Jak w łatwy sposób dodać przycisk połączenia teraz do WordPress (krok po kroku)

jak dodać przycisk połączenia teraz do witryny wordpress


Chcesz dodać przycisk połączenia teraz do swojej witryny WordPress? Dodanie przycisku „zadzwoń teraz” do witryny ułatwia odwiedzającym dzwonienie bezpośrednio z Twojej witryny.

W rzeczywistości prawie połowa ruchu internetowego pochodzi z urządzeń mobilnych, więc jeśli Twoja witryna nie ma przycisku „Zadzwoń teraz”, prawdopodobnie tracisz wiele potencjalnych potencjalnych klientów.

W dzisiejszym artykule pokażemy, jak łatwo dodać przycisk połączenia teraz do swojej witryny WordPress za pomocą wtyczki i bez wtyczki.

Po co dodawać przycisk „Zadzwoń teraz” do swojej witryny?

Dodanie przycisku „zadzwoń teraz” do witryny może być bardzo korzystne dla Ciebie i Twojej firmy.

To sprawia, że ​​jest wygodny i bezproblemowy, aby odwiedzający mogli się z Tobą skontaktować bezpośrednio z Twojej witryny.

Za pomocą przycisku połączenia teraz na stronie WordPress faktycznie zamieniasz ruch w swojej witrynie na wartościowe kontakty do potencjalnych klientów. A dzięki integracji profesjonalnej biznesowej usługi telefonicznej możesz udostępniać numery pracownikom, przekazywać połączenia itp.

Zobaczmy, jak dodać przycisk połączenia teraz do WordPress.

Metoda 1: Dodanie przycisku Zadzwoń teraz za pomocą wtyczki

Najłatwiejszym sposobem dodania przycisku połączenia teraz do WordPress jest użycie Przycisk połączenia WP podłącz.

Dzięki tej wtyczce możesz łatwo dodać przycisk połączenia teraz bez pisania ani jednego wiersza kodu. Możesz to również zrobić z poziomu edytora klasycznego lub edytora Gutenberga, w zależności od tego, który element jest aktywny w Twojej witrynie.

Po pierwsze, zainstaluj i aktywuj wtyczkę WP Call Button na swojej stronie. Po instalacji nadszedł czas na skonfigurowanie wtyczki.

Konfigurowanie wtyczki przycisku Zadzwoń teraz, aby dodać przycisk lepki

Po aktywacji wtyczki przejdź do Ustawienia »Przycisk połączenia WP na pulpicie nawigacyjnym WordPress. Na tej stronie zobaczysz 3 różne zakładki.

 • Przyklejony przycisk połączenia
 • Statyczny przycisk wywołania
 • O nas

Przechodząc do zakładki przycisku połączenia trwałego, możesz dodać przycisk połączenia trwałego do swojej witryny WordPress. Oznacza to, że przycisk będzie widoczny bez względu na to, jak daleko przewiniesz stronę.

wp przycisk połączenia, zadzwoń teraz

Chodźmy dalej i włączmy przycisk Zadzwoń teraz. Następnie wprowadź numer kontaktowy firmy, pod który mają dzwonić użytkownicy.

Jeśli nie masz firmowego numeru telefonu, możesz go uzyskać od Nextiva. Jest to firma, której używamy dla naszego biznesowego dostawcy VoIP.

Następnie możesz pracować nad wyglądem przycisku połączenia teraz.

zadzwoń teraz

Możesz dodać tekst przycisku, wybrać jego pozycję i kolor. Możesz także wybrać, gdzie chcesz wyświetlić przycisk. Domyślnie przycisk pojawi się na wszystkich stronach witryny. Ale jeśli chcesz, możesz także ukryć go przed niektórymi stronami.

Po zakończeniu wprowadzania zmian kliknij przycisk Zapisz na końcu strony. Otóż ​​to. Odwiedzający mogą teraz dzwonić na Twój zarejestrowany numer firmowy bezpośrednio z Twojej witryny.

B. Dodawanie przycisku wywołania statycznego teraz do swojej witryny

Możesz także dodać przycisk wywołania statycznego teraz do swojej witryny. Zobaczmy, jak to zrobić w edytorze Classic i edytorze Gutenberg.

Korzystanie z klasycznego edytora

Aby dodać przycisk, przejdź do Ustawienia »Przycisk wywołania WP» Przycisk wywołania statycznego

Na tej stronie zobaczysz kilka opcji dostosowywania. Korzystając z tych opcji, możesz zmienić tekst i kolor przycisku. Możesz nawet ukryć ikonę telefonu przed przyciskiem, jeśli chcesz. Zalecamy jednak, aby tego nie robić, ponieważ ikona telefonu pomaga wysłać czytelną wiadomość dla użytkowników o jej celu.

Po wprowadzeniu wszystkich zmian po prostu skopiuj krótki kod i wklej go na stronie lub opublikuj w dowolnym miejscu, w którym chcesz wyświetlić przycisk. To wszystko. Przycisk „zadzwoń teraz” zostanie teraz odzwierciedlony w poście lub stronie internetowej.

Korzystanie z edytora Gutenberga

Jeśli używasz edytora Gutenberga, po prostu przejdź do konkretnej strony, na której chcesz wyświetlić przycisk połączenia teraz. Możesz edytować istniejącą stronę lub utworzyć nową. Teraz możesz dodać blok WP Call Now, używając symbolu „+”.

Będziesz miał te same opcje dostosowywania tutaj, co klasyczny edytor. Możesz także zmienić tekst i kolor przycisków, aby dopasować je do wyglądu witryny. Możesz także ukryć lub pokazać ikonę telefonu na przycisku, jeśli chcesz. Po zakończeniu dostosowywania zapisz ustawienia.

Jeśli jest to istniejący post, musisz kliknąć przycisk Aktualizuj, aby przycisk zaczął działać. Jeśli jest to nowy post, kliknij przycisk Publikuj. Twój przycisk powinien od razu pojawić się na Twoim poście.

Dodanie przycisku Połącz teraz do widżetu

Za pomocą przycisku połączenia WP możesz dodać przycisk połączenia teraz do obszarów widgetizowanych w witrynie. Aby to zrobić, wystarczy przejść do pulpitu nawigacyjnego i kliknąć Wygląd »Widżety.

Teraz przeciągnij opcję przycisku i upuść ją w obszarze widżetów.

Następnie możesz pracować nad tekstem, kolorem itp., Tak jak w powyższych procesach.

Ręczne dodawanie przycisku połączenia

Oprócz użycia wtyczki możesz także użyć przycisku połączenia teraz, dodając prosty kod HTML. Również ta metoda jest prosta i można ją łatwo zastosować, wykonując proces, który zamierzamy tutaj wyjaśnić.

Te linki otworzą aplikację telefonu na urządzeniach mobilnych. Na komputerach stacjonarnych użytkownicy komputerów Mac zobaczą opcję otwarcia łącza w Facetime, podczas gdy użytkownicy systemu Windows 10 zobaczą opcję otwarcia go w Skypie.

Możesz zacząć od przejścia do edytora tekstu WordPress i dodania następującego kodu HTML.

+1 (555) 555-1212

Zadzwoń

Nie zapomnij zastąpić powyższego numeru telefonu własnym numerem firmy. Dostosuj również tekst kotwicy (Zadzwoń do mnie).

Ten link można umieścić w dowolnym miejscu na swojej stronie internetowej. Możesz także użyć ikony telefonu obok linku do połączenia teraz. Możesz to zrobić, klikając Media »Dodaj nowe

Teraz prześlij ikonę telefonu, którą chcesz wyświetlić na ekranie. Po przesłaniu obrazu kliknij go i skopiuj adres URL obrazu.

Teraz przejdź do posta lub strony, na której dodano kod HTML. Następnie możesz zawinąć adres URL obrazu w link do telefonu w następujący sposób:

Po wyświetleniu podglądu wiadomości zobaczysz ikonę telefonu wraz z numerem. Gdy użytkownik kliknie ten obraz, może bezpośrednio skontaktować się z Tobą pod numerem Twojej firmy.

Ręczne dodawanie przycisku Połącz teraz do menu nawigacji

Zobaczmy teraz, jak dodać przycisk połączenia teraz do menu nawigacji bez wtyczki. Nie martw się Nie musisz nic do tego kodować.

Wystarczy przejść do pulpitu WordPress i kliknąć Wygląd »Menu. Teraz kliknij kartę niestandardowego łącza po prawej stronie. Zobaczysz tutaj 2 różne pola.

W polu linku po prostu dodaj swój numer telefonu. W polu tekstowym możesz dodać tekst zakotwiczenia do przycisku. Zakończ proces, klikając opcję Dodaj do menu. To wszystko, opcja Zadzwoń teraz zostanie teraz dodana do menu nawigacji.

Śledzenie połączenia Kliknij teraz przycisk

Czy po dodaniu przycisku połączenia teraz nie byłoby dobrze, gdybyś mógł je również śledzić? Ten krok jest możliwy tylko wtedy, gdy używasz wtyczki WP Call Button.

Możesz to zrobić, integrując wtyczkę z Google Analytics. Wszystko, co musisz zrobić, to zainstalować Wtyczka MonsterInsights, co pozwala śledzić każdą aktywność w Twojej witrynie.

Oto szczegółowy przewodnik na temat korzystania z MonsterInsights.

Więc to jest to!

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomógł Ci dodać przycisk Call-Now do WordPress.

Możesz także sprawdzić, jak utworzyć bezpłatny e-mail biznesowy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map