Огляд рамкової теми генезису: плюси і мінуси (2020)

Цікаво, чи є темою “Генеза” те, що ви повинні мати?


Genesis – це провідна тематична рамка від StudioPress, одного з найбільш провідних тематичних центрів WordPress у світі. Genesis прекрасно працює самостійно, але якщо ви хочете творити чудеса за допомогою Genesis, ви повинні використовувати це з дочірньою темою на своєму веб-сайті.

Плутати? Не хвилюйся.

У цій статті ми покажемо вам все, що вам потрібно знати про рамки генезису, і якщо це найкраща тема WordPress для вашого сайту.

Про тему “Генезис”

Генезис рамки

Генезис – одна з найкращих тематичних рамок WordPress. Він спочатку був випущений темою StudioPress – тематичним центром, керованим CopyBlogger Media.

У 2018 році StudioPress придбав WP Engine, відомий керуючий постачальник послуг WordPress.

Тема WordPress – це централізоване місце, де розміщуються всі основні функції теми. Зверху на рамку ви можете встановити дочірню тему, щоб додати користувальницький стиль на свій веб-сайт, в той час як усі основні функції вашої основи залишаються недоторканими.

Незважаючи на те, що рамка працює ідеально самостійно поза коробкою, вона найкраще працює, коли вона використовується поряд із дочірньою темою.

Оскільки основні функціональні можливості розміщуються в рамках, коли функція застаріла або помилка виправлена ​​у вашій рамці, ви можете легко висунути оновлення з вашою рамкою, не турбуючись про втрату налаштування в дочірній темі.

Хто повинен використовувати тему рамок генезису та чому?

В ідеалі рамки теми Genesis – це чудовий варіант для тих, хто захотів запустити веб-сайт.

Новачки WordPress: Однією з поширених рис початківців WordPress є те, що вони часто змінюють зовнішній вигляд свого сайту, постійно переключаючись на різні теми. Це також означає, що при переході на нову тему функції вашого веб-сайту можуть також зникати або змінюватися.

Завдяки системі Genesis ви можете бути впевнені, що ваші основні функції залишаються недоторканими навіть під час оновлення існуючої дочірньої теми або переходу на нову.

Розробники: Ви можете побудувати свій клієнтський сайт поверх Genesis. Це може різко скоротити час вашої розробки та полегшити роботу в довгостроковій перспективі.

StudioPress також пропонує близько 35 дитячих тем Genesis. Оскільки Genesis – це добре відома рамка, кілька сторонніх розробників також випускають дочірні теми Genesis.

Що це пропонує? Особливості вбудованих каркасів Genesis

Давайте подивимося на кілька вбудованих функцій, що постачаються разом із Genesis.

 • Налаштування теми одним клацанням миші: Встановіть демонстраційний вміст та дизайн лише в один клік.
 • Настроювач тем: Усі функції теми додаються за допомогою програми налаштування тем WordPress, тому ви можете їх попередньо переглянути в режимі реального часу.
 • Спеціальні шаблони сторінок: Ви отримаєте цілий ряд заздалегідь створених шаблонів для різних сторінок, таких як сторінка блогу, домашня сторінка, архіви тощо.
 • Настроюваний заголовок: Настроюваний заголовок підтримує логотип вашого бізнесу, який може бути зображенням або текстом.
 • Готовий віджет: Теми для дітей, що перебувають у ґенезі, часто мають багато областей, готових віджетів. Це означає, що ви можете додавати вміст, налаштований на замовлення, на свою домашню сторінку та інші області вашого веб-сайту за допомогою віджетів WordPress.
 • До 3 варіантів компонування стовпців: Він підтримує різні макети до 3 стовпців.

і багато іншого.

Огляд рамкової тематики генезису: плюси і мінуси

Давайте розглянемо кілька переваг використання тематичної рамки Буття.

1. SEO-дружній

Генезис SEO дружній

Genesis оснащений набором вбудованих опцій SEO, які дозволяють додавати заголовок, метаопис до ваших дописів, сторінок тощо. Це означає, що ви можете керувати базовим SEO навіть без спеціального плагіна SEO. Але якщо ви все-таки хочете використовувати плагін SEO, як плагін Yoast, щоб додати розмітку схеми, Genesis автоматично відключить його опцію SEO і дозволить плагіну перейняти.

2. Топ-підтримка

Тема Framework Genesis пропонує найвищу підтримку для всіх своїх користувачів. Тож якщо вам коли-небудь потрібна допомога, легко знайти рішення, звернувшись до їхньої служби підтримки експертів.

3. Завжди оновлюється

Команда StudioPress постійно працює над дотриманням найновіших стандартів WordPress, тому ви можете бути впевнені, що ваша тема є першокласною. Ви також можете ввімкнути автоматичні оновлення, якщо хочете.

4. Налаштування макета

макет генезису

Завдяки потужним налаштуванням компонування легко додати налаштування за допомогою програми налаштування WordPress навіть за допомогою базового CSS.

Обмеження рамок генезису

Без сумніву, Genesis є найкращою темою для WordPress. Але це не означає, що це найкращий вибір для всіх.

Наприклад, як і будь-який фреймворк, Genesis також постачає деякі вбудовані параметри, які, можливо, вам не знадобляться, наприклад, WordPress SEO. Якщо ви скоріше використовуєте плагін SEO, вам не потрібні вбудовані функції SEO.

Що стосується зручності використання, Genesis дотримується стандартів WordPress. Однак, як користувач WordPress, є ще незначна крива навчання, яку потрібно вирішити для додавання функціональних можливостей. Плюс, як і будь-який фреймворк, щоб використовувати всю потужність рамки, ви повинні ознайомитись із специфічним для рамки лінгвом.

Рамкове ціноутворення на тему генезису

Ціна генезису

StudioPress пропонує 3 різні цінові плани на придбання Genesis та інших дитячих тем.

Рамковий пакет Genesis: Це доступно за одноразову плату в розмірі 59,95 дол. Ви можете використовувати тему на необмежених веб-сайтах, ви отримаєте необмежені оновлення та підтримку преміум класу протягом року.

Членство в Pro Plus: Цей план доступний за ціною $ 499,95. Цей план пропонує вам пакет Genesis Framework та всі теми StudioPress.

БЕЗКОШТОВНО: Так, ви можете отримати рамки Genesis та всі теми StudioPress безкоштовно. Дізнайтеся, як скористатися цим нижче.

Як скористатись Темою рамок генезису + ВСІ 35+ дітей для дітей безкоштовно

StudioPress, творець теми Genesis Theme Framework, був придбаний WP Engine однією з популярних керуючих компаній WordPress в 2018 році. З моменту придбання WP Engine пропонує безкоштовний доступ до всіх тем StudioPress та Genesis Framework усім своїм користувачам, які підписалися на свої плани хостингу.

Це означає, що, підписавшись на будь-який з планів розміщення WP Engine, ви можете безкоштовно мати Genesis Framework.

Докладніше про WP Engine тут.

Отримайте безкоштовно всі теми 35+ із WP Engine »

Огляд рамкової тематики генезису: наш вирок щодо використання його для вашого сайту

Після нашого огляду теми Genesis, ми вважаємо, що це найкраща тематична рамка, доступна на ринку. Незалежно від того, ви новачок чи досвідчений фахівець, ви вважаєте це корисним.

Спочатку ви можете використовувати його та бути впевненим, що ваші функції теми залишаються недоторканими незалежно від того, яку дочірню тему ви використовуєте … за умови, що ваша дочірня тема не перекриває основні функції.

Якщо ви розробник, ви можете легко створити розширений веб-сайт на версії Genesis завдяки доступним гачкам і фільтрам.

Однак Рамка генезису може бути не найкращим вибором для вас, якщо ви швидше вирішили створити веб-сайт, як конструктор перетягувань. Тоді ви можете розглянути Divi Builder. Ви можете переглянути наш огляд Divi тут.

Ми сподіваємось, що цей огляд теми генезису допоможе вам визначити, чи це найкращий вибір для ваших потреб. Ви також можете ознайомитися з нашою статтею про те, як скористатися Рамою генезису & всі теми StudioPress БЕЗКОШТОВНО.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте StudioPress Genesis зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map