Jak utworzyć minutnik w WordPress (krok po kroku)

minutnik w wp


Chcesz dodać minutnik do swojej witryny WordPress, ale nie wiesz, jak to zrobić? Jesteś we właściwym miejscu.

Odliczanie czasu pomaga stworzyć poczucie pilności w witrynie i zachęcić użytkowników do podjęcia pożądanych działań, takich jak zakup produktu, zanim nie skorzystają z oferty. Korzystanie z odliczania czasu jest skuteczne, aby zwiększyć emocje związane z nadchodzącą sprzedażą, seminarium internetowym, osiągnięciem kamienia milowego lub świętowaniem zbliżającego się wydarzenia, które jest istotne dla Twojej firmy.

Możesz użyć tych widżetów odliczania czasu, aby przypomnieć odbiorcom o nadchodzących wydarzeniach, aby dokładnie wiedzieli, kiedy powrócić do witryny, aby skorzystać lub obserwować duże wydarzenie.

Kiedy używać minutnika

Istnieje wiele przypadków, w których możesz chcieć dodać odliczanie czasu do swojej witryny. Ale działa najlepiej w następujących przypadkach.

  • na najbliższej stronie przed uruchomieniem witryny
  • aby poinformować odwiedzających, kiedy witryna będzie ponownie dostępna, jeśli nie będzie działać z powodu konserwacji.
  • podczas organizacji wydarzenia lub konferencji
  • przed wprowadzeniem nowego produktu lub usługi
  • imprezy sprzedażowe

Dodawanie odliczania do WordPressa

W WordPress możesz dodać liczniki czasu do swojej witryny na kilka sposobów. W tym artykule wyjaśnimy 2 sposoby.

  1. Dodawanie licznika czasu za pomocą OptinMonster
  2. Dodawanie licznika czasu z SeedProd

Metoda 1: Dodanie licznika czasu za pomocą OptinMonster

Ta metoda jest przydatna, jeśli chcesz wyświetlić licznik czasu w postaci widżetu na swojej stronie internetowej. Z OptinMonster, dodawanie widgetu odliczającego czas jest bardzo łatwe.

wyskakujące okienka optinmonster

Najlepszą rzeczą w korzystaniu z OptinMonster do dodawania minutnika jest to, że jest łatwy w konfiguracji i nie wymaga kodowania. Jest to jedna z najpotężniejszych aplikacji do generowania potencjalnych klientów, która pomaga szybko i łatwo osiągnąć cele konwersji witryny. Dzięki tej aplikacji możesz tworzyć najbardziej zaawansowane kampanie wyskakujące i wyświetlać je dokładnie docelowym odbiorcom.

Przeczytaj naszą recenzję na temat OptinMonster i dowiedz się więcej na ten temat.

Wszystko, co musisz zrobić, to zrobić utwórz konto w OptinMonster a następnie zainstaluj i aktywuj wtyczkę OptinMonster w swojej witrynie.

Krok 1: Łączenie aplikacji OptinMonster z wtyczką

Należy zauważyć, że wtyczka działa jako łącznik między witryną WordPress a aplikacją. Śmiało i zainstaluj Wtyczka OptinMonster na twojej stronie.

Po aktywacji wtyczki przejdź do pulpitu WordPress i kliknij OptinMonster po lewej stronie ekranu. Zobaczysz tutaj dwie opcje.

  • Uzyskaj OptinMonster
  • Połącz się ze swoim kontem OptinMonster

Jeśli nie masz konta za pomocą OptinMonster już wtedy kliknij pierwszą opcję, aby to zrobić. Jeśli już skonfigurowałeś konto, przejdź do drugiej opcji. Zobaczysz opcję, która mówi Autoryzuj OptinMonster. Kliknij na to.

autoryzować optinmonster

Nastąpi przekierowanie do nowego okna, w którym zobaczysz opcję Połącz się z WordPress. Kliknij tę opcję, a aplikacja automatycznie połączy się z pulpitem WordPress.

Krok 2: Tworzenie licznika czasu za pomocą OptinMonster

Teraz nadszedł czas, aby rozpocząć tworzenie widżetu odliczającego czas. Najpierw musisz przejść do pulpitu WordPress i kliknąć OptinMonster »Kampanie» Utwórz nowe kampanie.

kampanie optinmonster

Teraz wybierz typ kampanii, a następnie wybierz szablon. Możesz wybrać dowolny typ kampanii spośród oferowanych, a następnie zintegrować z nią licznik czasu. Wybierzmy ruchomy pasek jako typ kampanii.

Przewiń w dół, aby znaleźć szablony i wybierz ten, który najbardziej Ci się podoba.

W następnym kroku zostaniesz poproszony o podanie nazwy kampanii. Musisz także wybrać stronę internetową, na której chcesz wyświetlić ten minutnik.

Po zakończeniu kliknij Zacznij budować patka. Spowoduje to uruchomienie kreatora przeciągnij i upuść, w którym możesz zaprojektować kampanię. Tutaj pod Projekt kliknij kartę Dodaj bloki patka.

Teraz przewiń w dół, aby znaleźć Bloki elementów. Zobaczysz Odliczanie opcja. Przeciągnij ten element i upuść go na panelu projektowym po prawej stronie ekranu.

Teraz możesz kliknąć swój projekt po prawej stronie i dostosować każdy ze swoich elementów, aby uzyskać idealny wygląd. Możesz dostosować dowolny element, w tym teksty, czcionki, kolory itp.

Aby edytować minutnik, po prostu kliknij elementy w panelu projektu, a zobaczysz kilka opcji do edycji w panelu edycji po lewej stronie. Wybierz Odliczanie »Ustawienia.

Tutaj możesz pracować nad tym, jak chcesz, aby pojawiał się twój odliczanie czasu. Możesz wybrać czas rozpoczęcia i zakończenia odliczania. Aby ułatwić użytkownikom zrozumienie początku i końca odliczania na całym świecie, możesz również dodać czas lokalny odwiedzającego. Możesz także dodać typ wyświetlania jednostki, np. Dni, godziny, minuty, sekundy itp. Jeśli nie jesteś zadowolony z określonego elementu, po prostu użyj opcji usuwania, aby go usunąć.

Następnie przejdź do Wyświetl reguły zakładka, w której możesz zdecydować, gdzie i kiedy pokazać kampanię.

optinmonster, bramka powitalna, bramka powitalna wp, tworzenie listy

Możesz użyć Integracja tab do zintegruj swoją kampanię z usługą e-mail marketingu.

Krok 2: Publikowanie licznika czasu

Po zakończeniu wszystkich ustawień kliknij Zapisać przycisk. Teraz u góry ekranu zobaczysz Tak nie opcja. Kliknij i naciśnij aktywuj teraz przycisk.

Następnie przejdź do Publikować patka. Aby opublikować kampanię, włącz status Relacja na żywo.

optinmonster, bramka powitalna, bramka powitalna wp, tworzenie listy

Teraz przejdź do pulpitu WordPress i kliknij Edytuj ustawienia wyjściowe.

Spowoduje to wyświetlenie opcji o nazwie Włącz kampanię na stronie. Wybierz pole obok niego. Poniżej możesz również spersonalizować, kto może widzieć twoją bramę powitalną. Po zakończeniu kliknij przycisk Zapisz i możesz zacząć.

optinmonster, bramka powitalna, bramka powitalna wp, tworzenie listy

I to wszystko. Twoja kampania powinna już być aktywna. Możesz teraz odwiedzić witrynę z interfejsu i zobaczyć odliczanie czasu w akcji. Oto podgląd tego, co właśnie stworzyliśmy.

Metoda 2: Dodanie licznika czasu z SeedProd

Ta metoda jest przydatna, jeśli uruchamiasz nową witrynę lub Twoja już założona witryna jest w trakcie prac konserwacyjnych i chcesz poinformować odwiedzających, że wkrótce będzie dostępna.

SeedProd to niesamowita wtyczka już wkrótce, która umożliwia tworzenie oszałamiających, już wkrótce i stron trybu konserwacji w ciągu kilku minut. Wtyczka pozwala dodać kilka elementów do strony, która wkrótce będzie dostępna, w tym minutnik.

SeedProd

Zobaczmy, jak krok po kroku dodać licznik czasu z SeedProd.

Krok 1: Instalacja SeedProd

Pierwszym krokiem jest instalacja SeedProd wtyczka na Twojej stronie WordPress.

Po zainstalowaniu i aktywowaniu wtyczki musisz zweryfikować swój klucz licencyjny. Twój klucz jest dostępny na koncie SeedProd utworzonym w momencie zakupu produktu. Wklej klucz w puste pole i kliknij pole wyboru licencji, aby je zweryfikować.

Po sprawdzeniu poprawności klucza licencyjnego przejdź do SeedProd »Ustawienia. Na ekranie pojawi się następujące okno.

przegląd produktów seed - włącz wkrótce stronę

Kliknij tutaj Włącz wkrótce stronę opcja następuje Edycja już wkrótce / Strona konserwacji. Na ekranie pojawi się kilka motywów. Wybierz motyw, który najbardziej Ci się podoba.

Motywy SeedProd już wkrótce

Po zakończeniu zostaniesz przekierowany do narzędzia do tworzenia stron, gdzie możesz rozpocząć tworzenie licznika czasu.

Krok 2: Tworzenie licznika czasu

Po uruchomieniu kreatora stron w SeedProd, zobaczysz wszystkie opcje edycji po lewej stronie i kreator wizualny po prawej stronie. Możesz przejść do każdej z tych kart po lewej stronie i popracować nad wyglądem swojej strony już wkrótce. Sprawdź, jak włączyć tryb konserwacji i jak utworzyć wkrótce stronę.

Możesz dostosować swoje tło, przechodząc do Ustawienia tła patka. Możesz zmienić jego kolor, dodać obraz lub wideo w tle i zrobić o wiele więcej tutaj. Jeśli chcesz pracować nad tekstem strony, użyj Zadowolony kartę tuż nad kartą Tło.

Możesz także dodawać ikony społecznościowe, formularz e-mail, pasek postępu i wiele więcej do swojej strony już wkrótce. Aby dodać minutnik, przejdź do odliczania. Teraz zamień Włącz odliczanie opcja.

Następnie możesz wybrać strefę czasową odliczania, datę zakończenia i ustawić format odliczania. W zależności od daty zakończenia licznik czasu automatycznie zniknie z Twojej witryny w określonym dniu. Po zakończeniu naciśnij przycisk Zapisz w lewym górnym rogu ekranu.

Krok 3: Publikowanie licznika czasu

Teraz, gdy już wkrótce strona będzie gotowa z odliczaniem czasu, nadszedł czas, aby opublikować ją na swojej stronie internetowej. Tuż nad Zapisać przycisk w lewym górnym rogu, zobaczysz opcję o nazwie Powrót do Ustawień.

Spowoduje to przejście do tego samego okna, w którym wybrano opcję Włącz wkrótce opcja na początku. Teraz kliknij Zapisz wszystkie zmiany przycisk, aby strona została uruchomiona.

przegląd produktów seed - włącz wkrótce stronę

Oto jak twoja strona będzie wyglądać dla odwiedzających.

Minutnik

Otóż ​​to!

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł ci stworzyć odliczanie czasu na swojej stronie. Możesz także sprawdzić, jak dodać dowód społecznościowy do swojej witryny WordPress, aby zdobyć zaufanie użytkowników i zwiększyć cele konwersji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me