewności co do tekstu, możesz przetestować podział A / B za pomocą wielu odmian formularzy optin.

11. Dodaj referencje w Optin i CTA

Czy kiedykolwiek używałeś swoich referencji do czegoś innego niż po prostu dodając je do strony referencji?

Możesz wyświetlać te opinie w swoich kampaniach i formularze wyboru dla nowych użytkowników, aby zobaczyć, co inni użytkownicy mówią o tobie. Jest to praktyczna metoda, a korzyść jest prosta: powiększ swoją listę e-mail.

Nie masz jeszcze wystarczających referencji? Możesz także użyć cytatów od klientów, które otrzymałeś w wiadomościach e-mail z podziękowaniami lub tweecie chwalącym Twoją pracę. Używaj czegokolwiek, co mówi coś dobrego o tobie lub twoich produktach, aby uspokoić odwiedzających … a oni szybko zostaną subskrybentami!

12. Zbuduj stronę docelową

Co to jest strona docelowa?

Strona docelowa to prosta strona Twojej witryny, podobnie jak wszystkie inne strony. Na tej stronie dodasz jednak ukierunkowaną kampanię e-mail. Gdy odwiedzający się tu znajdą, uznają, że ważne jest, aby zasubskrybować, zanim przejdą dalej do Twojej witryny.

Strona docelowa została zbudowana, aby zapewnić, że Twoi odbiorcy powinni widzieć skoncentrowaną treść (tj. Kampanię e-mail). Jest to sprawdzona i skuteczna metoda powiększania listy e-mail.

Aby szybko zbudować stronę docelową, możesz użyć wtyczki strony docelowej WordPress w swojej witrynie.

Możesz połączyć tę stronę docelową w swoich płatnych promocjach w mediach społecznościowych, wiadomościach e-mail, źródłach poleceń i innych.

13. Dodaj link do kampanii w swoim podpisie e-mail

Czy codziennie wysyłasz dużo e-maili? Jeśli dodasz link do swojej najnowszej kampanii pod każdym e-mailem, wówczas będziesz promować kampanię w sposób wykładniczy.

Po utworzeniu kampanii w OptinMonster musisz odwiedzić Opcje publikowania kampanii i kliknij Udostępniany MonsterLink ™.

Udostępniane Monsterlinks

Teraz masz udostępnionego MonsterLink ™, którego możesz użyć w dowolnym miejscu, aby udostępnić swoją kampanię, a podpis e-mail jest idealnym miejscem. Niezależnie od tego, jakiego dostawcy poczty e-mail używasz, istnieje możliwość utworzenia podpisu e-mail.

Użytkownicy Gmaila mogą przejść do Ustawienia »Ogólne i poszukaj Podpis pole.

Podpis E-mail

Możesz dodać link do strony docelowej, strony kampanii lub dowolnej innej strony, która ma opcję czytelników dla subskrybentów.

14. Nie pytaj o zbyt wiele informacji

Możesz dodać dowolną liczbę pól do formularzy zgody. Ale czy naprawdę potrzebujesz WSZYSTKICH tych informacji od gościa? Zwykle wystarczy adres e-mail, aby zachęcić użytkownika do wejścia na pokład.

Jeśli używasz OptinMonster, możesz po prostu usunąć dodatkowe pola z formularzy optin, które nie są wymagane.

Ukryj pole nazwy

Na przykład kliknij pole nazwy w kreatorze formularzy zgody, a jego opcje pojawią się po lewej stronie. Możesz go wyłączyć, klikając ustawienie przełączania.

15. Dodaj link Optin w swoim biuletynie na Twitterze

Innym świetnym sposobem na promocję kampanii i powiększenie listy e-mail jest dodanie linku do udostępniania w biografii na Twitterze. Możesz mieć dobrych obserwatorów na Twitterze, a ludzie chcą widzieć od ciebie więcej.

Po prostu edytuj biografię na Twitterze i dodaj link do strony kampanii lub popularny artykuł z atrakcyjnym formularzem.

16. Utwórz przycisk rejestracji na Facebooku

Każda profesjonalna firma jest obecna na Facebooku. Na stronach na Facebooku jest opcja dodania klikalnego łącza z domyślnym tekstem przycisku, np. Zarezerwuj teraz, Skontaktuj się z nami, Zarejestruj się itp..

Zarejestruj się na Facebooku

Możesz wyświetlić ten przycisk obok opcji Facebook Like na stronie swojej firmy. Pozwala dołączyć adres URL kampanii za pomocą przycisku. Możesz także uruchomić płatne kampanie marketingowe dotyczące tego przycisku rejestracji.

Twoi fani Facebooka klikną przycisk i zarejestrują się w kampanii.

17. Aktywuj swoje konta społecznościowe

Możesz spędzać dużo czasu na wielu kanałach społecznościowych, aby wchodzić w interakcje z Twoimi połączeniami.

Dlaczego nie wykorzystasz tego czasu na promocję kampanii i rozwój listy mailingowej?

Nie musisz spamować linku do kampanii w kanałach społecznościowych. Właściwym sposobem jest udzielenie pomocy ludziom, którzy szukają rozwiązania swoich problemów, a ich problemy powinny odnosić się do Twojej niszy.

Gdy znajdziesz się w grupach, ludzie będą się z Tobą automatycznie łączyć i będą potrzebować więcej od Ciebie. To odpowiedni moment, aby zasubskrybować ich listę mailingową.

18. Zareklamuj swoją kampanię

powiększanie listy e-mail - reklama na Facebooku

Gdy aktywnie pomagasz ludziom na Facebooku i innych platformach społecznościowych, czas promować swoją kampanię w kanałach społecznościowych.

Powinieneś zaplanować płatną promocję swojej kampanii na platformach społecznościowych i monitorować wzrost listy subskrybentów.

19. Ukryj niepotrzebne elementy

Możesz mieć długi pasek boczny z wieloma opcjami dla odwiedzających. Jednak odwiedzający mogą nie być zainteresowani wieloma z tych fantazyjnych widżetów paska bocznego.

Skoncentruj się na głównym celu: rozbudowaniu listy e-mail. Im więcej rozproszysz uwagi, tym mniejsze szanse na zdobycie subskrybentów. Musisz ukryć cały puch i wyraźnie pokazać swoją zgodę, aby czytelnicy mogli wpisać swój adres e-mail i dołączyć do listy mailingowej.

20. Użyj pola wyboru subskrypcji w formularzach kontaktowych

Jeśli twoja witryna oparta jest na WordPress, możesz użyć wtyczki WPForms, aby dodać pole wyboru subskrypcji do formularza kontaktowego. WPForms integruje się z popularnymi dostawcami usług e-mail, takimi jak AWeber, MailChimp i Constant Contact.

Subskrybuj pole wyboru

Jest to najprostszy sposób, aby odwiedzający mogli zapisać się na Twoją listę mailingową podczas przesyłania formularza kontaktowego.

Zapoznaj się z tymi przewodnikami, aby dowiedzieć się o każdym dostawcy usług e-mail osobno:

Jak dodać pole wyboru rejestracji MailChimp do formularza kontaktowego
Jak dodać pole wyboru rejestracji AWeber do formularza kontaktowego
Jak dodać pole wyboru Rejestracja stałego kontaktu do formularza kontaktowego

21. Dodaj link do kampanii na stronach z podziękowaniami

Gdy odwiedzający dodają komentarz do Twojej witryny, możesz przekierować ich na stronę z podziękowaniami. Na tej stronie możesz wyświetlić pole subskrypcji za pomocą Yoast Comment Hacks wtyczka w WordPress.

Ponieważ starali się z Tobą skontaktować, istnieje spora szansa, że ​​podpiszą Twój formularz subskrypcji.

22. Udostępnij linki do innych blogów

Istnieje wiele blogów o dużym ruchu, które oferują udostępnianie interesujących kampanii, takich jak Twoja, swoim odbiorcom. Możesz zgłosić swoją kampanię na tych blogach. Po zaakceptowaniu może pojawić się skok na liście adresowej.

Możesz także pisać szybkie posty gości dotyczące Twojej kampanii i udostępniać je na blogach, które są odpowiednie dla Twojej niszy biznesowej. W ten sposób możesz dostarczyć kampanię różnym odbiorcom.

23. Prostota

Nie mniej ważny.

Uprość swoją kampanię dla odwiedzających, ponieważ pomoże im to szybko się zarejestrować, a twoja lista mailingowa się powiększy. I powinieneś sprawdzić to porównanie między OptinMonster a Sumo.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci dowiedzieć się, jak rozwinąć listę e-mail. Możesz także zapoznać się z naszymi przewodnikami na temat tworzenia bezpłatnego firmowego e-maila w mniej niż 5 minut i jak stworzyć dobry e-mail.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map