Смарт-пасивний дохід Pro

Шукаєте тему WordPress, яка допоможе вам перетворити свій сайт у машину для отримання грошей? Smart Passive Income Pro – тема WordPress, що нагадує дизайн блогу Пат Флінн, відомого афілійованого маркетолога. У цьому огляді Smart Pasive Income Pro ми покажемо, чому це може бути відмінним вибором для вашого веб-сайту афілійованого маркетингу.


Домашня сторінка Smart-Pasive-Income-Pro-тема

Про смарт-пасивний дохід Pro

Smart Passive Income Pro – тема WordPress, випущена StudioPress. Це пряма репліка блогу Пат Флінн “Інтелектуальний пасивний дохід”, який навчає людей, як отримати пасивний дохід в Інтернеті..

Smart Passive Income Pro – це дочірня тема рамки Genesis, тобто вам потрібно встановити тему Genesis, перш ніж активувати Smart Pasive Income Pro.

Дочірня тема успадковує всі особливості від своєї батьківської теми. Ви можете зробити налаштування для дочірньої теми, не турбуючись про їх втрату після оновлення батьківської теми. Ви можете прочитати більше про навіщо вам потрібна дитяча тема.

Рамка генезису як головна тема пропонує користувачам багато переваг. Він постачається з налаштуваннями SEO і є легкою темою без багатьох роздутих функцій.

Також виїзд:Найпопулярніші додатки для партнерського маркетингу.

Особливості Smart Pasive Income Pro

Якщо ви шукаєте тему WordPress, оптимізовану для збільшення пасивного доходу, Smart Passive Income Pro може стати правильною темою для вас. Давайте розглянемо його особливості.

Гарний дизайн домашньої сторінки

Smart Pasive Income Pro дозволяє створювати персоналізовану домашню сторінку за допомогою Віджети варіант. Ви можете налаштувати домашню сторінку так, як вам потрібно, додавши віджети до 6 областей віджетів Front Front.

Ви можете змінити фонове зображення домашньої сторінки, перейшовши на Зовнішній вигляд »Налаштувати» Фонове зображення передньої сторінки.

фон титульної сторінки

Видатні кнопки CTA

На домашній сторінці також можна вказати кілька видатних кнопок заклику до дії, що може бути корисною для вас, якщо ви хочете направити відвідувачів на цільову сторінку прямо з домашньої сторінки.

Як і на домашній сторінці, ви можете додати спеціальний дзвінок до дії одразу після одноразових публікацій. Для цього вам потрібно буде перейти на панель віджетів і вставити свій вміст у Після вступу область віджетів.

після входу в область віджетів

3 Шаблони сторінок

Тема підтримує три власні шаблони сторінки. Це Архів, Блог та Посадка.

Шаблон Landing дозволяє створити абсолютно нову сторінку, що не нагадує дизайн решти вашого сайту. Шаблон приховує меню навігації, колонтитул та колонтитул навігації, щоб ваші відвідувачі зосереджувались на вашому заклику до дії, без відволікань.

Ви можете змінити параметри макета для всієї теми або для окремих публікацій або сторінок. Тема підтримує ліву, праву та без бічної панелі.

налаштування макета

Смарт-пасивний дохід Pro проти Infinity Pro

Смарт-пасивний дохід Pro орієнтований на допомогу підприємцям створити веб-сайт із заробляння грошей. З іншого боку, Infinity Pro орієнтований на допомогу цифровому бізнесу створити веб-сайт.

Втім, Infinity Pro пропонує більше функцій, ніж Smart Pasive Income Pro, щоб розробити свій приватний інтернет-бізнес. Наприклад, за допомогою Infinity Pro ви отримаєте додатковий шаблон сторінки, Захоплення свинцю що будується спеціально щоб розробити електронну розсилку. Насправді, він також пропонує більше вбудованих угіддя областей. Однак якщо ви займаєтесь темою, схожою на блог Пат Флінна, Smart Passive Income Pro може стати для вас відмінним вибором.

Документація та супровід

Купуючи тему, ви отримаєте доступ до їх документації, яка говорить про те, як налаштувати свій сайт так само, як демонстраційний сайт.

Ви також отримаєте повний перелік фрагментів коду для програми Genesis, за допомогою якого ви зможете додатково налаштувати свою тему.

Ви можете отримати тему за одноразову плату 99,95 дол.

StudioPress не стягує плату за ліцензію за кожен сайт, а це означає, що ви можете використовувати їхню тему на багатьох бажаних сайтах без додаткової плати. Найкраще, що придбавши тему, ви отримаєте необмежені оновлення та підтримку на все життя.

Вони пропонують підтримку електронною поштою і дуже швидко реагують на запити підтримки.

Наш бал

StudioPress Smart Pasive Income Pro дозволяє створити веб-сайт так само, як блог Пат Флінн. Це дозволяє додавати багато кнопок виклику до дій у різних видатних місцях на домашній сторінці.

Як і будь-яка тема StudioPress, Smart Passive Income Pro швидкий, пошукова система оптимізована, легка та чуйна. Усі налаштування теми слід робити за допомогою віджетів та параметрів налаштування. Якщо ви ніколи раніше не використовували дочірню тему Genesis, швидше за все, вам доведеться звернутися до їх документації, щоб ваш сайт виглядав як демонстраційний сайт.

Якщо ви хочете спробувати всю колекцію тем StudioPress, ви можете отримати їх членство в Pro Plus. Членство коштує вам 499,95 долара, і ви можете отримати доступ до всіх їх поточних та майбутніх тем.

Ми даруємо StudioPress Smart Passive Income Pro 4.6 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зоряна половина 4,5 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте смарт-пасивний прибуток Pro зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me