Бурхливий

Ви шукаєте тему блогу моди, фотографії чи подорожей для WordPress? Wunderful – це повністю настроювана тема з дивовижними можливостями для вашого блогу чи веб-сайту. У цьому огляді Wunderful ми покажемо його особливості та допоможемо визначити, чи це правильна тема для ваших потреб.


Бурхливий огляд

Про Wunderful

Wunderful – це чудова тема від Mojo Marketplace, одного з найбільших продавців тем WordPress. Налаштування теми настільки проста, що для створення вашого блогу чи веб-сайту потрібно кілька хвилин.

Загальні параметри та інші параметри тематичної панелі легко зрозуміти. Ці параметри врятують вас від редагування будь-якого коду. Wunderful повністю реагує і містить два макети: Сітка і Список.

Ви також можете інтегрувати WooCommerce з цією темою, щоб легко створити інтернет-магазин.

Особливості Wunderful

Від налаштування логотипу до особистого профілю в блозі всі функції доступні в налаштуваннях панелі тем, і їх просто налаштувати. Деякі основні особливості – це липка бічна панель, власна стилізація, віджет профілю та інше.

Давайте детально розглянемо його особливості:

Чуйний і мінімалістичний макет

Wunderful має повністю чуйний та мінімалістичний макет, який автоматично підлаштовується під будь-який розмір екрана. Тема має акуратний дизайн та структуру, щоб красиво орієнтуватися на вміст.

Перегляд для мобільних пристроїв

На мобільному пристрої шрифти збільшуються, тому користувачам не потрібно збільшувати масштаб, щоб читати вміст на вашому веб-сайті. Меню перебуває під прекрасним спадом і полегшує навігацію.

Випадаюче меню

Тема має одне розташування меню: Головне меню. Ви можете просто створити своє меню в WordPress та додати його до Головне меню Wunderful теми.

Липка бічна панель

Це область віджетів у темі, яка дозволяє додавати віджети. Після додавання віджетів у цей розділ ці віджети будуть переміщуватися за допомогою прокрутки.

Липка бічна панель

Ви можете зберігати важливі оголошення, сторінки, публікації чи все, що вам потрібно, у цій липкій зоні бічної панелі.

Параметри нижнього колонтитулу

Як і інші налаштування, параметри нижнього колонтитулу також прості для цієї теми. Він не підтримує довгий хвіст віджетів та інших налаштованих наборів. Нижній колонтитул містить ваш логотип та текст авторського права.

Параметри нижнього колонтитулу

Ви можете видалити логотип, щоб просто його відключити. Якщо ви зацікавлені в написанні коду, то параметри нижнього колонтитулу дозволяють додати користувальницький JavaScript.

Профіль віджет

Віджет профілю бічної панелі – це чудовий простір для відображення вашого профілю в особистому блозі. Ви можете просто скинути Wunderful профіль віджет в будь-якій з двох доступних областей віджетів: Бічна панель і Липка бічна панель.

Профіль віджет

Вам потрібно піти Параметри теми »Віджет профілю у вашому адміністраторі WordPress. Це дозволяє додати новий аватар, ім’я профілю, підзаголовки та опис.

Деталі віджетів профілю

Віджет профілю прекрасно відображається на бічній панелі вашого веб-сайту.

Спеціальний стиль

Спеціальний стиль для теми Wunderful включає наступне:

 • Шрифт тіла: Ви можете просто визначити шрифт тіла із сотень шрифтів. Цей шрифт залишиться однаковим у всьому загальному вмісті веб-сайту. Він також запитує підмножини шрифту з кожним шрифтом.
 • Заголовка тіла

 • Заголовок сімейства шрифтів: Для всіх заголовків вашого сайту ви можете визначити шрифт звідси. Він також має опцію підмножини шрифту. Ви можете переглянути попередній перегляд шрифту нижче цього параметра.
 • Колір акценту: Повний набір кольорів для вибору в цьому варіанті. Цей колір є вашим кольором теми, тому він з’явиться у вашому меню та всіх інших важливих місцях.
 • Колір акцентів

 • Фон: Цей розділ охоплює декілька параметрів, таких як колір фону, розмір, вкладення тощо. Якщо ви завантажуєте зображення для фону, то для нього також є налаштування.
 • Колір фону

Усі ці налаштування матимуть попередній перегляд під кожною опцією, тож ви можете отримати результат своїх виборів, не переходячи на ваш сайт. Інші власні налаштування – це розміри шрифту та користувацький CSS.

Документація та супровід

Тема Wunderful оснащена детальною документацією, яка чітко пояснює, як швидко та легко запустити свій сайт / блог.

Wunderful доступний за разову плату в розмірі 59 доларів за ліцензію одного сайту. Ви також можете придбати 5-сайтову ліцензію або ліцензію розробника. Якщо потрібно, ви також можете включити додатки до своєї покупки, наприклад, встановлення теми WordPress та резервне копіювання сайту WordPress.

Ви можете залишити свої запитання щодо підтримки, увійшовши на ринок Mojo. ThemeDsgn, команда Wunderful вирішує всі запити підтримки своєчасно.

Наш бал

Wunderful – одна з найкращих тем WordPress про моду, фотографії та особисті блоги на ринку Mojo. За допомогою Wunderful ви можете легко запустити і запустити свій сайт. Якщо вам потрібна допомога, ви можете легко знайти рішення, звернувшись до документації.

Інтуїтивно зрозуміла панель параметрів теми полегшує налаштування.

Ми даємо Wunderful 4,6 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зоряна половина 4,6 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Станьте бурхливим зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map