Довіреність

Ви хочете багатоцільову тему WordPress для свого сайту? Credence – це красиво розроблена та потужна тема, що має безліч дивовижних особливостей. У цьому огляді Credence ми покажемо його особливості та допоможемо визначити, чи це правильна тема для ваших потреб.


Огляд довіри

Про довіру

Credence – чуйна тема WordPress від Mojo Marketplace, відомого інтернет-магазину багатоцільових та потужних тем.

Ця тема має кольоровий, яскравий та чуйний макет. Це найкраще для підприємств, технологічних компаній, інтернет-магазинів тощо. Необмежена кількість кольорів, конструктор тем, підтримка сітки та налаштування робить Credence чудовою темою.

Особливості довіри

Теми на ринку Mojo завантажені дивовижними функціями та розробниками. Крім того, Credence пропонує найкращі варіанти для розробки вашого веб-сайту, не потрапляючи в код.

Credence має безліч функцій, таких як соціальні іконки, спеціальні віджети теми, області віджетів, сторінки портфоліо, шаблони сторінок, повзунки, стилізація сітки, області віджетів нижнього колонтитула, будівельники тощо.

Давайте детально розглянемо його особливості:

Чуйний та готовий до дизайну Retina дизайн

Акредитив є повністю чуйна тема за допомогою простого та інтуїтивного дизайну, які сподобаються вашим відвідувачам. У ньому є різні стилі, які гарантують, що жоден сайт, що використовує цю тему, не може виглядати схожим.

Підтримка дизайну та підтримка зображень для сітківки полегшує мобільним користувачам читання вмісту та перегляду зображень без збільшення або непотрібного прокручування.

Параметри стилізації

Основні параметри стилю в темі – це такі як фонові параметри, фонове зображення, кольори шрифту тіла та кольори посилань.

Параметри стилізації

Ці налаштування прості для редагування та зміни в будь-який час, коли вам потрібно надати новий вигляд веб-сайту.

Шрифти пробийте

Тема довіри має спеціальний тип публікації для Шрифти пробийте що дозволяє легко додавати шрифти Google для використання на вашому веб-сайті.

Шрифти пробийте

Надано інструкцію скопіювати сімейство шрифтів, яку потрібно додати до свого адміністратора WordPress.

Меню заголовків та бічних елементів

Налаштування заголовків та бічних меню паралельні один одному. Ви можете просто вибрати положення меню в першому погляді цих параметрів.

Меню заголовка

У цій темі заголовок має кілька розділів. Це дозволяє ввімкнути / вимкнути кожен розділ, щоб ви могли відобразити гарний заголовок на своєму сайті.

Налаштування заголовка

Від тексту заголовка до місця розташування, положення логотипу, стилізації, фону заголовка, області слайдера, віджетів заголовка та багатьох інших параметрів доступні в цих налаштуваннях.

Розташування меню

Ця тема пропонує вам різноманітні місця розташування меню, щоб додати просту навігацію для користувачів. Існує понад 5 позицій, щоб розмістити своє меню на диво.

Розташування меню

Ви можете створити окремі меню для кожного місця. Побудовані важливі місця – це навігаційне меню, допоміжне меню навігації, головне бічне меню та меню нижнього колонтитулу.

Повзунки

Тема Credence містить набір рекомендованих плагінів для кожного розділу веб-сайту. Він містить і повзунок зображення. Ви можете додати верхній слайдер у будь-який обраний вами стиль теми Credence.

Slider Images

Ми рекомендуємо вам використовувати Солівок плагін-слайдер, щоб додати повзунки для зображень на вашому веб-сайті. Оскільки Credence є багатоцільовим веб-сайтом, слайдер Soliloquy буде працювати з ним дивовижно.

Цей плагін-слайдер оснащений усіма такими функціями, як додавання слайдера на домашню сторінку, заголовок, колонтитул, бічну панель тощо. Ви також можете створювати слайдери з Instagram та інших джерел.

Спеціальні шаблони сторінок

Більшість веб-сайтів WordPress мають вбудовані шаблони сторінок для розробки сайту відповідно до потреб бізнесу. Credence має власний набір шаблонів сторінок.

Шаблон сторінки

Це дозволяє створювати сторінки блогу, сторінки портфоліо, порожні сторінки та інше. Нижче до Атрибути сторінки налаштувань, ви можете керувати макетом теми, змінюючи параметри теми для сторінки.

Розміщення теми Тема

Ви можете змінити віджет тематичної сторінки, тінь, меню тощо, щоб додати користувацькі налаштування сторінки для кожної сторінки.

Записи портфоліо

Тема має спеціальний тип публікації для Записи портфоліо які дозволяють додати ваш веб-сайт роботи на веб-сайті.

Записи портфоліо

Ці записи в портфоліо можуть відображатися в різних стилях, щоб максимально використовувати його.

Перегляд портфоліо

Це один із прикладів того, як ваше портфоліо з’явиться на вашому сайті з темою Credence.

Розділ колонтитулу

У загальних налаштуваннях теми ви можете знайти параметри нижнього колонтитулу. Широкі налаштування нижнього колонтитулу дозволяють увімкнути / вимкнути область віджетів нижнього колонтитула, встановити кількість стовпців, стиль фонового зображення віджетів та багато іншого.

Розділ колонтитулу

Ви також можете ввімкнути / вимкнути нижній колонтитул, стиль нижнього колонтитулу, додати текст нижнього колонтитула, вирівнювання тексту тощо.

Налаштування нижнього колонтитулу

Ці налаштування корисні для створення нижнього колонтитулу ваших потреб.

Документація та супровід

Тема Credence містить детальну документацію, яка чітко пояснює, як швидко та легко запустити свій веб-сайт / блог. Розказані відео уроки, автоматичні оновлення та форуми підтримки допомагають вирішити будь-який запит.

Credence доступний за одноразову плату в розмірі 59 доларів за ліцензію одного сайту. Ви також можете придбати 5-сайтову ліцензію або ліцензію розробника. Якщо потрібно, ви також можете включити додатки до своєї покупки, наприклад, встановлення теми WordPress та резервне копіювання сайту WordPress.

Ви можете залишити свої запитання щодо підтримки, увійшовши на ринок Mojo. SH-Themes, команда, що стоїть за Solstice, своєчасно вирішує всі запити підтримки. Однак ви можете також надіслати їх електронною поштою для будь-яких питань.

Наш бал

Credence – багатоцільова тема WordPress від Mojo Marketplace для вашого особистого блогу, малого чи великого бізнесу, контенту, бізнес-магазинів в Інтернеті та багато іншого. Завдяки Credence ви можете легко запустити і запустити свій сайт. Якщо вам потрібна допомога, ви можете легко знайти рішення, звернувшись до документації.

Дизайн теми та панель параметрів полегшує налаштування.

Ми надаємо Credence 5 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 0,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте довіру зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me