avantaj

Vantage, WooCommerce ve SiteOrigin tarafından Sayfa Oluşturucu ile entegre etmek için tasarlanmış yüksek puan alan ücretsiz bir WordPress temasıdır. Bloglar, e-Ticaret siteleri, portföyler ve daha fazlası için kullanılabilecek çok amaçlı bir temadır. Bu popüler temanın özellikleri hakkında her şeyi öğrenmek için Vantage incelememizi okuyun.


Vantage İncelemesi

Vantage Hakkında

Vantage, ücretsiz ve premium WordPress temaları ve eklentileri oluşturan SiteOrigin tarafından geliştirilen ücretsiz bir temadır..

SiteOrigin ayrıca WordPress için ücretsiz bir sürükle ve bırak görsel editörü eklentisi olan SiteOrigin tarafından Sayfa Oluşturucu’nun arkasındaki şirkettir.

Vantage ücretsiz olmakla birlikte, SiteOrigin ayrıca tüm temaları ve eklentileri için premium eklentilere erişim ve e-posta desteği içeren premium bir üyelik sunar. Premium eklenti eklentileri, Sayfa Oluşturucu’ya aşağıdakiler de dahil olmak üzere daha fazla özellik ekler:

 • özel yazı türleri
 • iletişim formu alanları
 • paralaks kaydırıcıları
 • sosyal widget’lar
 • …ve dahası

Vantage Özellikleri

Vantage, sitenizin görünümünün yazı tipleri ve renkler gibi ayrıntılarını özelleştirmek için birçok seçeneğe sahip temel bir temadır. İşte Vantage’in başlıca özellikleri.

duyarlı

Vantage tamamen duyarlı ve her boyutta ekranda iyi görünecek şekilde tasarlandı.

Düzen Seçenekleri

İçinde Görünüm »Özelleştir» Düzen menüsünde, site düzeni seçeneklerinizi aşağıdakiler dahil olarak ayarlayabilirsiniz:

 • kutulu veya tam genişlikte görünüm
 • büyük masthead veya küçük başlık menüsü
 • Altbilgilerin sütunlar halinde sıralanması veya dikey olarak istiflenmesi gerekip gerekmediği
 • ve dahası

Özelleştirilebilir Tasarım

Adresine giderseniz Görünüm »Özelleştir» Tema Tasarımı, sitenizin her yönü için sitenizin yazı tiplerini ve renklerini seçebilirsiniz: sayfa başlığı, site başlığı, içerik rengi, menü rengi, fareyle üzerine gelme efektleri, bağlantılar, widget’lar ve daha fazlası.

Meta Slider Entegrasyonu

Vantage temasını ve SiteOrigin’in Meta Slider eklentisini kullanarak, ana sayfa kaydırıcısını Görünüm »Özelleştir» Tema Ayarları »Ana Sayfa Menü. Farklı bir kaydırıcı eklentisi, buradan da devre dışı bırakmayı seçebilirsiniz.

itibaren Görünüm »Özelleştir» Tema Ayarları »Blog, blog arşivlerinizi varsayılan olarak, öne çıkan görüntülerinizden yapılmış küçük daire simgeleriyle veya küçük resim görüntülerine sahip bir ızgara olarak görüntülemeyi seçebilirsiniz. Ayrıca, yayınların tamamını veya belirli bir uzunluğa kadar alıntıları görüntülemeyi seçebilir ve hangi yayın metalarını görüntülemek istediğinize karar verebilirsiniz (yazar, tarih, kategoriler, etiketler vb.).

Altbilgi Kredisi Editörü

Altbilgi kredilerinize kendi altbilgi kredilerinizi ekleme seçeneği vardır Görünüm »Özelleştir» Tema Ayarları »Genel ancak bir SiteOrigin Premium üyeliği almadan bu menüden “A SiteOrigin Teması” kredisini kaldıramazsınız. (Ancak, PHP veya CSS ile kaldırmak veya gizlemek mümkündür.)

WooCommerce Entegrasyonu

Vantage ayrıca WooCommerce eklentisi ile iyi çalışacak şekilde tasarlanmıştır, böylece çevrimiçi mağazanızı hızlı ve kolay bir şekilde kurabilirsiniz. Temanın, ürünlerinizin güzel görünmesini ve temanın diğer stillerine uyum sağlaması için yerleşik stilleri vardır.

Vantage Review - WooCommerce entegrasyonu

Önerilen Eklentiler

Vantage’ı yükledikten ve etkinleştirdikten sonra, SiteOrigin’den birkaç önerilen eklenti yüklemeniz istenir: SiteOrigin CSS, SiteOrigin Sayfa Oluşturucu ve SiteOrigin Widget’lar Paketi. Üç eklentinin tümü ücretsizdir ve WordPress.org dizininden indirilebilir ve herhangi bir temayla çalışabilir.

SiteOrigin CSS, temanızın CSS’si için görsel bir düzenleyicidir ve herhangi bir kod öğrenmek zorunda kalmadan sitenizin görünüşünün her yönünü kontrol etmenizi sağlar.

Sayfa Oluşturucu by SiteOrigin, yazılarınız ve sayfalarınız için bir sürükle ve bırak görsel düzenleyicisidir. Sütunlar, widget’lar ve daha fazlasıyla hızlı ve kolay bir şekilde karmaşık sayfa düzenleri oluşturmanıza olanak tanır. Bu eklenti hakkında daha fazla bilgiyi SiteOrigin İncelemesiyle Sayfa Oluşturucumuzda okuyabilirsiniz.

SiteOrigin Pencere Öğeleri Paketi, Sayfa Oluşturucu seçeneklerini basitçe genişleterek görsel düzenleyiciyi kullanarak sayfalarınıza ve yayınlarınıza daha fazla içerik türü eklemenize olanak tanır.

Dokümantasyon ve Destek

SiteOrigin, web sitelerinde temalarını ve eklentilerini kullanmanın her yönünü kapsayan kaliteli belgelere sahiptir. Sitenizi, birçok ekran görüntüsü ile kurar ve her özelliği nasıl kullanacağınızı söyler.

Ücretsiz Vantage temasının kullanıcıları için destek SiteOrigin destek forumlarında mevcuttur, ancak yanıt almanız birkaç gün sürebilir.

SiteOrigin Premium üyeleri için, yalnızca Vantage teması için değil, tüm SiteOrigin’in temaları ve eklentileri için özel e-posta desteği de mevcuttur.

Bizim Puanımız

Vantage, WordPress dizinindeki en popüler ücretsiz temalardan biridir. Sayfa Oluşturucu ve WooCommerce ile kolayca entegre olacak şekilde tasarlandığından, kodlama bilgisi olmayan yeni başlayanların sitelerinin ayrıntılarını kontrol etmesini kolaylaştırır.

Özelleştirme seçenekleri bazı kullanıcılar için çok ayrıntılı olabilir. Örneğin, sitenizin ana vurgu rengini değiştirmek istiyorsanız, menüden geçmeniz ve değiştirmek istediğiniz her başlık, bağlantı ve düğmenin rengini seçmeniz gerekir – bunu yapmanın hızlı ve kolay bir yolu yoktur hepsi aynı anda.

Kodlamak zorunda kalmadan siteleri üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmak isteyen, her ayrıntıyı özelleştirmek için zamana sahip olan ve Vantage tema tasarımının görünümü gibi yeni başlayanlar için iyi bir seçim olabilir.

Vantage 4’ü 5 yıldız üzerinden veriyoruz. İnceleme puanlarımızın dökümü:

tüm
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Özellikleri
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 3.0 / 5.0

Verim
Yıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 0,0 / 5,0

Destek
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boş 4,0 / 5,0

Kullanım kolaylığı
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluYıldız derecelendirmesi boşYıldız derecelendirmesi boş 3.0 / 5.0

Fiyatlandırma
Derecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı DoluDerecelendirme Yıldızı Dolu 5.0 / 5.0

Şimdi Vantage Alın »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map