Розкодувати

Хочете багатофункціональну тему для свого веб-сайту? Uncode – це ідеальна піксельна тема WordPress, яка постачається з великою кількістю вбудованих шаблонів домашньої сторінки та демо-імпортером у 1 клік. У цьому огляді теми Uncode, давайте детально розглянемо її функціональність та визначимо, чи це найкращий вибір для вашого сайту.


розкодувати скріншот

Про Uncode

Uncode – одна з найпопулярніших тем WordPress на ринку ThemeForest. Його випускає Undsgn, творча команда розробників WordPress, яка розташована в Італії та Швеції.

Тема Uncode дозволяє повністю контролювати ваш макет і дизайн, використовуючи його параметри системи.

Тема також укомплектована багатьма преміальними плагінами WordPress, включаючи Visual Composer, найпотужніший плагін для створення сторінок, який дозволяє створювати сторінки на вашому сайті так, як вам потрібно.

Uncode також допоможе вам показати свій портфель як спеціальний тип публікації. Ця тема може стати найкращим вибором для всіх, хто хоче показати портфоліо з красивими повзунками.

Особливості

Команда Undsgn хоче створити тему «все в одному», яка дозволяє створювати будь-який тип дизайну на вашому сайті, незалежно від ніші вашого сайту та вашої експертизи з дизайну.

Тематичні передумови

Uncode – важка тема WordPress, яка вимагає встановити обмеження пам’яті принаймні 64 Мб для належного функціонування. Якщо ваш ліміт пам’яті WordPress менше 64 МБ, вам буде запропоновано збільшити пам’ять, виділену PHP, після встановлення.

WP обмеження обмеження пам'яті

Вам потрібно буде встановити наступні плагіни для безперебійного функціонування вашого сайту.

 • Uncode Core: Це основний плагін, який розробники рекомендують встановлювати на своєму сайті поряд із темою.
 • WPBakery Page Builder: Розширена версія WPBakery Page Builder. Повніше контролюйте свій веб-сайт WordPress, будуйте будь-який макет, який ви можете собі уявити.
 • Розблокувати конфіденційність: Розширення конфіденційності для тем Undsgn.
 • Буфер обміну для розробника сторінок WPBakery: Буфер обміну та менеджер шаблонів для WPBakery Page Builder.

Інші рекомендовані плагіни – це Контактна форма 7, Інструментарій для інструментів Envato WordPress, я рекомендую це, Повзунок шару, Повзунок Революції, Розкодування в реальному пошуку WordPress Дейва, фон частинок VC та WooCommerce.

70+ Вбудована домашня сторінка – це дизайн, з якого можна вибрати

Uncode дозволяє вам створити приголомшливий веб-сайт домашня сторінка майже миттєво. Це дозволяє вибрати з більш ніж 30 дивовижних дизайнів домашніх сторінок.

Його встановити демонстраційний контент опція дозволяє імпортувати весь вміст з демонстраційного сайту лише одним клацанням миші. Ви можете або встановити демо-вміст взагалі, або інсталювати по черзі публікації, сторінки або портфоліо.

розблокувати імпортер демонстраційного вмісту

Frontend Editor

Uncode пакується за допомогою редактора Frontend, який дозволяє вам редагувати свої сторінки на фронтальному веб-сайті. Тепер ви можете бачити зміни, які ви вносите до своїх елементів у режимі реального часу. Перегляд кожної модифікації під час роботи робить величезну зміну.

uncode-frontend-builder

Плагін провідної мережі веб-сайту

Wireframes, це безкоштовний плагін, в комплекті з Uncode. Це дозволяє легко імпортувати понад 400 ретельно розроблених шаблонів розділів, які можна легко комбінувати для створення повноцінного веб-сайту або незалежних цільових сторінок.

розкодувати дротяні кадри

Високо налаштований редактор сторінки

Редактор сторінок постачається з декількома параметрами налаштування сторінки, включаючи Параметри сторінки та Візуальний композитор.

Параметри сторінки дозволяють налаштувати меню, заголовок, вміст, бічну панель та колонтитул.

параметри сторінки

Це означає, що ви можете легко створити унікальний спеціальний макет для кожної публікації та сторінки.

Візуальний композитор дозволяє вам вибрати в класичному режимі або в режимі резервного редактора у вашому редакторі сторінок. Це дозволяє вам також налаштувати вміст із фронтального періоду.

Найкраще, що кожен елемент сторінки, створений із Visual Composer, відповідає на 100%, тому ваш сайт буде добре виглядати на будь-якому пристрої розміру.

Інші цікаві функції

Нижче наведено ще кілька корисних функцій, пропонованих темою Uncode.

 • Підтримує величезний список шрифтів: Uncode підтримує багато різних шрифтів Google. Ви можете додати ці шрифти Google на свій сайт, натиснувши на + піктограму поруч із назвою шрифту.
 • Адаптивні зображення: Uncode розпізнає розмір екрану відвідувачів та створює відповідні масштабовані версії ваших зображень.
 • Медіатека: Медіабібліотека дозволяє вставляти на ваш сайт будь-який сторонній мультимедійний контент без необхідності встановлення додаткових плагінів для його підтримки.

Вітрина

У вітрині клієнтів можна перевірити чудові приклади абсолютно нових веб-сайтів, створених за допомогою Uncode Creative Theme.

uncode-showcase

Документація та супровід

Документація складається з поглиблених статей, в яких пояснюється все, що потрібно знати про використання теми Uncode. Ви також можете знайти різні зручні відеоуроки.

Купуючи звичайну ліцензію, ви отримаєте підтримку від Undsgn, розробника Uncode, протягом 6 місяців.

Ви можете надсилати запити на підтримку на їх форумах. Вам потрібно буде увійти у свій обліковий запис Envato, щоб подати запит на підтримку. Форум відстежується з понеділка по п’ятницю в робочі години з європейським терміном.

Звичайна ліцензія Uncode обійдеться вам у 59 доларів. Ви можете придбати розширену ліцензію за 2950 доларів, якщо хочете перепродати тему своїм клієнтам.

Наш бал

Тема Uncode WordPress пропонує надзвичайно багато функцій. Насправді Uncode може навіть вважатися роздутою темою із занадто великою кількістю функцій.

Хоча тема Uncode звучить як дуже складна система, вона насправді дуже зручна і проста у використанні. Окрім індивідуальних домашніх сторінок, ви можете створювати портфоліо, вести захоплення сторінок, цільові сторінки продукту, вибираючи наявний макет або створюючи їх з нуля..

Якщо ви шукаєте тему WordPress, яка дозволяє створити будь-який тип веб-сайту за допомогою лише декількох клацань, Uncode може бути правильним вибором для вас. Але ви, мабуть, хочете переконатися, що ваш веб-хостинг може обробляти цю величезну тему, не загрожуючи вашим Швидкість сайту WordPress.

За допомогою Uncode ви можете легко створювати майже будь-які макети, навіть якщо ви абсолютно новачок.

Ми даємо Uncode 5 з 5 зірок. Ось розбиття наших результатів.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримати розблокування зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map