breza

Hľadáte vytvoriť perfektný web pre svoje podnikanie? Možno budete chcieť zvážiť použitie jednoduchej a elegantnej témy Birch. V tejto recenzii Birch vám ukážeme funkcie a to, či je to perfektná téma pre vaše stránky.


Birch Review

O Birch

Birch je responzívna téma WordPress navrhnutá Adamom Millsom.

Je to jednoduchá, elegantná a pútavá téma, ktorá sa zameriava na vytvorenie perfektného webu pre vaše podnikanie. Je to krásne navrhnutá téma, ktorá priťahuje pozornosť vašich používateľov pomocou jedinečných funkcií a rôznych možností prispôsobenia. Birch prichádza s množstvom užitočných funkcií, vďaka ktorým je táto téma ideálna pre vaše podnikanie.

Charakteristiky Birch

Birch prichádza s celým radom vlastných funkcií, ktoré vám pomôžu vytvoriť také jednoduché a elegantné miesto pre vaše podnikanie. Typografia tejto témy je krásna a čistá a pomôže vašim čitateľom viac sa zapojiť do vášho webu. Birch prichádza s mnohými rôznymi možnosťami prispôsobenia vašej domovskej stránky, vďaka ktorým bude vynikať a pritiahne pozornosť vašich používateľov.

Tu sú niektoré kľúčové funkcie, vďaka ktorým je téma Birch skvelou voľbou pre vaše stránky.

Citlivý a pripravený na sietnicu

Téma, ktorá nereaguje, môže vašich používateľov frustrovať a môže spôsobiť nižšie hodnotenie vyhľadávacieho nástroja preto je veľmi dôležité mať mobilnú responzívnu tému. A Birch reaguje na mobilný telefón, čo znamená, že vaše webové stránky budú dokonale optimalizované pre každý prehliadač, zariadenie a veľkosť obrazovky. Breza je tiež pripravená na sietnicu, čo znamená, že vaše obrázky zostanú na všetkých zariadeniach ostré.

Odporúčané video

Odporúčané videá sa veľmi podobajú odporúčaným obrázkom, s výnimkou obrázka, ktorý vlastníte video. Video pritiahne pozornosť vašich používateľov tým, že im ukáže, čo im vaša firma môže ponúknuť. Môžete jednoducho pridať kód na vloženie YouTube alebo Vimeo, ktorý sa zobrazí v hornej časti stránky alebo na domovskej stránke.

Posuvník paralaxy

Na domácu stránku môžete upútať pozornosť svojich používateľov pomocou krásneho posúvača paralaxy. Posuvník zobrazuje obrázky na pozadí a vrstvy s efektom paralaxy. Mnoho populárnych webových stránok zvolí tento efekt, aby zvýšilo dojem ich návštevníkov, a mali by ste tiež.

Úvodná stránka

Domovská stránka obsahuje mnoho rôznych užitočných možností prispôsobenia, vďaka ktorým bude pre používateľov vynikať. Všetky časti domovskej stránky sú voliteľné a podľa potreby ich možno ľahko zapnúť / vypnúť.

Birch Review Homepage

 • Životopis domovskej stránky: Propagujte svoj životopis alebo zdieľajte niektoré zaujímavé informácie o vašej spoločnosti.
 • Widgety päty domovskej stránky: Zobraziť jedinečnú kolekciu miniaplikácií päty pre svoju domovskú stránku a inú kolekciu pre ďalšie stránky.
 • Referencie domovskej stránky: Zvýraznite svoje najlepšie posudky v jazdci.
 • Hlavné príspevky na domovskej stránke: Vyberte z ktorejkoľvek kategórie príspevkov, aby sa zobrazil výpis najnovšieho príspevku.
 • Odporúčané stránky na domovskej stránke: Zvýraznite 3 svoje stránky.

shortcodes

Breza sa dodáva s jednoduchým použitím shortcodes zabudované priamo. Môžete ľahko pridávať tlačidlá s vlastnými správami, odkazmi a farbami bez toho, aby ste museli poznať všetky komplikované kódy. Shortcodes značne zlepší funkčnosť a rozmanitosť vášho obsahu bez frustrácie, ktorá sa spája s učením pokročilých techník vývoja webových aplikácií alebo najímaním vývojára, aby kódovanie urobil za vás. Môžete tiež formátovať text a obrázky do stĺpcov a zobrazovať prezentácie s obrázkami.

prispôsobenie

Breza ponúka neobmedzenú farebnú možnosť, takže môžete ľubovoľný prvok upraviť presne tak, ako chcete. Keď meníte farby, môžete si prezrieť ukážky zmien v reálnom čase na svojich stránkach. V aplikácii Birch môžete tiež použiť ľubovoľné písmo Google na prispôsobenie textu tela a nadpisu.

Farby na kontrolu brezov

Možnosti témy

Pomocou možností témy môžete svoj nový web uviesť do prevádzky v priebehu niekoľkých minút a pomocou niekoľkých kliknutí myšou môžete začať prispôsobovať svoj web..

Dokumentácia a podpora

Nákup Birch znamená, že máte prístup k bezplatnej doživotnej podpore 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Na YouTube sú tiež k dispozícii školiace videá, ktoré vám pomôžu pochopiť, ako efektívne používať tému Birch.

Brezová téma sa dodáva s rozsiahlou písomnou dokumentáciou, ktorá pokrýva všetky aspekty témy.

S každou kópiou témy Birch dostávate bezplatné celoživotné aktualizácie, ktoré sa automaticky sťahujú a inštalujú na vaše stránky.

Breza je k dispozícii za jednorazový poplatok 59 USD. Keď si kúpite Birch, získate prístup k tonám rôznych prémiových doplnkov, ktoré vám ušetria viac ako 150 dolárov.

Naše skóre

Birch je perfektná zjednodušujúca téma na vytvorenie elegantného, ​​minimalistického webu pre vaše podnikanie. Vďaka jeho odporúčanému videu, krátkym kódom, jazdcovi paralaxy, rôznym nastaveniam prispôsobenia a životopisu domovskej stránky môžete vytvoriť veľmi jednoduchý a elegantný web pre svoju firmu..

Dáme Birch 5 z 5 hviezdičiek. Tu je rozpis našich hodnotení recenzií:

celkovo
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Vlastnosti
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

výkon
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

podpora
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Jednoduchosť použitia
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

stanovenie ceny
Hodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star FullHodnotenie Star Full 5,0 / 5,0

Získajte brez »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map