Афіна

Athena – популярна безкоштовна тема WordPress, на якій розміщено великий повзунок на домашній сторінці. Вона включає кілька кольорових схем і деякі основні параметри налаштування. Прочитайте наш огляд «Афіна» для всіх подробиць.


Огляд теми WordPress Athena

Про Афіну

Athena – дуже популярна тема на WordPress.org з більш ніж 20 000 активних встановлень. Він розроблений як багатоцільова тема, яку можна використовувати для блогів, підприємств, сайтів електронної комерції тощо.

Athena – компанія Smartcat, яка розробляє декілька безкоштовних і преміальних тем WordPress та плагінів, хоча Athena є їх найпопулярнішим.

Особливості Афіни

У Афіни є кілька основних варіантів налаштування вашого сайту. Ось основні характеристики:

Настроюваний дизайн

Більшість функцій теми можна отримати через Зовнішній вигляд »Налаштувати меню.

Огляд Афіни - налаштувати меню

Під Зовнішній вигляд ви можете змінити кольори та шрифти, макет блогу та ввімкнути або вимкнути пошук на сайті значок, який відображається у верхньому та нижньому колонтитулі.

Огляд Афіни - зовнішній вигляд

Якщо натиснути на Колір шкіри, ви можете вибрати з 6 різних заздалегідь визначених кольорових схем. (Немає можливості встановити власні кольори в меню, не змінюючи CSS вашого сайту вручну.)

Огляд Афіни - кольори

Кілька цих кольорових схем не дуже корисні. Темно-сині посилання майже не відрізняються від чорного тексту, а посилання не підкреслені, тому дуже важко сказати, що таке посилання, а що ні.

Огляд Афіни - кольорова схема не виходить

Жовтий занадто важко читати на білому тлі. Це дуже погано в застосуванні через відсутність контрасту, як ви бачите в цьому тесті на доступність веб-сторін для кольорового контрасту:

Огляд Афіни - контраст кольорів

Під Шрифти, ви можете вибрати окремі шрифти для заголовків та тексту тексту та вибрати розмір шрифту для меню та вмісту.

Athena Review - шрифти

Існує також два макети блогу, які ви можете вибрати для головної сторінки: або плитки (два стовпчики публікацій із зображеними зображеннями), або складені (список в одному стовпчику публікацій із представленими зображеннями).

Огляд Афіни - параметри макета блогу

Під Зовнішній вигляд »Налаштувати» Футер, ви можете змінити соціальні посилання та верхній текст авторського права, але ви не можете відключити посилання “Дизайн Smartcat” внизу, не купуючи про-версію, якщо ви не редагуєте код, щоб приховати його.

Афіна Огляд - підніжки

Повзунок домашньої сторінки

На титульній сторінці розміщений повний повзунковий повзунок, який ви можете налаштувати за допомогою Зовнішній вигляд »Налаштувати» Слайдер меню. Можна редагувати два слайди.

Огляд Афіни - параметри слайдера

Для кожного слайда ви можете змінити зображення, текст заголовка та додати 2 кнопки.

Огляд Афіни - параметри слайдів

Не дає рекомендацій щодо розмірів зображення. Зображення завжди розтягуватимуться на екрані, тому невелике зображення буде виглядати розмитим і піксельним на великому екрані. Але використання дуже великих зображень призведе до повільного завантаження повзунка.

(Якщо вам потрібен швидший слайдер, ми рекомендуємо Soliloquy. Ознайомтеся з нашим оглядом Soliloquy для отримання більш детальної інформації.)

6 областей віджетів

Athena оснащена 6 сферами віджетів:

 • Права бічна панель
 • Ліва бічна панель
 • Футер |: відображає віджети в 3 стовпцях
 • Домашня сторінка: відображається відразу під повзунком на домашній сторінці
 • Бічна панель магазину (WooCommerce): немає документації про те, де це відображається
 • Накладка повзуна: див. нижче для детальної інформації про те, як це працює

Athena Review - області віджетів

Права та ліва бічні панелі відображаються на домашній сторінці, публікаціях та сторінках. Ви можете просто скористатися ним або залишити їх порожніми, щоб вимкнути їх та відобразити вміст на повній ширині на кожній сторінці.

Область віджетів «Накладення» повинна відображатися у спливаючому вікні, коли відвідувач натискає на піктограму повзунка вашої домашньої сторінки. Його можна ввімкнути за допомогою Зовнішній вигляд »Налаштувати» Титульна сторінка »Накладення меню.

Огляд Афіни - варіанти накладання

Але піктограма дуже мала і, ймовірно, її не помітять відвідувачі, тим більше, що ваш текст і кнопки слайдера малюють очі на протилежну сторону екрана.

Афіна Огляд - крихітна крихітна ікона

Розблокуйте додаткові функції за допомогою Athena Pro

Існує преміальна версія теми під назвою Athena Pro. Це додає додаткові функції до теми, зокрема:

 • 9 сторінок шаблонів
 • вбудований Контактний формуляр
 • включити до 5 слайдів у повзунок домашньої сторінки
 • більше областей віджетів для домашньої сторінки
 • Ще 6 кольорових схем
 • видаліть посилання Smartcat з нижнього колонтитулу

Професійна версія доступна за 50 доларів, але в ній не вказано, чи закінчується термін дії ліцензії. Є можливість поновити ліцензію в касі, тому, здається, це є можливою.

Документація та супровід

На веб-сайті Smartcat є документація для Athena, яка містить більшість функцій, хоча в ній відсутня деяка інформація та може використовувати більше деталей та знімків екрана. Наприклад, доволі розпливчасто про деякі конкретні області віджетів та місця їх відображення.

Підтримка спільноти для безкоштовної теми доступна на форумах WordPress.org, хоча на них відповідає лише половина тем.

Якщо ви хочете отримати підтримку від розробників, ви повинні придбати Pro версію теми. Підтримка доступна через систему приватних квитків. Деякі з оглядів згадують про швидку та корисну підтримку.

Наш бал

«Афіна» – це дуже основна тема, яка має приємний дизайн, але, здається, має кілька помилок і погано реалізовані функції. Неясна документація може зробити цю тему важкою для початківців.

Ми даємо Афіні 3 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 2,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 0,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Отримайте Афіну зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map