Kód kupónu s konštantným kontaktom (2020)

Kód kupónu s konštantným kontaktom


Hľadáte kupón s konštantným kontaktom? Konštantný kontakt je vedúcou e-mailovou marketingovou službou pre malé podniky. Je dodávaný s drag and drop e-mailový tvorca, ktorý môžete použiť na prispôsobenie e-mailových šablón alebo navrhnúť svoj vlastný e-mail pomocou niekoľkých kliknutí. Môžete ľahko vytvoriť uvítací e-mail, aby ste pozdravili nových používateľov webových stránok, posielali automatizované e-maily založené na správaní používateľov a posielali e-maily neotvoriteľom. Konštantný kontakt tiež ponúka výkonné nástroje na vytváranie zoznamov, ktoré vám pomôžu rozšíriť zoznamy e-mailov, segmentáciu kontaktov a kompletné riešenie na tvorbu webových stránok. Ak hľadáte propagačný kód s konštantným kontaktom, aby ste mohli začať s najlepším možným určovaním cien, ste na správnom mieste! V spoločnosti IsItWP sa usilovne snažíme vyjednávať exkluzívne ponuky vo vašom mene. Pokračujte v čítaní a zistite, ako získať až 15% zľavu na e-mailový marketing s neustálym kontaktom.

dostať 15% OFF o neustálom kontakte prostredníctvom e-mailového marketingu

Použite náš kupón s trvalým kontaktom a získajte zľavu 15%!

Získajte dohodu »

dostať 15% OFF o neustálom kontakte prostredníctvom e-mailového marketingu
Nevyžaduje sa žiadny kód. Kliknutím na tlačidlo požiadajte o riešenie.

Choďte na HTTPS://WWW.ISITWP.COM/REFER/CONSTANT-CONTACT/

Postupujte podľa pokynov uvedených nižšie a získajte čo najlepší obchod s našim exkluzívnym kupónovým kódom pre konštantný kontakt.

Najprv navštívte webovú stránku Constant Contact pomocou odkazu na sprostredkovanie. Odtiaľ môžete kliknúť na ikonu Začnite mesiac zadarmo gombík.

Zľavový kód s konštantným kontaktom

Na ďalšej stránke budete musieť pridať podrobnosti pre svoj e-mailový plán a zadať svoje používateľské meno a heslo, aby ste vytvorili nový účet.

Trvalý kontaktný e-mailový plán

Teraz musíte prejsť trochu nadol a vyberte ikonu Platba vopred 12 mesiacov voľba. Týmto spôsobom môžete ušetriť 15% a získať 30-dňové bezplatné používanie v službe Constant Contact.

Platba za stály kontakt

Ak chcete skontrolovať svoju objednávku, kliknite na časť so zhrnutím objednávky a kliknite na ikonu Ďalšie na dokončenie nákupu.

Dúfame, že vám našiel náš kupón s trvalým kontaktom užitočný. Môžete tiež skontrolovať našu stránku s kupónmi, kde nájdete ďalšie zľavy.

Časté otázky týkajúce sa kódu kupónu s trvalým kontaktom

Ešte nie ste pripravení začať s Constant Contact? Tu vám odpovieme na niekoľko najčastejších otázok, ktoré dostávame v súvislosti so zľavou pri konštantnom kontakte.

1. Čo je to efektívna e-mailová marketingová služba?

Služba e-mailového marketingu je dokonalým riešením na odosielanie krásnych e-mailov 1 000 vašim odberateľom jedným kliknutím. Je to marketingový nástroj na získanie väčšieho počtu obchodných príležitostí a na rozšírenie vašej firmy na ďalšiu úroveň.

2. Koľko stojí mesačne služba e-mailového marketingu?

S našim zľavovým kódom pre stály kontakt sa ich cena začína na 20 dolárov mesačne na 500 odberateľov. Získate tiež 15% zľavu na 12-mesačný predplatný program a 30-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

3. Existuje bezplatná verzia služby e-mailového marketingu?

Áno, so 60-dňovou skúšobnou verziou Constant Contact určenou výlučne pre používateľov IsItWP môžete bezplatne využívať službu e-mailového marketingu. Žiadne riziko, žiadna požiadavka na kreditnú kartu a žiadne skryté poplatky!

4. Aké sú výhody efektívnej služby e-mailového marketingu?

Výkonná služba e-mailového marketingu, ako je Constant Contact, vám pomôže mnohými spôsobmi:

 • Drag and Drop Email Builder: Je dodávaný so vstavaným nástrojom na vytváranie a ukladanie e-mailov, ktorý prispôsobuje e-mailové šablóny a navrhuje krásne e-maily pre vašich používateľov bez úpravy akéhokoľvek kódu..
 • E-mailový marketing eCommerce: Constant Contact poskytuje kompletné e-mailové riešenie pre eCommerce obchody, ktoré zahŕňa hľadanie nových zákazníkov, zapojenie zákazníkov a zasielanie automatických e-mailov potenciálnym kupujúcim..
 • Sledovanie e-mailov: Môžete sledovať svoje e-mailové marketingové kampane, aby ste videli reakciu vašich používateľov. Týmto spôsobom môžete vylepšiť svoje e-maily a získať viac online na internete.
 • Segmentácia e-mailov: Svoje kontakty môžete usporiadať do správnych segmentov, aby ste mohli kedykoľvek poslať správny e-mail. Pomáha tiež spustiť e-mail na základe kliknutí používateľov na vašom webe.

… a ešte oveľa viac. Ak chcete zobraziť ďalšie funkcie a možnosti, prečítajte si našu úplnú recenziu o neustálom kontakte.

5. Je neustály kontakt vhodný pre malé podniky a internetové obchody?

Áno, e-mailová marketingová služba, ako je Constant Contact, je ideálna pre malé podniky a obchody elektronického obchodu. Je dodávaný s drag and drop e-mailový tvorca, automatizované e-maily o správaní užívateľa, uvítacie e-maily a prijateľnú cenu.

6. Aká je najlepšia e-mailová marketingová služba?

Konštantný kontakt je populárna e-mailová marketingová služba a je k dispozícii už dlhú dobu. Ďalšie možnosti nájdete v našom úplnom zozname najlepších služieb e-mailového marketingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map