StudioPress Executive Pro Огляд

Ви шукаєте тему, яка чітко відображає ваші найважливіші проекти? Executive Pro – це дитяча тема WordPress для рамки Genesis. Це дозволяє викладати свої цілі та бачення бізнесу преміально. У цьому огляді Executive Pro ми детально поділимось функціями, щоб показати вам, чому ця тема може бути ідеальним вибором для вашого сайту.


Executive Pro Review

Про Executive Pro

Executive Pro – це тема від StudioPress, популярного розробника тем WordPress. Це проста тема, яка допомагає продемонструвати ваші клієнти преміум-послуги в елегантному стилі. У ньому є вбудовані коробки функцій або розмиття для відображення ваших важливих продуктів із зображеннями, щоб клієнти могли їх побачити з першого погляду на вашій веб-сторінці.

StudioPress надає вам перевагу одноразової покупки з поживними оновленнями, тому ви можете використовувати цю тему на багатьох сайтах.

Особливості Executive Pro

Простий і гладкий дизайн з великою кількістю функцій доступний у цій темі. Executive Pro побудований таким чином, що дозволяє вам легко створити потужний веб-сайт за допомогою віджетів і простого налаштування.

Погляньте на кілька основних функцій, які дозволяють вам вирішити, чому Executive Pro може стати вашим правильним вибором:

Тема “Настроювач”

Вам цікаво, як редагувати тему в режимі реального часу? Executive Pro має налаштування теми, який дозволяє редагувати колірну гамму, вміст, фонове зображення тощо.

Тема

Ви можете спробувати яскраві кольори і побачити, як вони змінюються на тлі вашого сайту в режимі реального часу. Це дозволяє створити і власну кольорову гаму. Якщо колір не підходить, ви також можете застосувати фонове зображення і побачити його в попередньому перегляді. Ви можете змінити стільки зображень, щоб отримати найкраще зображення для фону вашого сайту.

За допомогою настроювача ви можете змінити колір посилань та інший стиль посилання. Подібно до кольору фону, ви можете використовувати будь-яку колірну схему для посилань, які відповідають вашому сайту та зображенням.

Тематичні області віджетів

Executive Pro постачається з декількома сферами віджетів, які ви можете налаштувати, щоб створити потужний веб-сайт за короткий час. Ви можете редагувати повну домашню сторінку, щоб додавати віджети для зображень та іншого корисного вмісту.

Область віджета Основна бічна панель допоможе, коли ви виберете макет сайту з 2 або 3 стовпцями. Однак область віджетів на домашню сторінку “Заклик до дії” дозволить вам додати свій дзвінок до повідомлення чи кнопки із посиланням.

Тематичні віджети

Ви можете додати повзунок для зображення в області віджету «Домашня сторінка». Ми рекомендуємо вам використовувати Солівок Плагін слайдера зображення, який постачається з простим віджетом, щоб додати повзунок зображення в будь-якій області віджетів.

Один з найважливіших віджетів – це After Entry. Це унікальна функція, яка має дуже мало тем в StudioPress. Якщо у вас сотні сторінок або публікацій, вам не потрібно додавати одне і те ж повідомлення після кожного повідомлення вручну. Ви можете просто додати повідомлення або будь-який інший корисний вміст у цій області віджетів, і це все.

Області віджетів «Головна сторінка» та «Середня сторінка» дозволять вам налаштувати верхню та середину сторінки. Ви можете додати в цю область меню, піктограми соціальних медіа, вікна функцій та інший вміст.

Ця тема також має 3 області віджетів для нижнього колонтитула, тому ви можете додавати швидкі посилання, детальну інформацію про місцеположення чи будь-який інший віджет на ваш вибір. Щоб дізнатися більше, вам слід прочитати про Футбол WordPress.

Область правого віджета заголовка

Як обговорювалося вище, у Pro Pro є багато областей віджетів. Ще одна важлива область віджетів – заголовок справа. Зазвичай він з’являється у верхній правій частині поруч із заголовком або логотипом вашого веб-сайту.

Ця область віджетів приймає лише декілька типів віджета, як-от користувацьке меню, форма пошуку та текстовий віджет. Наявність цієї області віджетів позбавить вас від болю за редагуванням коду для коригування деталей заголовка.

Чуйний та оптимізований

Ви можете знати, що всі веб-сайти повинні реагувати на ефективність роботи із пошуковими системами. Executive Pro – це повністю чуйна тема та чудово працює у всіх розмірах екрану. Ви повинні перевірити що таке чуйна тема.

Це також оптимізовано для виконання швидше, ніж зазвичай. Вміст розділений на поля та його прискорює веб-сайт ранжирувати в пошукових системах.

Документація та супровід

Ви отримаєте доступ до покрокових підручників, щоб налаштувати тему Executive Pro на своєму веб-сайті, як це працює в демонстраційній версії.

Executive Pro доступний за одноразову плату за покупку, яка дозволяє використовувати тему на необмеженій кількості сайтів. Ви також отримуєте доступ до необмеженої підтримки електронною поштою. StudioPress відомий якістю та швидкістю підтримки користувачів.

Якщо ви шанувальник рамки Genesis, ви можете заощадити багато грошей, інвестуючи в StudioPress ProPlus. З одноразовою платою ви отримуєте доступ до всіх тем StudioPress, а також повсякденного оновлення та підтримки. Ви також отримаєте автоматичний доступ до будь-яких нових тем, які вони випустять у майбутньому.

Наш бал

Тема Executive Pro підходить підприємствам для показу та просування товарів і послуг на своєму сайті. Просте налаштування теми з декількома областями віджетів дозволить вам швидко і швидко запустити свій сайт без зайвих проблем..

Ми даємо Executive Pro 5 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримайте Executive Pro зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map