Zefir

Szukasz motywu WordPress do swojej strony z modą lub fotografią? Zephyr to piękny i elegancki motyw z wieloma niesamowitymi funkcjami i opcjami. W tej recenzji Zephyr pokażemy jej funkcje i pomożemy Ci zdecydować, czy jest to odpowiedni motyw dla Twojego bloga.


Recenzja Zephyr

O Zephyr

Zephyr to motyw WordPress na Mojo Marketplace, który oferuje wszystkie funkcje do tworzenia prostego i eleganckiego bloga.

Projekt Zephyr jest czysty i przyciąga wzrok, dzięki czemu przyciąga odwiedzających na pierwszy rzut oka. Za pomocą tego motywu możesz utworzyć blog osobisty, modowy lub fotograficzny. Ma dobre recenzje od użytkowników i może być używany przez początkujących i zaawansowanych blogerów na ich stronie WordPress.

Funkcje Zephyr

Z mnóstwem przydatnych funkcji, Zephyr ma inny i unikalny układ. Jest wyposażony w prosty projekt strony głównej do wyświetlania postów. Układy można łatwo zmieniać, aby uzyskać najlepszy wygląd bloga. Pasek boczny ma przewijanie niezależne od ogólnego przewijania strony, co odróżnia go od innych motywów WordPress.

Zephyr ma wiele stylów galerii zdjęć, dzięki czemu możesz wyświetlać zdjęcia w jednej, dwóch, trzech i czterech kolumnach. Ma również niekończący się zwój na wszystkich stronach, dzięki czemu możesz wyświetlić tyle postów, ile chcesz.

Rzućmy okiem na kluczowe funkcje motywu Zephyr, aby dowiedzieć się, dlaczego może być dobrym wyborem dla Twojego bloga:

Przewiń na czas nieokreślony

Motyw Zephyr ma nieograniczone przewijanie na stronach, więc zawartość ładuje się tylko po przewinięciu w dół. Ta funkcja ma bardzo niewiele motywów i pomaga w szybkie ładowanie witryny.

Możesz ustawić liczbę postów na stronę w ustawieniach WordPress. Pozwala jednak wyświetlać maksymalną liczbę postów na jednej stronie.

Przewijany pasek boczny

Ten motyw ma przewijany pasek boczny, który można umieścić po lewej lub prawej stronie ekranu. Możesz znaleźć ustawienia paska bocznego w narzędziu dostosowywania WordPress w Układ Sekcja.

Układ paska bocznego

Pozwala także wybrać zawartość, którą chcesz wyświetlić na pasku bocznym. W przypadku, gdy wyświetlasz ostatnie posty, możesz ustawić nieskończone przewijanie również na pasku bocznym.

Pasek boczny w motywie Zephyr ma wiele innych opcji, więc możesz użyć widgetów do dostosowania swojego bloga, aby nadać mu niepowtarzalny wygląd.

Dostosowywanie nagłówka

Motywy WordPress pozwalają dostosować nagłówek za pomocą domyślnego dostosowania. Dostosowanie jest jednak ograniczone do logo i sloganu.

Zephyr nie tylko daje możliwość zarządzania układem nagłówka, ale także pozwala zmieniać pozycję logo z lewej na środkową i modyfikować kolory tła nagłówka.

Układ nagłówka

Możesz także wyświetlać linie, aby dodać obramowania do strony i przesłać dowolne wybrane tło, aby Twój blog wyglądał pięknie.

Slider Revolution

Być może wiesz, że w WordPress nie ma domyślnego suwaka obrazu. Zephyr dodaje suwak rewolucji na twojej stronie, dzięki czemu możesz tworzyć piękne suwaki obrazu na swoim blogu.

Jeśli uważasz, że ten suwak rewolucji jest zbyt skomplikowany i powolny w użyciu, powinieneś go użyć Monolog suwak wtyczki. Jest to prosta, ale najmocniejsza wtyczka suwaka obrazu, która pozwala twórz piękne suwaki WordPress w krótkim czasie.

ZillaLikes

ZillaLikes to wtyczka WordPress wymagana przez Zephyr przy instalacji motywu. Możesz go zainstalować i aktywować po prostu ze strony wymagań wtyczki Zephyr.

Zainstaluj ZillaLikes

Po aktywacji wtyczki możesz dodać przycisk „Lubię to” do swoich postów, stron i innych stron. Daje użytkownikom możliwość polubienia Twojego bloga.

Ustawienia ZillaLikes

Możesz także użyć krótkiego kodu, aby użyć ZillaLike na określonych stronach lub postach. Można go również dodać do plików motywu za pomocą znacznika szablonu.

Opcje społecznościowe

Opcje społecznościowe są wbudowane w instalację motywu. Możesz iść do Wygląd »Opcje społecznościowe aby dodać informacje o aplikacjach społecznościowych.

Opcje społecznościowe

Możesz dodać mnóstwo profili społecznościowych z opcji dostępnych w menu rozwijanym. Zephyr ułatwia integrację bloga z serwisami społecznościowymi.

Reklama

Możesz wyświetlać reklamy na swoim blogu i zarabiać na tym pieniądze. Ponieważ Zephyr ma nieokreślony zwój, możesz umieszczać reklamy między treściami, aby wyświetlać je czytelnikom i uzyskiwać więcej kliknięć.

Aby skonfigurować te reklamy, możesz przejść do Reklama »Reklamy.

Umieszczenie reklam

To świetny sposób na zarabianie pieniędzy na blogu, a także wygląda profesjonalnie. Musisz upewnić się, że Twoje reklamy reagują szybko, aby nie wpłynęły na mobilną wersję witryny.

Oprócz reklam możesz także skonfigurować wyskakujące okienka, aby zaangażować opuszczających użytkowników. Jeśli jednak uznasz, że ta opcja jest mniej przydatna, musisz to sprawdzić OptinMonster. Plany zaczynają się od 9 USD miesięcznie, a najpopularniejszą wersję Pro można kupić za 29 USD z nieograniczonymi możliwościami.

The Potężna technologia zamiaru wyjścia OptinMonster pomaga przekształcić porzucających użytkowników w subskrybentów i klientów.

Dokumentacja i wsparcie

Motyw Zephyr WordPress zawiera obszerną pisemną dokumentację, która obejmuje każdy aspekt motywu. Samouczki wideo są również dostępne na kanale YouTube.

Temat ten jest dostępny za jednorazową opłatą w wysokości 49 USD. Płacąc kolejne 49 USD, pozwolisz właścicielowi motywu zainstalować go na swojej stronie. Jeśli jednak zapłacisz dodatkowo 149 USD po zakupie motywu, właściciel motywu dopasuje Twojego bloga do wersji demo ze wszystkimi działającymi funkcjami.

Z każdą kopią motywu Zephyr otrzymujesz bezpłatne dożywotnie aktualizacje, które są automatycznie pobierane i instalowane.

Zapewnia także bezpłatne dożywotnie wsparcie premium dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz przeglądać tysiące odpowiedzi na pytania dotyczące tematu lub możesz nawet zadać własne.

Nasz wynik

Zephyr to idealny motyw blogowy do stworzenia pięknego bloga osobistego, modowego lub fotograficznego. Z różnymi stylami układu bloga, polami linków, typami postów, różnymi ustawieniami dostosowywania i przewijanym paskiem bocznym możesz stworzyć bardzo prosty, przyciągający wzrok blog dla Ciebie i Twoich użytkowników.

Dajemy Zephyr 4,8 na 5 gwiazdek. Oto podział naszych ocen:

Ogólnie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 4,8 / 5,0

funkcje
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Wydajność
Gwiazdka pustaGwiazdka pustaGwiazdka pustaGwiazdka pustaGwiazdka pusta 0,0 / 5,0

Wsparcie
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

Łatwość użycia
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star Full 5,0 / 5,0

cennik
Rating Star FullRating Star FullRating Star FullRating Star FullGwiazdka pusta 4.0 / 5.0

Zdobądź Zephyr teraz »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map