Шановні тематичні розробки, припиніть вставляти випадкові фрагменти коду у function.php

Уявіть собі цей сценарій, ви знайдете дійсно класний фрагмент коду на одному з багатьох сайтів навчальних посібників WordPress і вставте його у файл function.php вашої теми..


Фрагмент коду працює як рекламований, і ви випускаєте свою тему для продажу на відомій тематичній ринку. Виберемо випадковий з шапки і підемо з … ThemeForest.

Раптом ваша тема стає дійсно популярною, можливо, через масивний список очевидно корисних “функцій”, які ви перерахували на сторінці продажів вашої теми. З успіхом вашої теми також надходить ряд запитів щодо підтримки, які стосуються, головним чином, розривів плагінів під час використання вашої теми.

Як це сталося, дивуєтесь? Можливо, це тому, що ви сліпо вставили випадкові глобуси коду WordPress у файл function.php, насправді не замислюючись і не передбачаючи жодних можливих проблем із сумісністю.

Приклад реального життя

Отже, я намагався знайти фрагмент коду, який би витягнув усі додані зображення з посади, а потім автоматично відобразив їх у цій публікації. Зрештою, я знайшов фрагмент коду на стеку переповнення, вставив його у файл моїх функцій, і виявилося, що він вирішив проблему.

Перший рядок коду був такий:

add_filter (‘the_content’, ‘strip_shortcodes’);

Ну добре, це спрацювало, я нічого про це не думав. Пізніше я спробував вставити контактну форму з коротким кодом. Дивно, але це не вийшло, і я витратив близько години, намагаючись з’ясувати, чому. Якби я насправді читав код, який я вставляв, я б знав.

Це було для клієнтського сайту, а не випущеної теми, тому, на щастя, мені не довелося стикатися з низкою запитів підтримки через моя дурна помилка.

Що думають розробники комерційних плагінів

Ось цитата від Карла Хенкока (розробника Gravity Forms) на цю саму тему:

Підтримка популярного плагіну Gravity Forms означає, що ми бачимо більше, ніж наша справедлива частка погано кодованих тем. Однією з основних проблем, пов’язаних із підтримкою, які ми стикаємося, є теми, які не розроблені з використанням найкращих практик, що призводить до проблем стилізації Gravity Forms, а в деяких випадках конфліктів, які призводять до того, що Gravity Forms не працює належним чином.

Найбільшим винуватцем у цих ситуаціях є теми, які містять фрагменти коду, скопійовані з n-вставлених з сайтів підручників. Розробники тем, здається, вважають, що лише тому, що фрагмент коду знаходився на сайті підручника, він повинен бути хорошим. На жаль, це не завжди так, і ці неправильні рішення призводять до головних болів і проблем із підтримкою користувачів.

Хочете обмежити потенціал для виникнення проблем із плагінами, спричиненими погано розвиненою темою? Дотримуйтесь кількох авторитетних розробників тем, таких як Press75, iThemes, Headway Themes, Organic Themes, WooThemes і StudioPress. Будьте втомлені тематичними майданчиками, де може не вистачати досвіду та навичок автора. У більшості випадків ви отримуєте те, за що платите.

Кодування найкращих практик

Багато цих питань, ймовірно, можна уникнути, слідуючи Стандарти кодування WordPress. Наприклад, ви повинні бути префіксація імен функцій щоб уникнути можливих конфліктів.

У разі проблем зі стилізацією з Gravity Forms, можливо, ви захочете уникати певних стилів ковдри на елементах форми та введення, а натомість використовувати селектори вибору ідентифікаторів WordPress за замовчуванням для більшості стилей форми.

Сюди входить #searchform, #s, #searchsubmit у вікні пошуку. Також #commentform #author, #url, #email, #comment, #submit for form for comment.

Висновок

Якщо ви розробник тем і не дуже добре розбираєтесь у PHP, будьте обережні, копіюючи та вставляючи ці фрагменти коду у свою тему. Навіть якщо ви не дуже чудові в PHP, ви можете принаймні прочитати код і спробувати розібратися в ньому, перш ніж використовувати його.

Наприклад, якщо ви виявите, що ваші шорт-коди не працюють належним чином, рядок коду, який згадує “смуги_корти”, може мати щось спільне з цим.

Іноді в мене виникає відчуття, що розробники тем WordPress просто вставляють випадкові фрагменти у свій файл function.php, щоб вони могли перелічити ще одну “функцію” на сторінках продажів своєї теми..

Хоча я не є великим прихильником подібної ідеї, вона впадає в цілком інший аргумент щодо ролі тем і плагінів на сайтах WordPress, який я збережу для майбутньої публікації.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map