Тема Авада

Avada – найпопулярніша тема WordPress усіх часів на Themeforest. У цьому огляді теми Avada ми розглянемо, що робить Avada такою надзвичайно популярною серед користувачів WordPress.


Огляд теми Avada

Про тему Avada

Avada створена американською командою веб-дизайнів ThemeFusion, заснованою Люком Беком та Мухаммадом Харісом. Avada вперше була представлена ​​на продаж у 2012 році, з тих пір вона є постійно проданою темою WordPress на ринку.

У нього понад 170 000 клієнтів, а ThemeFusion поки що продала товари на суму понад 5 мільйонів доларів.

Ми віримо, що Avada може полегшити ваше життя, і це робить нас дуже щасливими. Наш пріоритет №1 – це ви, користувач, і ми вирішуємо це, надаючи кожному користувачеві найкращу підтримку. Коли вам потрібна допомога, ви можете розраховувати на нас. Ми радимо спробувати Avada, це змінить ваш світогляд щодо того, що може зробити тема WordPress.

– Команда ThemeFusion

Успіх Avada – це історія, яка дуже вражає. Давайте розглянемо функції, які він пропонує.

Особливості

WordPress використовується на 23% усіх веб-сайтів у світі. Існують всі види веб-сайтів, що працюють на WordPress, і всі вони потребують теми, яка може відповідати їх вимогам.

Особливості Avada

Avada добре відомий як армійський ніж для тем WordPress. Він заслужив цю репутацію, запропонувавши широкий спектр функцій, побудованих за темою.

Безлімітний дизайн

Тема Avada поставляється з необмеженими варіантами дизайну. Це дозволяє створювати практично будь-який стиль дизайну, виключаючи потребу в декількох темах. Існує дуже проста у користуванні панель параметрів теми, яка дозволяє вибирати необмежену кількість кольорів та стилів. Завдяки цьому можна використовувати популярну тему і все одно мати дизайн, який є унікальним для вас.

аватади

Повністю чуйний

Мобільні пристрої та планшети створюють великий фрагмент інтернет-трафіку. Ось чому кожен веб-сайт повинен бути чуйним, щоб він виглядав добре на менших екранах. Avada повністю реагує поза коробкою. Це також дозволяє змінювати ширину контейнерів і ящиків, не порушуючи чуйний макет.

Fusion Core

Fusion core – плагін, який постачається з кожною темою Avada. Він створений спеціально для роботи з Avada, і це додає надзвичайно простий у використанні конструктор сторінок Fusion. Використовуючи конструктор сторінок, ви можете створити власні сторінки, використовуючи всі функції Avada. Fusion core включає також Fusion Slider, генератор коротких кодів та мега меню.

Якщо ви спробуєте цю тему, ви не будете шукати іншу. Колись. Просто дивовижно в усіх відношеннях, які ви можете собі уявити.

-Drazencro, користувач Themeforest

Інтеграції

Avada повністю сумісний з платформою WooCommerce. Інтеграція неймовірно красива і дає вам достатній інструмент для додавання цільових сторінок, розділу блогу, портфоліо чи будь-якого іншого вмісту, який ви хочете додати..

avada-woocommerce

Avada також повністю сумісна з форумами bbPress. Ви можете створювати форуми, не турбуючись про те, щоб налаштувати окрему тему для форумів. Він прекрасно інтегрується з рештою вашого сайту.

Ця потужна тема також поставляється із вбудованими стилями для гравітаційних форм, контактної форми 7, календаря подій, WPML тощо.

Плагіни

Avada постачається з декількома плагінами, що постачаються з кожною ліцензією. Ви отримуєте копію плагіна Fusion Core, написаного командою Avada, яка спеціально працює з Avada. Цей плагін має повзунки, меню, шорт-коди та повноцінний сучасний конструктор сторінок.

Крім цього, ви також отримуєте повзунок Revolution, повзунок шару, повзунок Parallax Fusion, повзунок Elastic, який поставляється з темою. Завдяки цьому можна створювати прекрасні сторінки із слайдерами та анімацією CSS 3.

Шрифти Awesome векторні шрифти

Avada оснащений повністю інтегрованим набором значків шрифтів Awesome, який можна використовувати з шорт-кодами, мега-меню, навігаційними меню, соціальними віджетами, соціальними меню.

Простота використання

Існує так багато варіантів і варіантів, які постачаються з Avada, що це звучить як дуже складна система. Ми перевірили це для зручності використання, щоб дізнатися, наскільки це зручно для користувачів.

Avada працює з коробки, як тільки ви активуєте тему. Однак, щоб дійти до рівня, коли ваш сайт виглядає як один із демонстрацій, вам доведеться додавати вміст на ваш сайт. Наприклад, якщо ви хочете додати повзунки, вам доведеться спочатку створити повзунки.

Розширений адмін панель для Avada

Avada оснащений дуже простими у використанні інструментами для створення повзунків, цільових сторінок та налаштування теми, скільки потрібно. Він також постачається з конструктором сторінок, який можна використовувати для створення абсолютно нових макетів з унікальним дизайном вашого власного творіння.

Ознайомтесь і з цим повним порівнянням експертів між Діві проти Авади.

Всі ці інструменти дуже прості у використанні, навіть для самих початківців користувачів. Однак ви також маєте можливість імпортувати демонстраційний контент. Просто виберіть демонстраційний веб-сайт з веб-сайту Avada, і ви можете завантажити весь його вміст на свій веб-сайт. Тепер все, що потрібно зробити, – це замінити демонстраційний вміст на свій.

Документація та супровід

Тема Avada надає інформацію про команду підтримки на своєму веб-сайті. Команда стверджує, що вони надають реальну підтримку від реальних людей, які створили тему.

Ми пишаємося тим, що пропонуємо НАЙКРАЩЕ після підтримки продажу. Ми піклуємося про ваш сайт якнайбільше про вас і допоможемо будь-яким чином

-Команда Avada

Авада дуже добре задокументований. Кожна особливість теми пояснюється докладно та покрокові інструкції в документації на теми. Документація також доступна для додаткових плагінів, які постачаються разом з Avada.

Наш бал

Розглянувши довгий перелік функцій, дивовижну документацію та простоту використання, ми надаємо Avada 5/5 зірок. Це відмінна тема, яку можна використовувати для створення практично будь-якого виду WordPress сайту, який можна уявити.

Загалом
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Особливості
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Продуктивність
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Підтримка
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Простота використання
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Ціноутворення
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повна 5,0 / 5,0

Отримати Avada зараз »

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map