Клео

Kleo – це преміальна тема, призначена для використання з безкоштовними плагінами BuddyPress та bbPress для створення сайтів соціальних мереж. Його також можна використовувати як багатоцільову тему. Kleo оснащений Visual Composer, Slider Revolution та багатьма вбудованими функціями та функціями. Про це читайте в нашому огляді Kleo.


Огляд теми Kleo WordPress

Про Клео

Kleo – чуйна преміальна тема, створена для сайтів громад та соціальних мереж. Він інтегрується з BuddyPress та bbPress, пропонуючи багато дизайнів та функцій для обох плагінів.

Kleo також призначений для використання як багатоцільова тема з іншими функціями, такими як вбудований портфель, відгуки та підтримка WooCommerce для сайтів електронної комерції.

Розробники, які стоять за Kleo, сьома королева, є авторами трьох інших високо оцінених тем WordPress. Kleo – їх найпопулярніша тема з продажами понад 10 000.

Особливості Kleo

Хоча в першу чергу орієнтований на сайти спільноти та соціальних мереж, Kleo також має безліч функцій, щоб зробити його дуже гнучкою багатоцільовою темою.

Проста установка за допомогою майстра налаштування

Відразу після встановлення та активації теми ви будете перенаправлені на вітальну сторінку.

Ви побачите оцінку стану свого сервера та корисні підказки щодо коригування будь-яких налаштувань, необхідних для теми. Деякі з них є розширеними налаштуваннями, тому вам, можливо, знадобиться звернутися до своєї веб-компанії, що надає хостинг.

Огляд Kleo - встановіть тему

На наступному кроці ви можете зареєструвати свою тему для автоматичних оновлень. Потім на кроці 3 ви можете вибрати з декількох плагінів для встановлення, а також вбудованого дитяча тема для безпечного налаштування.

Kleo Review - встановлення плагінів Addon

Єдині плагіни, необхідні для правильної роботи теми:

 • Слайдер революції: складний плагін-слайдер (див. наш огляд Slider Revolution)
 • Візуальний композитор: конструктор перетягувань сторінки (див. наш огляд Visual Composer)
 • K елементи: надає специфічні для теми шорт-коди, які можна використовувати як елементи з Visual Composer

Все інше не є обов’язковим, включаючи MailChimp для WordPress – ви можете прочитати наш огляд MailChimp для WordPress тут або оформити найкращі альтернативи MailChimp – та контактну форму 7. Для початківців рекомендуємо більш зручну для користувачів WPForms замість контактної форми 7.

Після установки плагінів, які ви хочете використовувати, ви можете натиснути наступний крок: Імпорт демо-даних.

Огляд Kleo - встановлення демо-контенту

Потім ви можете додатково вибрати встановлення налаштувань і вмісту з одного з 22 доступних демонстраційних демонстраційних версій. Демонстрація демонструє:

 • реєстраційна цільова сторінка
 • журнальний стиль
 • компанія
 • мобільний додаток
 • магазин електронної комерції
 • резюме
 • портфоліо
 • …і більше

Настроюваний дизайн та макет

В Параметри теми меню на інформаційній панелі WordPress, ви можете налаштувати макет і дизайн вашого сайту.

Огляд Kleo - настройки макета

Параметри дуже гнучкі і дозволяють створити неповторний вигляд, який розставить ваш сайт.

Якщо натиснути на Зовнішній вигляд »Налаштувати »Параметри стилізації, ви можете отримати попередній перегляд свого веб-сайту під час налаштування кольорів.

Огляд Kleo - варіанти стилізації

Огляд Kleo - виберіть параметри кольорів

За замовчуванням є одна основна область віджетів бічної панелі. Ви також можете створити власні області віджетів, перейшовши до Зовнішній вигляд »Бічні панелі. Просто натисніть на Додати нову бічну панель кнопку, щоб створити свою власну.

Огляд Kleo - додайте власну бічну панель

Потім ви можете розмістити віджети на ньому в Зовнішній вигляд »Віджети і виберіть його в меню Бічна панель розділ під час редагування вашої сторінки.

Огляд Kleo - за допомогою спеціальної бічної панелі на сторінці

Інтеграція BuddyPress та bbPress

Kleo поставляється із вбудованими конструкціями для BuddyPress та bbPress.

BuddyPress – безкоштовний плагін, який дозволяє перетворити веб-сайт WordPress у соціальну мережу. bbPress додає форуми на ваш сайт – див. наш огляд bbPress для отримання більш детальної інформації про його функції. Обидва плагіни розроблені для роботи з будь-якою темою та успадковують стилі будь-якої теми, яку ви використовуєте.

Kleo включає деякі функції та налаштування спеціально для BuddyPress в розділі Параметри теми »BuddyPress меню на інформаційній панелі WordPress. Це дозволяє налаштувати зовнішній вигляд та макет усіх ваших сторінок BuddyPress. Існує також кілька корисних функцій, які ви можете включити, наприклад, показ статусу онлайн кожного члена.

Огляд Kleo - компонування BuddyPress та параметри стилю

У Kleo також є деякі шаблони та стилі, спеціально для BuddyPress та bbPress, тому ваш соціальний сайт обов’язково має згуртований та професійний дизайн.

Інтеграція WooCommerce

Якщо ви хочете відкрити інтернет-магазин, WooCommerce – плагін, який вам потрібен – ознайомтеся з нашим оглядом WooCommerce, щоб отримати докладнішу інформацію про те, як він працює.

WooCommerce розроблений таким, щоб бути сумісним із кожною темою. Але, як і BuddyPress та bbPress, ваш магазин WooCommerce може не виглядати чудово з темою, яка не створена спеціально для нього.

Kleo включає в себе спеціальні стилі та функції, розроблені для вашого магазину WooCommerce. Від Параметри теми »WooCommerce у меню, ви можете налаштувати параметри компонування та відображення для вашого магазину WooCommerce та сторінок товару.

Огляд Kleo - Варіанти інтеграції WooCommerce

Включає візуальний композитор для перетягування та перетягування сторінок

Kleo поставляється в комплекті з преміум-плагіном Visual Composer. Це дозволяє створювати складні макети сітки зі стовпцями, вкладками, повзунками та багатьма іншими елементами, використовуючи інтерфейс перетягування. Ви можете прочитати більше про нього та побачити, як це працює в нашому огляді Visual Composer.

Плагін K Elements, створений спеціально для теми Kleo, також додає ще багато елементів для конструктора Visual Composer, зокрема:

 • Let It Snow: ефект снігопаду у 90-х роках на всій сторінці чи в одному розділі
 • Текстовий блок: додайте текст із додатковими ефектами анімації
 • Кнопки та роздільники: додайте різнокольорові кнопки або горизонтальні лінії
 • Прогалина: порожній простір
 • Ікона: виберіть із понад 700 іконок Fontello
 • …і більше

Відобразити відгуки та своє портфоліо

Kleo оснащений вбудованою підтримкою для додавання та показу відгуків та позицій портфоліо. Сторінка портфоліо автоматично створюється, яку ви можете налаштувати в Параметри теми »Портфоліо меню.

Kleo Review - параметри відображення портфоліо

Ви можете показати свої відгуки, додавши їх як елемент із Visual Composer.

Огляд Kleo - показ відгуків

Документація та супровід

Документація доступна на веб-сайті Seven Queen. Він пропонує огляд на одній сторінці всіх основних функцій, хоча він не вкладається в деталі, і частина інформації, схоже, стосується більш ранньої версії теми. Також доступно декілька відеоуроків та база знань, яка надає більше інформації, навчальних посібників та усунення несправностей..

Якщо вам потрібна допомога в тому, що документація не охоплює, ви можете відкрити службу підтримки. Зазвичай розробники відповідають протягом 12 годин. Ваша покупка теми Kleo включає 6 місяців підтримки, і ви можете продовжити її ще на 12 місяців, якщо бажаєте.

Також є офіційна група у Facebook з понад 150 членів.

Наш бал

Kleo – це добре розроблена багатоцільова тема, яка має деякі корисні функції та конструкції для BuddyPress та bbPress. Це хороший вибір для створення веб-сайту в соціальних мережах, з безліччю приємних демонстраційних дизайнів і безліччю варіантів для створення унікального на вигляд сайту.

(Для сайтів WooCommerce ми знайшли прекрасну тему Flatsome.)

Велика кількість варіантів та функцій може зробити його переважним для деяких користувачів, хоча всі параметри демо-даних полегшують налаштування вашого сайту. Тема трохи роздута з багатьма функціями, включеними за замовчуванням, які не всім користувачам знадобляться, наприклад, портфоліо та відгуки.

Одне з потенційних питань, про які слід пам’ятати, – це було б дуже важко перейти на іншу тему, не втрачаючи великого вмісту і не потрібно будувати його з нуля..

Ми даємо Kleo 4 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте Kleo зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map