Додатково

Шукаєте тему журналу WordPress? Extra – це чудово оформлена тема журналу, що працює від конструктора перетягування Divi. У цьому додатковому огляді «Елегантні теми» ми покажемо його особливості та допоможемо визначити, чи це правильна тема для ваших потреб.


додатковий скріншот

Про зайве

Extra – одна з найкращих тем журналу WordPress, опублікована елегантними темами. Елегантні теми – це ваш єдиний центр для преміальних тем WordPress та плагінів.

Екстра працює на основі механізму побудови та перетягування Divi. Конструктор Divi допоможе вам легко змінити зовнішній вигляд своїх публікацій та сторінок за допомогою лише декількох клацань миші.

Додатково поставляється з безліччю нових модулів Divi builder, створених спеціально для потреб блогери та Інтернет-публікації.

Особливості Extra

Як і будь-яка інша тема, побудована на базі Divi builder Framework, Extra дозволяє налаштувати будь-який елемент ваших публікацій та сторінок. Поряд із звичайною функцією Divi builder, Extra надає вам новий варіант, відомий як Категорія Builder, так що ви можете легко змінити дизайн своєї домашньої сторінки та інших макетів категорій. Ось деякі його дивовижні особливості.

У комплекті з Divi Builder

За допомогою інтерфейсу перетягування Divi builder ви можете легко створювати красиві публікації та сторінки, керовані історією.

На вашій сторінці WordPress та в редакторі публікацій ви можете додати вміст за допомогою редактора за замовчуванням та налаштувати макет за допомогою свого візуального інтерфейсу для побудови.

додатковий будівельник діві

Нескінченні можливості налаштування макетів

Додаткова тема також поставляється із a Категорія Builder з абсолютно новим набором поштових модулів.

Це допоможе вам налаштувати кожен елемент вашої макети, будь то ваша домашня сторінка чи сторінка категорії, відповідно до ваших потреб.

Домашня сторінка в стилі журналу

У темі Додатково за замовчуванням створюються макети двох категорій. Вони є Категорія за замовчуванням і Домашня сторінка.

Ви можете переглянути ці категорії, перейшовши до Додатково »Категорія Builder. Щоб відредагувати домашню сторінку, просто натисніть кнопку редагування під опцією домашньої сторінки.

макетів категорій

За допомогою конструктора перетягування Divi ви можете додавати будь-які поштові модулі та змінювати зовнішній вигляд домашньої сторінки так, як вам потрібно.

редагувати категорію домашньої сторінки

Слайдер Популярні Повідомлення Слайдер

За допомогою Extra ви можете легко створювати повзунки на домашній сторінці та інші макети сторінок, які виводять вміст із визначеного набору публікацій.

Після додавання обраного модуля публікації до макета вашої категорії ви можете налаштувати настройки та змінити його зовнішній вигляд.

Популярний слайдер повідомлення

За замовчуванням у повзунку відображаються лише популярні публікації. Вам потрібно або позначити певні публікації як рекомендовану публікацію, або вимкнути опцію пропонованої публікації та вибрати конкретну категорію публікацій, яку потрібно показувати в слайдері.

3 Меню навігації

Тема підтримує 3 навігаційних меню: Основне, Вторинне та Меню нижнього колонтитулу. Ви можете створити різні меню та вибрати меню, яке відображатиметься в кожному місці.

Додатково також постачається набір спеціальних мега-меню, які відображають останні або улюблені публікації безпосередньо у спадному меню.

Додаткові налаштування

Окрім налаштування теми теми WordPress за замовчуванням, Extra підтримує два різні варіанти налаштування: Тема “Настроювач” і Модуль налаштування.

Використовуючи ці налаштування, ви можете змінити зовнішній вигляд свого сайту, переглянувши попередній попередній перегляд.

Додатковий також дає вам Рольовий редактор опція, де можна обмежити параметри інтерфейсу програми Divi builder для різних ролей користувача WordPress.

Спеціальні віджети

Додаткова тема поставляється з такими спеціальними віджетами:

 • Оголошення
 • Автори
 • Вхід
 • недавні коментарі
 • Останні повідомлення
 • Останні огляди
 • Останні твіти
 • Останні відео
 • Послідовники соціальної мережі

Вбудовані параметри огляду

Ви можете попросити своїх читачів переглянути ваші публікації, використовуючи простий зірковий рейтинг. Це може бути чудовою особливістю, якщо ви хочете створити сайт з оглядом на ніші або додати на свій сайт вітрину електронної комерції, щоб користувачі могли додавати відгуки до списків ваших товарів..

переглянути публікації

Тема також дає можливість сортувати ваші публікації чи продукти на основі рейтингів користувачів.

Додайте проекти з легкістю

Окрім стандартних дописів та сторінок блогу, ви можете знайти новий спеціальний тип публікації, відомий як Проекти. Ви можете знайти Проекти вкладку на інформаційній панелі WordPress.

Спеціальний тип публікації Проекти може стати чудовою особливістю, якщо ви хочете продемонструвати своє портфоліо на своєму сайті. Крім того, ви можете використовувати тип публікації, щоб перелічити свої продукти, якщо ви інтегруєте сторінку електронної комерції з сайтом.

Документація та супровід

Тема Extra має велику документацію, яка направляє вас на встановлення та налаштування теми. Завдяки прекрасним знімкам екрана та відео, це дає детальне пояснення різних особливостей теми Extra.

Щоб завантажити тему Extra, вам потрібно буде приєднатися до клубу Elegant Themes. Їх особистий план починається від 69 доларів на рік. Після приєднання ви отримаєте повний доступ до всіх тем.

Щоб отримати преміальну підтримку, ви можете скористатися форумами підтримки Elegant Themes. Елегантні теми добре відомі якістю та швидкістю їх підтримки.

Наш бал

Елегантна тематика додаткової теми найкраще підходить для тих, хто хоче зробити багато налаштувань для своїх тем блогу, не наймаючи розробника WordPress..

Його конструктор перетягування дозволяє легко створювати сторінки будь-якого типу. Крім того, ви можете використовувати конструктор перетягування для роботи над вашими категоріями з новим набором модулів.

Єдиним недоліком є ​​те, що кожен модуль, який ви створюєте за допомогою конструктора Divi, створить короткий код на вашій сторінці. Якщо ви вирішите перейти на нову тему від Divi, вам, мабуть, доведеться витратити значну кількість часу, щоб позбутися цих шорт-кодів зі своєї сторінки.

Ми даємо додаткові 5 з 5 зірок. Ось розбиття наших результатів.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте додатково зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map