Jak założyć stronę internetową o modzie za pomocą WordPress i zarabiać pieniądze

jak stworzyć stronę internetową o modzie za pomocą wordpress


Chcesz zbudować stronę z modą lub odzieżą??

Zakładanie strony internetowej lub blogu z modą za pomocą WordPress jest łatwe. Możesz użyć motywów mody WordPress, aby nadać swojej witrynie efektowny wygląd. Jeśli wykonasz właściwe kroki, możesz również przekształcić go w dochodowy biznes.

W tym artykule pokażemy, jak założyć witrynę z modą za pomocą WordPress i zarabiać na tym.

Budowanie strony z modą za pomocą WordPress

Na Instagramie i Facebooku jest wielu blogerów promujących najlepsze marki modowe ze swoich oficjalnych profili. Te marki modowe zawierają umowę z blogerami na promocję swoich produktów.

Nie masz jednak kontroli nad treściami udostępnianymi na platformach społecznościowych, takich jak Instagram i Facebook. Jeśli któregoś dnia Twoje konto zostanie usunięte lub coś pójdzie nie tak, możesz stracić wszystko, co zbudowałeś przez lata.

Związane z: 12 najlepszych wtyczek Instagram dla WordPress

Tworząc witrynę z modą, masz pełną kontrolę nad swoimi treściami. Możesz nawet zarabiać na swoich treściach i zarabiać na boku.

Zobaczmy, jak założyć witrynę z modą za pomocą WordPress i zarabiać pieniądze we właściwy sposób.

Krok 1: Uzyskanie nazwy domeny i hosting

Pierwszą rzeczą, której potrzebujesz, jest nazwa domeny i hosting.

Nazwa domeny to adres Twojej witryny w Internecie, np. Google.com lub IsItWP.com. To, co odwiedzający wpisują w swoich przeglądarkach, aby uzyskać dostęp do Twojej witryny. Nazwa domeny kosztuje około 15 USD miesięcznie.

Hosting to miejsce, w którym ludzie przechowują zawartość i pliki swoich stron internetowych. Gdy ktoś wpisze Twój adres internetowy (nazwę domeny), zostanie przekierowany do plików witryny zapisanych na Twoim serwerze hostingowym. Konto hostingowe WordPress kosztuje około 9 USD miesięcznie.

Kiedy zaczynasz, łączny koszt nazwy domeny i hostingu może wydawać się dość wysoki.

Na szczęście współpracujemy z Bluehost, aby zaoferować naszym użytkownikom bezpłatną nazwę domeny, bezpłatny certyfikat SSL i ogromną zniżkę na hosting.

Musisz tylko zapłacić 2,75 $ / miesiąc.

Zgłoś tę wyjątkową ofertę Bluehost »

Po zakupie hostingu możesz przystąpić do instalacji WordPressa na swoim koncie hostingowym.

Krok 2: Instalacja WordPress

Dzięki Bluehost nie musisz przechodzić osobnego procesu instalacji WordPress, ponieważ Bluehost teraz domyślnie instaluje WordPress. Po zasubskrybowaniu planu hostingowego pojawi się monit o wybranie motywu WordPress.
Powinieneś zalogować się na swoje konto cPanel. Tam zobaczysz instalatora WordPress 1-kliknięciem, który oszczędza kłopotów z ręczną instalacją WordPress.

Zainstaluj WordPress

Korzystamy z Bluehost, więc instalacja WordPressa jednym kliknięciem jest dostępna jako funkcja konta cPanel. Może być nieco inny, jeśli używasz innego dostawcy usług hostingowych.

Musisz wypełnić wszystkie wymagane informacje i łatwo zainstalować WordPress. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi kompletnymi i szczegółowymi przewodnikami, jak prawidłowo zainstalować WordPress i zrobić stronę internetową.

wybierz motyw

Następnie zostaniesz poproszony o wybranie nazwy i sloganu swojej witryny.

stwórz nową stronę wordpress

Po określeniu szczegółów kliknij Kolejny. Bluehost zainstaluje teraz WordPress dla Ciebie, a po zakończeniu wyświetli Ci się następujący ekran:

instalacja wordpress powiodła się

Możesz zalogować się na swojej stronie, dołączając wp-admin na twój adres URL. Oto jak powinien wyglądać Twój adres URL logowania do WordPress:

http://example.com/wp-admin

Możesz teraz zalogować się na swojej stronie WordPress przy użyciu poświadczeń przesłanych na Twój adres e-mail.

Krok 3: wybór motywu dla swojej strony o modzie

Po zainstalowaniu WordPress musisz wybrać motyw, który odpowiada Twoim wymaganiom dla witryny modowej.

Istnieją setki darmowych i premium motywów WordPress w Internecie. Wybierzmy dowolny motyw, który teraz widzisz. Zawsze możesz zmienić motyw po konfiguracji WordPress.

Motywy modowe

Dobry motyw mody pozwala pięknie dodawać zdjęcia, portfolio i treści. Powinien mieć różne szablony stron dla Twojego bloga i stron docelowych.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z tym przewodnikiem, jak zainstalować motyw WordPress.

Krok 4: Publikowanie modnych zdjęć i treści

Przed upublicznieniem witryny należy dodać do niej zdjęcia i treść.

Zwykle potrzeba wystarczającej ilości treści. Możesz także zintegrować swoje konto na Instagramie i udostępniać zdjęcia bezpośrednio z Instagrama swojej publiczności na stronie.

Zdjęcia mody

Ponadto musisz ustawić strony witryny, takie jak informacje, usługi i formularz formularza kontaktowego. Zalecamy korzystanie z wtyczki programu budującego strony, takiego jak Beaver Builder lub Elementor. Te narzędzia do tworzenia stron przeciągnij i upuść pomogą Ci skonfigurować strony docelowe i natychmiast dodawać treść.

Powinieneś także założyć blog i stworzyć strategię dotyczącą treści, aby regularnie publikować artykuły. Inspiracje znajdziesz w najpopularniejszych blogach i vlogach o modzie.

Blog o modzie na topie

Możesz tworzyć profesjonalne galerie zdjęć na stronie głównej i stronach docelowych. W WordPress znajdziesz najlepsze wtyczki galerii obrazów, które mają takie funkcje jak stylizacja obrazu, wyskakujące okienko lightbox itp.

Krok 5: Dostosowanie strony mody do SEO

Gdy Twoja witryna będzie gotowa, musisz upewnić się, że jest ona dostępna dla wszystkich, którzy szukają produktów i treści związanych z modą. Musisz zoptymalizować swoją witrynę i uczynić ją przyjazną dla wyszukiwarek. W ten sposób Twoja strona mody zacznie pojawiać się w wynikach wyszukiwania Google.

Witryny WordPress są domyślnie przyjazne SEO, ale nadal możesz zrobić kilka kroków, aby upewnić się, że Twoja witryna jest widoczna dla wszystkich, którzy szukają treści związanych z modą.

Najlepsze praktyki SEO obejmują optymalizację prędkości i wydajności. Gdy użytkownicy odwiedzają witrynę i szybko się ładuje, pozostawia doskonałe pierwsze wrażenie, które trwa długo. Możesz użyć wtyczek buforujących WordPress, takich jak WP Rocket, aby przyspieszyć swoją stronę.

Następnie musisz śledzić zaangażowanie użytkowników w swojej witrynie, abyś mógł podjąć świadomą decyzję dotyczącą tego, co będzie najlepsze dla Twoich odbiorców. Śledzenie pomoże Ci zrozumieć zachowanie użytkowników i miejsca, w których użytkownicy tracą zainteresowanie. W tym celu musisz zainstalować Google Analytics w swojej witrynie modowej.

Analityka pokaże wszystkie szczegóły dotyczące odwiedzanych stron i działań podjętych przez użytkowników. Jeśli większość odwiedzających twoją stronę opuszcza określoną stronę, oznacza to, że musisz rozwiązać problem i sprawić, by strona była bardziej atrakcyjna dla użytkowników.

Krok 6: Zarabiaj na swojej stronie mody

Istnieje wiele sposobów zarabiania pieniędzy w witrynie modowej. Rzućmy okiem na kilka z nich poniżej.

 • Google AdSense: AdSense to należąca do Google sieć reklamowa, która pozwala blogerom i właścicielom witryn zarabiać na swojej witrynie modowej, wyświetlając reklamy tekstowe, graficzne, wideo i inne interaktywne reklamy w ich witrynach. Alternatywnie istnieją inne platformy reklamowe, które można wykorzystać do zarabiania pieniędzy poprzez promowanie reklam w Twojej witrynie.
 • Marketing partnerski: najlepsze marki modowe i sklepy odzieżowe prowadzą programy partnerskie, co oznacza, że ​​możesz promować swoje produkty, aby uzyskać dobrą prowizję za każdym razem, gdy dokonujesz sprzedaży. Możesz także użyć jednych z najlepszych wtyczek marketingu afiliacyjnego, aby ułatwić Ci marketing afiliacyjny.
 • Sprzedawaj reklamy bezpośrednie: Zaletą sprzedaży reklam bezpośrednich jest to, że nie musisz dzielić się przychodami z reklam z zewnętrzną siecią reklamową, taką jak Google AdSense.

Aby uzyskać więcej informacji, możesz sprawdzić 30 sposobów zarabiania pieniędzy w Internecie.

Otóż ​​to.

Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomógł Ci nauczyć się, jak założyć stronę internetową o modzie za pomocą WordPress. Możesz także zapoznać się z naszym artykułem na temat najlepszych tematów fotograficznych dla WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map