Береза

Ви хочете створити ідеальний веб-сайт для вашого бізнесу? Ви можете розглянути можливість використання простої та елегантної теми Береза. У цьому огляді берези ми покажемо вам особливості та чи є ідеальною темою для вашого сайту.


Березовий огляд

Про березу

Береза ​​- чуйна тема WordPress, розроблена Адамом Міллсом.

Це проста, елегантна, приваблива тема, яка зосереджена на створенні ідеального сайту для вашого бізнесу. Це красиво оформлена тема, яка привертає увагу ваших користувачів своїми унікальними особливостями та різними параметрами налаштування. Береза ​​має багато корисних функцій, щоб зробити цю тему ідеальною для вашого бізнесу.

Особливості берези

Береза ​​пропонує широкий спектр спеціальних функцій, які допоможуть вам створити простий та елегантний сайт для вашого бізнесу. Типографія цієї теми красива і чиста, і допоможе вашим читачам більше залучатись до вашого веб-сайту. Береза ​​поставляється з багатьма різними варіантами налаштування для вашої домашньої сторінки, які дозволять виділити її та привернути увагу ваших користувачів.

Ось кілька основних особливостей, які роблять тему берези чудовим вибором для вашого сайту.

Чуйний і Retina Ready

Тема, яка не реагує на реалізацію, може розчарувати користувачів і може призвести до зниження рівня рейтинги пошукових систем тому наявність мобільної чуйної теми дуже важлива. А береза ​​- це мобільний адаптив, тобто ваш веб-сайт буде ідеально оптимізований під кожен браузер, пристрій та розмір екрана. Також береза ​​готова до сітківки, тобто ваші зображення залишатимуться різкими на всіх пристроях.

Вибране відео

Пропоновані відео дуже схожі на зображене зображення, за винятком того, що ви не маєте відео. Відео приверне увагу ваших користувачів, показуючи їм, що пропонує ваш бізнес. Ви можете просто додати код вбудовування YouTube або Vimeo для демонстрації у верхній частині сторінки або на домашній сторінці.

Слайдер Паралакса

Ви можете зачепити очі своїх користувачів красивим повзунком паралакса на домашній сторінці. На повзунці відображаються фонові зображення та шари з ефектом паралакса. Багато популярних веб-сайтів обирають цей ефект, щоб збільшити кількість відвідувачів, і вам теж слід.

Домашня сторінка

На домашній сторінці представлено багато різноманітних корисних варіантів налаштування, які дозволять виділити його для користувачів. Усі розділи домашньої сторінки необов’язкові і їх можна легко включати / вимикати за потреби.

Домашня сторінка з огляду берези

 • Біографія домашньої сторінки: Рекламуйте свою біографію або діліться цікавою інформацією про свою компанію.
 • Віджети нижнього колонтитулу домашньої сторінки: Показуйте унікальну колекцію віджетів нижнього колонтитулу для вашої домашньої сторінки та іншу колекцію для інших сторінок.
 • Відгуки на домашній сторінці: Виділіть найкращі відгуки на слайдері.
 • Популярні повідомлення на домашній сторінці: Виберіть із будь-якої категорії публікацій, щоб показати уривок останньої публікації.
 • Популярні сторінки на домашній сторінці: Виділіть будь-які 3 сторінки вашого веб-сайту.

Короткі коди

Береза ​​поставляється з простим у використанні короткі коди Ви можете легко додати кнопки зі спеціальними повідомленнями, посиланнями та кольорами, не знаючи всіх складних кодів. Шорт-коди надзвичайно поліпшать функціональність та різноманітність вашого вмісту без розчарувань, які виникають із вивченням передових технологій веб-розробки або наймання розробника, щоб зробити кодування за вас. Крім того, ви можете відформатувати текст і зображення в стовпці і відобразити слайд-шоу зі своїми зображеннями.

Настроювання

Береза ​​пропонує необмежену можливість кольорів, щоб ви могли стилізувати будь-який елемент саме таким, яким ви хочете. Коли ви змінюєте кольори, ви можете попередньо переглянути зміни в режимі реального часу на вашому сайті. Крім того, за допомогою Birch ви можете використовувати будь-який шрифт Google для налаштування тексту тіла та заголовка.

Кольори березового огляду

Параметри теми

Ви можете скористатися параметрами теми, щоб розпочати роботу нового веб-сайту за лічені хвилини, а також розпочати налаштування свого сайту лише кількома клацаннями миші.

Документація та супровід

Купівля берези означає, що у вас є доступ до безкоштовної довічної підтримки 24/7. На YouTube також доступні навчальні відео, які допоможуть вам зрозуміти, як ефективно використовувати тему берези.

Тема берези постачається з великою письмовою документацією, яка охоплює кожен аспект теми.

З кожною копією теми берези ви отримуєте безкоштовні оновлення протягом життя, які автоматично завантажуються та встановлюються на ваш сайт.

Береза ​​доступна за разову плату в розмірі 59 доларів. Купуючи березу, ви отримуєте доступ до тонни різних плагінів преміум-класу, які заощадять понад 150 доларів.

Наш бал

Береза ​​- це ідеальна спрощена тема для створення елегантного, мінімалістичного сайту для вашого бізнесу. Завдяки своєму популярному відео, шорт-кодам, повзунку паралакса, різних налаштуваннях налаштування та біографії домашньої сторінки ви можете створити дуже простий та елегантний сайт для вашого бізнесу.

Ми даємо березі 5 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримати березу зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map