Jak utworzyć formularz przesyłania postów gości w WordPress

Jak utworzyć formularz zgłoszenia postu gościa


Czy chcesz się dowiedzieć, jak utworzyć formularz przesyłania postów gości? To świetny pomysł!

Jeśli jesteś właścicielem bloga, ale nie masz czasu na jego ciągłą aktualizację, czas otworzyć wirtualne drzwi dla gości. Dostaniesz potrzebną treść, pożądaną ekspozycję i naprawdę łatwo zacząć.

W tym artykule pokażemy, jak krok po kroku utworzyć formularz przesyłania postów gości.

Wybór wtyczki do utworzenia formularza wysyłania postów gości

Po napisaniu strony z napisaniem do pisania wystarczy pozostawić gościnnym pisarzom sposób na przesłanie swojej pracy. Jednak zwykłe wpisanie adresu e-mail w witrynie nigdy nie jest dobrym pomysłem. Podstawowy formularz kontaktowy nie zapewnia funkcji potrzebnych do odniesienia sukcesu.

Dlatego zalecamy WPForms, najlepsza wtyczka formularza WordPress.

wpforms

Dzięki WPForms będziesz mieć nie tylko najlepsze narzędzie do tworzenia formularzy na rynku, ale także dostęp do specjalnego dodatku do przesyłania postów. Ten dodatek został zbudowany specjalnie do przesyłania postów gości.

Zamiast zwykłego formularza kontaktowego, który potencjalnie pozwoliłby ci przeszukiwać wiadomości-śmieci w skrzynce odbiorczej, dodatek Przesyłanie postów umożliwia utworzenie formularza wysyłania postów gości z kilkoma polami przeznaczonymi dla weterynarzy od samego początku.

Autorzy mogą przesyłać swoje wersje robocze, które zostaną zapisane bezpośrednio na pulpicie nawigacyjnym WordPress. Nigdy więcej bałaganu skrzynki odbiorczej! Możesz wybrać, czy chcesz publikować ich utwory bezpośrednio w swojej witrynie.

Najlepszy ze wszystkich? Czytelnicy IsItWP mogą uzyskać 10 procent zniżki na zakup WPForms za pomocą kodu kuponu ZAPISZ 10.

Po zainstalowaniu i aktywowaniu wtyczki wykonaj poniższe czynności, aby rozpocząć!

Krok 1: Aktywuj dodatek do wysyłania postów

Po udanej aktywacji WPForms nadszedł czas, aby aktywować dodatek do przesyłania postów!

Zacznij od przejścia do WPForms »Dodatki na pulpicie nawigacyjnym WordPress. Na stronie dodatków przewiń w dół, aż zobaczysz Publikuj posty dodatek.

dodatek do przesyłania postów

Kliknij zainstalować na addon. Po zainstalowaniu kliknij Aktywuj przełącznik. Gdy się powiedzie, na dodatku zobaczysz zielony status „Aktywny” (pokazany na powyższym obrazku).

Krok 2: Utwórz formularz przesyłania postów gości

Udaj się do WPForms »Dodaj nowe na pulpicie nawigacyjnym WordPress. Nazwij swój nowy formularz, jak chcesz, a następnie przewiń szablony i wybierz Formularz przesyłania postów na blogu.

formularz przesłania posta na blogu

Teraz pojawi się szablon formularza dla podstawowego formularza przesyłania postów gości.

szablon formularza przesyłania postów na blogu

Ten formularz zawiera 2 sekcje: Szczegóły autora i Utwórz post na blogu.

Dane autora obejmują:

 • Imię
 • Adres e-mail
 • Autor Bio

I Utwórz post na blogu obejmuje:

 • Tytuł postu
 • Treść postu
 • Wyróżniony obraz (z opcją przesyłania pliku)
 • Fragment postu
 • Kategoria

Jeśli podoba Ci się formularz „taki, jaki jest”, kliknij przycisk Zapisz i przejdź do następnego kroku. Lub, jeśli chcesz dodać więcej pól, po prostu przeciągnij i upuść je z lewej części formularza.

Osobiście zalecamy dodanie Captcha pole podczas tworzenia formularza przesyłania postów gości, ponieważ zapewni to, że boty nie wysyłają żadnych postów.

Opcję Captcha można znaleźć w sekcji Fantazyjne pola po lewej stronie. Po prostu złap go i przeciągnij na swój formularz.

pole captcha

Możesz także dodać Umowa RODO pole wyboru do formularza w ten sam sposób. Wysoce polecany!

Umowa RODO

Na koniec zalecamy również zapisanie polecanych obrazów w bibliotece multimediów, aby ułatwić korzystanie z nich. Aby to zrobić, kliknij Przedstawiony obraz pole w formularzu. Stamtąd przewiń w dół do opcji zaawansowanych po lewej stronie i upewnij się, że jest zaznaczone pole Przechowuj plik w Bibliotece multimediów WordPress sprawdzone.

przechowywać w bibliotece multimediów

Po zakończeniu nie zapomnij kliknąć Zapisać.

Krok 3: Skonfiguruj ustawienia przesyłania postów

Będąc nadal w edytorze WPForms, przejdź do Ustawienia »Publikuj posty. Stamtąd upewnij się, że opcja przesyłania postów jest włączona.

publikować posty w dniu

Następnie upewnij się, że wszystkie elementy menu rozwijanego są zgodne z tytułem pola formularza znajdującym się nad każdym menu rozwijanym. Na przykład tytuł postu powinien zawierać w menu „Tytuł postu”. Chyba że zmieniłeś lub dodałeś nowe pola podczas tworzenia formularza. W takim przypadku musisz dopasować je do odpowiednich utworzonych pól niestandardowych.

Po zakończeniu kliknij Zapisać.

Krok 4: Dodaj formularz do swojej strony postów gości

Już prawie skończyłeś! Wszystko, co pozostało do zrobienia, to dodać nowo utworzony formularz do strony wzywając do przesyłania postów gości.

Z pulpitu WordPress wybierz stronę, którą chcesz edytować. Lub przejdź do Strony »Dodaj nowe aby utworzyć nową stronę.

Na stronie, do której chcesz dodać formularz, po prostu kliknij Dodaj formularz przycisk nad paskiem narzędzi do pisania.

dodaj formularz

Stamtąd wybierz formularz, który utworzyłeś z menu rozwijanego. Następnie kliknij Dodaj formularz.

wstaw formularz

Otóż ​​to! Naciśnij Aktualizuj lub Opublikuj na swojej stronie i wszystko gotowe.

Mamy nadzieję, że ten post pomógł Ci dowiedzieć się, jak utworzyć formularz przesyłania postów gości.

Jeśli podobał ci się ten samouczek, może ci się spodobać nasz przewodnik krok po kroku, jak utworzyć wielostronicowy formularz w WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map