Jak utworzyć niestandardowy kanał Twittera za pomocą WordPress

Zepsuty FEED na TwitterzeJeden z moich najpopularniejszych postów niezwiązanych z WordPress tutaj w Theme Lab tworzenie niestandardowego widgetu Twittera bez wtyczki.


To było ponad trzy lata temu. I to już nie działa, ponieważ Twitter wycofał wersję API ciągnął tweety.

Dlatego być może zauważyłeś, że Theme Lab, a także wiele innych stron, straciło funkcjonalność w swoich kanałach na Twitterze. Ale nie martw się, można to naprawić (spójrz teraz na stopkę mojej witryny, jeśli mi nie wierzysz).

Pierwsze kroki

Złe wieści, że „bez wtyczki” nie zadziała już tak dobrze. Dobra wiadomość, istnieje niesamowita wtyczka WordPress, której możemy teraz używać do wyświetlania tweetów. Nazywa się to odpowiednio, Wyświetl tweety.

Chwyć tę wtyczkę i zainstaluj ją. Następnie musisz zarejestrować się w aplikacji Twitter, aby uzyskać wymagane informacje uwierzytelniające. Nie martw się, jest wolne.

Miałem już aplikację na Twittera dla poprzedni projekt, więc właśnie tego użyłem zamiast rejestrować nowy.

Błąd krytyczny?

Wtyczka Display Tweets WordPress wymaga włączenia CURL na twoim serwerze. Nie będzie to problemem na żadnym przyzwoitym serwerze internetowym, chociaż podczas testowania lokalnego napotkałem następujący błąd krytyczny:

Błąd krytyczny: Wywołanie niezdefiniowanej funkcji curl_init () w ścieżce \ do \ wordpress \ wp-content \ plugins \ display-tweets-php \ zawiera \ Twitter \ twitteroauth \ twitteroauth.php w linii 199

ja rozwiązał to w XAMPP po prostu odkomentowując wiersz extension = php_curl.dll w moim pliku php.ini.

Jeszcze raz, prawdopodobnie nie napotkasz tego problemu, ale na wszelki wypadek… teraz już wiesz.

Uwierzytelnianie i konfiguracja

Po zainstalowaniu wtyczki Display Tweets, miejmy nadzieję, że nie zawiera błędów, przejdź do strony Ustawienia (Ustawienia → Kanał Twitter) i wprowadź następujące informacje otrzymane z aplikacji Twitter.

 • Klucz klienta
 • Tajemnica konsumencka
 • Token dostępu
 • Uzyskaj dostęp do tokena tajnego

Zachowaj te ze słowem „Sekret”, cóż… sekret. Następnie musisz ustawić następujące opcje konfiguracji:

 • Nick: W moim przypadku „themelab”
 • Liczyć: Ile tweetów do wyświetlenia, do 200 (w moim przypadku 2).
 • Uwzględnij retweety: Nie wymaga wyjaśnień
 • Wyklucz odpowiedzi: Znowu oczywiste.

Uwaga: Wyłączenie retweetów i odpowiedzi może mieć wpływ na rzeczywistą liczbę wyświetlanych tweetów, ponieważ ustawienie „Liczba” pobierze liczbę tweetów przed odfiltrowaniem retweetów i odpowiedzi.

Umieszczanie tweetów

Teraz musisz zdecydować, gdzie i jak umieścić tweety w swojej witrynie WordPress. Masz tutaj kilka opcji, włączając w to krótki kod (przydatny do umieszczania w postach) lub tag szablonu.

W moim przypadku użyłem następującego tagu szablonu i umieściłem go tam, gdzie kiedyś znajdował się mój stary, uszkodzony kanał na Twitterze.

<?php if (function_exists ( "display_tweets" )) {display_tweets (); } ?>

Stylizacja tweetów

Znaczniki wyjściowych tweetów z wtyczki Display Tweets różnią się od stara metoda wyświetlania tweetów.

Oto próbka nowego znacznika pojedynczego tweeta, pobranego bezpośrednio z mojej bieżącej witryny:

Napisałem o problemie z znikaniem widżetów po migracji WordPressa na nowy adres URL. Oto jak to naprawiłem: http://t.co/Zl7YzkF2JD
– Niedziela, 7 lipca – 1:00

Oto przykład starej metody znaczników:

Zasadniczo akapity kontra listy. Jeśli użyłeś starego kodu, niektóre z twoich selektorów CSS będą musiały zostać dostosowane aby zastosować nowy styl znaczników.

Trudno powiedzieć, która jest lepsza lub gorsza, ale przynajmniej domyślny znacznik Wyświetl tweety nie używa kiepskich stylów wstawianych jak styl ="rozmiar czcionki: 85%;".

Wygląda również na to, że wtyczka Display Tweets ma dołączony hak displaytweets_tweet_template na wypadek, gdybyś chciał zmienić HTML tweeta, coś, nad czym tak naprawdę nie miałeś dużej kontroli.

Wniosek

Jest to trochę frustrujące, gdy Twitter wycofuje stare interfejsy API i psuje wiele rzeczy, mam nadzieję, że ta najnowsza wersja pozostanie na jakiś czas. Ponieważ ta nowa metoda wykorzystuje uwierzytelnianie, nie jest to metoda bezpłatna dla wszystkich, która, miejmy nadzieję, zmniejszy obciążenie zasobów Twittera.

Na koniec dziękuję bardzo Michael Ruddy, który opracował Display Tweets. Wygląda na to, że wiele uwagi poświęcono wtyczce, szczególnie jeśli chodzi o zabezpieczenie na przyszłość. Jest też Repozytorium GitHub jeśli chcesz przyczynić się do projektu.

Ponadto, jeśli szukasz jeszcze szybszego i łatwiejszego (ale nie tak dostosowalnego) sposobu osadzenia osi czasu na swojej stronie, warto przyjrzeć się własnej osadzone osie czasu funkcja. Być może coś do zagłębienia w przyszłym blogu.

W każdym razie dziękuję za przeczytanie i napraw te zepsute kanały na Twitterze, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map