Юпітер

Юпітер – це багатоцільова тема WordPress, яка підходить для всіх типів веб-сайтів. У цьому огляді теми Юпітера ми розглянемо його особливості та побачимо, наскільки він підходить для користувачів.


Попередній перегляд теми Юпітера

Про тему Юпітера WordPress

Тема Jupiter WordPress доступна на ринку Themeforest. Його створюють artbees, незалежне цифрове агентство, що спеціалізується на передових темах WordPress. Заснована в 2008 році, компанія випустила три теми WordPress та 21 предмет графічного дизайну.

Юпітер – найпопулярніша тема WordPress. Його придбали понад 24 000 клієнтів. Це було показано пунктом тижня на Themeforest. Компанія Artbees поки продала товари на ринку Envato на суму понад 1 мільйон доларів, що робить їх елітним автором.

Ми помічаємо, відстежуємо та знову створюємо найкращі цифрові враження в Інтернеті. Ми любимо та розробляємо дизайнерські рішення високого класу, досконалий інтерфейс користувача та безпроблемний досвід роботи для широкого кола користувачів.

-artbees команда

Особливості теми Юпітера

Юпітер – це багатоцільова тема, що означає, що він добре підходить для використання на будь-якому веб-сайті, що працює на WordPress. Він оснащений широким спектром функцій, щоб забезпечити гнучкість і легкість, яку користувачі хочуть бачити з преміум теми WordPress. Давайте розглянемо деякі основні особливості теми Юпітера.

Я використовую тему Artbees Jupiter WordPress для двох проектів. Його легко використовувати навіть як початківця WordPress.
Він має безліч особливостей і можливостей налаштування. Дизайн виглядає гладким і сучасним і надає більшої унікальності. Я не планую переходити до будь-якого іншого рішення.

-Олівер Саутер

Десятки спеціальних шаблонів

Тема Юпітера поставляється з гнучкістю десятків попередньо встановлених і готових до використання шаблонів. Ці шаблони подаються під 6 основних категорій: бізнес, творчість, освіта, їжа, здоров’я, особистість та магазин.

Шаблони Юпітера

Користувачі можуть просто вибрати шаблон із тієї категорії, яка наближається до їх веб-сайту, а потім застосувати цей шаблон лише кількома клацаннями миші. Кожен із цих шаблонів відрізняється абсолютно новим дизайном та компонуванням, що надає користувачам широкий вибір варіантів дизайну та зовнішнього вигляду свого сайту..

Перетягніть і перетягніть сторінку

Тема Юпітера поставляється із вбудованим конструктором перетягування. Просто виберіть елементи та перетягніть їх на полотні та опустіть їх куди завгодно. Це надає користувачам величезну силу для створення власних макетів для своїх сторінок. Це також робить налаштування більш легким та надзвичайно гнучким. Юпітер поставляється з найновішим Visual Composer, який є одним з найкращих конструкторів перетягування сторінок WordPress на ринку.

Панель адміністратора – створена для людей

Більшість преміальних тем WordPress з великою кількістю функцій. Керування цими функціями з панелі адміністратора стає дуже складним для нових користувачів. Юпітер оснащений інтуїтивно зрозумілою та простою у використанні адміністративною панеллю, створеною для людей. Це дозволяє легко додавати вміст на ваш сайт і налаштовувати кожен аспект, не бореться зі складною панеллю параметрів.

Конструктор сторінки перетягування Юпітера

Інтернет-магазин зроблено легко

Тема Юпітера повністю сумісна з WooCommerce, найпопулярнішою у світі платформою електронної комерції для веб-сайтів WordPress. Юпітер готовий використовувати шаблони, які ви можете використовувати для свого магазину. Це дозволяє використовувати приголомшливо красиві конструкції для вашого інтернет-магазину. На вихідному, Юпітер полегшує додавання петель продуктів, додавання предметів та генерування продажів.

Управління портфелем

Jupiter поставляється з нестандартною підтримкою для типу вмісту портфоліо. Ви можете використовувати один з неймовірно красивих шаблонів портфоліо для дизайну та верстки, а потім налаштувати його під свої потреби. Що стосується адміністратора, Jupiter дозволяє легко додавати та керувати елементами портфоліо зі своєї адміністративної панелі WordPress. Тема також включає три різні стилі портфоліо, які ви можете використовувати.

100+ коротких кодів

Швидкі коди забезпечують простіший спосіб додавання елементів на ваш сайт WordPress. Більшість тем WordPress з десятками шорт-кодів, але Юпітер переносить її на новий рівень із 100+ короткими кодами, які ви можете використовувати прямо з поля. Більшість шорткодів є гнучкими з власними параметрами налаштування, до яких можна отримати доступ з генератора коротких кодів.

Редактори заголовків та фонів

Заголовки та фони роблять будь-який сайт цікавим і красивим. Jupiter дозволяє налаштувати заголовки за допомогою інноваційного налаштування заголовків. Він також дозволяє використовувати фонові зображення на повноекранному екрані та необмежену кількість кольорів.

Щойно придбав його на примху. Заголовка дійсно налаштовується SUPER. Висота та все в рамках теми, не торкаючись додавання до CSS.

-AndyHoodified, користувач Themeforest

Різні функції

Як інноваційна сучасна тема WordPress, Юпітер пропонує нескінченні можливості стати реальністю. Є ще багато функцій, які можна використовувати в цій чудовій темі.

 • 7 Стилі блогу
 • 14 користувацьких віджетів
 • 10 Спеціальні типи публікацій
 • 1600+ піктограм
 • Інтеграція Adobe Typekit
 • Показ слайдів на повній сторінці
 • Переклад готовий із підтримкою RTL
 • WPML сумісний
 • Повністю мобільний адаптивний

Документація та супровід

Незалежно від того, що ви початківець користувач WordPress або досвідчений експерт, всім потрібна допомога час від часу. Ось чому так важливо придбати тему, яка постачається з обширною документацією та варіантами підтримки. Юпітер має доступ до сайту документації зі 100+ статтями. Документація допомагає пояснити кожну особливість теми в легкій для розуміння покроковій інструкції.

Юпітер також має бібліотеку відео-уроків з більш ніж 20 навчальних посібників, які допоможуть вам розпочати роботу. Як ліцензований користувач, ви також отримаєте доступ до преміального форуму підтримки теми, де ви можете отримати допомогу розробників.

Наш бал

Юпітер – дуже красива і налаштована тема WordPress. Він оснащений вичерпним набором функцій та прекрасно оформленим інтерфейсом користувача, що робить його чудовим вибором. Ми даємо це 4 з 5 зірок.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Отримайте Юпітер зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map