Огляд Shoptimizer – Тема №1, оптимізована WooCommerce

Шукаєте ідеальну тему WordPress для вашого магазину WooCommerce? Shoptimizer – одна з найкращих існуючих тем, оптимізованих WooCommerce, для швидкості та конверсій.


У нашому огляді Shoptimizer ми поставили свої обіцянки на тест, тож ви зможете визначити, чи найкраща тема WordPress для вашого магазину WooCommerce.

Про Shoptimizer

робочий стіл покупця

Shoptimizer – це продукт CommerceGurus, провідної тематичної компанії WordPress, орієнтованої на створення тем, оптимізованих WooCommerce. Вони добре відомі тим, що створюють прості в управлінні та інтуїтивні теми WordPress для веб-сайтів електронної комерції.

Маючи понад 10 000 клієнтів, CommerceGurus є одним з найкращих постачальників тематичних програм WooCommerce на ринку ThemeForest.

Поки CommerceGurus перерахував 13 тем WordPress у програмі ThemeForest. Однак тема Shoptimizer продається виключно на їхньому веб-сайті.

Початок роботи з Shoptimizer

На відміну від більшості преміальних тем WooCommerce, Shoptimizer не роздуває ваш WordPress інтерфейс із занадто великою кількістю параметрів меню. Усі параметри теми включені в Інструмент налаштування WordPress, тому ви можете попередньо переглянути зміни без необхідності перемикатися вперед і назад між редактором та екраном попереднього перегляду.

Для найкращого користувальницького досвіду Shoptimizer пропонує встановити безкоштовний плагін, Kirki, після встановлення теми. Плагін Kirki надає багатий досвід користувачеві WordPress.

Після встановлення ви можете знайти безліч різних меню у своєму наладчику, як показано на скріншоті нижче. Потім ви можете змінити палітру кольорів, налаштувати параметри швидкості, налаштувати заголовок та навігацію тощо у межах свого налаштування.

налаштування теми покупця

Рекомендується встановити інший безкоштовний плагін – Автоматично оптимізувати, що сприяє подальшому збільшенню швидкості веб-сайту. Після активації плагіна вам доведеться виключити такі сценарії з автоматичного оптимізації, додавши цей рядок: kirki / модулі / webfont-loader / vendor-typekit / webfontloader.js

автоматично оптимізувати

Особливості Shoptimizer – як це накопичується

Давайте подивимось, як Shoptimizer співпадає з іншими популярними темами WooCommerce.

1. Найоптимізованіша тема WooCommerce

Якщо ви вперше запускаєте магазин електронної комерції за допомогою WooCommerce, то тема Shoptimizer може стати найкращим вибором для вас. Тема дозволяє легко контролювати власні дані за допомогою WooCommerce.

Shoptimizer був побудований на основі рекомендованих практик, запропонованих Baymard, широкомасштабним дослідницьким інститутом eCommerce.

2. Демонстраційна установка одним клацанням миші

За допомогою програми Shoptimizer легко встановити демонстраційний вміст до своєї програми WordPress. Ви можете швидко додати чудову домашню сторінку, інформацію про контакти, поширені запитання та сторінки продажів лише одним клацанням миші. Все, що вам потрібно зробити, – це встановити та активувати плагін демо-імпорту в один клік, перейшовши на Зовнішній вигляд »Встановити плагіни.

Після встановлення демонстраційного вмісту ви можете налаштувати вміст та дизайн відповідно до своїх потреб, не будуючи з нуля. Це означає, що навіть якщо ви абсолютно новачок у WordPress, ви можете легко запустити оптимізований для конверсій магазин WooCommerce, не торкаючись жодного коду.

3. Побудований для швидкості та переходів

Швидкість веб-сайтів є одним з найважливіших аспектів магазину електронної комерції. Навіть друга затримка може коштувати вам чималих продажів та доходу. Не кажучи вже про те, що ви не можете піти на швидкість при виборі теми WordPress для вашого магазину WooCommerce.

Shoptimizer дуже оптимізований для роботи в Інтернеті та серверах. Нижче наведено декілька способів накопичувача Shoptimizer з точки зору продуктивності та швидкості.

Мінімізоване створення CSS:

швидкість налаштування

У налаштуваннях теми ви отримаєте можливість автоматичного мінімізації головного файлу CSS для надшвидкого завантаження. Ви також можете ввімкнути критичну таблицю стилів CSS у своєму персоналізаторі, щоб ваш сайт майже миттєво завантажувався для ваших покупців. Це може стати величезною віхою конверсії для вашого електронного комерційного бізнесу.

Google маяк аудит:

аудит швидкості роботи покупця

Маяк – це інструмент з відкритим кодом від Google, який дозволяє перевіряти веб-додаток на предмет доступності, прогресивних веб-додатків тощо. Аудит Shoptimizer дає хороший загальний бал результативності.

4. Удосконаліть SEO категорію вашого продукту

Без сумніву, правильно оптимізовані сторінки категорій можуть отримати високий рейтинг за ключовими словами, на які ви орієнтовані. Насправді сторінки категорій полегшують користувачі та пошукові системи переходити до вашого веб-сайту. Це допомагає вашим користувачам швидко звузити свій вибір і знайти потрібні продукти.

септик категорій товарів seo

Щоб покращити SEO категорії ваших товарів, Shoptimizer включив додаткове поле для категорій продуктів. Це означає, що крім додавання до верхнього тексту тексту категорії та зображення, ви також можете додати додаткову копію, збагачену ключовими словами, під вашою сторінкою категорій для кращого розміщення результатів пошуку..

Тема навіть поставляється з необхідною розміткою Schema.org, яка вам потрібна. Це допомагає пошуковим системам краще зрозуміти вміст вашого веб-сайту.

Пов’язані: Кращі плагінні фрагменти для вибуху органічного трафіку.

5. Кращий досвід покупок

Щоб забезпечити кращий досвід покупки покупцям, Shoptimizer включає в себе вибрані функції електронної комерції, які, як доведено, підвищують ваш бізнес з електронної комерції на новий рівень.

Ось як Shoptimizer надає своїм користувачам найкращий досвід покупок.

Легке відкриття продукту:

відкриття продукту покупця

Під час пошуку ваших продуктів клієнтам не обов’язково залишати сторінку, щоб побачити найкращі результати. The автоматично завершити пошук функція миттєво показує результати під панеллю пошуку. Це означає, що ваші клієнти можуть вибрати потрібний товар за лічені секунди.

Підтримка Mega Menu:

підтримка мега меню shoptimizer

Додавання мега-меню – це прекрасний спосіб продемонструвати свої популярні продукти у верхній панелі навігації. Таким чином, коли користувач наводить курсор на пункт меню, ви можете показати спадне меню, у якому представлені ваші бестселери та підкатегорії..

6. Працює з основними розробниками сторінок

Одна з найкращих речей про Shoptimizer – це те, що вона працює з усіма основними розробниками сторінок. Якщо ви шукаєте тему WooCommerce, яка найкраще працює з вашим улюбленим конструктором сторінок WordPress, то найкращим вибором може стати Shoptimizer..

Документація та супровід

На відміну від інших тем, тема Shoptimizer доступна виключно на веб-сайті CommerceGurus.

Ви можете придбати тему Shoptimizer всього за 99 доларів. Ліцензія GPLv2 (або пізніша версія) дозволяє використовувати тему на багатьох сайтах, наскільки ви хочете. Однак ваша одноразова покупка дає вам право на підтримку на одному сайті. Shoptimizer поставляється із системою сповіщень, яка запрошує вас на панель адміністратора щодо нових оновлень.

Їх документація розглядає усі аспекти створення веб-сайту з Shoptimizer. Вони пропонують підтримку електронною поштою.

Наш вердикт щодо крадіжки на магазинах WooCommerce

Якщо ви шукаєте тему WordPress «все в одному» для запуску магазину електронної комерції на базі WooCommerce, ми настійно рекомендуємо встановити Shoptimizer.

На відміну від більшості преміальних тем WooCommerce, Shoptimizer не роздуває вашого адміністратора WordPress безліччю опцій меню. Усі параметри теми включені у ваш інструмент для налаштування WordPress, тобто ви можете легко налаштувати свій веб-сайт, переглядаючи прямий попередній перегляд, не потребуючи перемикання вперед і назад між редактором та попереднім переглядом.

Імпортер фіктивного вмісту дозволяє легко створити прекрасний веб-сайт за лічені хвилини, а не години. Оскільки він підтримує більшість розробників сторінок WordPress, створення веб-сайту – це легкий потік із Shoptimizer.

Якщо вам сподобалась ця стаття, ви також можете прочитати нашу статтю про кращих розробників сторінок для WordPress.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зоряна половина 4,6 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Отримати Shoptimizer зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map