Німва

Ви хочете багатоцільову тему для вашого бізнес-сайту? Nimva – це повністю чуйна тема WordPress, яка дозволяє додавати інтернет-магазин на свій сайт. У нашому огляді Nimva ми покажемо вам особливості теми та допоможемо вам вирішити, чи найкраща тема WordPress для вашого сайту.


Огляд Nimva

Про Німву

Nimva – це чиста, сучасна і багатоцільова тема, на якій зосереджена увага створення блогу WordPress, бізнес-сайт або будь-який інший тип веб-сайту. Це красиво оформлена тема, яка привертає увагу ваших користувачів своїми унікальними особливостями та різними макетами. Nimva пропонує безліч корисних функцій, щоб зробити цю тему ідеальною для вашого сайту.

Особливості Nimva

Nimva – чуйна багатоцільова тема WordPress, яка пропонує безліч чудових функцій для створення ідеального сайту. Ця тема завантажена з декількох варіантів тем, що робить її легко легко налаштувати будь-хто, не знаючи жодного кодування..

Ось кілька основних функцій, які роблять тему Nimva чудовим вибором для вашого сайту.

Розширені параметри теми

З інтерфейсом розширених параметрів теми теми Nimva у вас є 20 розділів, які дозволять вам змінити дизайн теми та функціональність до найдрібніших деталей. Ви можете скористатися параметрами теми, щоб розпочати роботу нового веб-сайту за лічені хвилини, а також розпочати налаштування свого сайту лише кількома клацаннями миші.

Настроювання

Однією з найбільших переваг використання Nimva є те, що він дає вам можливість налаштувати палітру кольорів відповідно до ваших уподобань. Окрім фону та основних кольорів шрифту, ви також можете налаштувати кольори повзунка та тіні, панелі прогресу тощо. Щоб налаштувати кольори, перейдіть до Параметри теми Nimva »Колірна схема.

Огляд Nimva - Колір

Якщо ви не хочете використовувати спеціальні параметри кольорів, ви можете вибрати одну з кольорових схем за замовчуванням. Цей варіант стане в нагоді, якщо ви не надто впевнені у своєму кольоровому розумінні. Щоб налаштувати кольорові схеми, ви можете перейти до Параметри теми Nimva »Колірна схема.

Nimva включає декілька простих у використанні параметрів налаштування шрифту в параметрах теми Nimva. Ви можете вибрати десятки різних варіантів та кольорів шрифту. Ви також можете самостійно коригувати стилі шрифту тіла та заголовка.

Повзунок шару

Nimva оснащений плагінними плагінами: Layer Slider. Плагін реагує на 100% і дозволяє створювати приголомшливі, привабливі слайди, щоб показати свій вміст. Ви можете легко призначити будь-який створений вами слайдер публікаціям, сторінкам або позиціям портфоліо лише декількома клацаннями миші.

Чуйний і Retina Ready

Тема, яка не реагує на реалізацію, може розчарувати користувачів і може призвести до зниження рівня рейтинги пошукових систем тому наявність мобільної чуйної теми дуже важлива. І Nimva – мобільний адаптивний, тобто ваш веб-сайт буде ідеально оптимізований для кожного веб-переглядача, пристрою та розміру екрана. Також Nimva готовий до Retina, тобто ваші зображення залишатимуться різкими на всіх пристроях.

WooCommerce

Якщо ви хочете почати продавати товари на своєму сайті, Nimva сумісний з WooCommerce.

Тема, готова до WooCommerce, означає, що магазин буде виглядати добре, без того, щоб користувачеві потрібно було стилізувати його з CSS. Він надає вам такі функції, як продаж і крос-продаж, без зайвих клопотів. Це також зручно для мобільних пристроїв, тому вам не потрібно турбуватися про створення різних версій для різних пристроїв.

Все, що вам потрібно зробити – це встановити безкоштовний плагін WooCommerce, який постачається разом з вашою покупкою, і ви готові розпочати продаж своїх продуктів і заробляти гроші в Інтернеті.

Переклад готовий

Nimva – це багатомовна тема, її можна перекласти на будь-яку бажану вам мову. Перекладіть свій веб-сайт на обрану вами мову та комфорту за допомогою цієї чудової функції.

Перетягніть і перетягніть сторінку

Не потрібно ніяких навичок кодування, коли мова йде про тему Nimva. Використовуйте потужний Visual Composer для створення дивовижних сторінок для свого сайту, перетягуючи елементи, які ви хочете використовувати в композиторі.

Огляд Nimva - Build and Drop Builder

Фон

Покращіть дизайн свого веб-сайту за допомогою фонів Parallax. Додавання фонів паралакса до будь-якої сторінки, публікації чи портфоліо вразить відвідувачів.

Крім того, за допомогою Відео фонів ви можете додати стиль своєму сайту. Ви можете додавати фонові відео безпосередньо з YouTube для всього сайту або лише однієї сторінки чи публікації.

Документація та супровід

Покупка Nimva означає, що ви маєте доступ до безкоштовної довічної підтримки 24/7. На YouTube також доступні навчальні відео, які допоможуть вам зрозуміти, як ефективно використовувати тему Nimva.

Тема Nimva постачається з великою письмовою документацією, яка охоплює кожен аспект теми.

З кожною копією теми Nimva ви отримуєте безкоштовні оновлення протягом усього життя, які автоматично завантажуються та встановлюються на ваш сайт.

Nimva доступна за разову плату в розмірі 59 доларів. Купуючи Nimva, ви отримуєте доступ до тонни різних плагінів преміум-класу, які заощадять понад 150 доларів.

Наш бал

Nimva – це чиста, сучасна, багатоцільова тема, яка ідеально підходить для ділових веб-сайтів, веб-сайтів магазинів та користувачів, які хочуть продемонструвати свою роботу на акуратному портфоліо. Тема також поставляється з інструментом перетягування, який дозволяє легко створювати власну компоновку, так що ви можете створювати будь-які типи макетів, не наймаючи розробника. Просте налаштування теми дозволить вам швидко і швидко запустити свій сайт без зайвих проблем. Ви напевно виділитеся з натовпу, і це вас не розчарує.

Ми даємо Німві 5 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте Nimva зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me