Розгорнути

Enfold – одна з найпопулярніших тем WordPress на темі Forest. Це чуйна багатоцільова тема WordPress з акцентом на зручність і красивий дизайн. У цьому огляді теми Enfold ми розглянемо різні функції та те, наскільки вони добре працюють.


Розгорніть огляд теми

Про складність

Enfold створений Kriesi, командою з веб-дизайну та розробки з Відня, Австрія. Kriesi вже давно продає теми WordPress на ринку Themeforest, і вони мають багато популярних тем WordPress у своєму портфоліо.

Колектив має 9 членів з Південної Америки, США, Європи та Азії. Поки що вони випустили 18 тем WordPress і мають понад 138 000 клієнтів з усього світу.

Enfold, безумовно, є їх найуспішнішим продуктом WordPress. Його придбали більше 72 000 клієнтів.

Особливості теми Enfold

Enfold оснащений усіма функціями, яких ви очікували від преміум теми WordPress, а потім ще й кількох. Ось деякі основні особливості, завдяки яким Enfold виділяється серед інших тем WordPress.

Проста налаштування з попередньо визначеним вмістом

Одне з найпоширеніших проблем, з яким стикаються користувачі під час встановлення преміум теми, – це зробити його схожим на демонстрацію. Користувачам потрібно додати багато вмісту, зображень, повзунків, щоб досягти такого ж вигляду, як демонстрація.

Складіть заздалегідь задані макети

Enfold вирішує цю проблему, пропонуючи попередньо визначений вміст для різних випадків використання. Ви можете просто вибрати макет, який хочете, і він буде заповнений демонстраційним вмістом. Тепер ви можете легко замінити демонстраційний вміст своїм.

Розширений редактор макета

Enfold поставляється з потужним редактором макетів. Цей простий у користуванні редактор перетягування сторінок дозволяє створювати практично будь-який вид макета, про який ви можете придумати. Ви можете додавати сітки, стовпці, слайд-шоу, дзвінки до кнопок дій, відео, галереї зображень тощо. Розширений редактор макетів надзвичайно гнучкий і дуже простий у використанні навіть для нових користувачів.

Макет будівельник

Прості у користуванні повзунки

Enfold оснащений легким повзунком, який дозволяє створювати повзунки повного ширини за допомогою простого користувальницького інтерфейсу. Це особливо корисно для користувачів, які вважають слайдери трохи складнішими у використанні. Enfold також постачає 3D-анімацію для слайдерів, яку ви можете додати до слайдів за допомогою того ж простого інтерфейсу.

Enfold постачається з власною копією плагіна Layers Slider, попередньо упакованого в тему. Слайдер шарів – слайдер функції, який дозволяє створювати красиві слайд-шоу та використовувати їх у будь-якому місці на вашому сайті WordPress.

Менеджер бічної панелі

Бічні смуги можуть бути болем для роботи. Більшість тем WordPress оснащені лише однією або двома заздалегідь визначеними бічними панелями або областями, готовими до віджетів. Enfold оснащений власним менеджером бічної панелі, який дозволяє створювати власні бічні панелі, а потім використовувати їх під час створення публікації чи сторінки. Ви можете використовувати будь-які віджети на своїх спеціальних бічних панелях та розміщувати їх у будь-якому місці за допомогою розширеного редактора макетів.

Візуальний редактор коротких кодів

Enfold постачається з безліччю шорт-кодів, які ви можете використовувати зі своєю темою. Швидкі коди можна використовувати для додавання багатьох речей у WordPress. Більшість тем WordPress поставляються з короткими кодами, але це завжди є завданням полегшити користувачам реально використовувати ці шорткоди. Enfold постачається з візуальним редактором коротких кодів, який дозволяє легко додавати шорткоди, коли вони вам потрібні.

Різні функції

У цю потужну тему вбудовано багато інших функцій. Ось короткий перелік ще неймовірних особливостей:

 • Мега меню
 • 4 Макети розділу блогу
 • Генератор стилів
 • Шрифт піктограми Entypo
 • Десятки макетів заголовків
 • Функція миттєвого пошуку
 • Портфоліо менеджер
 • Підтримка форуму bbPress
 • WooCommerce готовий
 • Переклад готовий
 • Сумісний з WPML для створення багатомовного сайту
 • Сітківка готова
 • Спеціальні стилі для гравітаційних форм

Простота використання

Багато тем преміум WordPress відчувають себе трохи роздутими функціями, що ускладнює їх використання. Ми вирішили перевірити, наскільки легко створити веб-сайт для малого бізнесу за допомогою теми Enfold.

Як ми вже згадували раніше, тема присвячена імпортеру демо-контенту. Після активації ви можете вибрати бажану демонстраційну версію та імпортувати її на свій веб-сайт одним натисканням кнопки. Наступна частина – замінити демонстраційний вміст власним вмістом. Проходження цього маршруту виключає необхідність налаштування параметрів тем та виконання інших завдань.

Якщо користувач вирішить налаштувати тему вручну, це теж не так складно. Enfold оснащений потужною панеллю параметрів теми, що робить його досить легким та простим. Просунуті користувачі можуть скористатися його вбудованим конструктором шаблонів для створення власних унікальних макетів.

Документація та супровід

Enfold розробляється командою експертів WordPress, які займаються преміальними темами WordPress вже досить давно. Люди в Крисі знають, як створити та підтримувати продукти WordPress.

На тему доступна велика документація. Кожна особливість теми Enfold описується покроковими інструкціями. Ця увага до деталей дозволяє користувачам дуже швидко налаштувати свої веб-сайти. Для користувачів, які не люблять читати занадто багато, також доступні відеоуроки, які показують, як налаштувати свою тему та використовувати її потужні функції.

Користувачі також можуть отримати підтримку, перейшовши на форуми підтримки на веб-сайті розробників, а також на Themeforest. Кожна ліцензія дає вам право на підтримку та оновлення на півроку.

Наш бал

Після ретельного огляду ми вважаємо, що Enfold – це чудовий вибір для багатоцільової теми з великою кількістю функцій. Ми даємо це 4 з 5 зірок.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Розгорнути зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map