Jak utworzyć wyskakujący formularz w WordPress (krok po kroku)

utwórz formularz wyskakujący


Chcesz utworzyć formularz wyskakującego okienka dla swojej witryny? To fantastyczny pomysł! Niewiele rzeczy przekonuje odwiedzających do subskrybentów, obserwujących i klientów niż kampanie wyskakujące.

Dlatego w tym artykule pokażemy, jak utworzyć wyskakujące okienko w prosty sposób, krok po kroku.

Po co tworzyć formularz podręczny?

Jeśli chodzi o powiększanie listy adresów e-mail, wyskakujące okno jest o krok przed krzywą w porównaniu do innych typów formularzy optin. Dzięki wyskakującym okienkom użytkownicy zauważyli wzrost konwersji nawet o 600%.

Jednak niektórzy użytkownicy nie lubią wyskakujących okienek ze względu na ich natrętną naturę. Ludzie nienawidzą wyskakujących okienek, gdy są wpychani w twarze czytelników za każdym razem, gdy odwiedzają Twoją witrynę.

Dlatego potrzebujesz sprytnego rozwiązania typu pop-up, takiego jak OptinMonster. OptinMonster jest najlepszą wtyczką wyskakującą WordPress, która pozwala łatwo tworzyć wszelkiego rodzaju formularze optin, w tym formularze wyskakujące. Najlepsze jest to, że możesz kontrolować każdy aspekt kampanii wyskakującej, od tego, jak i kiedy prowadzi ona do tego, komu jest wyświetlana. W ten sposób możesz rozbudować swoją listę e-mail bez ingerencji.

OptinMonster

I, oczywiście, ma płynną integrację ze wszystkimi najpopularniejszymi usługami e-mail marketingu, takimi jak MailChimp, Constant Contact, Drip itp..

Dostępnych jest wiele szablonów, dzięki czemu możesz zacząć od razu, bez konieczności budowania wyskakującego okienka od zera (choć możesz, jeśli chcesz!).

Aby go zdobyć, udaj się do Oficjalna strona OptinMonster i zarejestruj się. Nie zapomnij użyć naszego specjalnego kodu ZAPISZ 10 przy kasie, aby uzyskać 10% zniżki tylko za to, że jest czytnikiem IsItWP!

1. Zbuduj swoją kampanię

Zaloguj się do swojego konta OptinMonster. Stamtąd zostaniesz przeniesiony do pulpitu nawigacyjnego. Zacznij od kliknięcia zielonego Utwórz kampanię przycisk.

Utwórz kampanię

Następnie zostaniesz poproszony o wybranie typu kampanii. Kliknij Popup ponieważ chcesz utworzyć wyskakujący formularz.

Wybierz wyskakujące okienko

Wybierz swój ulubiony szablon kampanii, aby rozpocząć. Po prostu najedź kursorem na projekt, który najbardziej ci się podoba i kliknij Użyj szablonu. W tym samouczku używamy szablonu Saldo.

Wybierz szablon

Następnie zostaniesz poproszony o nazwanie kampanii i wybranie witryny, w której chcesz wyświetlić formularz wyskakujący. Po wypełnieniu pól kliknij Zacznij budować przycisk.

Podobnie jak magia, przejdziesz do kreatora kampanii. Zobaczysz domyślną wersję dowolnego wybranego szablonu. Ponieważ wybraliśmy Balance, wygląda to tak:

Domyślna kampania

Teraz możesz zacząć dostosowywać szablon, aby był całkowicie własny.

2. Dostosuj swoją kampanię

Każde świetne okienko ma świetne zdjęcie, więc zaczniemy od tego. Kliknij domyślny obraz, aby otworzyć sekcję Edycja elementu obrazu po lewej stronie. Następnie kliknij Wybierz, aby zastąpić obraz.

Zamień obraz

Będziesz mógł wybrać obraz ze swojej istniejącej biblioteki obrazów (jeśli wcześniej coś przesłałeś) lub możesz przesłać nowy obraz ze swojego komputera.

Gdy twój obraz wygląda bajecznie, przejdź do tekst nagłówka. Po prostu kliknij na niego, aby go wybrać. Po wybraniu po lewej stronie pojawi się obszar edycji. Śmiało i napisz własny nagłówek i majstruj przy elementach tekstowych w razie potrzeby. Możesz zmienić czcionkę, rozmiar, kolor i wszystko, co chcesz, aby było idealnie.

Edytuj nagłówek

Następnie wykonaj te same kroki, aby dostosować treść.

Edytuj treść ciała

Nie zapomnij kliknąć na zielono Zapisać przycisk w prawym górnym rogu. Zapisuj tak często, jak potrzebujesz podczas całego procesu budowania, aby mieć pewność, że zachowasz wszystkie zmiany.

Zapisz kampanię

W razie potrzeby możesz również zmienić wygląd i tekst swojego pole wyboru e-mail. Po prostu kliknij go, aby go edytować, tak samo jak wszystko inne. Po lewej stronie będą dostępne opcje zmiany tekstu pola, a także koloru i stylu przycisku wysyłania.

Edytuj skrzynkę e-mail

Mówiąc o zgłoszeniach… Teraz nadszedł czas, aby połączyć swoją usługę e-mail marketingu z wyskakującym okienkiem!

Związane z: Jak przesłać formularz bez odświeżania strony w WordPress

3. Włącz integrację e-mail

Ponieważ większość kampanii wyskakujących obecnie służy do pozyskiwania potencjalnych klientów i subskrybentów, ten krok jest jednym z najważniejszych.

OptinMonster integruje się ze wszystkimi najpopularniejszymi dostawcami usług e-mail; jednak w tym przewodniku będziemy używać MailChimp.
Zacznij od kliknięcia Integracje kartę u góry ekranu, a następnie kliknij Dodaj nową integrację po lewej stronie.

Dodaj nową integrację

Wybierz MailChimp z menu rozwijanego.

Wybierz EMS

Wypełnij pola etykiety konta i interfejsu API MailChimp. Możesz je uzyskać ze swojego konta MailChimp. Jeśli potrzebujesz pomocy z tym aspektem, po prostu postępuj zgodnie z dokumentacją dostarczoną przez OptinMonster.

Połącz z MailChimp

Następnie kliknij zielony Połącz z MailChimp przycisk, aby kontynuować.

Następnie zostaniesz poproszony o wybranie listy, z którą chcesz połączyć formularz. Kliknij ten, który chcesz.

Bam! Integracja poczty e-mail została zakończona. Przejdź do następnego kroku!

4. Skonfiguruj reguły wyświetlania

Kliknij Wyświetl reguły na górze strony. Następnie wyświetli się strona wyglądająca następująco:

Wyświetl reguły

Skonfiguruj reguły wyświetlania w dowolny sposób. Po prostu klikaj poszczególne sekcje i baw się nimi, aż będziesz zadowolony.

5. Hit Publish

Teraz nadszedł czas, aby Twoja kampania była aktywna! Uderz w Publikować zakładka u góry ekranu. Następnie kliknij przełącznik, aby zmienił kolor na zielony i powiedział RELACJA NA ŻYWO.

Publikować

Nie zapomnij trafić Zapisać przycisk ostatni raz!

Stamtąd przewiń w dół do Platforma opcja. Wybierz WordPress a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami.

Wybierz platformę

Już prawie jesteś! Jeden krok do zrobienia.

6. Udostępnij swój wyskakujący formularz na WordPress

Zaloguj się do pulpitu WordPress. Powinna być teraz zakładka OptinMonster po lewej stronie. Kliknij na nią, aby zobaczyć listę wszystkich swoich kampanii. Jeśli nie widzisz kampanii, którą wykonałeś, kliknij Odświeżać przycisk.

Odśwież kampanie

Po pojawieniu się kampanii kliknij Przejdź na żywo połączyć.

Przejdź na żywo

Otóż ​​to! Jesteś skończony. Teraz twój formularz pojawi się na twojej stronie.

Mamy nadzieję, że ten samouczek pomógł ci nauczyć się tworzyć wyskakujące okienko na swojej stronie WordPress.

Jeśli uznasz ten przewodnik za przydatny, może Ci się spodobać nasza lista najlepszych wtyczek dla marketerów.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me