Jak utworzyć formularz stylu formularza w WordPress (krok po kroku)

Utwórz formularz stylu TypeForm w WordPress


Czy chcesz utworzyć formularz stylu Typeform w WordPress??

Typeform to internetowe narzędzie formularzy, które pozwala tworzyć i osadzać formularze na dowolnej stronie internetowej. Jedną z unikalnych cech Typeform jest konwersacyjny formularz, interaktywny formularz internetowy, który wtapia się w twoją stronę w celu uzyskania wysokiej liczby konwersji.

W tym artykule pokażemy, jak utworzyć formularz konwersacyjny w stylu Typeform w WordPress.

Tworzenie formularza stylu formularza w WordPress

Tworzenie formularza konwersacyjnego w stylu Typeform przydaje się, gdy chcesz budować długie formularze, takie jak formularz rejestracji użytkownika, formularz darowizny, formularz podania o pracę, formularz ankiety itp..

Najlepsze w formularzach konwersacyjnych jest to, że dodaje kreatywności do prostych formularzy WordPress i pomaga ograniczyć ich opuszczanie.

Typeform to narzędzie do tworzenia formularzy online, które wymaga zalogowania się na swojej stronie w celu utworzenia i osadzenia formularza na stronie. Ponadto wszystkie wpisy formularza są przechowywane na koncie Typeform.

Aby utworzyć formularz konwersacji w witrynie WordPress, zawsze zalecamy użycie wtyczki formularza WordPress, takiej jak WPForms. WPForms pozwala budować formularze i przechowywać wpisy bezpośrednio w WordPress. Został użyty w ponad 2 milionach witryn WordPress i jest najłatwiejszą w użyciu wtyczką do formularzy.

Jest to idealna alternatywa dla Typeform i zawiera mnóstwo wbudowanych funkcji, takich jak narzędzie do przeciągania i upuszczania formularzy, integracja narzędzia do biuletynów i wiele innych.

Sprawdź także: porównanie najlepszych twórców stron internetowych

Sprawdź to pełne porównanie WPForms z Typeform, aby uzyskać więcej informacji.

konwersacyjne-formularze-wpforms

Zobaczmy, jak utworzyć formularz w stylu Typeform w WordPress.

Krok 1: Instalowanie wtyczki konwersacyjnej – WPForms

Po pierwsze, musisz zainstalować i aktywować WPForms podłącz.

Możesz użyć kuponu WPForms IsItWP, aby uzyskać 50% ZNIŻKI na wszystkie ich licencje.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z tym artykułem, w jaki sposób zainstalować wtyczkę WordPress.

Po aktywacji wtyczki musisz przejść do WPForms »Ustawienia. Stąd musisz zweryfikować swój klucz licencyjny, aby uzyskać dostęp do wszystkich funkcji WPForms.

Możesz uzyskać klucz licencyjny ze swojego konta na stronie WPForms.

Strona licencji WPForms

Kliknij przycisk „Weryfikuj”, aby kontynuować.

Krok 2: Aktywowanie dodatku Conversational Forms

Po zweryfikowaniu należy przejść do strony dodatków, odwiedzając stronę WPForms »Dodatki a następnie zainstaluj i aktywuj Formy konwersacyjne dodatek.

Zainstaluj dodatek do formularzy konwersacyjnych

Następnie zobaczysz status Aktywny na dodatku.

Status dodatku aktywny

Ten dodatek pozwala tworzyć od podstaw formularze stylów Typeform. Ponadto możesz przekształcić istniejące formularze w formularze konwersacyjne.

Formularze konwersacyjne skracają długość strony internetowej, wyświetlając pytania jeden po drugim. Angażuje użytkowników i najprawdopodobniej chętnie wypełniają długie formularze.

Krok 3: Tworzenie nowego formularza w WordPress

Formy konwersacyjne są idealne dla wszystkich rodzajów form, ale przydają się szczególnie w przypadku form długich.

W tym przewodniku utworzymy formularz ankiety.

Utwórzmy nowy formularz ankiety, odwiedzając stronę WPForms »Dodaj nowe. WPForms zawiera wiele szablonów formularzy, aby szybko uruchomić wymagany formularz. Ma także narzędzie do przeciągania i upuszczania formularzy, które ułatwia dodawanie pól formularzy i zarządzanie nimi.

Formularz ankiety

Po utworzeniu formularza ankiety możesz przejść do trybu konwersacji na stronie Ustawienia.

Krok 4: Włącz i zmodyfikuj ustawienia formularza konwersacyjnego

Aby włączyć tryb formularza konwersacyjnego, odwiedź Ustawienia »Formularze konwersacyjne z lewej strony ekranu. Następnie zaznacz pole wyboru Włącz tryb formularza konwersacyjnego opcja.

Włącz formularze konwersacyjne

Po włączeniu zobaczysz wszystkie ustawienia dostosowywania formularza konwersacji. Pozwala dodać niestandardowe logo, zmienić tło itp. Możesz również przekształcić normalną stronę w stronę docelową z formularzem konwersacji.

Ustawienia formularza konwersacyjnego

Najpierw musisz wprowadzić tytuł w Tytuł formularza konwersacyjnego pole. Upewnij się, że jest krótki i objaśniający.

Tytuł formularza

Następnie możesz dodać niestandardową wiadomość dla użytkowników w Wiadomość pole tekstowe. Ta wiadomość może działać jako stymulator dla użytkowników do wypełnienia ankiety.

Formularz wiadomości

Następnie znajdziesz ustawienie „Link bezpośredni”.

Zwykle dodatek „Forma konwersacyjna” automatycznie generuje link bezpośredni lub adres URL strony docelowej. Możesz go pozostawić bez zmian lub dostosować, aby dodać bezpośredni link.

Utwórz bezpośredni link

Zaleca się, aby był krótki, aby wyglądał profesjonalnie i niezapomniany.

W następnym kroku powinieneś dodać niestandardowe logo strony docelowej formularza konwersacyjnego. Pod Logo nagłówka opcja, naciśnij Załaduj obrazek przycisk, aby dodać swoje logo.

Logo nagłówka

Zobaczysz także Ukryj branding WPForms pole wyboru. Jeśli zaznaczysz tę opcję, wiadomość WPForms ze strony formularza konwersacyjnego zostanie ukryta.

Następnie musisz wybrać schemat kolorów, aby dostosować stronę docelową. Ten schemat kolorów będzie zgodny z tłem i przyciskami na stronie.

Możesz wybrać wstępnie zbudowany kolor lub otworzyć narzędzie próbnika kolorów, aby dodać niestandardowy schemat kolorów.

Formuj kolory strony

W ostatnim ustawieniu możesz wybrać sposób wyświetlania paska postępu oznaczającego wypełnienie formularza.

Krok 5: Wyświetl podgląd i zapisz formularz konwersacyjny

Po zakończeniu wszystkich ustawień możesz przewinąć w górę i kliknąć przycisk Podgląd formularza konwersacyjnego przycisk, aby wyświetlić podgląd formularza.

Wyświetl formularz i zapisz ustawienia

Jeśli jesteś zadowolony, wróć do strony dostosowywania i kliknij przycisk Zapisać przycisk, aby zapisać te ustawienia.

Gotowe!

Możesz odwiedzić link do strony docelowej formularza konwersacyjnego, aby zobaczyć, jak działa.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się, jak utworzyć formularz w stylu Typeform w WordPress. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat tworzenia wielostronicowego formularza w WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map