Atmosféra Pro

Atmosphere Pro je responzívna téma Genesis, ktorá prichádza s minimalistickým dizajnom. Táto téma je vhodná pre všetky webové stránky, ktoré potrebujú prispôsobenú domovskú stránku. V tomto preskúmaní StudioPress Atmosphere Pro vám ukážeme jeho funkcie a to, či je to najlepšia téma pre váš web..


snímka obrazovky štúdiovej atmosféry

O spoločnosti Atmosphere Pro

Atmosféra Pro je detskou témou Genéza rámec od StudioPress, takže musíte mať na svojom webe nainštalovaný program Genesis Framework a StudioPress Atmosphere Pro.

Dieťa téma zdedí všetky funkcie od svojej nadradenej témy. Používanie podriadeného motívu na vašom webe vám pomôže vylepšiť ho bez obáv o jeho stratu po aktualizácii nadradeného motívu. Môžete si prečítať viac o prečo potrebujete detskú tému.

Použitie rámca Genesis ako hlavnej témy ponúka veľa výhod. Dodáva sa so základnou témou a nastavením SEO, ktoré každá webová stránka potrebuje. V Genesis nájdete všetky základné funkcie bez toho, aby ste sa nadúvali.

Funkcie StudioPress Atmosphere Pro

StudioPress Atmosphere Pro nie je tematicky zameraná téma WordPress, takže s ňou môžete vytvoriť akýkoľvek web. Nepodporuje žiadny bočný panel a svojim návštevníkom poskytuje jednoduchý zážitok z čítania.

Téma reaguje na mobily, takže váš obsah bude optimalizovaný pre každý prehliadač, zariadenie a veľkosť obrazovky.

Pozrime sa na niektoré z funkcií StudioPress Atmosphere Pro.

Použite oblasti na prispôsobenie tém a oblasti miniaplikácií

Inštalácia motívu Atmosphere Pro na svoje stránky nevytvára žiadne ďalšie možnosti nastavenia motívu na ľavom paneli hlavného panela WordPress. Všetky prispôsobenia podriadených tém sa musia vykonávať pomocou widgetov a prispôsobovača tém.

Vytvorte prispôsobenú domovskú stránku

Atmosphere Pro prichádza so 4 oblasťami domovskej stránky miniaplikácií. Vzhľad svojej domovskej stránky si môžete prispôsobiť jednoduchým pretiahnutím správnych miniaplikácií do oblasti správneho miniaplikácie.

Pre prednú stránku si môžete zvoliť vlastný obrázok na pozadí tak, že prejdete na Vzhľad »Prispôsobenie» Obrázok prednej strany.

obrázok prednej strany

Uistite sa, že veľkosť obrázka na pozadí je 1600 x 1050 pixelov.

Šablóna vstupnej stránky

Súčasťou témy je šablóna vstupnej stránky, ktorá nepodporuje hlavičku, navigačnú ponuku ani pätu ako zvyšok vašej stránky. Pomocou tejto šablóny môžete ľahko vytvoriť prispôsobenú vstupnú stránku, ktorá je optimalizovaná na zvýšenie konverzií.

Ďalšie skvelé funkcie

S Atmosphere Pro, možnosti vytvorte ohromujúci web WordPress sú nekonečné. Nižšie je uvedených niekoľko ďalších funkcií, ktoré vám môžu byť užitočné.

obsah archívy-atmosféra pro

 • Podpora WooCommerce: Atmosphere Pro je prednastavený pre WooCommerce, takže môžete ľahko nastaviť svoj internetový obchod a spustiť ho. Pri zavádzaní elektronického obchodu nemusíte nutne robiť vylepšenia na svojom produkte a na stránkach pokladní..
 • Prispôsobte archívy obsahu: Archívy obsahu môžete prispôsobiť prechodom na Vzhľad »Prispôsobenie» Archívy obsahu. Tu môžete nastaviť veľkosť odporúčaného obrázka, zarovnanie odporúčaného obrázka a typ vstupnej stránky. Tieto možnosti ovplyvnia šablóny so zoznamami blogov, ako sú archívy, autor, blog, značky atď.
 • Po oblasti miniaplikácie obsahu: V oblasti miniaplikácie obsahu môžete pridať výzvu na akciu. Táto oblasť miniaplikácií sa zobrazí tesne pod vstupným príspevkom.
 • Prispôsobiteľná hlavička: Môžete nahrať svoje vlastné logo alebo zadať názov svojej stránky. V obidvoch prípadoch dokonale zapadá do hlavičky.

Dokumentácia a podpora

Téma Atmosphere Pro je dobre zdokumentovaná, takže kedykoľvek uviaznete, môžete ľahko nájsť riešenie z ich príručiek. Môžete tiež získať prístup k úplnému zoznamu útržkov kódu, ktoré sa majú použiť v podradenej téme Genesis, ktorá vám pomôže rozšíriť funkčnosť vašich stránok..

Na rozdiel od iných prémiových tém vás StudioPress neobmedzuje na používanie témy na obmedzenom počte webových stránok. Po zakúpení Atmosphere Pro získate neobmedzené aktualizácie, podporu a môžete ich používať na neobmedzených stránkach.

Jednorázový nákupný poplatok za Atmosphere Pro s rámcom Genesis je 99,95 dolárov.

Dotazy na podporu môžete poslať e-mailom. StudioPress je známa kvalitou a rýchlosťou ich používateľskej podpory.

Ušetrite peniaze na témy pomocou StudioPress Pro Plus

Ak ste dizajnér alebo vývojár, ktorý by chcel získať prístup k celkovým detským témam Genesis, ktoré vydala StudioPress, je pre vás najlepšie členstvo v Pro Plus.

Vďaka členstvu v Pro Plus môžete ušetriť viac ako 1200 dolárov. Môžete si stiahnuť svoje súčasné aj budúce témy bez ďalších poplatkov. Najlepšie zo všetkého je, že získate celoživotné aktualizácie a podporu.

Členstvo vás bude stáť jednorazový poplatok 499,95 dolárov.

Prezrite si ďalšie podrobnosti a pozrite si všetky témy na stránke StudioPress.

Naše skóre

StudioPress Atmosphere Pro je téma WordPress s plnou šírkou, ktorá je zameraná na poskytovanie ľahkého čítania pre vašich návštevníkov. Nepodporuje oblasť miniaplikácií primárneho bočného panela a je zameraná na to, aby vášmu obsahu venovala plnú pozornosť, akú si zaslúži.

Atmosphere Pro je pre vás tou najlepšou voľbou, ak hľadáte minimalistickú tému WordPress.

Dávame Atmosphere Pro 4,8 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich skóre.

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie hviezdičkou je prázdne 4,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte atmosféru Pro teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map