Jak utworzyć stronę już wkrótce w WordPress (krok po kroku)

Jak utworzyć wkrótce stronę w WordPress


Czy chcesz utworzyć wkrótce stronę w WordPress? Wtyczka WordPress już wkrótce pozwala na stworzenie strony, która wkrótce będzie wzbudzać entuzjazm użytkowników, niezależnie od tego, czy będzie to witryna, blog czy produkt.

W ten sposób podczas opracowywania witryny lub okresu przeprojektowywania nie musisz pokazywać użytkownikom strony błędu lub częściowo zbudowanej strony. Zamiast tego możesz opublikować piękną stronę już wkrótce, aby poinformować ją o postępach w uruchomieniu.

W tym artykule pokażemy, jak utworzyć wkrótce stronę w WordPress.

Dlaczego powinieneś stworzyć stronę już wkrótce?

Gdy Twój blog lub witryna jest w trakcie opracowywania, musisz wyświetlić użytkownikom profesjonalną stronę już wkrótce. W ten sposób będą wiedzieć, kiedy wrócić i odwiedzić Twoją witrynę.

Zobaczmy, dlaczego ważna jest strona wkrótce przed uruchomieniem:

 • Google zapobiega umieszczaniu nowych witryn w rankingu najlepszych wyników Google, znanego jako efekt Google Sandbox. Bez strony, która wkrótce będzie dostępna, zajęcie pozycji w rankingu zajmuje dużo czasu nawet po uruchomieniu. Niedługo strona może walczyć z piaskownicą, ponieważ będzie dostępna na żywo przed premierą i zapewni Ci przewagę w SEO od pierwszego uruchomienia.
 • Dodanie licznika czasu do strony, która wkrótce pojawi się, wzbudza ciekawość wśród użytkowników i dowiaduje się, kiedy witryna zostanie uruchomiona.
 • Możesz dodać pole subskrypcji biuletynu do swojej najbliższej strony i rozbudować listę e-mail.

Oto kilka przykładów stron, które możesz wkrótce wypróbować.

Przykład 1:

Wkrótce przykład strony

Przykład 2:

Wkrótce przykład strony

Gotowy, aby utworzyć swoją stronę już wkrótce? Zacznijmy!

Tworzenie strony już wkrótce – krok po kroku

Istnieje wiele wtyczek WordPress, których można użyć do utworzenia wkrótce strony. Zalecamy użycie SeedProd, która jest najlepszą wtyczką WordPress już wkrótce.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zainstalować i aktywować SeedProd podłącz. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat instalowania wtyczki WordPress.

Użytkownicy IsItWP mogą uzyskać 20% zniżki na SeedProd dzięki naszemu kodowi kuponu WPB20.

Po aktywacji odwiedź Ustawienia »Wkrótce Pro strona w obszarze administracyjnym WordPress. Stamtąd możesz skonfigurować swoją stronę już wkrótce.

Zacznij od zmiany statusu na Włącz tryb wkrótce. Kliknij na Zapisz wszystkie zmiany przycisk, aby zapisać ustawienia.

Włącz wkrótce stronę

Po włączeniu tego ustawienia wszyscy wylogowani użytkownicy i użytkownicy z wyszukiwarek zobaczą wkrótce stronę. Możesz uzyskać dostęp do swojej witryny, logując się do administratora WordPress.

W następnym kroku kliknij Edycja już wkrótce / Strona konserwacji przycisk, aby wybrać wkrótce szablon strony dla swojej witryny.

Wybierz szablon

Możesz znaleźć mnóstwo różnych pięknych gotowych szablonów, aby skonfigurować wkrótce stronę. Możesz wybrać szablon pasujący do tematyki Twojej firmy lub witryny.

Po wybraniu nastąpi przekierowanie do narzędzia do dostosowywania strony, w którym możesz natychmiast edytować szablon i wyświetlić podgląd zmian.

Edytuj stronę już wkrótce

Na lewym pasku zadań znajdziesz wiele opcji dostosowywania, takich jak motyw, treść, kolor tła, typografia i inne. Dzięki narzędziu do tworzenia stron w czasie rzeczywistym możesz szybko wprowadzać zmiany w szablonie i natychmiast je wyświetlać.

Dostosowanie pozwala przełączać się między podglądem na komputery i urządzenia mobilne, aby zobaczyć wygląd strony, która wkrótce będzie dostępna.

Widok mobilny na najbliższą stronę

Możesz także połączyć nadchodzącą stronę wkrótce ze swoją ulubioną usługą e-mail marketingu.

Aby to zrobić, musisz kliknąć Ustawienia formularza e-mail opcja z menu po lewej stronie w personalizatorze. Włącz Formularz e-mail ustawienie i wybierz usługę e-mail marketingu z Zapisz subskrybentów do upuścić.

W tym samouczku połączymy wkrótce stronę z MailChimp. Możesz jednak wybrać z listy dowolne alternatywy MailChimp i kilka innych usług e-mail.

Włącz marketing e-mailowy

Kliknij na Konfiguruj przycisk, a wtyczka przeniesie Cię na stronę ustawień.

Teraz musisz wprowadzić klucz API, który możesz uzyskać z konta MailChimp i wybrać listę e-mail. Przewiń w dół i kliknij Zapisz i kontynuuj edycję przycisk.

Ustawienia MailChimp

Teraz nastąpi przekierowanie z powrotem do narzędzia do tworzenia stron w czasie rzeczywistym.

Gdy strona już wkrótce będzie gotowa, kliknij Zapisać przycisk, aby zapisać ustawienia.

To wszystko.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dowiedzieć się, jak wkrótce stworzyć stronę WordPress. Możesz także zapoznać się z naszym przewodnikiem na temat testowania podziału A / B formularzy WordPress w celu zwiększenia konwersji.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map