Студія StudioPress Modern Studio Pro

Ви шукаєте тему, яка висвітлює зображення на вашому сайті? Modern Studio Pro – це дитяча тема WordPress для рамки Genesis, призначеної для дизайнерів. Давайте подивимось на огляд Modern Studio Pro і з’ясуємо, чому це може бути відмінним вибором для вашого блогу.


Studiopress сучасна студія про огляд

Про StudioPress Сучасна студія Pro

Сучасна студія Pro – це дитяча тема Генезис рамки від StudioPress, тож вам потрібно буде встановити на вашому веб-сайті рамку Genesis та StudioPress Modern Studio Pro.

Дочірня тема успадковує всі особливості від своєї батьківської теми. Використання дочірньої теми на вашому веб-сайті допоможе вам змінити її, не переживаючи про втрату їх після оновлення батьківської теми. Ви можете прочитати більше про навіщо вам потрібна дитяча тема.

Використання системи Genesis як батьківської теми має багато переваг. Він пропонує герметичний безпека для вашого сайту та допомагає вам збільшити ваш рейтинг пошуку. Найкраще, на відміну від інших каркасів, Genesis легкий, це означає, що він не має багатьох роздутих функцій, але простий, але надійний.

Як і будь-яка інша дочірня тема Genesis, Modern Studio Pro також має чуйний дизайн, з вбудованими функціями, такими як безліч шаблонів, хлібних крихт та цифрову навігацію. Крім того, він пропонує максимальну гнучкість для налаштування тем та управління вмістом.

Особливості StudioPress Modern Studio Pro

StudioPress Modern Studio Pro – це приваблива тема для дизайнерів, які намагаються виділити зображення на своєму сайті. Сучасна студія робить це, скорочуючи безлад та колір, щоб ваші кольори та вміст виконували всю роботу. Ця тема пропонує безліч чудових функцій для роботи. Типографія цієї теми красива і чиста, і допоможе вашим читачам більше залучатись до вашого веб-сайту. Простий макет цієї теми має на меті привернути увагу вашої аудиторії.

Ось кілька основних особливостей, які роблять тему Modern Studio Pro чудовим вибором для вашого блогу.

Параметри теми

Ви можете скористатися параметрами теми, щоб розпочати роботу нового веб-сайту за лічені хвилини, а також розпочати налаштування свого сайту лише кількома клацаннями миші.

Тема Modern Studio Pro пропонує 3 макети, які включають повну ширину, бічну панель / вміст та вміст / бічну панель. Крім того, у вас є необмежений вибір кольорів у налаштуваннях, ви можете додавати на свій сайт різні плагіни та віджети, і для вас доступні різні шаблони..

Мобільний чуйний

Ця тема чутлива для мобільних пристроїв, тобто ваш веб-сайт буде ідеально оптимізований для кожного веб-переглядача, пристрою та розміру екрана. Тема, що реагує на мобільний телефон, є важливою, оскільки невідповідна тема може розчарувати користувачів та знизити рейтинг пошукових систем.

Тема “Настроювач”

Настроювач тем дозволяє налаштувати стилі теми. За допомогою цієї теми ви можете змінити фонове зображення на те, що ви хочете. Фонове зображення привертає увагу користувачів і тягне їх більше до вашого сайту.

Сучасний Studio Pro також дозволяє переглянути попередній перегляд змін, які ви вносите на свій сайт. Це відмінна функція, оскільки вона дозволяє експериментувати з різними виглядами, не змінюючи того, що бачать ваші відвідувачі.

Крім того, вас не обмежує обмежена кількість скінів для вашого веб-сайту. Сучасний Studio Pro постачається з кольором підбору кольорів, що дозволяє вибрати будь-який акцентний колір. Ви навіть можете ввести шістнадцятковий код кольору, який ви хочете використовувати для свого сайту.

Студентпрес сучасна студія про огляд вибору кольорів

Настроюваний заголовок

Сучасний Studio Pro дозволяє використовувати власні фонові зображення. Крім цього, ви можете також додати зображення власного логотипу, щоб виділити логотип бренду вашого бізнесу.

огляд studiopress modern studio pro - завантаження заголовка

Спеціальні шаблони сторінок

StudioPress Modern Studio Pro постачається з вибором готових шаблонів для створення вашого сайту, включаючи:

 • Архів: За допомогою спеціального шаблону архіву можна створити список мап сайту для всіх ваших сторінок, категорій, авторів, місяців архіву тощо.
 • Блог: Цей шаблон показує ваші останні публікації в блозі. Цей шаблон стане в нагоді, особливо якщо ви використовуєте власну статичну сторінку як свою домашню сторінку. Ви можете використовувати цей шаблон для створення спеціалізованої сторінки блогу для вашого сайту. Щоб налаштувати його, перейдіть на сторінку Зовнішній вигляд »Налаштувати» Архів вмісту.
 • Цільова сторінка: За допомогою цього шаблону ви можете створити цільову сторінку без меню навігації.

Studiopress modern studio pro review - архів контенту

Області віджетів домашньої сторінки

Ви можете створити свій сайт із 7 областей віджетів, які ви можете налаштувати під свій бренд.

7 віджетів – це основна бічна панель, липке повідомлення, вітальне повідомлення, колонтитул 1, колонтитул 2, нижній колонтитул 3 та після введення.

Studiopress modern studio pro review - віджети

Основна бічна панель відображає ваші старі публікації та сторінки. Таким чином ці статті все одно будуть отримувати трафік. Можуть бути використані липкі віджети повідомлень збільшити реєстрацію, демонструвати вміст та підвищувати загальну прихильність користувачів. Віджет із вітальним повідомленням дозволяє відображати привітання на певних сторінках чи публікаціях.

У нижньому колонтитулі ви можете додати кілька різних віджетів, як контактні дані, спеціальні посилання та поле підписки, щоб привернути увагу користувачів..

Не багато тем пропонують після вступу, але Modern Studio Pro це робить, і це надзвичайно зручна функція. Без цієї функції вам доведеться вручну додавати своє повідомлення в кінці кожної публікації щоденника, що може бути кропітко, особливо якщо ви маєте сотні сторінок.

Як і у всіх темах Genesis, їх легко налаштувати, але якщо це виглядає запаморочливо, тоді не бійтеся, на веб-сайті StudioPress є підручники, коли ви підписуєтесь..

Вбудовані сухарі

Усі теми “Буття” мають можливість увімкнути та налаштувати панірувальні сухарі, що покращує зручність використання, а також може допомогти SEO.

Studiopress сучасна студія про огляд - панірувальні сухарі

Документація та супровід

Після покупки ви отримаєте доступ до великої документації, яка пояснює всі вбудовані функції та спосіб налаштування свого веб-сайту так, як демонстраційний сайт.

Ви також отримаєте повний перелік фрагментів коду для програми Genesis, за допомогою якого ви зможете додатково налаштувати свою тему.

На відміну від інших преміальних тем, StudioPress не обмежує вас використовувати цю тему на обмеженій кількості сайтів. Після придбання теми ви отримаєте необмежену кількість оновлень, підтримку та зможете використовувати її на необмежених сайтах. Вони пропонують підтримку по електронній пошті, і вони добре відомі швидкістю їх підтримки.

Теми StudioPress – це швидка, оптимізована пошукова система, легка, чуйна та проста у використанні. Якщо ви хочете спробувати всю колекцію тем StudioPress, ви можете отримати їх членство в Pro Plus.

Це членство пропонує велику користь для всіх, хто хотів би спробувати різні теми StudioPress, особливо для дизайнерів та розробників.

Вам потрібно сплатити одноразову плату в розмірі 499,95 доларів за доступ до всіх їхніх поточних тем та майбутніх тем. Це означає, що ви економите понад 1200 доларів.

Наш бал

Тема Modern Studio Pro – це ідеальна тема для дизайнерів, які хочуть висвітлити зображення на своєму сайті. Просте налаштування теми дозволить вам швидко і швидко запустити свій сайт без зайвих проблем.

Ми надаємо Modern Studio Pro 5 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте сучасну студію Pro зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map