Паралакс

Themify Parallax – це тема WordPress на одній сторінці, яка підтримує ефекти прокрутки паралакса. Він оснащений 40 заздалегідь розробленими макетами на вибір, і це ідеальна тема для створення портфоліо. У цьому огляді Themify Parallax давайте подивимося на його особливості та з’ясуємо, чи це найкраща тема однієї сторінки WordPress для вашого сайту.


тематизувати огляд паралакса

Про Themify Parallax

Parallax допомагає вам створити тему WordPress на одній сторінці майже миттєво. За допомогою миттєвого творця демонстрації ви можете імпортувати демонстраційний вміст лише одним клацанням миші.

Тема також входить у програму Themify Builder – конструктор перетягувань, який дозволяє вам створити будь-який веб-сайт не торкаючись жодного рядка коду.

Давайте детально розглянемо його особливості.

40+ заздалегідь розроблені макети

Ви можете легко отримати дивовижну сторінку прокрутки паралакса, імпортуючи будь-який із заздалегідь розроблених макетів.

Паралельна прокрутка допоможе вам переміщувати фоновий вміст з іншою швидкістю, ніж вміст переднього плану, коли відвідувачі прокручують сторінку вниз.

Після імпорту макетів ви можете замінити текст і зображення, щоб зробити його унікальними.

Ви також можете вибрати з широкого спектру скінів, щоб змінити колірну палітру вашої теми.

тематизують шкури паралакса

2 Спеціальні типи публікацій

Themify Parallax поставляється з двома типовими публікаціями: Портфоліо і Команда.

 • Портфоліо: Цей користувацький тип публікації дозволяє демонструвати свої мультимедійні роботи. Він підтримує відео, зображення та повзунки галереї.
 • Команда: Цей спеціальний тип публікації дозволяє додавати членів вашої команди. Ви також можете класифікувати їх на основі назв вакансій.

Широка різноманітність макетів

Themify Parallax підтримує багато макетів публікацій. Окрім макета на повну ширину, ви можете вибрати макети, як допис у списку, сітка-4, сітка-3, сітка-2 та сітка-2 із мініатюрою. Ви можете вибрати правильний макет, перейшовши до Themify Parallax »Параметри Themify» Налаштування »Макети за замовчуванням.

Тема підтримує одну бічну панель. Ви можете відображати бічну панель з лівого або правого боку.

Тема також підтримує три області віджетів нижнього колонтитулу. У темі Віджети окрім бічної панелі та нижнього колонтитулу, ви можете знайти Соціальний віджет так само. Щоб керувати соціальними посиланнями, ви можете перейти до Themify Parallax »Параметри Themify» Налаштування »Соціальні посилання.

Після налаштування поверніться на сторінку «Віджети» та опустіть а Themify – Соціальні посилання віджет в Соціальний віджет панель.

тематизувати соціальні зв’язки

На демонстраційній сторінці Themify Parallax ви можете бачити соціальні віджети у заголовку.

Налаштуйте заголовки та меню для кожної сторінки

За допомогою Themify Parallax ви можете завантажити спеціальний фон заголовка, будь то зображення або повзунок для кожної сторінки. Ви також можете призначити спеціальні меню для окремих сторінок.

Фільтр зображень без Photoshop

Ви можете автоматично застосовувати різні фільтри зображень без використання програмного забезпечення для дизайну, наприклад Photoshop. Фільтри зображень, що підтримуються, – це розмаїття, розмиття та сепія.

фільтр зображення

Найкраще, що фільтр зображень та фільтр наведення курсора можна застосовувати у всьому світі або окремо.

фільтр зображень для сторінок

Інші цікаві функції

Тема підтримує багато інших цікавих функцій. Деякі з них:

 • Анімовані смуги прогресу: Ви можете відображати анімовані смужки прогресу будь-яким спеціальним кольором. Це призначено для показу рівня вашого або членів вашої команди. Ви можете відобразити панель прогресу, скориставшись його коротким кодом.
 • Безкінечна прокрутка: Якщо ця опція включена в Themify Settings, ваші відвідувачі можуть переходити до нових сторінок, просто прокручуючи сторінку вниз, не натискаючи посилання на наступну сторінку.

Документація та супровід

Документація програми Themify Parallax перегляне вас через увесь список функцій. Всі підручники добре пояснені красивими скріншотами та відео.

Щоразу, коли вам потрібна будь-яка допомога, вам потрібно просто переглянути документацію. Все перераховано поетапно методом.

Themify пропонує підтримку через свої форуми. Вони добре відомі своїм швидким часом відгуку.

Цю тему можна завантажити, одноразово сплативши 49 доларів. Здійснюючи покупку, ви можете завантажити додаткову тему як бонус.

Якщо вам потрібні файли Photoshop теми, а також для налаштування дизайну вашого сайту, ви можете отримати його за 69 доларів. Ви можете встановити тему на багатьох сайтах.

Щоб отримати доступ до всіх тем Themify, ви можете приєднатися до їх Тематичного клубу всього за $ 79.

Наш бал

Themify Parallax дозволяє легко створювати сайт на одній сторінці з ефектом прокрутки паралакса. Тема також поставляється із конструктором перетягування Themify, так що ви можете легко створювати будь-які типи макетів без необхідності наймати розробника..

За допомогою Themify Parallax ви можете додати багато інтерактивного контенту з невеликими зусиллями. Якщо ви стурбовані цим час завантаження сторінки, ви можете відключити непотрібні ефекти анімації в налаштуваннях Themify. Якщо ви зазвичай обрізаєте зображення вручну, ви також можете відключити налаштування сценарію зображення, що може допомогти збільшити швидкість сторінки.

Ми даємо Themify Parallax 5 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте Parallax зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map