StudioPress немає бічної панелі Pro

Шукаєте тему WordPress для створення свого сайту мистецтв та музики? No Sidebar Pro – це елегантна тема для мінімалістів, щоб красиво демонструвати свої художні роботи. У цьому огляді StudioPress No Sidebar Pro ми покажемо його функції та допоможемо визначити, чи це правильна тема для ваших потреб.


Немає огляду про бічну панель

Про відсутність бічної панелі Pro

No Sidebar Pro – це тема від StudioPress, відомого магазину WordPress з красивими шаблонами. Це повністю чуйна тема, тому дизайн підлаштовується відповідно до вашого мобільного пристрою, а вміст легко читається в будь-якому розмірі екрана.

Ви можете використовувати цю тему для декількох цілей. Елегантний і витончений стиль дозволяє професійно продемонструвати свій бізнес та послуги відвідувачам.

Перевага теми Genesis полягає в тому, що вона постачається з оновленнями протягом усього життя і може використовуватися на необмежених сайтах, сплачуючи одноразову плату за покупку.

Особливості No Sidebar Pro

StudioPress No Sidebar Pro має 3 області віджетів для відображення вашого вмісту, декількох макетів сторінок, чуйний дизайн та живий налаштування, що дозволяє вносити зміни за допомогою попереднього перегляду в режимі реального часу.

Давайте детально ознайомимося з функціями No Sidebar, щоб дізнатись, чи підходить вона для вашого сайту:

Кілька областей віджетів

Області віджетів на “Без бічної панелі” допомагають легко відображати вміст на вашому сайті. Ви можете просто відпустити віджети на ваш вибір, щоб продемонструвати послуги для своїх клієнтів.

Області віджетів

У цій темі ви отримуєте 3 області віджетів. Ось деталі:

 • Привітання: Ця область віджетів відображатиме ваш вміст над публікаціями на домашній сторінці. Ви можете додати сюди віджет слайдера зображення. Ми рекомендуємо вам використовувати Солівок слайдер зображення, який постачається із вбудованим віджетом слайдера та іншими дивовижними функціями, щоб заощадити ваш час.
 • Після вступу: Ви можете додавати віджети, які з’являться після кожної публікації в WordPress. Це економить багато часу, оскільки вам не потрібно повторювати один і той же вміст після кожної публікації. Цей вміст може бути вашим закликом до дії або закінченням.
 • Реєстрація на розсилку Додайте віджети в цю область реєстрації на розсилку для відображення на сторінці шаблону бюлетеня.

Спеціальні шаблони сторінок

Жодна бічна панель не має за замовчуванням, архіву, блогу та інших спеціальних шаблонів для сторінок. Кожна сторінка унікальна і дозволяє красиво показувати вміст.

Атрибути сторінки

Ці заздалегідь зроблені шаблони налаштовують вміст відповідно до дизайну, тому не потрібно нічого вручну влаштовувати. Сторінка шаблону інформаційних бюлетенів також має область віджетів, тому ви можете легко додавати віджети, щоб відобразити вміст або посилання вашої потреби.

Кольори та фонове зображення

Ви можете встановити кольори фону, посилання на меню, вміст колонтитула, віджети бічної панелі та акценти на тілі. Це надає вам можливість в наладчику створити свої власні кольори.

Кольори

Тут вбудовані кольорові теми та параметри кольорового коду. Ви можете переглянути попередній перегляд змін у правій частині екрана.

Параметр фонового зображення дозволить вам додати власне повнорозмірне зображення як обкладинку вашого сайту. Якщо ви плануєте додати це зображення, то переконайтеся, що воно повинно бути з максимально можливою роздільною здатністю.

Коментарі та зворотні відгуки

Ця тема проста, щоб легко включити або вимкнути коментарі та трекбеки зі своїх сторінок і публікацій WordPress за допомогою налаштування. Це можна переглянути в прямому ефірі, якщо ви поставите галочку будь-яких налаштувань.

Коментарі та зворотні відгуки

Коментарі та відклики допомогти в Рейтинг SEO вашого сайту. Це залучає вашу аудиторію, тому ви отримуєте хороші перегляди сторінок та взаємодії у своєму блозі.

Архів контенту

Якщо у вас на сайті багато вмісту, вам потрібно його автоматично архівувати. Жодна бічна панель Pro не має окремого розділу для налаштувань архіву вмісту в налаштуваннях. Це впливає на будь-яку сторінку переліків блогу, включаючи архів, автор, блог, категорію, пошук та сторінки тегів.

Архів контенту

Ці налаштування включають опцію відображення архівованого вмісту. Ви можете обмежувати символи публікації та вмикати / вимикати пропоновані зображення. Тип пагінації також можна встановити звідси.

Мобільний чуйний дизайн

Жодна бічна панель не реагує повністю, тому ваш сайт буде оптимізований для будь-якого мобільного пристрою та красиво переглядати без зайвих проблем.

Більшість пошукових систем зробили адаптивний дизайн обов’язковим. Нові стандарти коду працюють швидко і не дратують клієнтів за допомогою прокрутки екранів для перегляду вмісту.

Документація та супровід

За допомогою програми No Sidebar Pro ви отримуєте доступ до детальних покрокових посібників про те, як налаштувати тему для свого сайту так само, як у демонстраційній версії.

Жодна бічна панель Pro не доступна за одноразову плату за покупку, яка дозволяє використовувати тему на необмеженій кількості сайтів. Ви також отримуєте доступ до необмеженої підтримки електронною поштою. StudioPress відомий якістю та швидкістю підтримки користувачів.

Якщо ви шанувальник рамки Genesis, ви можете заощадити багато грошей, інвестуючи в StudioPress ProPlus. З одноразовою платою ви отримуєте доступ до всіх тем StudioPress, а також повсякденного оновлення та підтримки. Ви також отримаєте автоматичний доступ до будь-яких нових тем, які вони випустять у майбутньому.

Наш рахунок

No Sidebar Pro – це приємний мінімальний шаблон для артистів та музикантів, які хочуть показати свої роботи для своїх шанувальників. Ця тема має чіткий, простий макет, який легко підтримувати.

Ми даємо No Sidebar Pro 5 з 5 зірок. Ось розбивка наших оціночних балів:

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожнійРейтинг зірок порожній 3,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримати немає бічної панелі зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map