Jak utworzyć formularz „Styl formularzy Google” w WordPress

jak tworzyć formularze stylu formularzy Google w WordPress


Chcesz utworzyć formularze w stylu „Formularze Google” dla swojej witryny WordPress?

Wielu wydawców wybiera Formularze Google, aby utworzyć ankietę, ponieważ zapewnia ona stronę docelową wolną od zakłóceń.

Jeśli chcesz utworzyć bezstronną stronę docelową specjalnie dla swojego formularza, ale nie chcesz korzystać z aplikacji innej firmy, takiej jak Formularze Google, to dobrze trafiłeś.

W tym samouczku pokażemy, jak utworzyć formularz „Styl formularzy Google” bezpośrednio z pulpitu nawigacyjnego WordPress za pomocą wtyczki o nazwie WPForms.

Natywnie tworzenie formularza „Styl formularzy Google” w WordPress

wpforms-contact-form-plugin

WPForms to najlepsza wtyczka formularza kontaktowego na rynku, która ma kilka układów formularzy, w tym układ o nazwie Formularz stron. Formularze stron WPForms to dobra alternatywa dla Formularzy Google.

Najlepsze jest to, że w przeciwieństwie do Google Forms, WPForms pozwala dodawać logo marki do strony formularza. Logo innych firm nie będzie wyświetlane. Ponadto układ strony formularza nie jest kontrolowany przez motyw WordPress, więc nie musisz zadowolić się przeciętnym układem formularza i konwersjami niskich formularzy

Za pomocą WPForm można tworzyć niestandardowe strony docelowe formularzy dla:

 • Generowanie potencjalnych klientów
 • Ankiety
 • Rejestracja strony
 • Rejestracja zdarzeń

i dużo więcej. Sprawdź tę szczegółową recenzję WPForms.

Krok 1: Instalowanie i aktywowanie WPForms

zainstaluj wpforms

Pierwszym krokiem jest instalacja i aktywacja WPForms wtyczka na twojej stronie.

Po zakończeniu możesz rozpocząć tworzenie strony formularza dla witryny WordPress.

Krok 2: Instalowanie dodatku pakietu szablonów formularzy

Następnym krokiem jest instalacja Formularz stron dodatek. Dzięki temu dodatkowi możesz łatwo przekształcić formularz w niestandardową stronę docelową formularza. Aby aktywować tę wtyczkę, przejdź do pulpitu WordPress i kliknij WPForms »Dodatki. Teraz za pomocą pola wyszukiwania poszukaj dodatku Strony formularza.

Dodatek Form Pages

Po znalezieniu kliknij Zainstaluj Addon przycisk, aby dodatek zaczął działać.

Krok 3: Tworzenie nowego formularza za pomocą WPForms

Aby utworzyć nowy formularz, przejdź do WPForms »Dodaj nowe na pulpicie nawigacyjnym WordPress. Nastąpi przeniesienie na nową stronę, na której możesz wybrać szablon formularza.

wpforms-templates

Wybierzmy Prosty formularz kontaktowy szablon. Nastąpi przekierowanie do nowej strony, na której możesz zobaczyć edytor formularzy po prawej stronie oraz pola formularza i inne ustawienia po lewej stronie.

WPForms Builder

Możesz po prostu przeciągnąć pola z lewej strony i upuścić je w narzędziu do tworzenia formularzy po prawej stronie. W przeciwieństwie do Formularzy Google możesz także połączyć formularz z usługą e-mail marketingu i usługami płatniczymi. Oto przewodnik krok po kroku na temat tworzenia prostego formularza kontaktowego za pomocą WPForms.

Krok 4: Przekształcenie formularza kontaktowego w stronę formularza

Po pomyślnym utworzeniu formularza czas przekonwertować go na stronę formularza. W tym celu musisz przejść do Ustawienia »Ogólne» Strony formularza.

Tutaj znajdziesz opcję o nazwie Włącz tryb strony formularza. Wystarczy zaznaczyć pole wyboru obok niego.

WPForms Builder z PagesAddon

Spowoduje to rozszerzenie Twoich opcji i zobaczysz dodawanie różnych pól. Większość tych pól jest oczywista, więc możesz je wypełnić zgodnie z własnymi wymaganiami.

W pierwszych 2 polach możesz dodać tytuł strony formularza i wiadomość, którą chcesz przekazać użytkownikom.

Formularz strony docelowej

W kolejnych 3 polach znajdziesz opcję bezpośredniego połączenia (jest ona automatycznie tworzona przez WPForms, więc nie musisz nic tutaj robić), opcję logo nagłówka, w której możesz przesłać swoje logo firmy, oraz opcję schematu kolorów.

Szablony WPForms Builder zawierają ustawienia dodatków, formularz w stylu formularzy Google

Wreszcie masz do wyboru dwa style układu.

 • Nowoczesny: Ten wyświetla szerszą formę z zaokrąglonymi narożnikami. Dolna część tła strony będzie ciemniejsza niż kolor wybrany dla schematu kolorów.
 • Klasyczny: Ta opcja wyświetla węższą formę z kwadratowymi narożnikami. Dolna część tła strony będzie jaśniejsza niż schemat kolorów.

klasyczny i nowoczesny design

Wybierz ten, który najbardziej ci się podoba. Po zakończeniu naciśnij Zapisać przycisk w prawym górnym rogu ekranu. Możesz także użyć Strona podglądu formularza przycisk w prawym górnym rogu, aby wyświetlić podgląd zmian. A oto jak to wygląda.

Podgląd strony docelowej formularzy, formularz w stylu formularzy Google

Krok 5: Publikowanie strony docelowej formularza

Gdy strona docelowa formularza będzie gotowa, czas opublikować formularz. W tym celu możesz przejść do dowolnej strony lub postu, w którym chcesz wyświetlić formularz. Teraz kliknij + przycisk i znajdź WPForms opcja.

Opublikuj wpforms, formularz w stylu formularzy Google

Teraz kliknij na to. Z rozwijanej obok strzałki wybierz formularz, który właśnie utworzyłeś.

Publsih wpforms formularz strony docelowej, formularz w stylu formularzy Google

Teraz naciśnij Publikować przycisk po prawej stronie, aby formularz został uruchomiony.

I tak łatwo jest utworzyć formularz w stylu Google Form dla swojej witryny WordPress. Mamy nadzieję, że ten artykuł był pomocny. Jeśli tak, możesz również sprawdzić, jak utworzyć formularz ankiety za pomocą WPForms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map