Jak utworzyć witrynę z recenzjami w WordPress (zarabianie pieniędzy) w 2020 r

jak stworzyć stronę z recenzjami za pomocą wordpress


Czy chcesz zbudować witrynę z recenzjami? Utworzenie własnej witryny z recenzjami jest jednym z najlepszych sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie za pomocą marketingu afiliacyjnego.

W tym artykule pokażemy, jak połączyć witrynę z recenzjami z WordPress i zarabiać jak profesjonalista.

Co to jest witryna z recenzjami?

Witryna z recenzjami to witryna z treściami mająca na celu generowanie przychodów partnerów poprzez publikowanie recenzji produktów w określonej, ale szerokiej kategorii (na przykład telefony komórkowe lub gry wideo).

Aby utworzyć witrynę z recenzjami, musisz wybrać konkretną niszę, opublikować recenzje produktów i polecić powiązane produkty w tej niszy. Otrzymasz zapłatę za każdym razem, gdy ktoś dokona zakupu za pomocą linków polecających.

Najłatwiejszym sposobem na znalezienie produktów, które chcesz promować, jest dołączenie do programu partnerskiego, takiego jak Amazon AssociatesZłącze Komisji lub ShareASale i przeglądaj ich witryny.

Po wybraniu produktu, który chcesz udostępnić, możesz uzyskać link partnerski i promować produkt poprzez ten link na swojej stronie.

Czytaj więcej: Najlepsze wtyczki partnerskie dla WordPress.

Wymagania dotyczące budowy witryny z recenzjami

Aby zbudować witrynę z recenzjami, potrzebujesz następujących rzeczy:

 • Nazwa domeny: Jest to adres internetowy Twojej witryny, takiej jak IsItWP.com lub Google.com.
 • hosting: Tutaj przechowywane są pliki Twojej witryny.
 • Wtyczki WordPress: Zalecamy użycie następujących wtyczek WordPress do witryny z recenzjami.
  • Przegląd produktu WP: Zamień swoje posty w inteligentne recenzje z ocenami.
  • ThirstyAffiliates: najlepsza wtyczka do zarządzania linkami partnerskimi.
  • MonsterInsights: Najlepsza wtyczka Google Analytics. Daje również wgląd w to, jak skuteczne są Twoje linki partnerskie w Twojej witrynie.
  • WPForms: Najlepsza wtyczka formularza WordPress, która pozwala również publikować recenzje generowane przez użytkowników w witrynie z recenzjami.

Krok 1: Skonfiguruj witrynę przeglądu WordPress

Zawsze zalecamy korzystanie z WordPressa, aby skonfigurować witrynę z recenzjami. WordPress to najpopularniejszy na świecie kreator stron internetowych. Daje nieograniczone możliwości budowania i dostosowywania witryny. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi przewodnikami na temat recenzji WordPress i dlaczego korzystać z WordPress.

Aby zbudować witrynę z recenzjami za pomocą WordPress, musisz kupić nazwę domeny i hosting.

Zalecamy korzystanie z Bluehost do hostingu witryny WordPress. Bluehost oferuje naszym użytkownikom ofertę obejmującą bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i ponad 60% zniżki na hosting WordPress.

Bluehost jest jednym z największych dostawców hostingu na świecie. Jest to również oficjalnie zalecany dostawca hostingu przez WordPress.org. Przeczytaj naszą pełną recenzję Bluehost, aby uzyskać więcej informacji.

Kliknij tutaj, aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty Bluehost »

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasz artykuł na temat tworzenia strony internetowej za pomocą WordPress.

Nie przegap tego przewodnika na temat najlepszych firm hostingowych.

Krok 2: Przekształć typową witrynę internetową w witrynę z recenzjami produktów

Następnie musisz zainstalować i aktywować wtyczkę WP Product Review w swojej witrynie. Ta wtyczka pozwala łatwo zamienić artykuły WordPress w inteligentne recenzje z ocenami. Umożliwia także łatwe dodawanie gwiazdek do swoich recenzji w wynikach wyszukiwania Google.

Niektóre kluczowe funkcje przeglądu produktu WP to:

 • Umieść pole recenzji w dowolnym miejscu postu.
 • Dodaj tabele porównawcze do swoich postów recenzji. Dzięki temu odwiedzający mogą łatwo wybrać odpowiedni produkt z tabeli.
 • Dostosuj tabelę recenzji i ikony oceny w dowolny sposób.
 • Oszczędzaj czas, automatycznie importując informacje o produkcie Amazon.

Po aktywacji wtyczki nowy element menu, Recenzja produktu, zostaną dodane do Twojej strefy administracyjnej WordPress. Kliknięcie go spowoduje przejście do strony ustawień wtyczki.

w Ustawienia główne zakładka, możesz zmienić pozycję pola recenzji, włączyć lub wyłączyć komentarze, fragmenty rozszerzone, zmienić typ wpisu recenzji itp..

przejrzyj wtyczkę strony - ustawienia ogólne

Następnie przejdź do Kolory oceny zakładka, w której możesz zmienić kolory opcji oceny, wykresów ocen, słabych ocen, niezłych ocen, dobrych ocen i bardzo dobrych ocen.

Następnie możesz wybrać żądaną typografię i dostosować przycisk kupowania, jak chcesz.

Krok 3: Opublikuj recenzje w WordPress

Publikowanie recenzji jest łatwe dzięki wtyczce WP Product Review.

W edytorze stron możesz znaleźć meta box o nazwie Przegląd ustawień Dodatkowe ustawienia.

opublikować recenzję produktu

Jeśli publikujesz post z recenzją, możesz wybrać tak. Następnie zostaniesz poproszony o wybranie szablonu recenzji, określenie kategorii produktów, dodanie linków partnerskich itp.

Po zakończeniu możesz opublikować swój post.

Polecane wtyczki do tworzenia witryny z recenzjami

Zdecydowanie zalecamy zainstalowanie następujących wtyczek WordPress w witrynie z recenzjami.

1. Spragnieni partnerzy:

Spragnieni partnerzy

ThirstyAffiliates to najlepsza wtyczka do zarządzania linkami partnerskimi. Pozwala łatwo organizować linki partnerskie w jednym miejscu, dzięki czemu można wstawiać linki partnerskie do artykułów bezpośrednio z edytora postów.

Gdy uporządkujesz wszystkie swoje linki partnerskie w jednym miejscu, możesz szybko znaleźć i zamienić linki bez żadnych kłopotów.

Jest to przydatne, zwłaszcza gdy promowana firma modyfikuje link partnerski dodany do artykułów. Nie musisz przekopywać każdego opublikowanego postu na blogu, aby znaleźć i zastąpić linki partnerskie. Zamiast tego możesz po prostu zamienić link partnerski w swoim administratorze WordPress. Spowoduje to automatyczną zmianę linków wstawionych do wszystkich Twoich postów.

Wtyczka pozwala także taktować linki partnerskie, dzięki czemu możesz zamienić swoje brzydkie linki partnerskie w ładne linki.

Zacznij korzystać z ThirstyAffiliates!

Przeczytaj naszą pełną recenzję ThirstyAffiliates, aby uzyskać więcej informacji.

2). MonsterInsights:

MonsterInsights

MonsterInsights to najlepsza wtyczka Google Analytics do WordPress. Dzięki MonsterInsights możesz łatwo skonfigurować Google Analytics, a nawet włączyć śledzenie linków partnerskich w swojej witrynie.

Włączając śledzenie linków partnerskich, możesz zrozumieć, co działa najlepiej dla Twoich odbiorców. Może również dać ci wgląd w sposób optymalizacji witryny z recenzjami w celu zwiększenia prowizji dla partnerów.

Śledząc kliknięcia linków partnerskich, możesz dowiedzieć się:

 • Najbardziej dochodowe źródła ruchu
 • Najlepiej zarabiające strony w Twojej witrynie
 • Dowiedz się, jaki rodzaj treści działa najlepiej w celu generowania przychodów partnera

Zacznij korzystać z MonsterInsights!

Przeczytaj naszą pełną recenzję MonsterInsights.

3). WPForms:

WPForms

WPForms jest najlepszą wtyczką formularza kontaktowego dla WordPress. Ta wtyczka ułatwia tworzenie dowolnych formularzy online, takich jak formularze płatności, formularze logowania itp.

WPForms pozwala użytkownikom pozostawiać recenzje na Twojej stronie WordPress. Dzięki funkcji przesyłania postów możesz utworzyć formularz przesyłania postów w interfejsie użytkownika. Gdy użytkownik wypełni formularz, wpis zostanie przesłany administratorowi WordPress jako post lub strona do recenzji. W ten sposób możesz przejrzeć przesłane wpisy, a następnie je opublikować.

Sprawdź także to pełne porównanie między WPForms a TypeForm.

Zacznij korzystać z WPForms!

Przeczytaj pełną recenzję WPForms.

Otóż ​​to!

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł Ci utworzyć witrynę z recenzjami za pomocą WordPress. Jeśli podobał Ci się ten artykuł, możesz zapoznać się z naszymi artykułami na temat tworzenia witryny z drobnymi ofertami pracy, takimi jak Fiverr, i tworzenia profesjonalnych e-maili biznesowych za pomocą G Suite.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map