Jak zwiększyć maksymalny rozmiar przesyłanego pliku w WordPress (ujawniono)

jak zwiększyć maksymalny rozmiar przesyłanego pliku w wordpress


Chcesz zwiększyć maksymalny rozmiar przesyłanego pliku w WordPress? Niskie limity przesyłania plików mogą powodować nazwa twojego pliku przekracza maksymalny rozmiar wysyłania dla tej strony błąd i uniemożliwić przesyłanie plików do biblioteki multimediów lub instalowanie dużych wtyczek i motywów.

W tym artykule pokażemy, jak zwiększyć maksymalny rozmiar przesyłanego pliku w witrynie WordPress.

Sprawdzanie maksymalnego rozmiaru przesyłanego pliku w WordPress

Jeśli masz problem z maksymalnym limitem przesyłania plików, musisz najpierw sprawdzić limit przesyłania plików dla swojej witryny. Możesz to łatwo sprawdzić w panelu WordPress.

Aby to zrobić, musisz przejść do Media »Dodaj nowe stronę z pulpitu nawigacyjnego WordPress. Następnie zobaczysz maksymalny rozmiar przesyłanego pliku dla Twojej witryny WordPress.

wordpress-maximum-file-upload-size

Przejdźmy dalej i sprawdźmy, jak zwiększyć maksymalny rozmiar przesyłanego pliku, aby rozwiązać problemy. Najpierw zaczniemy od opcji szybkiej naprawy.

Uwaga: Pierwsze 3 metody mają na celu szybkie rozwiązanie problemów spowodowanych ograniczeniami maksymalnego rozmiaru przesyłanego pliku. Mogą jednak nie współpracować z niektórymi hostami współdzielonymi. W takim przypadku musisz przejść do czwartej opcji, tj. Skontaktować się z dostawcą hostingu.

1. Edytuj plik funkcji motywu

Pierwszym sposobem na zwiększenie limitu maksymalnego rozmiaru pliku do edycji jest edycja pliku functions.php kompozycji.

Aby to zrobić, musisz przejść do Wygląd »Redaktor z pulpitu nawigacyjnego. Następnie przejdź do functions.php link na panelu po prawej stronie i kliknij go. Gdy plik się otworzy, przewiń w dół do dolnej części strony i utwórz nowy wiersz. Następnie musisz skopiować poniższy kod i wkleić go tam. Po wykonaniu tej czynności nie zapomnij zaktualizować pliku.

@ini_set („upload_max_size”, „256M”);
@ini_set („post_max_size”, „256M”);
@ini_set („max_execution_time”, „400”);

funkcje edycji tematu

Gdy to zrobisz, możesz przejść dalej i sprawdzić, czy zadziałało w Twojej witrynie. Jeśli nie, możesz wypróbować inne metody poniżej.

2. Utwórz lub edytuj istniejący plik PHP.INI

Aby skorzystać z tej metody, musisz uzyskać dostęp do folderu głównego witryny WordPress za pomocą aplikacji FTP lub Menedżera plików na pulpicie nawigacyjnym cPanel konta.

Następnie musisz poszukać pliku php.ini w folderze głównym. Jeśli nie możesz go znaleźć, musisz utworzyć plik o nazwie php.ini i przesłać go do folderu głównego. W większości przypadków, jeśli korzystasz z hosta współdzielonego, go nie zobaczysz.

Następnie otwórz plik php.ini i dodaj do niego następujący kod:

upload_max_filesize = 256 mln
post_max_size = 256 mln
max_execution_time = 400

Rozmiar pliku zdefiniowany powyżej w tym przykładzie można dostosować do własnych potrzeb.

3. Edytuj plik .htaccess

Aby zwiększyć maksymalny limit rozmiaru przesyłanych plików za pomocą tej metody, musisz uzyskać dostęp do folderu głównego swojej witryny, jak w metodzie 2.

Otwórz folder główny swojej witryny i znajdź w nim plik .htaccess. Następnie otwórz plik, aby go edytować, i dodaj następujący kod:

php_value upload_max_filesize 256M
php_value post_max_size 256M
php_value max_execution_time 400
php_value max_input_time 400

Otóż ​​to. Możesz ponownie przejść do opcji przesyłania multimediów i sprawdzić, czy zadziałało. Jeśli to nie zadziałało, musisz skontaktować się z dostawcą usług hostingowych, jak sugerowano w następnej metodzie.

4. Poproś dostawcę usług hostingowych o zwiększenie maksymalnego rozmiaru przesyłanego pliku

Jeśli powyższe rozwiązania nie zadziałały, musisz skontaktować się z dostawcą hostingu WordPress w celu uzyskania najlepszego rozwiązania.

Twój limit przesyłania plików WordPress jest zasadniczo związany z zasobami przydzielonymi przez twojego dostawcę hostingu dla Twojej witryny. Usługi hostingowe czasami ograniczają rozmiar przesyłanego pliku dla własnego dobra. Na przykład; ograniczając rozmiar przesyłanych plików, możesz uniemożliwić użytkownikom przesyłanie dużych plików, filmów itp.

Czasami może to jednak uniemożliwić przesyłanie przydatnych plików w witrynie i instalowanie wtyczek WordPress. Gdy wystąpi taki problem, możesz wypróbować jedną z powyższych metod lub poprosić dostawcę usług hostingowych o zwiększenie maksymalnego rozmiaru przesyłanego pliku dla swojej witryny.

Na przykład używamy Bluehost do niektórych naszych projektów i szybko rozwiązują takie problemy.

bluehost-hosting-free-e-maile biznesowe

Bluehost oferuje specjalną zniżkę dla użytkowników IsItWP. Możesz uzyskać hosting WordPress za jedyne 2,75 USD miesięcznie. Otrzymasz również bezpłatną nazwę domeny.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, oto nasza pełna recenzja Bluehost.

Mamy nadzieję, że pomogło to zwiększyć maksymalny rozmiar przesyłanego pliku w WordPress. Możesz także przeczytać nasz przewodnik na temat prawidłowego tworzenia niestandardowej strony logowania w WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me