Jak uczyć klas fitness online (krok po kroku)

jak uczyć zajęć na siłowni online


Chcesz oferować zajęcia fitness online?

Podczas gdy ludzie pozostają w domu podczas tej pandemii, oferowanie zajęć na siłowni online to świetny sposób, aby pomóc im zachować sprawność i rozsądek. W ten sposób możesz uczyć łatwych ćwiczeń domowych, które pomogą im zrzucić trochę kilogramów i tłuszczu oraz zbudować siłę.

W tym artykule pokażemy krok po kroku, jak uczyć ćwiczeń na siłowni online.

Korzyści z nauczania zajęć gimnastycznych online

Posiadanie strony fitness może mieć kilka zalet. Tutaj jest kilka z nich.

  • Docieraj do dużej bazy użytkowników bez względu na granice geograficzne.
  • Zarabiaj solidny pasywny dochód, oferując różne poziomy członkostwa, każdy o określonej cenie.
  • Jest to niezwykle pomocne w kluczowych momentach, takich jak kryzys Covid-19, kiedy ludziom na całym świecie zaleca się pozostanie w domu.

Powiedziawszy to, przyjrzyjmy się teraz, jak stworzyć stronę internetową do prowadzenia zajęć na siłowni online.

Krok 1: Utworzenie strony internetowej z klasą fitness / siłowni

Pierwszym krokiem jest utworzenie strony internetowej, na której można tworzyć i sprzedawać zajęcia na siłowni. Oto samouczek, który nauczy Cię, jak tworzyć witrynę od podstaw.

Gdy Twoja witryna będzie gotowa, czas wybrać wtyczkę członkowską.

Na potrzeby tego samouczka będziemy korzystać z wtyczki MemberPress. To niesamowita wtyczka, która ma wiele świetnych funkcji. Możesz go używać do akceptowania płatności, ograniczania dostępu do programów treningowych, zezwalania na pobieranie programów i robienia wielu innych rzeczy.

Dowiedz się więcej o MemberPress tutaj.

Krok 2: Instalowanie i konfigurowanie wtyczki MemberPress

Korzystanie z wtyczki członkowskiej, takiej jak MemberPress, jest najlepszym sposobem na tworzenie i sprzedaż cyfrowych kursów fitness online. Pozwala ograniczyć dostęp do treści premium w Twojej witrynie dla zwykłych odwiedzających witrynę. Pozwala ukryć zawartość za zaporą, aby nie każdy mógł uzyskać do niej dostęp.

Aby odblokować zawartość, użytkownicy muszą wykupić członkostwo w witrynie. Możesz również utworzyć bezpłatne kursy w zamian za ich adres e-mail.

Więc śmiało i zainstaluj tę wtyczkę na swojej stronie.

Po zakończeniu instalacji i aktywacji przejdź do MemberPress »Opcje po lewej stronie deski rozdzielczej. Zobaczysz tutaj kilka kart.

Ustawienia MemberPress

Każda karta oferuje różne opcje dostosowywania ustawień. Możesz skonfigurować ustawienia, przechodząc do każdej z tych stron osobno.

Krok 3: Dodanie metod płatności

Aby dodać metodę płatności, przejdź do Płatności patka. Na początku zobaczysz pustą stronę z symbolem + znak poniżej Metody Płatności. Kliknij na to. Spowoduje to rozwinięcie strony z różnymi opcjami. Kliknij strzałkę menu pod Przejście aby zobaczyć opcje płatności.

Płatności Memberpress

Zobaczysz tutaj różne opcje, takie jak Authorize.Net, PayPal Standard, PayPal Payments Pro itp. Wybierz opcję, którą chcesz dodać do swojej witryny. Po zakończeniu kliknij Aktualizacja przycisk, aby zapisać ustawienia.

Krok 4: Tworzenie poziomów członkostwa dla swoich klas

Dodając różne poziomy członkostwa, możesz łatwo podzielić swój kurs na różne plany cenowe.

Aby utworzyć poziom członkostwa, przejdź do MemberPress »Członkostwa» Dodaj nowe.

Możesz teraz rozpocząć tworzenie członkostwa, dodając tytuł i opis dla poziomu członkostwa. Następnie po prawej stronie możesz ustawić cenę, czas fakturowania i okres dostępności Warunki członkostwa.

Poziomy MemberPress

Po zakończeniu przewiń stronę w dół, aby znaleźć Opcje członkostwa. Tutaj masz 4 różne zakładki.

  • Rejestracja
  • Pozwolenie
  • Cennik
  • zaawansowane

w Rejestracja w zakładce możesz skonfigurować tekst przycisku rejestracji i włączyć opcję niestandardowej wiadomości z podziękowaniami, ustawić, czy chcesz wysłać wiadomość powitalną do użytkownika itp..

Opcja ustawień MemberPress

Dalej jest Pozwolenie patka. Tutaj możesz wybrać, kto może wykupić członkostwo. Możesz również skonfigurować Brak pozwolenia wiadomość.

Zezwolenie na członkostwo MemberPress

Pod Cena £ zakładkę, możesz dodać ceny na poziomie członkostwa. Masz również możliwość dodania korzyści z wyboru poziomu itp.

Dodaj nowe członkostwo

Wreszcie z zaawansowane zakładkę, możesz dodać URL dostępu do członkostwa, warunki cen członkostwa itp.

W zależności od wymagań możesz użyć tych opcji, aby dostosować ustawienia.

Krok 5: Dodanie reguły dostępu

Dodanie reguły dostępu to świetny sposób na ograniczenie dostępności twoich klas do określonych użytkowników. Aby dodać Zasady dostępu, iść do MemberPress »Reguły» Dodaj nowe.

Możesz ograniczyć dostępność wszystkich swoich treści lub wybrać konkretny. Jeśli chcesz udostępniać swoje treści w częściach, jest to również możliwe. Możesz to zrobić, przewijając ekran w dół i wybierając opcje poniżej Kroplówka / utrata ważności .

Drip MemberPress

Po dodaniu reguł idź dalej i zapisz ustawienia. Twoja witryna jest teraz gotowa do opublikowania treści.

Krok 6: Dodanie programów zajęć na siłowni dla członków

Aby dodać program zajęć na siłowni dla użytkowników, przejdź do Napisz »Dodaj nowy z pulpitu nawigacyjnego WordPress. Teraz dodaj swoją zawartość za pomocą edytora WordPress. Jeśli jesteś nowy w WordPress oto jak możesz dodać swoje treści w tym pliki multimedialne.

Klasa siłowni online

Możesz także dodawać kategorie, tagi, polecane obrazy itp. Do swojego postu. Po zakończeniu tworzenia zawartości przewiń stronę w dół i znajdź MemberPress Nieautoryzowany dostęp Sekcja.

Ta sekcja pozwala skonfigurować to, co widzą niezarejestrowani użytkownicy próbujący uzyskać dostęp do treści premium. Możesz pokazać im nieautoryzowaną wiadomość, określony formularz logowania lub fragment.

Po prostu kliknij menu rozwijane i wybierz opcje, które najlepiej pasują do twoich wymagań. Po zakończeniu naciśnij Publikować przycisk, aby opublikować wpis. Możesz teraz przejść do Wszystkie posty i sprawdź swój post na żywo. Na podstawie naszych ustawień ten post będzie dostępny dla użytkowników, którzy kupili poziom treningu – 1.

MemberPress

Otóż ​​to. Twoja strona jest teraz gotowa do sprzedaży zajęć z siłowni online. Możesz także użyć dobrego motywu fitness na swojej stronie. Sprawdź także, jak dodać DARMOWY kalkulator BMI do swojej witryny.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me