Егей

Ви шукаєте найкращу багатоцільову тему WordPress для свого бізнес-сайту? Компанія Aegaeus має свіжий та сучасний дизайн із великою кількістю чудових функцій, які зроблять ваш веб-сайт найкращим серед інших. У нашому огляді Aegaeus, ми покажемо вам свої особливості і допоможемо вам вирішити, чи є це кращий WordPress тема для вашого сайту чи ні.


Огляд Егей

Про Егей

Aegaeus – це кінцева багатоцільова тема, яка зосереджена на створенні сайту для вашого бізнесу. Це елегантна та сучасна розроблена тема, яка привертає увагу своїх користувачів своїми різними особливостями та форматами публікацій у блозі. Aegaeus пропонує безліч корисних функцій, щоб зробити цю тему ідеальною для вашого сайту.

Особливості Егей

Aegaeus є чуйним багатоцільовий WordPress тема, яка поставляється з 3 преміум плагінів: Live Chat Plugin, революції і Layer повзунки. Aegaeus реалізується за допомогою генератора SHORTCODE, який робить управління шорткоди неймовірно легко.

Ось деякі ключові особливості, які роблять Aegaeus тема великий вибір для вашого сайту.

Шорткоди

З Егей великою колекцією короткі коди у своєму генераторі шорткодів ви можете спроектувати та впорядкувати свої публікації простіше. За допомогою шорткодів ви можете створювати красиві та складні макети, не знаючи всіх складних кодів. Крім того, шорткоди буде надзвичайно поліпшити функціональність і різноманітність контенту без розчарування, яке приходить з вивченням передових технологій веб-розробки або наймати когось ще, щоб зробити кодування для вас.

Короткі коди огляду Егей

Шаблони сторінок

Шаблони сторінок Aegaeus полегшують створення сайтів, надаючи вам доступ до стилів та функцій за замовчуванням. Кожен шаблон може бути застосований до окремої сторінки, перетворюючи, як вона виглядає і функцію для створення додаткових і унікальних форм змісту. Використання шаблонів Aegaeue сторінок, ви можете легко створювати галереї, контактні сторінки, сайтмепи, канали блог і багато інших.

Формати публікацій щоденника

Компанія Aegaeus пропонує декілька форматів публікацій блогу для створення вашого сайту, включаючи:

 • За замовчуванням (необов’язкове зображення)
 • Slider – Галерея
 • Відео
 • в сторону
 • посилання

Мобільний чуйний

Ця тема чутлива для мобільних пристроїв, тобто ваш веб-сайт буде ідеально оптимізований для кожного веб-переглядача, пристрою та розміру екрана. Тема, що реагує на мобільний телефон, є важливою, оскільки невідповідна тема може розчарувати користувачів та знизити рейтинг пошукових систем.

Егей Огляд Мобільний чуйний

SEO готовий

SEO є дуже важливою частиною створення вашого сайту, і Егей оптимізується за допомогою нього. Ви можете використовувати свої налаштування WordPress для SEO. Ви можете налаштувати мета-значення вашого веб-сайту для всіх публікацій та сторінок одночасно або ви можете налаштувати ці значення для кожної публікації чи сторінки окремо. Це робить Егей настільки потужним. Aegaeus також на 100% сумісний з різними плагінами SEO, на зразок від Yoast.

Настроювання

Aegaeus оснащений необмеженими кольорами, включаючи безліч настроюваних деталей, ви можете бути впевнені, що ваш бізнес-сайт висувається Усі стилі мають лише CSS3, завдяки чому вони завантажуються надшвидко. Також ви можете налаштувати фонові зображення на свій смак.

Налаштування огляду Aegaeus

Інформаційний бюлетень MailChimp готовий

Aegaeus постачається разом із штрихкодом та віджетом для реєстрації в MailChimp. Вони перетворюють форму реєстрації Mailchimp за замовчуванням у стильну та привабливу сторінку. MailChimp допоможе вам розширити список вашої електронної пошти.

Плагін прямого чату

Aegaeus включає в себе плагін Super Live Chat Premium. Цей плагін дозволяє вам зв’язатися зі своїми відвідувачами зі стилем. Плагін легко налаштувати, і ви можете ним користуватися, як тільки встановите цю тему.

Переклад готовий

Егей – це багатомовна тема, її можна перекласти на будь-яку бажану вам мову. Перекладіть свій веб-сайт на обрану вами мову та комфорту за допомогою цієї чудової функції. Він уже перекладений англійською, французькою та голландською мовами.

Слайди преміум класу

Aegaeus оснащений трьома різними преміум-плагінами: слайдер шару, повзунок Revolution та повзунок Flex. Плагіни реагують на 100% і дозволяють створювати приголомшливі, привабливі слайди, щоб показати свій вміст.

Слайдер огляду Aegaeus

Документація та супровід

Тема Егей поставляється з великою письмовою документацією, яка охоплює кожен аспект теми. Відеоуроки також доступні на каналі YouTube.

Aegaeus доступна для одноразової плати в розмірі $ 49 в. При покупці Aegaeus, ви отримуєте доступ до тонни різних преміальних плагінів, які заощадять вам більше $ 50.

З кожною копією теми Aegaeus ви отримуєте безкоштовні оновлення протягом усього життя, які автоматично завантажуються та встановлюються.

Aegaeus також поставляється з премією підтримки безкоштовно довічної, яка доступна для вас 24/7. Ви можете переглядати тисячі відповідей на тему або навіть можете задати своє.

Наш бал

Aegaeus – це чиста і сучасна тема, яка виділяється своїми унікальними особливостями для вашого бізнес-сайту. З його блог поштових форматів, короткі номери, преміум повзунки, різні настройки настройки і шаблони сторінок ви можете створити дуже свіжий і сучасний сайт для вашого бізнесу.

Ми даємо Егей 5 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримати Aegaeus зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map